همراه شما در تمام مراحل مهاجرت

+ 10 سال افتخار اعتماد شما

تراست بیزینس یکی از شرکت های زیر مجموعه ی موسسه مهاجرتی تراست است که با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه مهاجرت سرمایه گذاری کانادا پایه گذاری شده است.

تراست مجموعه ای از وکلا و مشاورین خبره ایست که هدفش طراحی و اجرای بهترین مسیر مهاجرتی برای شما است.

تراست شرکتی کانادایی است که در استان بریتیش کلمبیا به شماره BC1268598 و در اداره مهاجرت کانادا به شماره R506959 به ثبت رسیده است.

دفتر مرکزی تراست در کانادا در شهر ونکوور و ریچموند قرار دارد.

پرونده‌های موفق

بیش از ۶ هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

+10
سال فعالیت
+2500
پرونده توریستی
+2000
کاری و سرمایه گذاری
+1500
پرونده تحصیلی

از کجا شروع کنم؟!

محتوای جلسات مشاوره بر اساس تجربه وکلا و آخرین اخبار مهاجرت تنظیم شده است.

از بهترین مشاورین مهاجرت

مشاوره تخصصی بگیرید!

تجربه و تخصص در کنار هم!

تمامی پرونده های تراست بیزینس تحت نظارت مستقیم شروین مدنی و به همراه نامه دفاعیه ایشان سابمیت می شوند.

وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن CICC (کد وکالت: RCIC# 506959)

عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت

سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت

بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

تجربه کیس های موفق از بیش از 20 ملیت مختلف

درباره شروین مدنی بیشتر بخوانید

شروین مدنی

وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا
کد وکالت: RCIC# 506959

وکیل قانونی اداره مهاجرت کانادا

مؤسسه تراست تیم حقوقی خبره‌ای را متشکل از وکلای نامدار مهاجرت به کانادا تشکیل داده تا هدف خود را که تسهیل امر مهاجرت برای ایرانیان است، به بهترین نحو ممکن تحقق بخشد. شروین مدنی یکی از چهره‌های نامدار حوزه‌ی مهاجرت به کانادا است. شروین مدنی متولد تهران است و سابقه تحصیل و کار در کشورهای آلمان و کانادا را در کارنامه خود دارد. ایشان عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت و از استادان این پروگرام هستند.

از کار در اداره مهاجرت کانادا تا عضویت هیئت علمی کالج اشتون

شروین مدنی در سال ۲۰۰۷ برای شرکت در برنامه کارورزی “آفیسر اداره مهاجرت” در کبک برگزیده شد و پس از گذراندن موفقیت آمیز این دوره، فعالیت خود را به عنوان آفیسر اداره مهاجرت شروع کرد. بخشی از ایشان در این سمت عبارت بوده‌اند از ارزیابی مجوز کار، ویزای توریستی و مجوز تحصیلی. در سال ۲۰۱۲، شروین مدنی تحصیل در رشته مشاوره مهاجرت را در کالج اشتون شروع کرد. او به دلیل موفقیت‌هایی که در این دوره به دست آورد، از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را به عنوان مدرس رسمی کالج اشتون آغاز کرد.

آمار بالای پرونده های موفق، ثمره سال ها تجربه در امور مهاجرت

شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالیت RCIC در انجمن CICC و همچنین آمار بالای پرونده های موفق مهاجرتی در حوزه های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری به عنوان وکیل ارشد تراست مشغول به فعالیت هستند تا مشتریان تراست با خیالی آسوده مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت را طی کنند.

تیم وکلا و مشاورین

تمام دانش فنی و تجربه تیم وکلا و مشاورین تراست در خدمت شماست. با تکیه این دانش و تجربه مسیری کوتاه و هموار تا کانادا پیش روی تان خواهد بود.

