خرید بیزنس در مونترال

خرید بیزنس در مونترال

خرید بیزینس در مونترال در یک نگاه

مواردتوضیحات
رده ویزا با خرید بیزینس در کاناداویزای شغلی کانادا
مدت زمان بررسی پرونده تا اقامت دائمحداکثر ۲ سال
هزینه بررسی پرونده۱۰۰ دلار برای بررسی پرونده
۱۵۵ دلار برای ورک پرمیت
۸۵ دلار بیومتریک
۵۰۰ دلار اقامت دائم
سرمایه لازممتغیر بر اساس بیزینس مورد نظر بین ۵۰ هزار دلار تا ۶ میلیون دلار
مدارک لازممدارک هویتی
ترجمه رسمی شناسنامه
تمکن مالی
گواهی ازدواج (در صورت وجود)
گواهی عدم سوء پیشینه
گواهی سلامت
مدرک زبان (برای اقامت دائم)
بیزینس پلن
حداقل تحصیلاتدیپلم
مدرک زبانالزامی برای اقامت دائم
نوع اقامتابتدا ویزای کار و سپس تبدیل به اقامت دائم
اجازه کار با ویزای اولیهوجود دارد

مونترال، محل بیش از 2000 شرکت با میانگین ارزش گذاری 4.1 میلیون دلار است. این شهر یک مرکز استارتاپی پررونق است که میزان زیادی از سرمایه گذاری ها را جذب می کند. برای جویندگان کار در اکوسیستم استارتاپی، بازار کار ثابت شهر یکی از دلایل اصلی مهاجرت آن ها به مونترال است.

آیا قصد مهاجرت به مونترال برای راه اندازی سرمایه گذاری کارآفرینی خود دارید؟ در اینجا راهنمایی کاملی با تمام نکات برجسته اکوسیستم استارتاپی شهر و تمام مزایای مهاجرت به مونترال آورده شده است. این راهنما می تواند به شما کمک کند تصمیم خود را برای انتقال به این مرکز استارتاپ در حال توسعه تصمیم گیری کنید.

در این مقاله با ما و تراست بیزنس همراه شوید تا به هر اطلاعاتی در خصوص خرید بیزنس در مونترال نیاز دارید بپردازیم.

صفر تا صد خرید بیزینس در کانادا

جدول مقایسه راه اندازی و خرید بیزینس در مونترال

راه اندازی بیزینس جدید در مونترال

 • هزینه: کم (بیش از ۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): بالا
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه
 • دشواری انجام بیزینس: دشوار
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن در کانادا، داشتن دفتر تجاری، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی، ۱۲ ماه فعالیت

خرید بیزینس در مونترال

 • هزینه: بالا (بیش از ۱۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: متوسط
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: دارا بودن حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت، فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

خرید سهام یک بیزینس در مونترال

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه از تاسیس شرکت گذشته باشد، فعال بودن شرکت، وجود سرمایه کافی در شرکت

خرید فرانچایز در مونترال

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): کم
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

راهنمای خرید انواع بیزینس در کانادا

مونترال، بهشتی برای سرمایه داران

تولید نا خالص داخلی مونترال 156 میلیارد دلار و جمعیت آن 4.1 میلیون نفر است. مردم این شهر از پیشینه های فرهنگی متنوعی هستند و سهم قابل توجهی از جمعیت را نیروی کار ماهر تشکیل می دهند. تنها در مونترال بیش از 90000 کارگر ماهر فناوری اطلاعات و ارتباطات وجود دارد.

مونترال، طی یک بازه زمانی، یکی از کم ترجیح ترین شهرها برای بیزنس بود، اما این شهر به مرور زمان خود را به عنوان یکی از برترین شهرهای استارت آپی در جهان ساخت و اکنون هر روز به سرعت در حال رشد است. برای تاثیرگذاری بالا و فرهنگ استارتاپی با رشد بالا به مونترال بروید.

استارت ‌آپ‌ های مونترال هر از گاهی مشاغل زیادی ایجاد می‌کنند و بهترین مکان ‌ها برای حرفه‌ای‌ ها هستند تا تجربه عملی کار در یک استارت‌آپ را کسب کنند.

یک تیم خوب و نیروهای کار، ستون اصلی هر شرکتی است. اگر کارآفرینی هستید که قصد راه ‌اندازی یک استارتاپ در مونترال را دارید، از قدرت سرمایه‌ ی انسانی این شهر شگفت ‌زده خواهید شد. دانشگاه واترلو یکی از برترین کالج‌ های کانادا است.

به لطف نیروی استارتاپی رو به رشد در مونترال، دانشجویان بیشتری در حال حاضر برای تحصیل و استفاده از یک فرصت کارآفرینی پس از فارغ التحصیلی حرکت می کنند.

مونترال همچنین دارای استعدادهای بسیار متنوعی است زیرا این شهر میزبان مهاجران زیادی از نقاط مختلف جهان است. جریان مستمر مهاجران، دانشجویان، و متخصصان به پر کردن استخر استعداد ها ادامه می‌دهند و سرمایه ‌های انسانی همه‌ کاره را به شرکت‌ های داخل و اطراف مونترال ارائه می‌کنند.

محاسن روش خرید بیزنس در مونترال

در زیر، برخی محاسن خرید بیزینس در مونترال آورده شده است:

یک شهر با موقعیت استراتژیک

مونترال، یکی از بهترین شهرهای آمریکای شمالی است. تنها یک پرواز 90 دقیقه ای از بوستون، نیویورک یا تورنتو طول می کشد. این شهر پایتخت یک منطقه بزرگ شهری است که بیش از 4 میلیون نفر را در خود جای داده و یک سوم تولید ناخالص داخلی کبک را که بزرگترین استان کانادا است، تولید می کند.

این موقعیت ممتاز، مونترال را به یک مرکز ارتباطی استراتژیک با سه فرودگاه – که دو فرودگاه بین‌المللی هستند – تبدیل کرده است و بندر آن یکی از شلوغ ‌ترین بندرهای آمریکای شمالی است.

 این یکی از مسیرهای دسترسی اصلی کانادا برای حمل و نقل است، با ترافیک سالانه که بیش از 28 میلیون تن است و با بیش از 100 کشور ارتباط دارد. علاوه بر این، طبق گفته انجمن حمل و نقل عمومی آمریکا، مونترال یکی از بهترین خدمات حمل و نقل عمومی را در آمریکای شمالی ارائه می دهد.

شبکه متروی آن با 68 ایستگاه و چهار خط، یکی از کارآمدترین ها در نوع خود در کانادا است.

 جزئیات جالب دیگری نیز وجود دارد: مونترال بخشی از بازار متشکل از تقریباً یک میلیارد مصرف کننده است که به لطف NAFTA (توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی) و CETA (توافقنامه جامع اقتصاد و تجارت) با دسترسی به بیش از 40 کشور، تقریباً نزدیک به 1.2 میلیارد مصرف کننده و مجموع تولید ناخالص داخلی تقریباً 41.2 میلیارد دلار آمریکا (نیمی از تولید جهانی کالا و خدمات) دارد.

یک منطقه شهری رقابتی

مونترال و کبک، خط مشی های تهاجمی در زمینه مالیات در تلاش برای تسهیل تأسیس شرکت های جدید به ویژه شرکت های مرتبط با صنعت فناوری دارند. این کشور از نظر رقابت بار مالیاتی تجاری، جایگاه دوم را در بین 20 منطقه بزرگ شهری در آمریکای شمالی به خود اختصاص داده است. این فهرست ممتاز همچنین از شهرهای برجسته ای تشکیل شده است.

 تخمین زده می شود که با ترکیب همه بخش های اقتصادی، این هزینه های عملیاتی 10 درصد کمتر از میانگین شهرهای مجاور است. منطقه شهری معروف به مونترال بزرگ، به لطف خط مشی های نرخ مالیات رقابتی و پاداش مالیاتی سخاوتمندانه ارائه شده توسط دولت های کانادا و کبک، کمترین بار مالیاتی را در آمریکای شمالی برای شرکت های تحقیق و توسعه ارائه می دهد.

این طرح  با یک نقشه مالیاتی تکمیل می شود که آن را پایین تر از میانگین رقبای مستقیم خود قرار می دهد.

مونترال، یک خط مشی مالیاتی به نفع کار آفرینان است

مونترال بزرگ یک برنامه تشویقی مالیاتی جذاب ایجاد کرده است که مزایای قابل توجهی را برای شرکت ها ارائه می دهد، مانند اعتبارات مالیاتی قابل استرداد در بخش های مرتبط با تجارت الکترونیک یا تولید چند رسانه ای. به لطف این طرح، تاجران می توانند تا 30 درصد دستمزد سالانه یک نیروی کار را که بالغ بر 20000 دلار کانادا می شود، پس بگیرند.

مهم است که حمایت های ارائه شده از صنعت فیلم را برجسته نشان دهیم چرا که تأثیر زیادی بر اقتصاد مونترال دارد و صنعت هوافضا، که بیش از 4 درصد از کل سرمایه گذاری را که سالانه توسط منطقه شهری دریافت می شود را نشان می دهد.

 در مورد اول، تا 38 درصد از اعتبارات مالیاتی ترکیبی به ازای هر خدمات تولید، 20 درصد از اعتبارات قابل استرداد توسط دولت کبک برای هزینه های تولید، 16 درصد پاداش مربوط به هزینه های استخدام برای تولیدات که شامل جلوه های ویژه است به آن تعلق می گیرد.

انیمیشن رایانه ای و 16 درصد اعتبار مالیاتی غیر قابل استرداد برای هزینه های استخدام که توسط دولت کانادا تعیین می شود.

