خرید بیزنس در ونکوور

خرید بیزنس در ونکوور

خرید بیزینس در ونکوور در یک نگاه

مواردتوضیحات
رده ویزا با خرید بیزینس در کاناداویزای شغلی کانادا
مدت زمان بررسی پرونده تا اقامت دائمحداکثر ۲ سال
هزینه بررسی پرونده۱۰۰ دلار برای بررسی پرونده
۱۵۵ دلار برای ورک پرمیت
۸۵ دلار بیومتریک
۵۰۰ دلار اقامت دائم
سرمایه لازممتغیر بر اساس بیزینس مورد نظر بین ۵۰ هزار دلار تا ۶ میلیون دلار
مدارک لازممدارک هویتی
ترجمه رسمی شناسنامه
تمکن مالی
گواهی ازدواج (در صورت وجود)
گواهی عدم سوء پیشینه
گواهی سلامت
مدرک زبان (برای اقامت دائم)
بیزینس پلن
حداقل تحصیلاتدیپلم
مدرک زبانالزامی برای اقامت دائم
نوع اقامتابتدا ویزای کار و سپس تبدیل به اقامت دائم
اجازه کار با ویزای اولیهوجود دارد

ونکوور در استان بریتیش کلمبیا، یک شهر ساحلی در کانادا است. همچنین یکی از بزرگترین شهرهای کشور به شمار می رود. خرید بیزنس در ونکوور، صاحبان مشاغل را ملزم می کند که از قوانین شهری و ملی مانند اخذ مجوزهای لازم پیروی کنند.

اگرچه ممکن است لازم باشد در ونکوور الزامات مختلفی مانند دریافت مجوزهای خاص را برآورده کنید، همه مشاغل کوچک و جدید قبل از اینکه بتوانند در این شهر فعالیت کنند باید بسیاری از الزامات مشترک را رعایت کنند.

در این مقاله همراه ما باشید تا هر اطلاعاتی که برای خرید بیزنس در ونکوور نیاز دارید بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.

صفر تا صد خرید بیزینس در کانادا

جدول مقایسه راه اندازی و خرید بیزینس در ونکوور

راه اندازی بیزینس جدید در ونکوور

 • هزینه: کم (بیش از ۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): بالا
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه
 • دشواری انجام بیزینس: دشوار
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن در کانادا، داشتن دفتر تجاری، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی، ۱۲ ماه فعالیت

خرید بیزینس در ونکوور

 • هزینه: بالا (بیش از ۱۵۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: متوسط
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: دارا بودن حداقل ۵۱ درصد از سهام شرکت، فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

خرید سهام یک بیزینس در ونکوور

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): متوسط
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: حداقل ۱۲ ماه از تاسیس شرکت گذشته باشد، فعال بودن شرکت، وجود سرمایه کافی در شرکت

خرید فرانچایز در ونکوور

 • هزینه: متوسط (بیش از ۱۰۰ هزار دلار)
 • ریسک (سود احتمالی): کم
 • زمان فعالیت بیزینس قبل از اقدام برای اقامت دائم: حداقلی تعیین نشده
 • دشواری انجام بیزینس: آسان
 • شرایط اقدام برای اقامت دائم: فعال بودن شرکت، به کارگیری حداقل ۱ کارمند کانادایی

پیشنهاد ویژه تراست بیزینس به مدیران

اگر دارای سابقه کار مدیریتی هستید، و نمی خواهید به عنوان کارمند به کانادا مهاجرت کنید ما به شما راه اندازی بیزنس در مناطق کم جمعیت کانادا را پیشنهاد می دهیم. با این روش با سرمایه گذاری حداقل 100 هزار دلاری می توانید کارفرما باشید.

برای راه اندازی بیزنس در کانادا هم نیازی نیست که در این زمینه سابقه کاری داشته باشید و سابقه مدیریتی کافی است. در این روش همسر شما نیز اجازه کار دریافت کرده و تحصیل فرزندان تان رایگان است. با کارشناسان ما همراه باشید.

چگونه در ونکوور بیزنس بخریم و کسب و کار خود را راه اندازی کنیم؟

در زیر به مراحل چگونگی راه اندازی بیزنس در ونکوور اشاره می کنیم:

 • مرحله 1

نوع کسب و کاری را که می خواهید شروع کنید انتخاب کنید. برای تصمیم گیری در مورد نوع کسب و کاری که می خواهید راه اندازی کنید، باید به تجربه، دانش و مهارت های خود و همچنین به علایق و بیزنس هایی که دوست دارید نگاه کنید. انتخاب یک بیزنسی که از آن لذت می برید و آن را دوست داشته باشید، احتمال موفقیت شما را افزایش می دهد.

 • مرحله 2

ساختار بیزنس خود را انتخاب کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا بیزنس خود را در دولت ونکوور ثبت کنید. 

 • مرحله 3

نام کسب و کار خود را به شهر ونکوور ارسال کنید. برای ارسال نام کسب و کار خود، باید یک درخواست تأیید نام را پر کنید و آن را به صورت آنلاین یا حضوری به محلی که خدمت شم عرض می کنیم ارسال کنید. شما می توانید نام کسب و کار خود را در وب‌سایت Registry Services استان بریتیش کلمبیا ثبت کنید یا می‌توانید به دفتر Small Business BC بروید.

برای پر کردن این فرم، باید اطلاعات شخصی خود را به عنوان متقاضی ارائه دهید، مانند نام و آدرس خود و باید اطلاعاتی در مورد ساختار کسب و کار خود ارائه دهید و  نام مد نظر کسب و کار خود را وارد کنید. سپس دفتر به شما اطلاع می دهد که کدام یک از گزینه های ارائه شده در دسترس است.

اگر درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال کنید باید 30 دلار به علاوه مالیات پرداخت کنید، یا اگر شخصاً درخواست خود را ارسال کنید 50 دلار  هزینه باید پرداخت کنید.

 • مرحله 4

برای ثبت یک sole proprietorshipیا partnership، می توانید آن را به صورت آنلاین از طریق OneStop Business Registry انجام دهید و هزینه 99 دلاری بپردازید، یا می توانید شخصاً به دفتر Small Business BC ارسال کنید و هزینه ای 40 دلاری بپردازید. اگر می خواهید یک شرکت ثبت کنید، می توانید این کار را به صورت آنلاین یا از طریق یک وکیل انجام دهید. 

 • مرحله 5

یک شماره تجاری (BN) دریافت کنید. برای دریافت BN، می توانید با آژانس درآمد کانادا به شماره (800) 959-5525 تماس بگیرید یا می توانید به وب سایت آن ها مراجعه کنید. شما باید اطلاعات شخصی، اطلاعات تجاری و مدارک ثبت کسب و کار خود را ارائه دهید.

 • مرحله 6

درخواست مجوز کسب و کار برای شهر ونکوور. سه نوع کسب و کاری که نیاز به جواز کسب دارند شامل مشاغل تجاری و صنعتی، مشاغل خانگی و مشاغل خارج از شهر است. برای درخواست مجوز، باید با اداره مجوز شهر ونکوور تماس بگیرید.

اگر خارج از ونکوور هستید با شماره (604) 873-7000 یا اگر در ونکوور هستید با شماره 3-1-1 تماس بگیرید. همچنین می توانید به وب سایت این دفتر مراجعه کنید. شما باید اسناد کسب و کار خود مانند ثبت نام و نام تجاری و همچنین اطلاعات شخصی خود را به عنوان مالک ارائه دهید.

تراست بیزینس در کنار تخصص و تجربه آقای مدنی با بیش از یک دهه سابقه مشاوره رسمی مهاجرت و 5 سال فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت کانادا، و داشتن تیم تخصصی کاری و سرمایه گذاری و روابط کلیدی با صنایع مختلف و موسسات کاریابی در زمینه مهاجرت کاری به صورت متمایز فعالیت دارد.

راهنمای خرید انواع بیزینس در کانادا

مراحل کلی خرید بیزنس در ونکوور

مراحل زیر، مراحل کلی خرید بیزنس در ونکوور را نشان می دهد:

 تحقیقاتی در خصوص بازار کار ونکوور انجام دهید

اولین قدم همیشه باید شامل تحقیق در مورد بازار محصول یا خدماتی باشد که می خواهید ارائه دهید. چندین سوال وجود دارد که باید در این مرحله تحقیق به دنبال پاسخ آن ها باشید. با تعیین اینکه آیا تقاضا برای محصول یا خدماتی که قصد ارائه آن را دارید، شروع کنید. همچنین باید در نظر داشته باشید که مشتریان شما چه کسانی خواهند بود و آیا رقیبی برای شما وجود دارد یا خیر و گر رقیب دارید آن ها چه کسانی هستند.

وب سایت Small Business BC یک منبع عالی در دسترس برای کارآفرینان احتمالی است. این وب سایت یک چک لیست و راهنمای « how to » ارائه می دهد که می تواند برای ارزیابی و آزمایش مفهوم کسب و کار شما استفاده شود.