مهاجرت سرمایه گذاری کانادا با تراست بیزینس

راه حلی اختصاصی، عملکردی صحیح، نتیجه ای مطلوب

پکیج کامل خدمات مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا نیازمند بهره گیری از دانش تخصصی وکلای مهاجرت، وکلای حقوقی جهت عقد قرار داد، حسابداران خبره جهت بررسی سوابق مالی کسب و کار و همچنین مشاور کسب و کار برای شناخت بازار مورد نظر می باشد. گروه تراست بیزینس تمامی امکان ارتباط با متخصصان هرحوزه را برایتان فراهم آورده است.

روابط کلیدی با متخصصان صنایع مختلف

در طی سال ها فعالیت در حوزه مهاجرت سرمایه گذاری ارتباطات مختلفی با متخصصان صنایع مختلف شکل گرفته است و با آزمون و خطاهای انجام شده در طی این سال ها، گنجینه ای ارزشمند از تخصص ها و تجربیات مختلف را در کنار هم گردآوری شده است.

نیازی به آزمون و خطا نیست

علی رغم وجود فرصت های فراوان از جمله طرح های تشویقی و وام های مختلف ویژه کسب و کار در کانادا، ممکن است چالش های مختلفی با شروع یک کسب و کار جدید در انتظارتان باشد! با مدیریت هزینه و انجام یک برنامه ریزی دقیق به کمک مشاوران کسب و کار گروه تراست بیزینس در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

خدمات تراست بیزینس

هر آنچه که برای مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا نیاز دارید!

کارآفرینی، راه اندازی و خرید بیزینس در کانادا

سرمایه گذاری

ویزای همراه و توریستی

استارت آپ

اسپانسرشیپ و سوپر ویزا

ویزای خوداشتغالی

ثبت شرکت

تمدید PR و اخذ شهروندی

تماس با ما

ما اینجا هستیم که کمک کنیم!

دفاتر کانادا

دفتر ونکوور و ریچموند
+1(250)201-9090
آدرس:

15th St E, North Vancouver, BC V7L 2p7 125

دفاتر ایران

دفتر تهران و کاشان
۰۲۱۹۱۳۰۲۹۲۹
آدرس:

مراجعه با وقت قبلی، لطفا تماس بگیرید.

با محیط کار ما آشنا شوید

گالری تصاویر

مدارک و مجوزها

ارزش های سازمانی تراست بیزینس

تراست بیزینس به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین مؤسسات مهاجرت به کانادا، رمز موفقیت خود را در ارزش های سازمانی خود می بیند. ما ارزش های ذیل را در سازمان خود تثبیت کرده ایم:

متعهد به مشتری،

مقید به نتیجه

ما به تعهدات خود در برابر مشتریان وفاداریم و اعتماد آنها را پاس می داریم. ما در تیم تراست تلاش می کنیم صادقانه با به اشتراک گذاری آموخته ها و تجارب ذی قیمت، تصویری روشن از مسیر مهاجرت برای مشتریان ایجاد کنیم و نتیجه ای مطلوب را برایشان رقم بزنیم.

مسئولیت پذیری،

پاسخگویی

تراست بیزینس اعتبار خود را براساس مسئولیت پذیری در قبال مشتریانش ایجاد کرده است. ما در تراست همواره در تلاش هستیم تا محیطی سالم و بر پایه صداقت و اعتماد پدید آوریم که در آن هر کسی نسبت به مسئولیت های خود آگاه بوده و آنها را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

تجربه،تخصص،

برتری

تراست تیمی متشکل از خبرگان امور مهاجرت است. ما می دانیم که ارزش ممتاز برای متقاضی مهاجرت، تجربه و تخصص است. بنابراین، ما در تراست بیزینس با تکیه بر وکلا و مشاورین خبره و باتجربه خود، همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات مهاجرتی هستیم. ویژگی ممتاز تراست اشتیاقی بی پایان به ارائه خدماتی بی نظیر به مشتریان است.