یک اقتصاد پیشرفته و متنوع

بیشتر رشد اقتصادی تجربه شده در کلان شهرها در سال های گذشته بر توسعه بخش های استراتژیک مانند فناوری های مرتبط با سلامت، صنعت هوافضا، فرهنگ و ارتباطات راه دور بوده است. این واقعیت به مونترال کمک کرده است تا یک اکوسیستم پویا از استارت ‌آپ ‌ها را توسعه دهد که توانسته است خود را با نیازهای بازار وفق دهد و یک اقتصاد باز، مخرب و نو آور را تقویت کند.

 بیش از 1700 استارت آپ و شرکت فناوری ثبت شده اند. این ارقام زمانی به بالاترین حد خود می رسد که بیش از 400 استارت آپ جدید از اوایل سال 2017 راه اندازی شده است. چندین گزارش نشان می دهد که مونترال بیشتر سرمایه را در سه ماهه دوم سال 2017 دریافت کرده است.

یکی از بهترین شهرهای روی زمین برای زندگی

برای مدت طولانی، مونترال در لیست 10 بهترین شهرهای جهان برای زندگی قرار گرفته است. به دلیل رشد پایدار، کیفیت حمل و نقل عمومی، زندگی فرهنگی و اجتماعی و جوایزی دریافت کرده است. غذا، سنت ها و ارزش میراث معماری آن نیز همیشه مورد توجه بوده است.

شهرهای تابستانی جهان رتبه‌بندی اخیر منتشر شده توسط Nestpick نشان می‌دهد که مونترال دومین شهر برتر برای زندگی است.  

در سال 2013، این شهر بهترین شهر آمریکای شمالی و یازدهمین شهر در سراسر جهان از نظر دوچرخه سواری انتخاب شد. بازار مسکن ارزان تر از تورنتو یا ونکوور است.

یکی از مراکز اصلی انیمیشن کامپیوتری و جلوه های بصری بر روی سیاره زمین

مونترال پیشتاز بخش فناوری اطلاعات در کانادا است. این شهر یک فضای شکوفا برای کار آفرینانی است که در سال گذشته 107500 کارمند واجد شرایط و 5240 شرکت را ثبت کردند.

بیش از 22000 دانشجو در رشته های مرتبط با فناوری اطلاعات در سال 2016-2017 ثبت نام کردند، که تأثیر مستقیمی بر این واقعیت داشت که این شهر در حال حاضر جایگاه هشتم را در آمریکای شمالی از نظر تمرکز شغل در این بخش در سال 2016 دارد. این شهر پنجمین مرکز جهانی تولید بازی های رایانه ای و اولین مرکز در کشور به شمار می رود.

مونترال، جایگاه اول را در میان شهرهای آمریکای شمالی با ارائه کمترین هزینه های عملیاتی برای شرکت های فناوری اطلاعات مرتبط با توسعه نرم افزار، با میانگین مزیت 27 درصدی در اختیار دارد.

در بخش بازی ‌های ویدیویی، توسعه نرم‌افزار یا فناوری اطلاعات کاربردی در مراقبت ‌های بهداشتی و مالی، مونترال پیشتاز بوده و همچنین حمایت شرکت ‌های بزرگی مانند Alcatel-Lucent، Bell، CGI، IBM، Rogers را به خود جلب کرده است که میلیون ‌ها دلار در تحقیق سرمایه‌گذاری می‌کنند.

یک شهر دانشگاهی دو زبانه و فرهنگی

مونترال دارای یک هویت مشخص و منحصر به فرد، با شخصیتی کاملاً مشخص است که بر اساس نفوذ عمیق فرانسه بر این استان است. 50 درصد از جمعیت به دو زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت می کنند (این در تورنتو تنها 8 درصد است)، و بیش از 20 درصد به زبان سوم به صورت روان صحبت می کنند، بنابراین مونترال به عنوان دو زبانه ترین و سه زبانه ترین شهر کانادا شناخته شده است.

 سال گذشته، این شهر به عنوان بهترین شهر جهان برای دانشجویان، توسط QS Best Student Cities، که برگرفته از رتبه‌بندی سالانه دانشگاه ‌های جهانی QS است، در نظر گرفته شد. شهر Quebecois، مرکز عالی دانشگاهی کانادا، دوره ‌های تحصیلی را به دو زبان بین‌ المللی عالی ارائه می‌دهد، با دانشگاه‌ های انگلیسی زبان مانند دانشگاه مک گیل و دانشگاه فرانسوی زبان کبک.

در مورد بازار کار، مونترال به دلیل تمرکز مشاغل با فناوری پیشرفته، رتبه هفتم را در آمریکای شمالی و اولین مورد در کانادا با دانشگاه های تخصصی تحقیقاتی را دارد.

مونترال فرهنگ دوست ترین پایتخت کانادا است

زندگی فرهنگی مونترال یکی از پویاترین و جذاب ترین زندگی های کانادا است. به گفته چندین تحلیلگر فرهنگی، مونترال یکی از شهرهای آمریکای شمالی است که مردم در آن زمان بیشتری را حتی در زمستان در خیابان می گذرانند.

کانادا، کشوری با ثبات اقتصادی عالی

رشد تولید ناخالص داخلی در سه ماهه چهارم سال 2017 حدودا 1.7 درصد بوده است و اقتصاددانان پیش بینی می کنند که امسال شاهد ارقامی مانند 4 درصد گزارش شده در سه ماهه اول سال گذشته نباشیم.

این کشور در ماه مارس 32300 شغل جدید ایجاد کرد که بدین ترتیب نرخ بیکاری به 5.8 درصد کاهش یافت و با کمترین گزارش از زمانی که اداره آمار کانادا شروع به اندازه گیری این شاخص در سال 1976 کرد، مطابقت دارد.

مزایای خرید بیزینس در مونترال

یکی از مزایای قابل توجه مهاجرت به مونترال برای راه اندازی یک استارتاپ در این شهر این است که شناسایی استعدادها در اینجا ارزان تر از سایر مناطق گرم آمریکایی است. از آنجایی که دلار کانادا کمتر از دلار است، می توانید بهترین نیروهای کار ماهر را با هزینه معقول تری در مقایسه با همتایان آمریکایی دریافت کنید.

نه تنها با سیستم مراقبت های بهداشتی همگانی در کانادا، حتی می توانید در هزینه بیمه کارمندان خود نیز صرفه جویی کنید.

در ادامه به دیگر مزایای خرید بیزینس در مونترال اشاره می کنیم:

 • دولت مونترال دوستدار استارتاپ است!

شهری با دولتی که استارتاپ‌ پسند است، احتمالاً یکی از جذاب ‌ترین شهرهای جهان است و مونترال یکی از آن هاست. دولت مونترال با ارائه ابتکارات بسیاری اکوسیستم استارتاپی را تقویت می کند.

طیف وسیعی از برنامه های بودجه ای فدرال و ایالتی برای استارتاپ ها در دسترس است تا به آن ها کمک کند بدون دردسر زیاد، سرمایه گذاری های موفقی را راه اندازی کنند. این کمک ها به راحتی قابل دسترسی هستند و فقط یک برنامه کاربردی برای استارتاپ هایی هستند که به آن نیاز دارند.

دولت همچنین ابتکاراتی را ارائه کرده است که مزایای زیادی را برای سرمایه گذاری در تلاش برای افزایش سرمایه گذاری در اکوسیستم های استارتاپی خود ارائه کرده است.

 • به مونترال بروید و به یک انجمن استارت آپی عالی بپیوندید

صرف نظر از حوزه ای که در آن کسب و کار ایجاد می کنید یا در آن کار می کنید، جامعه استارت آپی در مونترال بسیار حمایت کننده است. سازمان هایی در شهر وجود دارد که به تبدیل ایده های درخشان به کسب و کارهای رو به رشد کمک می کنند.

تعدادی رویداد استارتاپی با هدف گرد هم آوردن استارتاپ ها، سرمایه گذاران، کارآفرینان و دانشگاه های مختلف در این شهر توسط جامعه استارت آپی برگزار می شود. این به استارتاپ‌ ها اجازه می‌دهد تا با یکدیگر تعامل داشته باشند و همچنین به ایجاد ارتباطات مناسب که ممکن است در دراز مدت مفید باشند، کمک می‌کند.

 • اکوسیستم استارتاپی در حال رشد سریع فناوری در مونترال

بسیاری از رهبران کار آفرین فناوری که در سطح ملی مورد تحسین قرار گرفته اند، در مونترال شروع به فعالیت کردند. سیستم راه اندازی فناوری شهر در سطح بین المللی مورد توجه قرار گرفته است.

در مونترال بیزنس بخریم یا از ابتدا راه اندازی کنیم؟!

1. چرا یک کسب و کار موجود در مونترال بخریم؟

کارآفرینان تازه کار معمولاً برای قرار گرفتن در مسیر جریان نقدی ورودی با ثبات تلاش می کنند. حقیقت تلخ این است که برخی از کسب و کارها حتی قبل از رسیدن به آن مسیر می میرند.

و در اینجا چیزی است که خرید یک تجارت موجود یا یک طرح تجاری (فرانچایز) را بسیار جذاب می کند. به این ترتیب می توانید درآمد پایدار یا حداقل طرح اثبات شده ای از نحوه رسیدن درآمد به کسب و کار خود را بدست آورید.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما با ایفای نقش یک مدیر بدون نیاز به مقابله با مشکلات مربوط به ایجاد یک کسب و کار از ابتدا شروع خواهید کرد و آزاد خواهید بود که در مورد گزینه های توسعه فکر کنید و در عین حال برخی از فرآیندهای مداوم را در دست دارید که می تواند پول به همراه داشته باشد.

بیایید بیشتر به این نگاه کنیم که چه چیزی خرید یک کسب و کار را در مونترال به گزینه خوبی تبدیل می کند و چه مشکلاتی ممکن است داشته باشد.