 درک و انتخاب ساختار کسب و کار

پس از مشخص شدن اینکه بازاری کار برای بیزنس خریداری شده شما وجود دارد، مهم است که ساختارهای مختلف کسب و کار را بدانید و انتخاب کنید که کدام یک برای کسب و کار کوچک شما بهترین است.

اطلاعات مربوط به این موضوع را به صورت آنلاین و همچنین در وب سایت Small Business BC می توانید مشاهده کنید. همچنین توصیه می شود هنگام انتخاب ساختار کسب و کار با یک وکیل صحبت کنید زیرا آن ها می توانند اطلاعات کلیدی را به شما ارائه دهند که ممکن است در اینترنت نتوانید آن ها را پیدا کنید.

طرح تجاری تهیه کنید

مرحله بعدی، تهیه یک طرح تجاری است. یک طرح تجاری خوب می تواند نقش کلیدی در تامین بودجه داشته باشد. مهم تر از آن این است که طرح کسب و کار، طرحی برای شروع کسب و کار شما ارائه می کند. شما باید بتوانید از طرح کسب و کار برای شناسایی نقاط ضعف و فرصت ها استفاده کنید و در نهایت قبل از اینکه به طور کامل به راه اندازی کسب و کار کوچک خود متعهد شوید، تصمیمات آگاهانه بگیرید.

بخش دیگری از طرح کسب و کار شما می تواند شامل محل قرار گرفتن کسب و کار شما باشد. باید در نظر داشته باشید که آیا کسب و کار شما به دفتر کار نیاز دارد، آیا در فروشگاه کار می کنید، یا اینکه آیا از خانه کار می کنید.

 برنامه ریزی و تامین مالی مطمئن

بخشی از طرح کسب و کار شما باید شامل یک استراتژی برای تامین مالی باشد. شما باید مشخص کنید که قرار است چه کسی را به عنوان وام دهنده هدف قرار دهید و این می تواند شامل وام از بانک باشد. شما باید حداقل بودجه کافی برای پوشش هزینه های راه اندازی و هزینه های روزانه را برای حداقل 3 ماه داشته باشید.
برنامه Canada Small Business Financing ، گرفتن وام را برای مشاغل کوچک آسان تر می کند:
_Futurpreneur Canada وام هایی تا سقف 45000 دلار و مشاوره برای افراد 18 تا 39 ساله ارائه می دهد تا بتوانند یک کسب و کار راه اندازی و حفظ کنند.

_Women’s Enterprise Centre وام هایی تا سقف 150000 دلار برای زنان در بریتیش کلمبیا ارائه می کند. یعنی برای کسانی که صاحب یک کسب و کار هستند یا به فکر راه اندازی/خرید آن هستند، مناسب است.

برای بیزنس خود، نامی انتخاب کنید

گاهی اوقات انتخاب نام مناسب برای بیزنس ممکن است سخت ترین بخش راه اندازی کسب و کار شما باشد. شما باید نامی انتخاب کنید که واقعاً نمایانگر محصولات/خدماتی باشد که ارائه می دهید. می‌توانید نام ‌های موجود را در BC Registry Services جستجو کنید. پس از انتخاب نام، باید آن را برای تایید ارسال کنید. پس از تایید، نام باید در عرض 56 روز ثبت شود.

ثبت کسب و کار و اخذ جواز کسب

در این مرحله بهتر است با یک وکیل مشورت کنید کنید. یک وکیل می تواند به شما کمک کند که تمام مدارک شما کامل و دقیق باشد. او همچنین می تواند به شما در فرآیند ثبت نام و صدور مجوز کمک کند.

بازنگری و درک قوانین تجاری

بسیار مهم است که تمام مقررات مربوط به مشاغل کوچک در بریتیش کلمبیا را رعایت کنید و دقیقاً معنی آن ها برای شما و کسب و کارتان را درک کنید. یک وکیل می تواند همه این مقررات را تنظیم کند و به شما در درک آن ها کمک کند.

این موضوع شامل مقررات مربوط به صادرات و واردات، بازاریابی، استخدام نیروهای کار، مدیریت کارکنان  و ثبت نام برای PST/GST، WorkSafe BC، و CRA است.

قرارداد تراست بیزینس: کمترین ریسک ممکن برای مهاجرت سرمایه گذاری

در قرارداد کاری تراست بیزینس سعی شده تا ریسک های موجود به حداقل برسند. ما برای بدترین سناریوها، راه های جایگزین را بررسی می کنیم تا در صورتی که یک پرونده با شکست مواجه شود بخش عمده هزینه باقی بماند و کماکان بتوان برای دریافت اقامت از طریق پیگیری پرونده قبلی (سابمیت مجدد یا کورت) یا یک پرونده جدید اقدام کرد.

محاسن روش خرید بیزینس در ونکوور

از مناظری که الهام ‌بخش محصولات عالی است تا جاذبه ‌هایی که میلیون ‌ها گردشگر بالقوه را جذب می‌کند، عوامل زیادی وجود دارد که انگیزه افراد را برای خرید بیزنس در ونکوور می افزاید. در اینجا نگاهی به برخی از دلایلی که چرا سرمایه گذاران و خریدارن این جا آن را دوست دارند و محاسن روش خرید بیزینس در ونکوور آورده شده است:

به راحتی می توان کارمندان عالی را برای بیزنس خود جذب کرد

متقاعد کردن نیروهای کار برای کار کردن در بیزنس شما و همچنین آوردن خانواده هایشان به شهری که به طور مداوم به عنوان یکی از قابل زندگی ترین شهرها در جهان رتبه بندی می شود، آسان به نظر می رسد. در حقیقت، تبلیغ ونکوور به عنوان یک مکان عالی برای کار دشوار نیست. شرکت ها نیروهای کار متخصص را به راحتی از سراسر جهان جذب می کنند.

ونکوور، دروازه ورود به اقتصادهای آسیایی

  فرصت‌ های زیادی برای بیزنس های ونکوور در این بازارهای خارجی پویا و پرجمعیت وجود دارد. ونکوور دروازه ورود به آسیا و اقیانوسیه است، کسب‌ و کارها در اینجا دسترسی آسان به اقتصاد و بازارهای آسیایی دارند و این شهر چشم ‌انداز عالی نسبت به فرصت ‌های فراوان می ‌دهد.

نزدیکی به بازارهای ایالات متحده

بزرگترین شریک تجاری کانادا، ایالات متحده است. نزدیکی جغرافیایی همچنان به سود کسانی است که در مشاغل مربوط به صادرات کالا فعالیت می کنند.

بندر مترو ونکوور

دسترسی عالی از ونکوور به سراسر جهان یک مزیت بزرگ برای مشاغل موجود در ونکوور است و بخش مهمی از تجارت شهر را تشکیل می دهد. بندر مترو ونکوور بزرگترین و شلوغ ترین بندر کانادا است که بر بیش از 120000 شغل در منطقه بزرگ ونکوور تأثیر گذاشته است.

داشتن آب و هوای خوب

داشتن چنین آب و هوای معتدلی نسبت به بقیه مناطق کانادا به معنای گزینه های کار در طول سال برای بسیاری از مشاغل است. از زمین‌ های گلف که می ‌توانند در ماه ‌های زمستان به کار خود ادامه دهند تا رستوران‌ هایی که می‌توانند پاسیوهای خود را چند هفته بیشتر باز نگه دارند، همه چیز در دسترس است.

مردم عاشق تجارت با مردم ونکوور هستند. آب و هوا اجازه فعالیت در فضای باز را در تمام طول سال می دهد و به نظر می رسد که مردم نهایت استفاده را از این فرصت می کنند.

اینجا پر از توریست است و آن ها با خودشان پول می آورند

ونکوور سالانه حدود 6 میلیون بازدید کننده را به خود جذب می کند. با توجه به این موضوع، بازدیدکنندگان بیش از 4 میلیارد دلار صرف اقامت، حمل و نقل، غذا و سرگرمی می کنند که فرصت های زیادی را در تجارت مهمان نوازی و گردشگری ایجاد می کند.

مزایای خرید بیزینس در ونکوور

اگر تا به حال به ونکوور رفته باشید، می دانید که این شهر کانادا مملو از کافی شاپ ها، دوچرخه سواران و تنوع فرهنگی است. منطقه بریتیش کلمبیا که به طور پیوسته به عنوان یکی از قابل زندگی ترین شهرهای کره زمین رتبه بندی می شود، همچنین محل مناسبی برای استارت آپ ها و کسب و کارهای بزرگ است.

بیایید در زیر نگاهی به مزایای خرید بیزینس در ونکوور بیندازیم:

 • حمایت عالی دولت

بیش از 100 کاهش مالیات در بریتیش کلمبیا در هشت سال گذشته معرفی شده است به طوری که این استان دارای برخی از پایین ترین مالیات ها در آمریکای شمالی است. بسیاری از شرکت های نوپا و فناوری در ونکوور از تخفیف تحقیق و توسعه بهره مند می شوند. در برخی موارد تا 40 درصد از دولت تخفیف دریافت می کنند.