مأموریت و چشم‌انداز تراست بیزینس

بزرگترین افتخاری که در طول سال‌ها خدمت رسانی کسب کرده‌ایم، لبخند رضایت مشتریان است. مجموعه تراست به خود می‌بالد که مشتریانش خدماتی منحصر به فرد را دریافت می‌کنند و این بزرگترین افتخار و دلگرمی تیم موسسه مهاجرتی تراست است.

ماموریت ما پشتیبانی از شما در تمام مراحل مهاجرت به کانادا در جهت رسیدن به نتیجه ای مطلوب است. ما برآنیم که خدماتمان به گونه ای باشد که مشتری را شگفت زده نماید. همواره سعی ما بر این است که با رعایت استانداردها و قوانین مهاجرت، نتیجه‌ای بیش از حد انتظار را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

ما برنامه ریزی می‌کنیم، ما ترسیم می‌کنیم، ما طراحی می‌کنیم و ما می‌سازیم. هدف ما این است که به رویای شما از آینده پروبال دهیم و شما را به آینده‌ای که لایقش هستید، برسانیم.باورداریم با تکیه بر وکلا و مشاورین متخصص و مجرب خود می توانیم مسیری کوتاه و هموار تا کانادا پیش روی شما قرار دهیم!

ما می‌دانیم که ارزش ممتاز برای متقاضی مهاجرت، تجربه و تخصص است. بنابراین، ما در تراست بیزینس با تکیه بر وکلا و مشاورین خبره و باتجربه خود همواره به دنبال ارائه برترین خدمات مهاجرتی هستیم. ویژگی ممتاز تراست بیزینس، اشتیاقی بی‌پایان به ارائه خدماتی بی نظیر به مشتریان است.

عملکرد تراست را در قالب آمار و اعداد بسنجید!

هزاران متقاضی مهاجرت مسیرشان را از تراست آغاز کرده اند.

+ 4 میلیون بازدید سالانه

سالانه بیش از 4 میلیون نفر از وب سایت موسسه مهاجرتی تراست بازدید می کنند و از اطلاعات تخصصی حوزه مهاجرت به کانادا بهره می برند.

+ 2000 مشاوره تخصصی در سال

سالانه بیش از دو هزار مشاوره تخصصی توسط وکلا و مشاورین تراست به متقاضیان مهاجرت به کانادا ارائه می شود.

+ 2500 مقاله تخصصی حوزه مهاجرت کانادا

وب سایت تراست مانند یه دایره المعارف کامل و به روز در زمینه مهاجرت به کاناداست. ما در تراست به صورت طبقه بندی شده و حرفه ای تمامی اطلاعات لازم برای مهاجرت به کانادا را در قالب بیش از 2500 هزار مقاله تخصصی به صورت رایگان در اختیارتان قرار داده ایم.

+ 7 سال مدت زمان بازدید از وب سایت در هر سال!

مخاطبان در هر سال به طور میانگین مجموعا به مدت هفت سال! زمان بر روی وب سایت تراست وقت صرف می کنند تا از راهنماهای مهاجرتی استفاده کنند.

+ 500 ساعت ویدیو و پادکست

در تراست تی وی و رادیو تراست در قالب بیش از 500 ساعت فایل صوتی و تصویری تجربیات متخصصان صنایع مختلف و دانشجویان دانشگاه های مختلف کانادا و.. را در اختیارتان قرار داده ایم و همچنین وکلا و مشاورین تراست به سوالات مهاجرتی پرتکرار شما پاسخ داده اند.

+ 20 هزار صفحه!

جالب است بدانید اگر بخواهیم مقالات و راهنماهای تراست را در قالب یک کتاب کاغذی منتشر کنیم، تعداد صفحات آن به بیش از 20 هزار صفحه می رسد!