راه ‌های زیادی برای راه اندازی یک کسب و کار وجود دارد. می توانید آن را در وب ‌سایت ‌های تخصصی یا مستقیماً از صاحبان کسب ‌و کار بخرید، و یک فرانچایز را خریداری کنید.

و مطمئناً خرید یک تجارت در مونترال دارای مزایایی است از جمله:

 • برند ساخته شده و آنچه همراه آن است، از آن شماست: شناخت، وفاداری مشتریان، فضای خلاقیت در استفاده از برند.
 • محصولات و خدمات موجود، به طوری که شما آزاد هستید که یک استراتژی بازاریابی ایجاد کنید یا در استراتژی از قبل کارآمد اصلاح کنید.
 • گاهی اوقات صاحبان مشاغل قبلی (یا صاحبان فرانچیز) آماده هستند تا به صاحبان مشاغل جدید کمک کنند و به سؤالات پاسخ دهند، به ویژه در ابتدا.
 • خطر شکست یا ورشکستگی کسب و کار در مقایسه با کسب و کاری که از ابتدا ساخته شده است به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

آیا مطمئن هستید که می خواهید بروید و یک بیزنس در مونترال بخرید؟

قضیه نمی تواند به این سادگی و زیبایی باشد. البته، هنگام خرید یک کسب و کار در مونترال ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید و باید برای مسائل خاصی آماده باشید، به عنوان مثال:

سرمایه گذاری اولیه مطمئناً، برای خرید یک بیزنس معمولاً به سرمایه اولیه نیاز دارید. هزینه خرید یک کسب و کار می تواند بسیار بالا باشد.

شما طرح کسب و کار یا کسب و کار را دریافت می کنید، اما ممکن است نیاز به خرید تجهیزات یا مواد بازاریابی داشته باشید. در اینجا هزینه های اضافی قابل انتظار است.

ممکن است در روش ‌های انجام کسب ‌و کارتان محدود باشید، به ‌ویژه  برای فرنچایزها. طرح کسب و کار آماده دارای مزایای زیادی است، اما می تواند دستان شما را از نظر ابتکار و خلاقیت در اداره کسب و کار به شکلی که می بینید محکم ببندد.

وقتی کسب‌وکاری را در مونترال خریداری می‌کنید، همه آن را با هم جمع می‌کنید : با فرآیندهای کاری و درآمد آن و همچنین مشکلات آن. همیشه خطر خرید کسب و کاری که مشکلات پنهانی دارد وجود دارد و مالک سابق ترجیح می دهد در مورد آن سکوت کند.

بنابراین، خرید یک کسب و کار جوانب مثبت و منفی دارد. و بهتر است قبل از ورود به بازار کار آن ها را به درستی مطالعه کنید.

2. چرا یک کسب و کار جدید را از صفر شروع کنید؟

شروع یک کسب و کار از صفر در مونترال بهشت ​​خلاقیت برای کارآفرینان است. آن ها از تمام خلاقیت برای کاهش سرمایه اولیه استفاده می کنند، برای ایجاد شگفتی های جدید، آن ها قوانین خود را می سازند و در همه موارد راه خود را می سازند. فوق العاده است، اینطور نیست؟ بیایید نگاه دقیق تری داشته باشیم.

بله، ایجاد یک کسب و کار از ابتدا یک ایده عالی است

راه اندازی یک کسب و کار در مونترال مانند کنار هم گذاشتن تکه های پازل برای ساختن یک چیز شگفت انگیز است. شما یک ایده را توسعه می دهید، از این مراقبت می کنید که این ایده زنده شود. در اینجا برخی از مزایایی است که هنگام ایده گرفتن و تبدیل آن به یک کسب و کار مفید به دست می آورید:

 • شما کنترل کاملی بر مفهوم کسب و کار دارید، نحوه ایجاد یک برند و کل سیستم عامل را انتخاب می کنید.
 • شما تمام فضا را برای استفاده از خلاقیت دارید.
 • ایجاد یک کسب و کار به شما این فرصت را می دهد تا از مهارت ها، پیشینه، دانش و اشتیاق منحصر به فرد خود استفاده کنید.
 • مبلغی که با آن شروع می‌کنید می‌تواند هر چقدر که می‌خواهید ناچیز باشد تا زمانی که بتوانید راهی برای انجام آن پیدا کنید.

خیر، ایجاد یک کسب و کار همیشه بهترین انتخاب نیست

جنبه های منفی راه اندازی یک کسب و کار در مونترال بسیاری از ما را با ایده های عالی از اقدامات واقعی باز می دارد. در اینجا برخی از معایب ایجاد یک تجارت از ابتدا آورده شده است:

 • حتی اگر کارمندانی داشته باشید (که همیشه برای مبتدیان اینطور نیست) بالاخره این شما هستید که بیشترین مسئولیت موفقیت یا شکست را بر عهده دارید. گاهی اوقات کار آفرینانی که شروع به کار می کنند باید نقش های زیادی را به طور همزمان انجام دهند – حسابداری، مدیریت فروش، ایجاد یک برنامه بازاریابی و غیره. این حجم عظیمی از کار است.
 • خطرات کار در همه جنبه ها زیاد است – پیش‌بینی آن ها و ارائه برنامه عمل در صورت وقوع موقعیت ‌های خطر زمان می‌برد و آماده شدن برای خطراتی که نمی توانید پیش بینی کنید، شجاعت زیادی می طلبد.
 • رسیدن به سود پایدار با تمام آزمایش‌ ها و یادگیری می‌تواند مدت زیادی طول بکشد.
 • کارآفرین شدن مسیری خوب و پرماجرا است. اما کسی که انتخاب می کند باید آماده رویارویی با مشکلات باشد و آماده باشد تا از مشکلات عبور کند و برای موفقیت بجنگد.

انواع بیزنس ها جهت خرید یا شراکت در مونترال

در زیر به برخی از انواع بیزینس ها جهت خرید یا شراکت در مونترال خواهیم پرداخت:

خرید بیزینس کافه در مونترال

تعریف بیزنس کافه در مونترال

کافه شما باید منحصر به فرد باشد. وقتی صحبت از یک کافه در مونترال می شود، باید چیزی وجود داشته باشد که شما را از دیگر کافه ها متمایز کند.

مفهوم بیزنس کافه شما باید شامل طرح، تم، رنگ باشد. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که آیا می‌خواهید موسیقی خاصی در کافه شما پخش شود یا خیر. آیا منوی کافه شما، غذاهای خاصی را ارائه می دهد؟ آیا محصولت محلی هم در کافه شما سرو می شود؟

این ها همه سؤالات عالی هستند که باید هنگام ایجاد مفهوم برای کافه خود در مونترال در نظر بگیرید. چشم انداز خود برای بیزنس کافه در مونترال را با جزئیات بنویسید.

انتخاب مکان ایده آل برای بیزنس کافه در مونترال

 کافه‌ ها و رستوران ‌ها باید در مکانی قرار بگیرند که مشاغل دیگری وجود داشته باشد که مردم به طور مرتب به آن جا در رفت و آمد هستند.

اگر موقعیت کافه شما خیلی دم چشم مردم نیست، باید بازاریابی بیشتری انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که مردم در مورد آن اطلاع پیدا می کنند.

احتمالا بهتر است به دنبال مکان هایی باشید که قبلاً به عنوان کافه استفاده می شده است. با این حال، شما باید دلیل بسته شدن آن ها را کشف کنید تا از بروز مشکلات مشابه جلوگیری کنید.

طرح کسب و کار خود را بنویسید

بیزنس ها چه در مونترال چه هر جای دیگری در کانادا بدون داشتن یک بیزنس پلن به شکست می انجامند. این مورد به ویژه در مورد کافه ها و رستوران ها بسیار صادق است. هنگام تهیه طرح کسب و کار، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

باید تصمیم بگیرید چه غذاهایی سرو می‌کنید، مشتریان ایده‌آل خود را شناسایی کنید، شلوغ ‌ترین ساعات کاری، تعداد پرسنلی که به آن ‌ها نیاز دارید و همچنین مقدار مواد غذایی که احتیاج دارید را باید در نظر بگیرید.

شما همچنین به یک برنامه بازاریابی نیاز دارید تا مطمئن شوید که مردم شهر مونترال از رستوران یا کافه شما اطلاع دارد. بازاریابی برای یک کافه در مونترال را می توان در روزنامه های محلی یا تابلوهای تبلیغات انجام داد.

شما همچنین باید چک لیستی از اقداماتی که کافه شما باید انجام دهد ایجاد کنید. این چک لیست شامل گرفتن مجوز کسب و کار، یافتن کارمندان مورد نیاز، استخدام آن ها و بازاریابی کافه برای عموم مردم مونترال است.

استخدام کارمندان مورد نیاز برای کافه در مونترال

کارمندان شما می توانند با خدمات به مشتریان خود، کسب و کار شما را به سمت موفقیت سوق دهند یا شکست دهند. بنابراین، ضروری است که بهترین افراد را برای کافه خود استخدام کنید.

هنگامی که برای فرصت های شغلی آگهی می دهید، باید مطمئن شوید که افراد عالی را جذب می کنید. تصمیم بگیرید که نیروی پاره وقت می خواهید یا تمام وقت.به طور مشخص آنچه از کارکنان خود انتظار دارید را ذکر کنید.

در طول مصاحبه به دنبال افرادی باشید که به صنعت غذا و نوشیدنی علاقه دارند.. یکی دیگر از ویژگی های مهم که باید به دنبال آن باشید، افرادی هستند که عاشق این شغل هستند. کسی که اشتیاق به کار در کافه دارد  می تواند در تعامل با مشتری به شما کمک کند.

افتتاح کافه خود

داشتن یک افتتاحیه باشکوه در مونترال باعث می شود افراد زیادی درباره کافه شما صحبت کنند و برای امتحان کردن غذاهای شما هیجان زده شوند. بنابراین، باید برای برنامه ریزی یک افتتاحیه استثنایی، فکر و تلاش زیادی به خرج دهید.