 • وجود استعدادهای درجه یک توسعه نرم افزار در ونکوور

سطح مهارت توسعه ‌دهندگان نرم ‌افزار و هنرمندان در ونکوور بهترین چیزی است که کانادا تا به حال با آن مواجه شده است. ونکوور به محل بزرگ‌ترین بازی ‌سازان جهان تبدیل شده است. مدارس در ونکوور دانش ‌آموزان متخصص در گرافیک سه بعدی را جذب می‌کنند.

توسعه بازی و به طور کلی برنامه نویسی در ونکوور آینده خوبی برای خریداران بیزنس دارد. جالب است بدانید آمازون و مایکروسافت در اینجا شروع به ایجاد دفاتر در سراسر شهر کرده اند. نیمی از جمعیت شهر دارای مدرک کالج یا دانشگاه هستند و کارگران ماهر فناوری اطلاعات و ارتباطات بریتیش کلمبیایی شامل 67000 نفر در رشته ‌های مهندسی، فناوری اطلاعات و تولید هستند.

 • کیفیت زندگی در ونکوور

ونکوور ترکیبی نادر از زندگی در فضای باز و فرهنگ شهری دارد که آن را به مکانی واقعاً عالی برای زندگی، به ویژه برای جوانانی که شغل خود را شروع می کنند، دارد. ونکوور یکی از تنها مکان هایی در جهان است که می توانید در طول روز در آن موج سواری یا اسکی کنید.

سوشی عالی یا موسیقی زنده در شب، همه در شهری است پر رونق که از رشد شغلی حمایت می کند.

در ونکوور بیزنس بخریم یا از ابتدا راه اندازی کنیم؟!

در اینجا مزایا و معایب و برخی از مواردی که باید برای تعیین اینکه چه کسب و کاری را شروع کنید و اینکه آیا باید آن را به تنهایی ادامه دهید یا یک کسب و کار موجود را در ونکوور خریداری کنید، آورده شده است:

جوانب مثبت راه اندازی کسب و کار خودتان در ونکوور از ابتدا

هنگامی که یک بیزنس را از صفر شروع می کنید، در حال توسعه ایده، ایجاد محصول یا خدمات و جمع آوری تمام قطعات برای شروع و اجرای آن هستید.

استفاده از ایده شما و تبدیل آن در ونکوور به یک کسب و کار مزایای زیادی دارد از جمله:

 • کنترل بیشتری بر ایده خود و نحوه مدیریت کسب و کار خود دارید.
 • توانایی خلاقیت بیشتر.
 • فرصتی برای استفاده از دانش، مهارت ها و اشتیاق منحصر به فرد خود برای ایجاد چشم انداز شغل خود.
 • راه اندازی با هزینه کم، به ویژه برای مشاغل مبتنی بر خدمات.

معایب راه اندازی کسب و کار در ونکوور از ابتدا

مانند هر چیز دیگری در زندگی، راه اندازی یک کسب و کار از صفر دارای چند نکته منفی است، از جمله:

 • شما مسئول تمام جنبه های کسب و کار از جمله توسعه محصول یا خدمات، ایجاد طرح بازاریابی و موارد تبلیغاتی، توزیع محصولات خود و غیره هستید.
 • شما باید سیستم ها و برنامه های خود را برای سازماندهی و اجرای مشاغل خود ایجاد کنید.
 • به دلیل یادگیری طولانی تر و شروع از صفر، رسیدن به موفقیت بیشتر طول می کشد.

مزایای خرید یک کسب و کار موجود در ونکوور

اگر مطمئن نیستید که می‌خواهید بیزنس خود را از صفر شروع کنید، راه ‌های مختلفی برای خرید یک کسب ‌و کار وجود دارد، از جمله خرید یک کسب ‌و کار موجود، پیوستن به یک فرصت تجاری یا شرکت فروش مستقیم، یا خرید حق امتیاز.

خرید یک بیزنس در ونکوور مزایای زیادی دارد، از جمله:

 • شناخت نام تجاری، به ویژه هنگام خرید یک تجارت فروش مستقیم
 • محصولات و خدمات از قبل وجود دارد، همانطور که برنامه بازاریابی و مواد تبلیغاتی نیز وجود دارد.
 • کمک و آموزش تخصصی برای آموزش آن چه باید بدانید و انجام دهید و همچنین پاسخ به سؤالات در دسترس است.
 • مسیر سریعتر به سمت سود و کاهش ریسک شکست زیرا کسب و کار دارای سابقه موفقیت است.

معایب خرید کسب و کار موجود در ونکوور

هنگام خرید یک کسب و کار موجود در ونکوور  چند ایراد وجود دارد که باید به آن ها توجه کرد، از جمله:

 • خرید یک بیزنس موجود می تواند هزاران دلار هزینه داشته باشد.
 • کنترل کمتری بر نحوه اداره کسب و کار وجود دارد. در حالی که داشتن یک برنامه موجود که می توانید دنبال کنید مفید است، همچنین می تواند نحوه اداره کسب و کار شما را محدود کند. بسیاری از شرکت‌ های فروش مستقیم و فرنچایزها قوانین و محدودیت ‌هایی دارند که باید به آن‌ ها پایبند باشید. حتی برخی از آن ها دارای قوانینی هستند که امکان انجام تجارت را محدود می کند.
 • ممکن است مسائل پنهانی وجود داشته باشد. به عنوان مثال، یک کسب و کار موجود ممکن است از نظر مالی دچار مشکل باشد.

تصمیم گیری در مورد خرید بیزنس موجود یا راه اندازی بیزنس خود در ونکوور

بهترین گزینه در این خصوص وجود ندارد. شما فقط می توانید تعیین کنید که چه چیزی برای شخص شما بهترین است. برخی از مواردی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

علاقه شخصی شما به نوع بیزنس

انتخاب ایده کسب‌ و کار باید ابتدا از یافتن گزینه‌ ای باشد که به آن علاقه دارید یا در خصوص آن اطلاعات دارید. افراد زیادی به دنبال بیزنسی هستند که بیشترین درآمد را دارد، اما همیشه باید علاقه خود را انتخاب کنید. راه اندازی بیزنسی که شما را هیجان زده نمی کند یا آن را دوست ندارید، راهی مطمئن برای شکست شما است.

هنگامی که یک ایده جالب دارید، باید در مورد چگونگی راه اندازی آن شروع آن به تحقیق کنید، از جمله اینکه آیا باید از صفر شروع کنید یا برای خرید یک بیزنس موجود سرمایه گذاری کنید.

به عنوان مثال، اگر به شکلات علاقه دارید، می توانید یک وبلاگ شکلاتی راه اندازی کنید، شکلات های خانگی بفروشید، یا آموزش آشپزی شکلات را از ابتدا آموزش دهید. یا می توانید یک وبلاگ شکلات موجود بخرید یا به یک شرکت فروش مستقیم که شکلات می فروشد بپیوندید.

هزینه

چقدر پول برای سرمایه گذاری در خصوص بیزنس خود دارید؟ شروع از صفر یا فروش مستقیم معمولاً مقرون به صرفه ترین است در حالی که خرید یک کسب و کار موجود می تواند گران باشد. اما هزینه شما فقط راه اندازی نیست. شما باید جریان مداوم کسب ‌و کار را نیز محاسبه کنید، مانند بازاریابی، موجودی و سایر هزینه‌ های مربوط به کسب ‌و کار.

آموزش

می‌توانید کتاب ‌ها، دوره ‌های آموزشی یا راهنمایی های لازم برای راه‌ اندازی یک کسب ‌و کار اولیه را دریافت کنید، اما به طور کلی، خرید یک کسب ‌و کار آموزش ‌هایی را ارائه می ‌دهد که در معامله گنجانده شده است.

عمل

در نهایت، باید تصمیم بگیرید که چگونه و کجای ونکوور می خواهید کار کنید. آیا می خواهید کسب و کار خود را 100 درصد آنلاین راه اندازی کنید؟ آیا ترجیح می دهید شخصاً با مشتریان ملاقات کنید؟

زمان

آیا امیدوارید کسب و کار خود را پاره وقت یا تمام وقت اداره کنید؟ آیا شما نیاز دارید که بر اساس یک برنامه خاص، مانند آموزش در خانه فعالیت کنید؟ اکثر مشاغل خانگی، حتی آن هایی که خریداری می کنید، انعطاف پذیری را ارائه می دهند، اما نه همه آن ها. هنگام تحقیق در مورد گزینه های کسب و کار خود، باید زمان راه اندازی و مدیریت را در نظر بگیرید.