+ 700 هزار دانلود کتاب های راهنما

در بخش کتابخانه مهاجرت تراست، کتابها با موضوعات مختلفی آماده شده اند. از راهنمای مطالعه آزمون های زبان گرفته تا راهنمای انتخاب دانشگاه ها، شرایط بازار کار کانادا و ده ها موضوع کاربردی دیگر. این کتابها تاکنون بیش از 700 هزار بار توسط کاربران وب سایت دانلود شده اند!

+ 2500 پاسخ به سوالات مهاجرتی کاربران

تا کنون به بیش از 2500 سوال مهاجرتی کاربران مختلف در وب سایت و سوشال مدیا پاسخ داده ایم. سوالات پرتکرار کاربران در قالب فایل های صوتی در رادیو تراست به رایگان در دسترس شما قرار گرفته است.

چرا موکلین به تراست بیزینس اعتماد کرده‌اند؟

۱۰+ سال افتخار اعتماد شما

پرونده‌های موفق

بیش از ۶ هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف از جمله کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری!

مشاورین قانونی مهاجرت کانادا

تراست توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

تجربه وکلا

وکالت پرونده‌ها فقط و فقط با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود.

به‌روزترین اطلاعات

تراست مرجعی قابل اعتماد برای جدیدترین اخبار و اطلاعات مهاجرت به کانادا است!

دیوارهای شیشه‌ای

شفافیت در ارائه خدمات سرلوحه کار مشاورین و وکلای موسسه تراست است.

راه حل اختصاصی برای شما

وکلای تراست مسیر مهاجرتتان را متناسب با اولویت ها و اهداف خاص شما طراحی می کنند

روابط کلیدی با متخصصان صنایع مختلف

در طول سال های فعالیت گنجینه ای ارزشمند از تخصص ها و تجربیات مختلف برای خدمت به شما را در کنار هم گردآوری شده است.

نماینده رسمی مراکز آموزشی

ما نماینده رسمی بیش از ۳۰۰ مرکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم.

پیشنهاد بهترین‌ها

بهترین‌ها را به مشتری پیشنهاد می‌دهیم حتی به ضرر خودمان!

همراه شما

مشاورین و وکلای تراست در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

چرا سرمایه گذاری در کانادا؟!

مقصدی مطمئن برای پیشبرد اهداف مهاجرتی و بیزینسی

سهولت اخذ اقامت دائم

کانادا با داشتن بیش از 80 برنامه مختلف مهاجرتی گل سر سبد مقاصد مهاجرتی و راحت ترین کشور از نظر اخذ اقامت دائم و مهاجرت خانوادگی می باشد.

مهاجر پذیری و تنوع ملیتی

مهاجران از سرتاسر دنیا با بیش از 30 ملیت و بیش از 150 زبان و لهجه مختلف در محیطی با حقوق و آزادی های برابر در کانادا گرد هم آمده اند.

سطح خدمات اجتماعی و کیفیت زندگی

شش شهر کانادا (ونکوور، تورنتو، کلگری، مونترال، اتاوا و ادمونتون) در میان 100 شهر برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی قرار گرفته اند.

دسترسی به بازارهای جهانی

کانادا از طریق 15 قرارداد تجاری به بیش از 53 کشور با نزدیک به 1.5 میلیارد مصرف کننده و بیش از 37هزار میلیارد دلار تولید ناخالص دسترسی دارد.

ریسک پایین

از ثبات سیاسی گرفته تا سیستم بانکی سالم و نرخ فساد پایین، موجب شده اند تا کانادا کمترین ریسک سرمایه گذاری را داشته باشد.

کمترین نرخ مالیت کسب و کارها

کانادا طرح های مختلفی جهت کاهش مالیات کسب و کارها اعمال نموده و پایین ترین نرخ مالیات را در میان کشورهای عضو گروه جی هفت دارد.

کتابخانه مهاجرت سرمایه گذاری

اطلاعات مهاجرتی را طبقه بندی شده دریافت کنید. این کتاب‌‎ها بیش از ۱۰۰,۰۰۰ بار دانلود شده‌اند!

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.