تا جایی که می توانید درباره رویداد خود صحبت کنید. می توانید از اینفلوئنسرها برای انتشار اخبار رویداد خود استفاده کنید.

افتتاحیه بزرگ باید سرگرم کننده و هیجان انگیز باشد. یک موضوع را در رویداد خود بگنجانید تا آن را منحصر به فردتر و خاص تر کنید.

خرید بیزنس رستوران در مونترال

یک طرح کسب و کار برای رستوران خود در مونترال در نظر بگیرید

قبل از انجام هر کار دیگری، بیزنس پلن خود را آماده کنید. تهیه طرح کسب و کار به شما کمک می کند تا بر نحوه اداره کسب و کار جدید خود تمرکز کنید و بهترین شانس را برای موفقیت به آن بدهید.

این طرح به شما کمک می کند تا اهداف واقعی و به موقع برای رستوران تعیین کنید، تامین مالی خارجی را تضمین کنید، موفقیت خود را بیشتر کنید، و پیش بینی های مالی معقولی ایجاد کنید.

یک ساختار تجاری را انتخاب کنید

سه نوع ساختار تجاری برای انتخاب وجود دارد: sole proprietorship، partnership یا incorporation. مهم است که بدانید بسته به نوع ساختار تجاری که انتخاب می‌کنید، الزامات قانونی و مالی متفاوتی وجود دارد.

اخذ مجوزهای مورد نیاز برای رستوران خود در مونترال

انجام تحقیقات در مورد مجوزهایی که کسب و کار غذایی شما بر اساس استان و شهرداری شما نیاز دارد، ضروری است. این مجوزها بسته به منطقه ای که قصد دارید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، می تواند بسیار متفاوت باشد.

در مورد مکان راه اندازی رستوران در مونترال تصمیم بگیرید

انتخاب مکان مناسب برای رستوران، یک مرحله ضروری است و می تواند بر موفقیت بیزنس شما تأثیر بگذارد. در نظر گرفتن محدودیت های منطقه بندی شهرداری بسیار مهم است زیرا ممکن است الزامات منطقه بندی متفاوتی برای انواع مختلف مشاغل مواد غذایی وجود داشته باشد.

زمانی را برای تأیید منطقه بندی برای هر مکانی که در نظر دارید اختصاص دهید، حتی اگر قبلاً این فضا یک رستوران بوده است. همچنین باید هر گونه بازسازی را که ممکن است لازم باشد انجام دهید تا همه چیز برای شروع کار شما آماده شود.

یک نام تجاری برای رستوران خود در مونترال انتخاب کنید

قبل از اینکه بتوانید بیزنس خود را ثبت کنید، باید در مورد نام کسب و کار مواد غذایی خود تصمیم بگیرید. بسته به منطقه مد نظر برای راه اندازی رستوران، شرایط و محدودیت های مختلفی برای انتخاب نام کسب و کار شما وجود خواهد داشت.

برای مثال، در مونترال، کبک – و در سراسر استان – باید الزامات زبان فرانسه را رعایت کنید. نام شرکت باید به زبان فرانسوی باشد. با این حال، استان (تحت شرایط خاص) نسخه هایی از نام تجاری را به زبان دیگری مجاز می کند.

بیزنس خود را در مونترال ثبت کنید

شما باید تجارت مواد غذایی خود را با موارد زیر ثبت کنید:

 • استانی که تجارت مواد غذایی در آن فعالیت خواهد کرد
 • آژانس درآمد کانادا (CRA)

البته ممکن است نهادهای دیگری وجود داشته باشند که باید در آن ها ثبت نام کنید.

موارد مربوط به بازرسی از رستوران را برنامه ریزی کنید

ممکن است از شما خواسته شود قبل از اینکه به طور رسمی رستوران خود را در مونترال باز کنید، یک بازرسی بهداشتی را ترتیب دهید. همچنین ممکن است از شما خواسته شود که بازرسی های دیگری از محل ترتیب داده و تکمیل شود.

استخدام کارمندان

کارمندان مایه حیات هر کسب و کار مواد غذایی هستند و استخدام آن ها باید بسیار جدی گرفته شود. کارمندان شما ملزم به داشتن گواهی های مختلف خواهند بود. مهمتر از همه، در اکثر استان های کانادا این یک الزام قانونی است که همه ی Food Handler ها دارای گواهینامه Food Handler معتبر باشند.

خرید یا راه اندازی نانوایی در مونترال

با منطقه و رقابت کار آشنا باشید

رقبای اصلی شما ممکن است شامل فروشگاه های خرده فروشی بزرگ با بخش نانوایی خود و سایر نانوایی های کوچک صنعتگر در مونترال باشند.

اگر فقط از محصولات محلی استفاده می کنید، به مردم بگویید. جمعیت شناسی منطقه محلی خود و تأثیر آن بر کسب و کار خود را در نظر بگیرید.

آیا برای مثال در نزدیکی چندین مدرسه یا خانه سالمندان هستید که می‌توانید خدمات تحویل نان را به آن ها ارائه دهید، یا در مرکز شهر شلوغ مونترال با تجارت پر جنب و جوش در زمان ناهار هستید؟

به روز نگه داشتن بیزنس خود در مونترال

یک نانوایی موفق باید در مسیر خود با آخرین خبرهای مربوط به پخت نان های جدید آشنا باشد. نانوایی‌ های نوآورانه به احتمال زیاد توجه مثبت و مشتریان جدید را به خود جلب می‌کنند.

استخدام کارمندان مورد نیاز برای نانوایی خود در مونترال

کارمندان کلید اصلی یک نانوایی پر رونق هستند. اطمینان حاصل کنید که کارکنان با انگیزه را استخدام می کنید و آن ها را به خوبی آموزش می دهید. کارکنان خود را در جلساتی در مورد چگونگی بهبود کسب و کار خود شرکت دهید و برای پیشرفت و دستاوردهای آن ها تلاش کنید.

سعی کنید هزینه ها را به حداقل برسانید

برای افزایش سود آوری، هدف خود را کاهش هزینه ها در همه زمینه ها قرار دهید، مگر اینکه انجام این کار تاثیر منفی بر کیفیت محصولات شما داشته باشد. کارکنان را تشویق کنید که ضایعات مواد غذایی را به حداقل برسانند.

خرید یا راه اندازی بیزنس ساخت و ساز در مونترال

نوع ثبت مشاغل

تبریک می گویم! شما تصمیم گرفته اید که یک صاحب کسب و کار جدید در مونترال شوید! یکی از اولین مواردی که باید روی آن تمرکز کنید، اخذ مجوز کسب و کار به صورت قانونی است.

مقررات صنعت و صدور مجوز

در بخش ساختمان و ساخت و ساز کانادا، الزامات صدور مجوز خاصی برای مشاغل ماهر یا انواع ساخت و ساز وجود دارد.

تعهدات بهداشتی و ایمنی

هنگام ثبت کسب و کار، باید مطمئن شوید که شما و کارگران ساختمانی شما محافظت می شوند. در بسیاری از مشاغل، ثبت نام در هیئت های ایمنی کارگران استان اجباری است. توصیه می شود برای اطمینان از آن ها با آن ها تماس بگیرید.

علاوه بر این، ممکن است مجبور باشید مقررات ایمنی محل کار را همانطور که توسط وزارت کار، آموزش و توسعه مهارت ها مشخص شده است، در نظر بگیرید.

به طور خاص، این مقررات فهرست بلند بالایی از الزامات ایمنی را برای شرکت‌ های ساختمانی در کانادا ارائه می‌کند که مناطقی مانند پیشگیری از سقوط، مواد خطرناک، داربست ‌ها، تجهیزات سیار و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

اگرچه ممکن است در هنگام شروع نیازی به پوشش همه این زمینه ها نباشد، آشنایی با آن ها ایده خوبی است زیرا به شما امکان می دهد بدانید چه در آینده در انتظار شماست.

انجمن ها

یک ابزار سودمند در صنعت ساخت و ساز برای پیمانکاران برتر، پیوستن به انجمن های تجاری مربوطه در سطح محلی، منطقه ای و ملی است.

می توانید به انجمن خانه سازان کانادا و انجمن ساخت و ساز کانادا بپیوندید.

پیوستن به یک انجمن تجاری مزایای زیادی را به همراه دارد، به ویژه برای هر کسی که در صنعت ساخت و ساز در کانادا شروع می کند، از جمله:

 • صرفه جویی در پول: ممکن است مجبور باشید برای عضویت هزینه کنید، اما به سرعت این هزینه ها را با ابزارها و دانشی که به صورت رایگان به اعضا ارائه می دهند، جبران خواهید کرد.
 • به‌دست آوردن راهنمایی‌ های نظارتی: برای بخش‌ های ساختمانی با نظارت دقیق مانند برق و لوله‌کشی، پیوستن به یک انجمن صنفی می‌تواند توصیه ‌های مستمری در مورد رعایت قوانین ارائه دهد.
 • فرصت‌ های آموزشی: انجمن‌ ها میزبان کنفرانس ‌ها و سایر رویداد های حرفه‌ ای هستند تا به اعضا کمک کنند مهارت ‌های خود را ارتقا دهند.
 • حفظ و تقویت بهترین شیوه ‌ها: به‌عنوان یک مالک جدید کسب‌ و کار ساختمانی، برای اطمینان از پیروی از بهترین شیوه‌ های صنعت، تا حد امکان به کمک و اطلاعات بیشتری نیاز دارید.
 • شبکه‌ سازی و تبادل ایده‌ ها: همانطور که بخش های مختلف یک شرکت ساختمانی در کانادا را یاد می‌گیرید، شبکه ‌هایی که انجمن ‌های تجاری ایجاد می‌کنند می‌تواند فرصتی عالی برای جستجوی بینش و تبادل ایده باشد.
 • امتیازات شهرت: به عنوان عضوی از یک انجمن صنفی برجسته، می توانید با افتخار یک نشان عضویت را در وب سایت یا مواد بازاریابی خود به نمایش بگذارید تا اعتماد و اعتبار را در اطراف شرکت ساخت و ساز جدید خود ایجاد کنید.