قبل از راه اندازی بیزنس تصمیمات زیادی باید گرفته شود. در کنار داشتن یک ایده عالی برای بیزنس، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید کسب و کار را از ابتدا ایجاد کنید یا در یک کسب و کار یا فرصت تجاری موجود سرمایه گذاری کنید.

انواع بیزنس ها جهت خرید یا شراکت در ونکوور

در ونکوور، گزینه های زیادی برای راه اندازی بیزنس شما وجود دارد که در زیر به برخی از انواع آن اشاره می کنیم:

خرید بیزنس کافه در ونکوور

آیا می خواهید کافی شاپ خود را در ونکوور راه اندازی کنید؟ اگر این رویای شما از دوران نوجوانی بوده است یا این بخش برای شما مناسب است. تمام اطلاعاتی که به آن نیاز دارید در اینجا در قالب ساده و گام به گام ارائه شده است.

بیایید نگاهی به مراحل زیر بیاندازیم تا نحوه افتتاح کافی شاپ در ونکوور را بیاموزیم.

 • مفهوم کسب و کار را بیاموزید.
 • تصمیم بگیرید که آیا یک کافی‌شاپ موجود را می‌خرید یا از صفر شروع می‌کنید.
 • یک طرح تجاری تهیه کنید.
 • یک اسم جذاب انتخاب کنید.
 • یک ساختار تجاری را انتخاب کنید.
 • ثبت کسب و کار و رعایت دستورالعمل های قانونی.

درست مانند هر تجارت دیگری، راه اندازی کافی شاپ در ونکوور باید مراحل قانونی خاصی را دنبال کند. این قوانین حتی از یک منطقه به منطقه دیگر می‌توانند کاملاً متفاوت باشند، بنابراین مهم است که به خوبی در مورد آنچه از نظر قانونی در کافی شاپ شما نیاز است، آگاه باشید. شما باید از هرگونه مشکل و ضرر ناشی از جهل و سهل انگاری جلوگیری کنید.

مفهوم کسب و کار

اگر تحقیقات خود را انجام داده باشید، راه اندازی یا خرید یک کافی شاپ موفق در ونکوور می تواند نسبتا آسان باشد. اولین قدم این است که یک مفهوم تجاری خوب ارائه دهید. مفهوم کسب و کار سندی است که شامل یک پیش نویس کلی از همه چیزهایی است که می توانید برای کافی شاپ آینده خود فکر کنید. بودجه شما چقدر است؟ در کدام محله از ونکوور آن را راه اندازی می کنید؟

هرچه مفهوم کسب و کار جزئی تر باشد، بهتر است. وقتی اکثر برنامه‌ هایتان درست در مقابل شما و هر کسی که نیاز دارد مفهوم کسب ‌و کارتان را ببیند باشد، در درازمدت کمتر احساس استرس می‌کنید.

سرمایه‌گذاران بالقوه آینده شما باید آن را ببینند، برخی از صاحبان ملک (اگر فضایی را اجاره می‌کنید) به آن نیاز دارند و فروشندگانی که قبلاً ذکر شد حتی ممکن است بخواهند ببینند که آیا شما از نوع تجارتی هستید که می‌خواهند با آن شریک شوند یا خیر.

به این سوال پاسخ دهید: یک کافی شاپ موجود بخرید یا از صفر شروع کنید؟

هنگام راه ‌اندازی یک کافی ‌شاپ در ونکوور، می‌ توانید یک کافی شاپ از قبل موجود را خریداری کنید یا اگر داشتن یک کافی شاپ مستقل بیشتر مد نظر شماست، می‌توانید از ابتدا شروع کنید. خرید یک کافی شاپ موجود به این معنی است که مشتریانی برای شروع کار خود خواهید داشت که از قبل با خود کافه و برند آشنا هستند، در حالی که هنگام برای شروع بیزنس از ابتدا باید خودتان مشتری پیدا کنید.

یک نکته برای باز کردن یک مغازه جدید که باید انجام دهید این است که در خصوص رقبایتان تحقیق کنید. این موضوع می تواند به معنای بازدید از مغازه های رقیب در منطقه باشد. می توانید به آن ها سر بزنید و همه چیز را در مورد فضای داخلی و خارجی مغازه مشاهده کنید.

به آنچه که در منوی خود ارائه می دهند و قیمت ها توجه داشته باشید. حتی پیشنهاد می کنیم چندین گزینه در منو را امتحان کنید تا ایده بهتری از کیفیت و فروشندگان احتمالی داشته باشید.

با این حال، به خاطر داشته باشید که مشتریانی که به دنبال آن ها هستید، عاشقان قهوه هستند. چگونه می خواهید آن ها را مجددا به کافه خود بکشانید؟ شما باید به راهی فکر کنید که کافی شاپ شما را متمایز کند.

یک بیزنس پلن تهیه کنید

تهیه یک بیزنس پلن خوب و موفق، ضروری و یکی از حیاتی ترین مراحل در دنیای کارآفرینی است. ارائه یک طرح تجاری خوب نیازمند تعهد است. می‌توانید آموزش ‌های مختلف را مرور کنید تا مطمئن شوید در مسیر درستی هستید.

یک طرح تجاری خوب باید شامل یک برنامه منابع انسانی و استراتژی تجاری باشد که گذشته، حال و آینده شما را پوشش دهد. همچنین باید تحقیقات و استراتژی بازار، پیش‌بینی مالی (جریان نقدی مورد انتظار، فروش، زیان و سود) و برنامه ‌های عملیاتی مانند برنامه روزانه، تسهیلات فیزیکی و اطلاعات را شامل شود.

یک نام جذاب انتخاب کنید

هنگام راه اندازی یک کسب و کار جدید در ونکوور و در کانادا، باید مطمئن شوید که یک نام شایسته را انتخاب کرده اید. نامی که انتخاب می کنید تاثیر جدی بر کسب و کار شما خواهد داشت. هنگام انتخاب نام باید به دو نکته توجه داشت، یعنی عناصر قانونی و پتانسیل بازاریابی آن.

نام باید منحصر به فرد باشد، تلفظ آن آسان باشد و با آنچه کسب و کار شما ارائه می دهد مرتبط باشد. اگر در انتخاب نام تجاری خوب مشکل دارید، می توانید از متخصصان مشاوره بگیرید.

ثبت کسب و کار و رعایت دستورالعمل های قانونی

اگر می خواهید کسب و کاری را در ونکوور راه اندازی کنید، ثبت نام کسب و کار یکی از الزامات قانونی است. برای ایمن بودن، لازم است که تمام مراحل قانونی را دنبال کنید. باید بررسی کنید که آیا واقعاً باید نام کسب و کار خود را ثبت کنید یا خیر.

مجوز دریافت کنید

گرفتن مجوز قبل از شروع کار مورد نیاز است. می‌توانید این مورد را در وب ‌سایت های مربوطه ونکوور بررسی کنید یا اگر آن ها این اطلاعات را ندارند، از طریق تلفن این اطلاعات را دریافت کنید. پس از اخذ مجوز می توانید نسبت به ثبت نام مالیات کالا و خدمات یا مالیات بر فروش اقدام نمایید.

ثبت نام مالیات بر فروش استانی

برخی استان ها هستند که مالیات خود را با کالاها و خدمات فدرال هماهنگ نکرده اند. اگر قصد راه ‌اندازی کافی ‌شاپ در چنین مناطقی را دارید، باید برای دریافت و پرداخت مالیات استان  ثبت ‌نام کنید.

مراحل پایانی

آخرین رویه قانونی که باید دنبال کنید این است که کسب و کار خود را بیمه کنید. پس از تکمیل تمام مراحل قانونی، اکنون زمان آن رسیده است که تمام تجهیزات لازم را خریداری کنید و کارمندان مناسبی را استخدام کنید که به شما در اجرای موفقیت آمیز تجارت کمک کنند. به کارکنان خود بهترین آموزش ها را بدهید.

در نهایت، شما باید کسب و کار خود را برای جذب مشتریان بیشتر تبلیغ کنید، اما به خاطر داشته باشید که وفاداری برای یک کسب و کار موفق بسیار مهم است. به این فکر کنید که چگونه می خواهید در مقابل رقابت مقاومت کنید و تمام تلاش خود را بکنید تا تنها در شهر ونکوور با خدمات با کیفیت منحصر به فرد باشید.

خرید بیزنس رستوران در ونکوور

 • برنامه ریزی کسب و کار

یک طرح تجاری ایجاد کنید، در مورد جمعیت شناسی بازار ونکوور بیاموزید و از مجوزهایی که ممکن است نیاز داشته باشید آگاه باشید.

 • مکان و منطقه بندی

درباره محدودیت‌ های منطقه ‌بندی در شهرخود، بررسی اجاره‌ نامه، و بازسازی ‌ها و مجوزهای مورد نیاز اطلاعات کسب کنید.

 • کسب و کار خود را ثبت کنید

یک نام تجاری انتخاب کنید و کسب و کار خود را در سازمان های دولتی ثبت کنید.