مهاجرت به عنوان کابینت ساز در مونترال

اگر به دنبال مهاجرت به کانادا به عنوان کابینت ساز هستید، خوش شانس هستید! کابینت سازان دقیقاً در سراسر کانادا و مونترال مورد تقاضا هستند و شما ممکن است بتوانید ویزای اقامت دائم کانادا را با یا بدون پیشنهاد شغلی دریافت کنید.

بدون شک به صورت آنلاین خوانده اید که داشتن یک پیشنهاد شغلی برای مهاجرت به کانادا پیش نیاز دسترسی به فرآیند اکسپرس اینتری است، اما به عنوان یک کابینت ساز، گزینه های دیگری نیز برای ویزای کانادا از همان ابتدا دارید.

برای شروع، کابینت سازان واجد شرایط درخواست مهاجرت به کانادا تحت برنامه مهاجرت دولت کانادا هستند، زیرا تقاضا برای کابینت سازان در کانادا بسیار زیاد است که این شغل را در لیست مشاغل هدف قرار داده اند که به عنوان لیست NOC (شغل ملی) شناخته می شود.

کد کابینت سازان در NOC 7272 است

این خبر خوبی برای کابینت سازان واجد شرایط در سراسر جهان است که امیدوارند در کانادا و مونترال زندگی و کار کنند.

کابینت سازان از سراسر جهان به شرط داشتن مهارت ها، تجربه و صلاحیت های مناسب در کشور خود، واجد شرایط ورود اکسپرس برای اقامت کابینت ساز کانادا هستند.

کابینت سازانی که به دنبال مهاجرت به کانادا برای کار تحت این رده NOC 7272 هستند، ممکن است تحت عناوین کاری از جمله:

 • کابینت ساز
 • شاگرد کابینت ساز
 • مونتاژ کننده قاب و آینه سفارشی
 • سازنده مبلمان چوبی سفارشی
 • میز ساز چوبی سفارشی
 • کابینت ساز مبلمان
 • تولید محصولات چوبی
 • ساخت مبلمان و وسایل چوبی
 • سازنده قالب چوبی

همه این نقش‌ ها که توسط کابینت‌ سازان برعهده دارند، واجد شرایط درخواست در این دسته NOC خاص 7272 هستند.

خرید یا راه اندازی گلخانه در مونترال

اگر آماده راه اندازی کسب و کار کوچک گلخانه خود در مونترال هستید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با یک طرح کسب و کار برای گلخانه شروع کنید. برای رسیدن به موفقیت باید برای آن برنامه ریزی کرد.

به‌ عنوان یک صاحب بیزنس، باید تمام جنبه ‌های کسب ‌و کار خود را بدانید تا بتوانید آن را مانند یک ماشین روغن‌ کاری شده به کار ببرید. طرح کسب و کار شما تمام عناصر استراتژی کسب و کار شما را سازماندهی می کند و نقشه واضحی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید برای طول عمر کسب و کار خود دنبال کنید.

این الگوی رایگان سازنده طرح کسب و کار به شما کمک می کند تا طرح کسب و کار خود را برای گلخانه توسعه دهید. قالب طرح کسب و کار یک ابزار تعاملی است که به سرعت و به راحتی یک طرح کسب و کار سفارشی را فقط با پاسخ دادن به سوالات در مورد کسب و کار خود ایجاد می کند.

مرحله 1. اطلاعات کسب و کار خود را وارد کنید

همانطور که طرح کسب و کار خود را برای یک گلخانه با الگوی طرح کسب و کار در مونترال تهیه می کنید، مهم است که به سؤالات مربوط به کسب و کار خود پاسخ دهید مانند: کسب و کار شما چیست، محصولات/خدمات شما چیست، مشتریان شما چه کسانی هستند و اهداف شما چیست.

توضیح واضح محصولات/خدماتی که کسب و کار گلخانه ارائه می دهد و آنچه که قصد دارید برای کسب درآمد هزینه کنید، برای حصول اطمینان از یک طرح تجاری به درستی توسعه یافته بسیار مهم است.

مرحله 2. درآمدهای مورد انتظار خود را در نظر بگیرید

ارقام فروش و درآمد یک گام مهم برای هر طرح تجاری است. بنابراین، فکر می کنید کسب و کار شما از هر یک از محصولات/خدماتش چه چیزی به دست خواهد آورد؟ به سادگی محصولات/خدمات خود را فهرست کنید، ارقام مالی مناسب (هزینه ها) را وارد کنید.

اگر ارقام را ندارید، در بسیاری از موارد توصیه می‌شود کمی بیشتر در مورد سایر مشاغل گلخانه به صورت محلی و در استان کبک تحقیق کنید تا ایده‌ای از درآمد بالقوه داشته باشید. شما می توانید تمام تلاش خود را برای تخمین ارقام و پتانسیل رشد انجام دهید.

مرحله 3. در مورد بازار کار خود در مونترال بحث کنید

به عنوان یک کسب و کار گلخانه ای، توضیح واضحی از بازاری که در آن هستید، صنعت و رقابت به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به سطح بعدی ببرید.

موقعیت کسب و کار خود را توضیح دهید، مشخصات مشتریان خود را شناسایی کنید، رقابت خود را به نمایش بگذارید و مزایایی را که نسبت به رقبا دارید توضیح دهید.

یک طرح کسب و کار به درستی توسعه یافته هر یک از موارد فوق را توضیح می دهد.

مرحله 4. طرح آینده را مورد بحث قرار دهید

راه اندازی کسب و کار گلخانه ای شما مهم است و برای اطمینان از یک طرح کسب و کار مستحکم، مهم است که در مورد چگونگی موفقیت در کسب و کار خود بحث کنید. این به این معنی است که برنامه بازاریابی خود، استراتژی فروش خود را توضیح دهید و به طور واضح برنامه رشد را برای چند سال آینده ترسیم کنید.

حتماً این را گام به گام تجزیه کنید تا نشان دهید که چگونه می‌خواهید مطمئن شوید که کسب و کار گلخانه شما می‌تواند هر سال رشد کند.

به خاطر داشته باشید که اغلب برنامه های تجاری حول افراد کلیدی متمرکز می شوند. حتماً درباره خود، نقش خود و سایر افراد کلیدی در تجارت نیز صحبت کنید.

مرحله 5. اطلاعات مالی را وارد کنید

یک بخش مهم برای هر طرح تجاری، امور مالی است. مهم نیست که برای کسب و کار خود به دنبال بودجه هستید یا خیر، امور مالی ضروری است.

خرید یا راه اندازی تعمیرگاه در مونترال

یک طرح کسب و کار تعمیر خودرو در مونترال تهیه کنید

قبل از هر چیز، باید یک طرح تجاری برای تعمیرگاه خودروی خود ایجاد کنید که به سوالات زیر پاسخ دهد:

خدمات مکانیکی که ارائه خواهید داد: آیا قرار است یک فروشگاه تخصصی باشید یا تعمیر و نگهداری عمومی را ارائه دهید؟

محل سکونت: صاحبان مغازه باید چندین فاکتور را در هنگام تصمیم گیری در مورد مکان افتتاح مغازه مکانیک خودرو در مونترال در نظر بگیرند. نزدیکی به بازار هدف، دسترسی و دید (برای پیاده‌روی)، اجاره و غیره. این احتمالاً مهم‌ترین تصمیمی است که می‌گیرید، بنابراین همه جوانب مثبت و منفی را با دقت بسنجید.

منابع مالی: راه اندازی تعمیرگاه خودرو نیاز به سرمایه دارد. دانستن هزینه ‌های راه‌ اندازی تعمیرگاه خودرو قبل از ورود به آن، مهم است. فقدان برنامه ریزی مالی باعث شده است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک در چند سال اول پس از تأسیس خود با شکست مواجه شوند.

رقبا:  اطراف گاراژ خود را بگردید یا آن ها را به صورت آنلاین جستجو کنید. داشتن اطلاعات مربوط به رقبا می تواند به شما در بازاریابی تعمیرگاه خودرو نیز مزیتی بدهد.

مشتریان هدف: این مورد به نوع خدمات تعمیر خودرویی که قصد ارائه آن را دارید مربوط می‌شود. تعمیرگاه خودروی شما برای جذب مشتریان جدید باید مخاطبان مشخص و استراتژی بازاریابی مناسبی داشته باشد!

خرید یا راه اندازی سوپرمارکت در مونترال

طرح کسب و کار خود را در نظر بگیرید

صرف نظر از مقیاس بیزنسی که می‌خواهید شروع کنید، که می‌تواند یک فروشگاه مواد غذایی کوچک یا سوپرمارکت ‌های بزرگ باشد، باید یک طرح تجاری کاملاً تحقیق شده داشته باشید.

بنابراین، باید مطمئن شوید که زمانی را برای تهیه یک طرح تجاری خوب برای سوپرمارکت خود که می تواند به عنوان راهنمای کسب و کار شما باشد، اختصاص دهید. اگر فردی مهارت های لازم برای شروع یک طرح کسب و کار مناسب را ندارد، مشاوری را استخدام کنید تا به شما در این خصوص کمک کند.

کسب و کار خود را ثبت کنید

از همان ابتدا، بهتر است که قبل از باز کردن سوپرمارکت خود در مونترال، کسب و کار خود را ثبت کنید و مجوزهای لازم را دریافت کنید.

انجام مطالعات مورد نیاز برای مکان راه اندازی بیزنس

اگر می‌خواهید سوپرمارکتی در مونترال راه ‌اندازی کنید که به ‌طور منظم به سود برسید، باید مطالعاتی را انجام دهید تا بتوانید مکان ایده‌آل برای راه‌ اندازی سوپرمارکت خود را بشناسید و کالاهایی را که برای مردم منطقه مورد نیاز است را تهیه کنید.

هر چه اطلاعات شما در این خصوص و در مورد بازار کار سوپرمارکت در منطقه مد نظر خود در مونترال بیشتر باشد، احتمال موفقیت شما نیز بالاتر می رود و سریع تر به سود می رسید.

یک مرکز مناسب برای خرید سوپرمارکت تهیه کنید

مکانی که برای شروع فعالیت سوپرمارکت خود انتخاب کرده اید تعیین می کند که کسب و کار شما چقدر سریع و موفق خواهد بود. لازم است محل سوپرمارکت شما در مکانی باشد که به راحتی بتوان به آن دسترسی داشت، مکان باید فضای کافی برای پارکینگ داشته باشد و باید با سایر سوپرمارکت ها یا فروشگاه های مواد غذایی در همان منطقه رقابت کنید.

از این رو، هنگام نهایی کردن محل مورد نظر با مشاور املاک خود مشورت کنید. واقعیت این است که اگر مکانی بخرید که دارای پارکینگ باشد، ممکن است بر تعداد بازدیدکنندگان سوپرمارکت شما در یک مقطع زمانی تأثیر بگذارد.

منبع برای تهیه کالاها را پیدا کنید

شما باید از توزیع کنندگان عمده فروشی و تولید کنندگان محصولات تهیه کنید. یک خوبی در مورد تجارت سوپرمارکت این است که اگر سوپرمارکت خود را با انواع مختلف عرضه کنید، گزینه های بیشتری را در اختیار مشتریان خود قرار خواهید داد.

بنابراین، باید مطمئن باشید که فقط یک برند از یک محصول ندارید. ایجاد یک رابطه مستقیم با تولید کنندگان محصولاتی که می خواهید سوپرمارکت/فروشگاه مواد غذایی خود را با آن ها پر کنید، مستلزم ایجاد ارتباط مستقیم است.

قفسه ها را برای نگهداری کالا مرتب و سازماندهی کنید

راه‌ های مختلفی وجود دارد که می‌توانید ترتیبی دهید که قفسه‌ های سوپرمارکت برای خریداران وسوسه‌ انگیز و غیرقابل مقاومت به نظر برسد. فقط مطمئن شوید که سوپرمارکت خود را به گونه ای سازماندهی و ترتیب دهید که برای مشتریان آسان تر باشد و همچنین برای کارمندان شما نظارت بر موجودی انبارها و اطلاع از زمان ذخیره مجدد داشته باشد.

استخدام نیروی ماهر

کسب و کار سوپرمارکت چیزی نیست که بتوان به تنهایی مدیریت کرد. مطمئناً به افرادی نیاز دارید که با شما کار کنند. اما اگر سوپرمارکت بزرگتری دارید، باید کارکنان کافی استخدام کنید تا به شما در مدیریت سوپرمارکت کمک کنند.

کارمندان خود را آموزش دهید

راه اندازی یک سوپرمارکت کار ساده ای نیست زیرا باید هم زمان و هم پول برای آموزش کارکنان خود سرمایه گذاری کنید. به عنوان مثال، اگر کارمندان شما در زمینه مهارت های بین فردی آموزش ندیده باشند، ممکن است ناآگاهانه برخی از مشتریان شما را دور کنند. مهم است که کارکنان سوپرمارکت خود را در مورد نحوه برخورد با مشتریان مختلف آموزش دهید.

در مورد سوپرمارکت خود آگاهی ایجاد کنید

اگر همه چیز را برای کسب و کار خود در اختیار دارید، کار بعدی این است که فروشگاه خود را به طور رسمی برای عموم باز کنید. ممکن است مجبور شوید یک جشن جاده ای ترتیب دهید تا منطقه را در مورد سوپرمارکت جدید خود در همسایگی خود مطلع کنید، یا ممکن است از رسانه های چاپی و الکترونیکی برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید.

خرید یا راه اندازی کلینیک در مونترال

در خصوص بیزنس راه اندازی کلینیک در مونترال تحقیق کنید

صنعت پزشکی و مراقبت های بهداشتی که کسب و کار بیمارستان زیرمجموعه ای از آن است، شاید یکی از سریع ترین و بزرگترین صنایع در حال رشد در جهان و مخصوصا در کانادا باشد. این به این دلیل است که ثروت هر ملتی به سلامت ملت بستگی دارد.کمتر کشوری وجود دارد که در آن صنعت مراقبت های بهداشتی و پزشکی با جدیت تمام مدیریت نشود.

اگر در نظر دارید کلینیک پزشکی خود را در مونترال راه اندازی کنید، باید سعی کنید موانع صنعت را دور بزنید. حقیقت این است که موانع ورود در صنعت بیمارستان ها زیاد است و این به دلیل الزامات نظارتی قابل توجه و تجربه و قدرت متصدیان فعلی است. به عنوان مثال، اخذ مجوزهای پزشکی مانعی برای ورود به بخش مراقبت های بهداشتی در مونترال ایجاد می کند.

در حقیقت، برای هر سرمایه‌ گذاری در خصوص راه‌ اندازی کلینیک پزشکی، رعایت قوانین و مقررات گسترده فدرال، ایالتی و محلی کاملاً اجباری است. این مقررات به مراقبت های پزشکی، تجهیزات، پرسنل، سیاست ها و رویه های عملیاتی مربوط می شود.

برخی از عواملی که کارآفرینان را تشویق می‌کند تا کسب‌وکار کلینیک پزشکی خود را در مونترال راه‌اندازی کنند، می‌تواند این باشد که این دولت می تواند از این بیزنس به راحتی در همه سطوح حمایت کند و علیرغم قانون‌ گذاری حاکم بر صنعت، این تجارت در واقع یک سرمایه‌ گذاری سودآور است.

جمعیت شناسی و روانشناسی

افرادی که به خدمات یک کلینیک پزشکی نیاز دارند به گروهی از افراد محدود نمی شود. همه انسان ها، چه پیر و چه جوان، چه مرد و چه زن، زمانی که بیمار می شوند یا مجروح می شوند به خدمات کلینیک های پزشکی نیاز دارند.

در اصل، ترکیب جمعیتی و بازار هدف یک کلینیک پزشکی همه چیز را در بر می گیرد. به هیچ جنسیت، نژاد، قبیله یا گروهی از مردم محدود نمی شود.

تصمیم بگیرید که روی کدام حوزه تمرکز کنید

بیشتر مشاغل کلینیک پزشکی تمایل به ارائه خدمات عمومی دارند. برخی از کلینیک ‌های پزشکی ممکن است تصمیم بگیرند در برخی از حوزه‌ های کلیدی یا حوزه‌ های خاص مانند موارد زیر تخصص داشته باشند:

 • مراقبت های بستری
 • مراقبت سرپایی
 • خدمات پاتولوژی
 • خدمات تشخیصی اشعه ایکس
 • خدمات آزمایشگاهی بالینی
 • خدمات اتاق عمل
 • کار، فیزیکی و گفتار درمانی

تصمیم بگیرید که آیا یک فرانچایز خرید یا یک کلینیک را از صفر در مونترال شروع کنید

اگر به دنبال راه اندازی یک تجارت کلینیک پزشکی هستید، باید از صفر شروع کنید زیرا به سختی می توانید فرانچایز را برای خرید بدست آورید. با کسب و کار کلینیک پزشکی، باید تا حد امکان تلاش کنید تا یک مرکز خوب را راه اندازی کنید و سپس از هر ابزار بازاریابی در اختیار خود، به ویژه اینترنت برای بازاریابی کلینیک پزشکی خود استفاده کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که اکثر کلینیک ‌های بزرگ و موفق پزشکی در مونترال از ابتدا شروع به راه اندازی بیزنس کردند و توانستند یک برند تجاری قوی ایجاد کنند.

تهدیدها و چالش های احتمالی که با آن روبرو خواهید شد را بشناسید

اگر تصمیم دارید کلینیک پزشکی خود را در مونترال افتتاح کنید، یکی از چالش‌ های مهمی که احتمالاً با آن روبرو خواهید شد، وجود کلینیک ‌های پزشکی معتبر و مراقبت ‌های بهداشتی در بازار هدف شما است. تنها راه برای جلوگیری از این چالش این است که بازار خود را ایجاد کنید.

برخی از تهدیدها و چالش‌ های دیگری که احتمالاً هنگام راه‌اندازی کسب‌وکار کلینیک پزشکی خود در مونترال با آن‌ ها روبرو خواهید شد، رقابت سخت، هزینه ‌های بی‌ثبات و افزایش قیمت مراقبت‌ های پزشکی هستند.

یک نام تجاری جذاب انتخاب کنید

به طور معمول، وقتی نوبت به انتخاب نام برای کسب و کارتان می‌رسد، باید خلاق باشید، زیرا هر نامی که برای کسب‌ و کارتان انتخاب می‌کنید تا حد زیادی درک درستی از آنچه کسب‌ و کار نشان می‌دهد ایجاد می‌کند. به طور معمول، این امری عادی است که افراد هنگام نامگذاری کسب و کار خود، روند صنعتی را که قصد فعالیت از آن را دارند دنبال کنند.

یک مکان مناسب برای کسب و کار خود انتخاب کنید

راه اندازی کسب و کار کلینیک پزشکی با چالش های خاص خود همراه است. این یک تجارت خاص است که نمی توان آن را در هر مکانی شروع کرد. در واقع، شما به تأیید شورای محلی و سایر مقامات نظارتی در مونترال نیاز دارید.