 • اخد مجوزهای لازم برای راه اندازی رستوران در ونکوور

برخی از مجوزهای مورد نیاز برای راه اندازی رستوران در ونکوور در زیر آورده شده است:

 • مجوز بهره برداری بهداشتی
 •  مجوزهای شهرداری
 • مجوزهای موسیقی و سرگرمی
 • کارمندان

خرید یا راه اندازی نانوایی در ونکوور

آیا می خواهید یک کسب و کار نانوایی را در ونکوور راه اندازی کنید؟ در اینجا راهنمای کاملی برای راه اندازی یک کسب و کار سودآور نانوایی در ونکوور آورده شده است.

نان، بیسکویت و کیک برای صدها نسل وجود داشته است. همه ی ما زمانی این خوراکی های پخته شده را خریده ایم. ما در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک نانوایی در ونکوور راه اندازی کنید.

اطلاعات کسب و کار خود را به دست آورید

مهم است که به سوالات مربوط به کسب و کار خود پاسخ دهید، مانند: کسب و کار شما چیست، محصولات/خدمات شما چیست، مشتریان شما چه کسانی هستند و اهداف شما چیست.

توضیح واضح محصولات/خدماتی که کسب ‌و کار نانوایی ارائه می ‌دهد و آنچه که قصد دارید برای کسب درآمد هزینه کنید، برای اطمینان از یک طرح تجاری به درستی توسعه یافته بسیار مهم است.

درآمد های مورد انتظار خود را محاسبه کنید

ارقام فروش و درآمد یک گام مهم برای هر طرح تجاری است. بنابراین، فکر می کنید کسب و کار شما از هر یک از محصولات/خدماتش چه چیزی به دست خواهد آورد؟ به سادگی محصولات/خدمات خود را فهرست کنید، ارقام مالی مناسب (هزینه ها و هزینه ها) را وارد کنید.

اگر اعداد و ارقام را ندارید، در بسیاری از موارد توصیه می شود کمی بیشتر در مورد سایر مشاغل نانوایی در ونکوور تحقیق کنید تا ایده ای از درآمد بالقوه بدست آورید. شما می توانید تمام تلاش خود را برای تخمین ارقام و پتانسیل رشد انجام دهید.

در مورد بازار کار خود بحث کنید

به عنوان یک کسب و کار نانوایی، توضیح واضحی از بازاری که در آن هستید، صنعت و رقابت به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را گسترس دهید. موقعیت بیزنس خود را توضیح دهید، مشخصات مشتریان خود را ارزیابی کنید، رقابت خود را به نمایش بگذارید و مزایایی را که نسبت به رقبا دارید توضیح دهید.

یک طرح کسب و کار به درستی توسعه یافته و هر یک از موارد فوق را توضیح می دهد.

طرح آینده را مورد بحث قرار دهید

راه اندازی کسب و کار نانوایی شما بسیار مهم است و برای اطمینان از یک طرح تجاری محکم، مهم است که در مورد اینکه چگونه قصد دارید در کسب و کار خود به موفقیت برسید بحث کنید. این به این معنی است که برنامه بازاریابی خود، استراتژی فروش خود را توضیح دهید و به طور واضح برنامه رشد را برای چند سال آینده ترسیم کنید.

حتماً این را گام به گام تجزیه کنید تا مشخص شود که چگونه می‌خواهید مطمئن شوید کسب و کار نانواییتان می‌تواند هر سال رشد کند.

اطلاعات مالی را در نظر بگیرید

یک بخش مهم برای هر طرح تجاری، امور مالی است. مهم نیست که برای کسب و کار خود به دنبال بودجه هستید یا خیر، در هر صورت امور مالی ضروری است. ابزار سازنده طرح کسب و کار توسعه نمودارهای مالی خود را با وارد کردن درآمدهای مورد انتظار در ماه و سال آسان می کند.

در صورتی که به دنبال تامین مالی هستید، توضیح واضحی از نیازهای مالی شما نیز توصیه می شود.

خرید یا راه اندازی بیزینس ساخت و ساز در ونکوور

یک تحقیق جامع در خصوص بازار کار انجام دهید

برای یک بیزنس ساخت و ساز در ونکوور، تجزیه و تحلیل بازار فعلی و روندهای صنعت مهم است. یک استارتاپ ساخت و ساز به شدت به وضعیت فعلی بازار وابسته است. بنابراین، استخدام یک متخصص برای رفع این جنبه می تواند عالی باشد. قبل از اینکه شخصی را استخدام کنید، تحقیقات بازار مستقل خود را انجام دهید تا از اصول اولیه ایده بگیرید.

چرا این موضوع مهم است؟ داشتن ایده ای در مورد فرصت های مختلف محلی، استخدام ها، ساعات کار و حاشیه سود می تواند تصویر روشنی از آنچه برای کسب و کار ساخت و ساز خود انتظار دارید ارائه دهد.

خدمات، بودجه اولیه و هویت خود را به عنوان یک تجارت مشخص کنید

نکته بعدی که باید در فهرست خود بررسی کنید، تخمینی است از اینکه کسب و کار شما چگونه خواهد بود. این موضوع شامل لیست کوتاهی از خدمات دقیقی است که قرار است ارائه دهید، مانند خدمات طراحی/ساختمان، ساخت و ساز، خدمات نوسازی و توسعه و بسیاری موارد دیگر.

بودجه اولیه، پیش‌بینی ‌های جریان نقدی، صورت ‌های ترازنامه پیش‌بینی‌شده و تعهدات بدهی شما نیز باید در نظر گرفته شود. یک بودجه مناسب تضمین می کند که پرداخت وام و بودجه شما با تاریخ خرید تجهیزات، مسائل وام مسکن، اجاره ملک و سایر خریدهای انجام شده برای راه اندازی کسب و کار شما چگونه است.

با فهرست کوتاه الزامات اولیه، می‌توانید درباره هویت برند خود و نحوه عملکرد خود فکر کنید. یک هویت تجاری واضح می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید تجارت خود را از بقیه متمایز کنید.

مکان، تجهیزات و الزامات دفتر شرکت خود را در ونکوور سازماندهی کنید

با در نظر گرفتن یک رویکرد تجاری، شما همچنین باید شروع به سازماندهی مکان های مورد نیاز برای بیزنس خود کنید. برای یک کسب و کار ساختمانی در مقیاس متوسط، حتی ممکن است به چندین مکان برای انبارداری و بخش اداری نیاز داشته باشید. مجموعه متفاوتی از کارمندان و مدیران نیز برای بخش های مختلف در محل و خارج از محل مورد نیاز خواهند بود.

شروع به جستجوی مکان مناسب برای دفتر اصلی شرکت خود و الزامات مرتبط با آن کنید. تجهیزات و مواد اولیه نیز باید از فروشندگان قابل اعتماد تهیه شود. برای ذخیره سازی و نگهداری مواد خام، مکان دیگری می تواند مورد نیاز باشد.

پیدا کردن یک مکان خوب که در حد بودجه شما باشد، فروشندگان و تامین کنندگان قابل اعتماد و محدود کردن آن به نیازهای دقیق تجهیزات و سایر نیازهای شما می تواند مدتی طول بکشد. بنابراین، هر چه زودتر در فرآیند ایده پردازی شروع به فکر کردن به این موارد کنید.

یک طرح کسب و کار ساخت و ساز ساختار یافته تهیه کنید

مورد بعدی در چک لیست شما طرح تجاری ساخت و ساز شما است. چرا این در چک لیست ایده پردازی است؟ خوب، زیرا نحوه برنامه ریزی شما برای استارتاپ ارتباط زیادی با گردش کار اولیه مهم دارد. طرح کسب و کار شما باید شامل همه چیز باشد، از برنامه های گردش کار، تخمین بودجه، نقش های تیمی، مجوزهای قانونی و هر چیز دیگری که می توانید به آن فکر کنید.

کسب و کار خود را ثبت کنید

با داشتن یک طرح محکم و مرتب شدن همه الزامات دیگر، قبل از شروع  رسمی بیزنس، باید کسب و کار ساختمانی خود را ثبت کنید.

خرید یا راه اندازی کابینت سازی در ونکوور

برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید

یک برنامه روشن برای موفقیت به عنوان یک کارآفرین ضروری است. این موضوع به شما کمک می کند تا ویژگی های کسب و کار خود را ترسیم کنید و برخی عوامل ناشناخته ها را کشف کنید. چند موضوع مهم که باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

 • هزینه های راه اندازی و جاری چقدر است؟
 • بازار هدف شما کیست؟
 • چقدر می توانید از مشتریان هزینه دریافت کنید؟
 • نام کسب و کار خود را چه خواهید گذاشت؟

یک شخصیت حقوقی تشکیل دهید

متداول ترین انواع ساختار تجاری عبارتند از: proprietorship، partnership، limited liability company (LLC) و corporation.