به طور کلی، در تجارت، نمی توان زیاد تاکید کرد که مکانی که برای شروع کسب و کار خود انتخاب کرده اید، کلید موفقیت کسب و کار است، از این رو کارآفرینان مایلند یک مرکز را در مکانی قابل مشاهده اجاره کنند. مکانی که جمعیت آن متشکل از جمعیت در حال رشد قابل توجه و البته افرادی با قدرت خرید و سبک زندگی مورد نیاز است.

مهمتر از همه، قبل از انتخاب مکان برای کسب و کار کلینیک پزشکی خود، اطمینان حاصل کنید که ابتدا مطالعات امکان سنجی کامل و بررسی بازار را انجام داده اید. این احتمال وجود دارد که شما با کسب و کار مشابهی روبرو شوید که به تازگی مغازه ای را در مکانی که می خواهید باز کنید بسته است، نمی توان رد کرد.

مراحل خرید بینس در کانادا

دریافت وقت مشاوره رایگان اولیه

پیش از هر چیزی، شما می توانید یا به صورت تلفنی یا به صورت آنلاین در وب سایت رسمی تراست، یک وقت مشاوره رزرو کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

تنظیم قرارداد

وقت آن رسیده است که کارشناسان ما بر اساس اطلاعات دریافتی از جانب شما و بررسی کامل هدفی که از خرید بیزنس در مونترال دارید، راهنمایی‌ های لازم را ارائه ‌دهند و در صورت عقد قرارداد، فرآیند خرید بیزینس از سوی کارشناسان خبره تراست آغاز می‌شود.

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله، شما باید کلیه مدارک لازم را به کارشناس تراست ارائه دهید تا بتواند به تحلیل کامل آن‌ ها با توجه به شرایط و خواسته ‌هایتان بپردازد و درنهایت بتواند بهترین گزینه ‌ها را در رابطه با هدفتان به شما پیشنهاد دهد.

خوشبختانه دیگر نیازی نیست شما درگیر تحقیقات پیچیده این فرآیند شوید و کارشناس ما همه کارها را برای شما انجام می دهد.

معرفی فهرست بیزنس های مناسب برای خرید

سپس در این مرحله با توجه به تحقیقات انجام‌شده از سوی کارشناس در رابطه با حوزه کاری موردنظرتان، لیستی از بیزنس های موجود که برای فروش در مونترال ارائه‌شده‌اند، به شما پیشنهاد می‌شود.

انتخاب و اعتبارسنجی یک بیزنس برای خرید

در ین مرحله شما و کارشناس تراست باید برای خرید یک بیزنس مشخص از میان فهرست بیزنس های کاندید توافق کنید، سپس حسابداران و خبرگان مالی همکار با تراست، اقدام به تحقیقات کامل راجع به سوابق مالی و عملکردی بیزنس مربوطه می‌نمایند و وکلای تراست، متن قرارداد را به‌طور کامل مطالعه کرده و از سودآوری و عدم وجود عوامل کلاهبرداری مطمئن می‌شوند و احتمال ورشکستگی و ضرر ده بودن بیزنس و نظایر این‌ها را بررسی می‌کنند.

خریداری بیزنس

وقتی تحقیقات موسسه مهاجرتی تراست به پایان رسید، اقدامات لازم برای خرید بیزنس از سوی تراست برای شما آغاز می‌شود.

تیم تراست می‌تواند به شما در بستن قرارداد خرید کمک کند و تمام جوانب را در این رابطه بررسی کامل کند.

تهیه بیزنس پلن

یکی از مهم‌ ترین کارهایی که باید در رابطه با خرید بیزنس در کانادا انجام شود، تهیه یک بیزنس پلن جامع و کامل است که نظر مساعد افسر ESDC را جلب نماید و او را متقاعد کند که حضور شما برای پیشبرد این بیزنس الزامی است.

به همین منظور کارشناسان متخصص در تیم تراست، به‌خوبی شما را در این رابطه حمایت می‌کنند و با توجه به اسناد و مدارک ارائه‌ شده از سوی شما، این بیزنس پلن جامع را تهیه خواهند کرد.

ارائه درخواست مجوز کار LMIA

در این مرحله کارشناسان تیم تراست، درخواست ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) را همراه با یک طرح تجاری مناسب به ESDC ارائه می‌دهند و تلاش می‌کنند تا LMIA مثبت را دریافت کنند تا بتوانند یک مجوز کار 2 ساله با قابلیت تمدید را برایتان اخذ نمایند.

در صورت موفقیت، مبلغ کل را با فروشنده بیزینس تسویه خواهید کرد. تبریک می‌گوییم! شما به‌عنوان یک کارآفرین، آماده کار در بیزنس خریداری‌ شده‌ تان هستید.

حمایت از شما در پیشبرد بیزنس خریداری شده

شما ۲ سال فرصت دارید تا توانمندی‌ هایتان را در پیشبرد بیزنس خریداری‌شده در کانادا ثابت کنید.

البته این مجوز کار، با در نظر گرفتن شروط خاصی قابل تمدید است و در تمام این مدت از مشاوره و خدمات کارشناسان تراست بهره‌مند خواهید بود تا به‌راحتی چالش‌ های موجود را پشت سر بگذارید و به سودآوری موردنظر در کسب‌ و کارتان دست‌ یابید.

درخواست اقامت دائم

و در نهایت پس از گذشت یک سال از دریافت LMIA مثبت، در صورت تمایل شما برای اقامت در کانادا، کارشناسان تراست مدارک لازم را آماده کرده و فرم‌ های مربوطه را پر می‌کنند و برای ارائه درخواست اقامت دائم شما تحت برنامه اکسپرس اینتری اقدام می‌نمایند.

خدمات تراست برای خرید بیزنس در کانادا

مهمترین مدارکی که باید در ابتدای کار آماده کنید، بیزنس پلن است که برای رشد و توسعه بیزنس در کانادا به آن نیاز دارید و بیزنس پلن شما یک مدرک جامع  است که اهداف و برنامه ‌های توسعه بیزنس شما را نشون میده و این مدرک در حالت رسمی نشان دهنده هویت برند شما و بیزنسی هست که در آینده تاسیس می کنید.

در نوشتن بیزنس پلن تجربه حرف اول رو میزنه و اگر قصد آماده کردن یک مدرک حرفی رو داشته باشید پیشنهاد ما اینه که این مدرک را به یک وکیل قانونی مهاجرت و متخصصین این حوزه بسپارید. البته شما میتونید این مدرک رو خودتون هم آماده کنید که در این صورت نیاز تحقیقات بازار را در منطقه انتخاب شده خودتون انجام بدید و بخش‌ های آن را آماده کنید که شاید زمان خیلی زیادی ازتون بگیره.

شما میتونید با متخصصان کسب و کار در تراست بیزنس هم تماس بگیرید تا در مرحله نوشتن این مدرک شما راهنمایی کنند.

 یکی از بخش‌ های مهم کار زمانی است که شما یک بیزنس را خریداری کرده اید و قصد دارید تو این کشور حضور داشته باشید و مدیریت بیزنس را به عهده بگیرید. در این مرحله شما نیاز دارید یک سری از مجوزها را برای بیزنس خود بگیرید.

بعضی از این مجوزها پس از حضور در کشور کانادا لازم میشه. این مجوزها مختص رده شغلی شماست که از یک بیزنس به بیزنس دیگر تفاوت دارد. در کنار این موضوع شما لازم دارید تا برای مجوز LMIA اقدام کنید که بخش الزامی کار برای حضور شما در بیزنس خریداری شده است. البته در مورد مجوزهای بیزنس در کانادا اصلاً نباید نگرانی داشته باشید چون دریافت این مجوزها مراحل دشوار و طاقت فرسایی مثل ایران نداره.

 شما میتوانید با بررسی شرایط رده شغلی و مجوزهای مورد نیاز اون طی چند هفته مجوزهای آن را دریافت کنید و مشکل قانونی هم برای راه اندازی بیزنس تون نداشته باشید مجوز LMIA از مهم ترین موارد بعد از خرید بیزنس در کانادا است که برای اون میتونید از کشور مبدا هم اقدام کنید.

هزینه اون هزار دلار کانادا  حساب شده و اگه بخواهیم زمان بندی در این مورد ارائه کنیم شما باید دو تا سه ماه برای دریافت این مجوز وقت بزارید. مدارک مورد نیاز این مجوز فرم اپلیکیشن، مدارک بیزنس مورد نظر و یک عکس جدید هست.

در مورد بقیه مجوزهایی که شما برای رده شغلی انتخاب شدتون به آن ها نیاز خواهید داشت، سایت هایی وجود دارند که این مجوزها را فهرست کردن که شما توی این سایت ها به فهرست کاملی از مجوزهای مورد نیاز برای بیزنس آیندتون دسترسی دارید و می‌توانید بعد از حضور در این کشور برای گرفتن آن ها اقدام بکنید.

حالا که مورد زمانبندی مجوزها بحث شد، بهتر است در مورد مدارک و  در مورد پروسه کلی خرید بیزنس هم یک زمان‌ بندی دقیق داشته باشیم که سوال خیلی از شما مخاطبان عزیز تراست بیزنس هست. اگر قصد طی کردن سریع پروژه خرید بیزنس را داشته باشید بهتره که کار خودتون رو به یک وکیل قانونی بسپارید چرا؟ چون توی این حالت شما از تجربیات وکیلی که در کانادا حضور داشته و با شرایط این کشور آشنا است استفاده میکنید.

این نکته خیلی مهمیه که شما با موسسه ای همکاری کنید که از نزدیک بتونه بازار کانادا را بررسی بکنه و بهترین پیشنهادها را بهتون ارائه بده. در مورد زمانبندی خرید بیزنس کانادا از ابتدا تا وقتی که بتونید به اقامت دائم برسید میشه پنج تا بازه زمانی ارائه کرد و اگه بتونید کار خودتون رو با همکاری یک وکیل قانونی پیش ببرید مدت زمان پروسه شدیدا کاهش پیدا میکنه.

شما باید در مورد بازار تحقیق کنید که بین یک تا شش ماه به صورت معمول طول میکشه بازه دوم مربوط به وقتی هست که باید به خرید بیزنس اقدام کنید که بازه مشخص برای این بین یک تا سه ماه است .دریافت مجوز LMIAدر مرحله بعدی ۲ تا ۳ ماه طول میکشه که بعد از اون شما باید با ورک پرمیت در بیزنس مربوط به خودتون حضور پیدا کنید و در مدت زمان یک ساله کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

 بعد از این مرحله لازمه که برای اقامت دائم آماده بشید که زمان آن بین ۳ تا ۶ ماه طول میکشه .در کنار توجه به مدت زمان لازم برای مهاجرت به این روش بهتره نگاهی هم به هزینه های مورد نیاز و تمکن مالی این نوع ویزا بندازیم.

هزینه ها در این روش برای ثبت درخواست و دریافت ویزا تقریباً ۳۰۰ دلار کانادا هست و شما برای مجوز LMIA باید ۱۰۰۰ دلار کانادا در نظر داشته باشید. در مورد تمکن مالی شرایط کاملاً وابسته به رده شغلی مورد علاقه شما و تخصص توی کشور مبداء هست.

شکلی میشه یک بازه برای تمکن مالی ارائه کرد که برای خرید بیزنس های مختلف این کشور شما به هزینه بین صد هزار تا ۶ میلیون دلار نیاز دارید. اگر بخواهیم یک مثال برای خرید بیزنس بزنیم شما برای خرید یک رستوران معمولی در منطقه متوسط و هزینه بین ۲۰۰ هزار دلار تا ۵۰۰ هزار دلار نیاز دارید. اگر به دنبال امکانات بیشتر و منطقه بهتر هستید این هزینه تا یک میلیون دلار هم متغیره.

 بهتر از قبل از اقدام به خرید در مورد منطقه مورد علاقه و رده های شغلی اون تحقیق کنید تا با قیمت بیزنس ها در این کشورها آشنا بشید. علاوه بر رستوران شما می توانید یک بخش تولیدی و حتی محل اقامتی نیز راه اندازی بکنید که هزینه خرید اون در کشور کانادا بین ۳۰۰ هزار دلار تا یک میلیون دلار متغیر هست.

تمکن مالی رو میتونیم مهمترین نکته در این روش مهاجرت به شما رو بیاریم و شما در صورت داشتن این تمکن مالی نباید نگران دیگر مراحل برنامتون باشید.

شاید بسیاری از نگرانی ها به دلیل شرایط برنامه های مهاجرتی باشد که در هر برنامه ای شما باید آنها را محقق کنید. اولین شرط برای استفاده از روش خرید بیزینس در کانادا تمکن مالی حدود  ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلاره تا بتونید شما یک بیزینس متوسط رو در این کشور خریداری بکنید و راه اندازی کنید.

شرط مهم برنامه این است که شما توانایی مدیریت آن را داشته باشید و این بیزینس را از بین رده های شغلی مورد علاقتون انتخاب کرده باشید. خرید یک بیزنس که نقش مهمی در سیستم اقتصادی این کشور داشته باشه یکی از اصول مهم برای موفقیت در قدم‌ های بعدی است و  شما باید برای شروع کار این نکته را در نظر داشته باشد.

بعد از آماده کردن مدارک اولیه و نوشتن بیزنس پلن شما در مرحله بعدی باید دقت کنید که استخدام فرد کانادایی در بیزنس مورد نظر نکته خیلی مهمیه. در صورتی که این بیزنس افراد زیادی را استخدام بکنه شما مشکلی برای ادامه فعالیت در آن نخواهید داشت. مدارکی که برای موفقیت در برنامه به آن ها نیاز دارید مدارک هویتی هست که توی همه برنامه ها در قدم ابتدایی نیازه.

 در قدم بعدی باید به فکر آماده کردن مدرک زبان آیلتس یا مدرک زبان فرانسوی باشید که گرفتن اونا در ابتدای کار میتونه مسیر شما را برای موفقیت در این روش مهاجرتی هموار کند. گواهی‌ های مثل تمکن مالی، عدم سوء پیشینه، سلامت پزشکی و اپلیکیشن فرم از دیگر مدار است که شما باید آنها را آماده کنید و توی زمان بندی مناسب در سیستم آنلاین به ثبت برسانید.

 البته دقت کنید که توی این روش مهاجرتی شما میتونید برای اعضای خانواده خودتون هم اقامت بگیریم و در مرحله ثبت درخواست باید مدارک مربوط به ازدواج و داشتن فرزند و هم ضمیمه کنید تا پرونده اقامت شما به همراه خانواده بررسی بشه.

اگر قصد شروع مسیر مهاجرت را دارید که در نهایت به اقامت دائم منجر بشه متخصصان تراست بیزینس آماده ارائه مشاوره های تخصصی به شما هستند شما در استفاده از خدمات تراست نیازی به آزمون و خطا ندارید چرا که پرونده های موفق وکلای تراست اثبات کننده تجربه کاری ما و درصد موفقیت انتخاب شماست وکلا و متخصصان کسب و کار تراست از نزدیک با شرایط بازار این کشور آشنا هستند  و می تواند شما را در مسیر رسیدن به اهداف مهاجرتی خودتون راهنمایی بکنند.

پادکست سرمایه گذاری در کانادا

رادیو تراست بیزینس

همه چیز درباره سرمایه گذاری در کانادا

کتابخانه مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در آنتاریو
سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا
سرمایه‌گذاری در استان آلبرتا
سرمایه‌گذاری در استان کبک
سرمایه‌گذاری در ساسکاچوان
سرمایه گذاری در استان منیتوبا
سرمایه‌گذاری در پرنس ادوارد آیلند
سرمایه گذاری در نیوبرانزویک
سرمایه‌گذاری در آبوتسفورد
سرمایه‌گذاری در یوکان
سرمایه گذاری در میلتون
سرمایه‌گذاری در سوری
سرمایه گذاری در شارلوت تاون
سرمایه گذاری در پرنس جورج
سرمایه گذاری در میسیساگا
سرمایه گذاری در شهر نورث بی
سرمایه‌گذاری در شهر بری
سرمایه گذاری در پیتـربورو
سرمایه گذاری در نوناووت
سرمایه گذاری در نانایمو
سرمایه گذاری در برمپتون
سرمایه گذاری در همیلتون
سرمایه گذاری در رددیر
سرمایه گذاری در یلونایف
سرمایه گذاری در مناطق شمال غربی

خدمات تراست بیزینس برای مهاجرت

 • استارت آپ
 • ثبت شرکت
 • ویزای همراه و توریستی
 • کارآفرینی، راه اندازی و خرید بیزینس
 • ویزای خوداشتغالی

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

سوالات متداول

چرا استارتاپ های بیشتری به مونترال نقل مکان می کنند؟

مونترال در مقطعی یکی از کم ترجیح ترین شهرها برای کسب و کار بود، اما این شهر به مرور زمان خود را به عنوان یکی از برترین اکوسیستم های استارت آپی در جهان ساخت و اکنون هر روز به سرعت در حال رشد است.
برای تاثیرگذاری بالا و فرهنگ استارتاپی با رشد بالا به مونترال بروید. استارتاپ‌های مونترال هر از گاهی مشاغل زیادی ایجاد می‌کنند و بهترین مکان‌ ها برای حرفه‌ ای‌ ها هستند تا تجربه عملی کار در یک استارت‌ آپ را کسب کنند.

چه کسی واجد شرایط سرمایه گذاری در مونترال است؟

یک سرمایه گذار خارجی با تجربه مدیریت قابل تایید و قابل انتقال.
دارایی کافی برای خرید یا شروع کسب و کار هدفمند در مونترال
توانایی های زبانی کافی به زبان انگلیسی یا فرانسوی برای کار فعالانه به عنوان مدیر در تجارت.

روند سرمایه گذاری در مونترال چیست؟

سرمایه گذار خارجی یک تجارت کانادایی را برای خرید شناسایی می کند.
ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) همراه با یک طرح تجاری مناسب ارائه می شود.
هنگامی که نظر مثبت LMIA صادر شد، سرمایه گذار خارجی برای مجوز کار موقت 12-24 ماهه و قابل تمدید درخواست می دهد.

این روند چقدر طول می کشد؟

هنگامی که یک کسب و کار مناسب پیدا شد، 2-3 ماه طول می کشد تا فرآیند درخواست LMIA تکمیل شود. در اکثر حوزه های قضایی کمتر از 3 ماه طول می کشد تا مجوز کار دریافت شود.

دارنده مجوز کار چه زمانی می تواند برای اقامت دائم کانادا اقدام کند؟

حداقل زمان انتظار وجود ندارد. نامزدهای واجد شرایط می توانند بلافاصله پس از ورود به کانادا به همراه خانواده خود برای اقامت دائم درخواست دهند.

چه کسی کاندیدای ایده آل برای “خرید کسب و کار و کار در ویزای کانادا” است؟

فرصت های تحت برنامه های رسمی مهاجرت مبتنی بر سرمایه گذاری در کانادا بسیار محدود است. اکثر برنامه ‌های مهاجرت اقامتی مبتنی بر سرمایه‌گذاری استانی با دعوت ‌نامه برای اعمال طرح عمل می‌کنند. این روند کلی 12 تا 36 ماه طول می کشد و اغلب طولانی تر به پایان می رسد.
یک سرمایه گذار خارجی کارآفرین، با انگیزه زندگی در یک منطقه خاص از کانادا مانند مونترال، می تواند یک کسب و کار مناسب خریداری کند و به آن منطقه انتخابی نقل مکان کند. این بسیار سودمندتر از تلاش برای برآورده کردن برنامه های مهاجرت استانی است.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.