ایجاد یک نهاد تجاری قانونی مانند LLC یا corporation  در ونکوور از شما محافظت می کند که در صورت شکایت از کسب و کار کابینت سازی شما، مسئولیت شخصی نداشته باشید.

ثبت نام برای مالیات

قبل از اینکه بتوانید بیزنس خود را راه بیندازید، باید برای انواع مالیات های ایالتی و فدرال ثبت نام کنید.

یک حساب بانکی تجاری باز کنید

استفاده از حساب ‌های بانکی جداگانه برای بیزنس برای حفاظت از دارایی‌ های شخصی ضروری است. هنگامی که حساب های شخصی و تجاری شما با هم ترکیب می شود، دارایی های شخصی شما (خانه، ماشین و سایر اشیاء با ارزش) در صورت شکایت از تجارت شما در معرض خطر قرار می گیرد.

در خصوص حسابداری بیزنس خود برنامه ریزی کنید

ثبت مخارج مختلف و منابع درآمد برای درک عملکرد مالی کسب و کار شما بسیار مهم است. بررسی حساب های دقیق پرونده مالیاتی سالانه شما را بسیار ساده می کند.

مجوزهای لازم را دریافت کنید

عدم دریافت مجوزهای لازم می تواند منجر به جریمه های سنگین شود یا حتی باعث تعطیلی کسب و کار شما در ونکوور شود.

بیمه تجاری بگیرید

کسب و کار شما  همچنین نیاز به بیمه دارد تا بتوانید به طور قانونی فعالیت کنید. انواع مختلفی از بیمه نامه ها برای انواع مختلف مشاغل با ریسک های مختلف وجود دارد. اگر از انواع خطراتی که کسب و کار شما ممکن است با آن مواجه شود مطمئن نیستید، با بیمه General Liability Insuranceشروع کنید. این رایج ترین پوششی است که کسب و کارهای کوچک به آن نیاز دارند، بنابراین مکانی عالی برای شروع کسب و کار شما است.

نام تجاری خود را تعریف کنید

برند شما همان چیزی است که شرکت شما با آن شناخته می شود و همچنین اینکه چگونه کسب و کار شما توسط عموم درک می شود. یک برند قوی به کسب و کار شما کمک می کند تا از رقبا متمایز شود.

وب سایت کسب و کار خود را ایجاد کنید

بعد از تعریف برند خود و ایجاد لوگو، قدم بعدی ایجاد یک وب سایت برای کسب و کارتان است چرا که ایجاد یک وب سایت یک مرحله ضروری است.

سیستم تلفن کسب و کار خود را راه اندازی کنید

راه‌اندازی تلفن برای کسب ‌و کارتان یکی از بهترین راه‌ ها برای کمک به جدا کردن زندگی شخصی و زندگی تجاری شماست و این تنها مزیت نیست؛ این کار پیدا کردن شما و تماس با شما را برای مشتریان بالقوه آسان تر می کند.

خرید یا راه اندازی تعمیرگاه در ونکوور

 • یک طرح کسب و کار تعمیر خودرو تهیه کنید

قبل از هر چیز، باید یک طرح تجاری برای تعمیرگاه خودروی خود ایجاد کنید که به سوالات زیر پاسخ دهد:

خدمات مکانیکی که ارائه خواهید داد: آیا قرار است یک فروشگاه تخصصی باشید (مانند گیربکس، تعمیر موتور، یا تعمیر بدنه خودرو)، یا تعمیر و نگهداری عمومی (مانند تعویض روغن) را ارائه دهید؟ آیا با تمرکز بر خودروهای خاص خود را متمایز خواهید کرد؟

محل تعمیرگاه: صاحبان مغازه باید چندین فاکتور را در هنگام تصمیم گیری در مورد مکان افتتاح مغازه مکانیک خودرو در نظر بگیرند. نزدیکی به بازار هدف، دسترسی و دید (برای پیاده‌روی)، اجاره و غیره. این احتمالاً مهم‌ترین تصمیمی است که می‌گیرید، بنابراین همه جوانب مثبت و منفی را با دقت بسنجید.

همچنین مهم است که تصمیم بگیرید آیا تعمیرگاه اتومبیل خود را دارید یا آن را اجاره می کنید.

منابع مالی: چگونه برای خرید بیزنس خود در ونکوور پول جمع آوری می کنید؟ آیا برای راه اندازی گاراژ خود از پس انداز خود استفاده می کنید؟ آیا وام بانکی یک گزینه مورد بررسی است؟ راه اندازی تعمیرگاه خودرو نیاز به سرمایه دارد. دانستن هزینه‌ های راه‌اندازی تعمیرگاه خودرو در ونکوور قبل از خرید  آن مهم است. فقدان برنامه ریزی مالی باعث شده است که بسیاری از کسب و کارهای کوچک در چند سال اول پس از تأسیس تعمیرگاه خود با شکست مواجه شوند.

مشتریان هدف: این امر به نوع خدمات تعمیر خودرویی که قصد ارائه آن را دارید مربوط می‌شود.

 • تشکیل یک شخصیت حقوقی

پس از نهایی کردن طرح کسب و کار خود، مرحله بعدی تنظیم قوانین است. هر سرمایه گذاری جدید نیاز به دریافت مجوزهای تجاری خاص برای ایالتی دارد که در آن فعالیت می کند. ایجاد تعمیرگاه شما به عنوان یک شخص حقوقی از این قاعده مستثنی نیست.

شرکت با مسئولیت محدود (LLC)، sole proprietorship، partnership و corporation  گزینه های موجود برای ساختار قانونی تعمیرگاه شما هستند. هر کدام از نظر مالیات دارای مزایا و معایب هستند.

 • تامین مالی مطمئن

برای راه ‌اندازی یک تعمیرگاه خودرو، احتمالاً به وامی برای کمک به پرداخت تجهیزات، هزینه ‌های خرید مکان، حقوق کارکنان، پوشش بیمه و غیره نیاز دارید.

 • دریافت مجوزها

قبل از افتتاح یک مغازه مکانیکی در ونکوور به مجوز تجاری و مجوزهای خاصی نیاز دارید. اگر این مقررات رعایت نشود، مشاغل می توانند مشمول جریمه های سنگین یا حتی پلمپ شوند. اگر برای دریافت مجوزهای مناسب، هزینه های دولتی را پرداخت کنید، می توان از همه این ها جلوگیری کرد.

 • یک حساب بانکی تجاری باز کنید

یک حساب بانکی تجاری اختصاصی می تواند به محافظت از دارایی های شخصی شما در صورت ورشکستگی یا در صورت انجام هرگونه اقدام قانونی علیه فروشگاه مکانیک شما کمک کند.

 • راه اندازی تعمیرگاه در ونکوور

صرف نظر از نوع تعمیرگاهی که دارید، داشتن تاریخچه دقیق و سازماندهی شده از درآمد، هزینه ها، دارایی ها و بدهی های شما برای درک عملکرد مالی کسب و کار شما در طول زمان بسیار مهم است. همچنین به شما کمک می‌کند مالیات ‌های سالانه را سریع ‌تر ثبت کنید.

 • برای مغازه مکانیک خود بیمه نامه کسب کنید

برای محافظت از مغازه خود در برابر هر گونه حادثه غیرقابل پیش بینی، مانند خطرات طبیعی یا حوادثی که مشتریان و کارکنان را درگیر می کند، پوشش بیمه ای دریافت کنید. به طور مشابه، بیمه اموال تجاری برای همه صاحبان تعمیرگاه های خودرو برای محافظت از دارایی های تجاری خود الزامی است.

General Liability Insurance رایج ترین پوششی است که مشاغل کوچک می توانند از آن استفاده کنند.

 • افراد مناسب را استخدام کنید

شما باید بهترین مکانیک ها و کارکنان دفتر را استخدام کنید تا بهترین خدمات را ارائه دهید. یافتن کارمندان مناسب باید اولویت اصلی شما باشد، زیرا تکنسین های تعمیر خودرو بر عملکرد کسب و کار شما تأثیر می گذارند. برای سودآوری، ارائه خدمات خوب به مشتریان و ارائه نتایج مهم است که افراد بالاتر با تجربه کاری خوب را استخدام کنید.

خرید یا راه اندازی سوپر مارکت در ونکوور

 • مدل تجاری سوپر مارکت شما در ونکوور

یک عامل مهم برای کارآفرینان مشتاقی که قصد راه اندازی یک سوپرمارکت را در ونکوور دارند فضای فروشگاه است. منطقه ایده آل برای یک سوپر مارکت چه چیزی باید باشد؟ همه چیز بستگی به بودجه سرمایه گذاری شما دارد. شما می توانید تجزیه و تحلیل خرید در مقابل اجاره را برای سوپر مارکت خود انجام دهید، یعنی اینکه ملک را بخرید یا اجاره کنید.

 • محل سوپر مارکت شما در ونکوور

ملاحظات مهم بعدی در طرح تجاری سوپر مارکت شما این است که مکان سوپر مارکت خود را در ونکوور مشخص کنید. این یک تصمیم بسیار مهم است زیرا شما فقط یک بار می توانید این کار را انجام دهید. بنابراین، این یک تصمیم استراتژیک با پیامدهای بلندمدت است.

چیزی که اکثر مشاوران راه اندازی سوپر مارکت پیشنهاد می کنند این است که سوپر مارکت ها باید به طور ایده آل برای مردم محلی باشند تا به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. با این معیار، مناطق مسکونی پرجمعیت یا مناطق تجاری احتمالا برای شما مناسب تر است.

یکی دیگر از ملاحظات برای مکان، شناسایی مناطقی است که در آن سوپری وجود ندارد یا مردم محلی مجبورند برای خرید مواد غذایی از محله خود نقل مکان کنند.

 • نام تجاری سوپر مارکت شما در ونکوور

برندسازی فقط یک لوگوی پر زرق و برق یا ایجاد یک وب سایت جالب نیست بلکه ترکیبی از تمام تجربیاتی است که شما دارید. هدف کل این فرآیند برندسازی، ارائه خدماتی عالی به مشتریان شماست که در طول زمان به مشتریان وفادار شما تبدیل شوند.

این تجربه منحصر به فرد باید در همه چیز در سوپر مارکت شما منعکس شود و باید توسط مشتریان احساس شود. چه فضای داخلی فروشگاه ‌های شما یا کیفیت بسته‌ بندی، چه کیفیت محصولات یا تعامل با مشتری، همه این فعالیت‌ ها و سایر فعالیت ‌های مرتبط تحت این دسته از برندسازی قرار می‌گیرند.

 • برنامه بازاریابی سوپرمارکت شما در ونکوور

بازاریابی با یک ایده شروع می شود. این ایده در مورد ایجاد چیزی با ارزش است. چیزی که می تواند مشکلی را حل کند یا نیازی را برطرف کند. هر چیز دیگری از این ایده نشات می گیرد. دامنه بازاریابی بسیار زیاد است، اما می‌توانیم آن را به چند سؤال ساده خلاصه کنیم که تجار و کارآفرینان باید بهترین پاسخ‌های ممکن را برای آن ها بیابند:

 • ایده کسب و کار شما چه ارزشی دارد؟
 • پیشنهاد شما چیست؟
 • برای چه کسی در نظر گرفته شده است؟
 • دوست دارید مشتریان برند شما را چگونه شناسایی کنند؟
 • آیا ارزش پولی دارد؟
 • چگونه به دست مشتریان خواهد رسید؟
 • مشتریان چگونه با برند شما آشنا می شوند؟

خرید یا راه اندازی کلینیک در ونکوور

 • یک بیزنس پلن در نظر بگیرید و توضیح دهید که چرا به این خدمات نیاز است.
 • اهداف و مقاصد خود را مشخص کنید. آن چه را که به بیماران و سایر متخصصان ارائه می دهید، روشن کنید.
 • معیارهای بیماران را تعیین کنید تصمیم بگیرید که چه خدماتی ارائه می دهید.
 • برای تبلیغات خود برنامه ریزی کنید. مطمئن شوید که بیماران از وجود آن اطلاع دارند.
 •  مکانی مناسب برای اداره کلینیک با امکانات و دسترسی مناسب پیدا کنید.
 • از همکاران حمایت کنید.
 • برای توسعه حرفه خود را برنامه ریزی کنید و مطمئن شوید که می توانید شایستگی های خود را حفظ کرده و گسترش دهید.
 • در خصوص حسابرسی و ارزیابی برنامه ریزی کنید.
 • به جزئیات اداری کار توجه کنید تا مطمئن شوید که کلینیک شما در ونکوور می‌تواند به خوبی راه اندازی شود.

خرید یا راه اندازی قنادی در ونکوور

 • تصمیم بگیرید که چه نوع نانوایی را می خواهید راه اندازی کنید
 • انجام تحقیقات بازار
 • در خصوص قوانین تجاری ونکوور تحقیق کنید.
 • مکان مناسبی در نظر بگیرید
 • در خصوص منابع مالی تحقیق کنید.
 • بیزنس پلن داشته باشید.
 • تجهیزات بخرید.
 • کارمند استخدام کنید.

مراحل خرید بیزنس در ونکوور

دریافت وقت مشاوره رایگان اولی

برای رزرو نوبت می توانید با کارشناسان و وکلای تراست در ونکوور کانادا و یا دفتر تهران تماس بگیرید یا یک فرم ارزیابی که در وب سایت رسمی تراست موجود است را پر کنید.

تنظیم قرارداد

کارشناسان ما اطلاعات مورد نیاز را از شما دریافت می کند و شرایط شما را کامل بررسی می کنند و سپس شما را راهنمایی می کنند. در صورت عقد قرارداد، فرآیند خرید بیزینس از سوی کارشناسان خبره تراست آغاز می‌شود.

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله، شما باید مدارک مورد نیاز را در اختیار کارشناس تراست قرار دهید تا بتواند به تحلیل کامل آن‌ ها با توجه به شرایط و خواسته ‌هایتان بپردازد و بهترین گزینه ‌ها را در رابطه با هدفتان به شما پیشنهاد دهد.

معرفی فهرست بیزنس های مناسب برای خرید

سپس با توجه به تحقیقات انجام ‌شده از سوی کارشناس تراست، لیستی از بیزنس های موجود که برای فروش در شهر ونکوور ارائه‌شده‌اند، به شما پیشنهاد می‌شود.

انتخاب و اعتبارسنجی یک بیزنس برای خرید

پس‌ از اینکه از میان فهرست مورد نظر بیزنس های مورد تائید را در ونکوور انتخاب کردید، حسابداران و خبرگان مالی همکار با تراست، اقدام به تحقیقات کامل راجع به سوابق مالی و عملکردی بیزنس مربوطه می‌نمایند و وکلای تراست، متن قرارداد را به‌طور کامل مطالعه کرده و از سودآوری و عدم وجود عوامل کلاهبرداری مطمئن می‌شوند و احتمال ورشکستگی و ضرر ده بودن بیزنس و نظایر این‌ها را بررسی می‌کنند.

خریداری بیزنس

اقدامات لازم برای خرید بیزنس از سوی تراست برای شما آغاز می‌شود. تیم تراست می‌تواند به شما در بستن قرارداد خرید کمک کند و تمام جوانب را در این رابطه بررسی کند.

تهیه بیزنس پلن

مهم‌ترین اقدامی که باید در رابطه با خرید بیزنس در کانادا انجام شود، تهیه یک بیزنس پلن کاربردی است به گونه ای که نظر مساعد افسر ESDC را جلب نماید و او را متقاعد کند که حضور شما برای پیشبرد این بیزنس الزامی است.

گفتنی است کارشناسان متخصص در تیم تراست، به‌خوبی شما را در این رابطه حمایت می‌کنند و با توجه به اسناد و مدارک ارائه‌شده از سوی شما، این بیزنس پلن جامع را تهیه خواهند کرد.

ارائه درخواست مجوز کار LMIA

کارشناسان تیم تراست، درخواست ارزیابی تأثیر بازار کار (LMIA) را همراه با یک طرح تجاری مناسب به ESDC ارائه می‌دهند و تلاش می‌کنند تا LMIA مثبت را دریافت کنند تا بتوانند یک مجوز کار 2 ساله با قابلیت تمدید را برایتان اخذ نمایند.

حمایت از شما در پیشبرد بیزنس خریداری شده

شما ۲ سال فرصت دارید تا توانمندی‌ هایتان را در پیشبرد بیزنس خریداری‌ شده در کانادا به اثبات برسانید. البته این مجوز کار، بر اساس عملکرد شما قابل تمدید است و در تمام این مدت از مشاوره و خدمات کارشناسان تراست بهره‌مند خواهید بود.

درخواست اقامت دائم

و در نهایت پس از گذشت یک سال از دریافت LMIA مثبت، در صورت تمایل شما برای اقامت در کانادا، کارشناسان تراست مدارک لازم را آماده کرده و فرم‌های مربوطه را پر می‌کنند و برای ارائه درخواست اقامت دائم شما تحت برنامه اکسپرس اینتری اقدام می‌نمایند.

خدمات تراست بیینس برای خرید بیزینس در ونکوور

دارایی کل شما در کشور مبدا در تصمیم گیری در مورد خرید بیزنس و تعیین نوع تجارت آینده شما تاثیرگذار است. اگر شما بخواهید یک بیزنس آماده را خریداری کنید و با این روش، مهاجرت خود را پیش ببرید، مطمئنا میزان دارایی نقدی و سرمایه کلی شما در تصمیم گیری بیزنس و حتی محل آن موثر است، به همین دلیل است که شما در مناطق مختلف این کشور تفاوت های قیمت زیادی را مشاهده می کنید

این تفاوت به دلیل شرایط منطقه انتخاب شده، نوع بیزنس، اندازه بیزنس و سودآوری آن تعیین می شود.

نیاز دارید تا در قدم های ابتدایی میزان سرمایه خود را یک تحلیل کلی بکنید و مشخص کنید که چه میزان از این سرمایه را قصد دارید به کشور کانادا منتقل کنید.

میزان سرمایه منتقل شده در روش خرید بیزنس خیلی اهمیت دارد و شما باید این میزان را مشخص کنید. البته برنامه مهاجرتی و شرایط آن هم در تعیین حداقل میزان مورد نیاز سرمایه مهم هستند.

 با در نظر داشتن حداقل میزان سرمایه‌گذاری مورد نیاز شما می‌توانید میزان بالاتری از این حداقل را روی پروژه آیندتون سرمایه گذاری کنید. اگر شما ریسک پذیری بالایی داشته باشید در شرایط بهتری می توانید در مناطق این کشور سرمایه گذاری کنید و بیزنس های قدرتمندتری رو خریداری بکنید.

 نکته مهم بعدی که در مورد خریداری یک بیزنس آماده وجود دارد، ارزش گذاری بیزنس هست که در مرحله خرید بیزنس باید آن را مد نظر داشته باشید. اگر شما نتوانید ارزش گذاری درست و دقیق روی بیزنس داشته باشید در عمل نمی توانید به هدف کاملتون دست پیدا کنید متخصصان تجارت در تراس بیزنس آماده اند تا شما را در مرحله انتخاب بیزنس و ارزش گذاری راهنمایی کنند و خدمات را از بیزنس به یک همراه مطمئن در مسیر مهاجرت از طریق خرید بیزنس تبدیل کنند.

این ارزش گذاری روی بیزنس بر اساس سال های مالیاتی انجام میشود و تقریباً ۲ یا ۳ سال باید از زمان تأسیس این بیزنس گذشته باشد.

البته کار مطمئن تر این است که بیزنس مورد انتخاب شما حداقل ۵ سال سابقه فعالیت داشته باشد تا بتوان شرایط کامل آن را از نظر ارزش اقتصادی و سود آوری تحلیل و بررسی کرد. روش های مختلفی وجود دارد که ما بتوانیم ارزش گذاری یک بیزنس را انجام بدهیم.

در یک سری از موارد می توانیم میزان فروش برند را بررسی کنیم و در بازه یک سال یا دوسال یا حتی کمتر از این میزان فروش بررسی می شود. با این روش به خوبی می توان از نظر ارزش گذاری صحبت کرد و هم با خیا‌ل‌راحت‌تری به سمت خرید قدم برداشت.

منطقه محل بیزنس و بزرگی بازار کار در تعیین قیمت خریداری و بیزنس اهمیت دارد و در زمان خرید، شما می توانید این ارزش‌گذاری را بر اساس سایر بیزنس های مشابه توی منطقه انجام بدید. مثلاً فرض کنید شما قصد خرید یک رستوران در منطقه تورنتو دارید که توی همون منطقه ارزش رستوران های مشابه بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار هست.

در این حالت با یک بررسی دقیق و مقایسه تجهیزات و محل رستوران با رستوران های مشابه هم در این منطقه میشه به خوبی در خصوص ارزش گذاری دست پیدا کرد.

ارزش گذاری یک بیزنس نکته مهمی در زمان خرید بیزنس در کاناداست که در این مسیر یا باید خودتان خبره کار باشید یا مطمئناً نیاز به استفاده از خدمات مشاوره تخصصی کسب و کار داری. شما می توانید این کار را به متخصصان را از بیزنس بسپارید که از نزدیک با شرایط بازار و بیزنس در کانادا آشنا هستند و می‌توانند در شرایط مختلف شما را برای خرید یک بیزنس سودآور راهنمایی کنند.

 نقش مشاوره تخصصی بیزنس هم در این مرحله مشخص میشود چون یک مشاوره بیزنس و متخصص تجارت در کانادا میتواند پیشنهادی به شما ارائه دهد که بتوانید با سرمایه کم تری مهاجرت کنید و توی همون مرحله اولیه ارزش دقیق بیزنس خریداری شده رو بدونید.

در این حالت اگر هم در آینده قصد فروش بیزنس تون را داشته باشید هیچ نگرانی ندارید که در زمان فروش ضرر کنید. شاید خیلی از پیشنهادها وجود داشته باشه که قیمت پیشنهادی اونا بالاتر از ارزش واقعی در بازار باشه.

اولین و مهمترین نقش یک وکیل ویزا ارائه مسیر مشخص و دقیق در ابتدای مهاجرت است. اگر شما در ابتدای خرید، بیزنس نامناسبی خریداری بکنید که سود خوبی نداشته باشه خوب در عمل سرمایه هم بازدهی قابل توجهی نخواهد داشت.

به همین دلیل که نقش وکیل مهاجرتی و مشاوره بیزنس خیلی اهمیت پیدا می‌کند. وکیل مهاجرتی نقش پیگیری ویزای شما را دارد که در روش خرید بیزنس این ویزا در ابتدا ویزای شغلی خواهد بود.

انجام مراحل اولیه و اقدام بر روی ویزا، از جمله مواردی است که شما باید دقت بالایی برای آن داشته باشید و در این مسیر وکیل مهاجرتی میتواند ویزای شما را برای نتیجه گیری پیگیری کند.

وکیل مهاجرتی شما به عنوان همراه و راهنمای که به بیان بهتر مسئول پرونده شما شناخته میشه و میتونه تا آخرین مرحله مهاجرت شماره یاری بکنه خیلی از مشکلات قانونی را بیزنسی ممکنه برای پرونده وجود داشته باشه وقتی ما در مورد مشکل قانونی صحبت می‌کنیم البته منظورمان نواقص پرونده است و ارائه کردن اطلاعات به صورت دقیق روی این مسیر وکیل مهاجرتی که میتونه توی همه مراحل شما کمک میکنه تا بتونید مدارک کامل و بی‌نقص ارائه بدید.

وکیل مهاجرت شما به صورت دقیق و جزئی، شما را از روش های مهاجرت خرید بیزنس شما را مطلع می کند و شما میتوانید بفهمید که آیا خرید بیزنس مورد علاقه تان شما را به ویزا و در نهایت اقامت دائم میرسونه یا خیر. با اخذ مشاوره از وکلای تراست میتونید شرایط قانونی و مهاجرتی روش ها را نسبت به شرایط خودتون بررسی بکنید.

پادکست سرمایه گذاری در کانادا

رادیو تراست بیزینس

همه چیز درباره سرمایه گذاری در کانادا

کتابخانه مهاجرت سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در آنتاریو
سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا
سرمایه‌گذاری در استان آلبرتا
سرمایه‌گذاری در استان کبک
سرمایه‌گذاری در ساسکاچوان
سرمایه گذاری در استان منیتوبا
سرمایه‌گذاری در پرنس ادوارد آیلند
سرمایه گذاری در نیوبرانزویک
سرمایه‌گذاری در آبوتسفورد
سرمایه‌گذاری در یوکان
سرمایه گذاری در میلتون
سرمایه‌گذاری در سوری
سرمایه گذاری در شارلوت تاون
سرمایه گذاری در پرنس جورج
سرمایه گذاری در میسیساگا
سرمایه گذاری در شهر نورث بی
سرمایه‌گذاری در شهر بری
سرمایه گذاری در پیتـربورو
سرمایه گذاری در نوناووت
سرمایه گذاری در نانایمو
سرمایه گذاری در برمپتون
سرمایه گذاری در همیلتون
سرمایه گذاری در رددیر
سرمایه گذاری در یلونایف
سرمایه گذاری در مناطق شمال غربی

خدمات تراست بیزینس برای خرید بیزینس در ونکوور

 • امکان اخذ مشاوره اولیه درخصوص خرید بیزینس در کانادا
 • صرف زمان کافی و بررسی کامل شرایط متقاضیان و درخواست ها و اولویت های آنان در خصوص کسب و کارهایی که مد نظر دارند
 • طراحی نقشه راه دقیق و استراتژی هایی که در مسیر خرید بیزینس در کانادا باید به کار گرفته شوند، به طور اختصاصی برای هر موکل و بر اساس شرایط منحصر به فرد آنها
 • ارائه چک لیست اسناد و مدارک قابل ارائه و همینطور فرم هایی که باید تکمیل شوند
 • بررسی دقیق تمامی اسناد، مدارک و فرم های ارائه شده توسط موکل جهت اطمینان از تکمیل و بی نقص بودن آن ها
 • ارائه لیستی از بیزینس های قابل خریداری در شهرهای مختلف کانادا بر اساس شرایط و خواسته های متقاضی
 • بررسی گزینه های موجود به همراه خود متقاضی و پیشنهاد بهترین های آنان
 • انجام تمامی کاغذ بازی ها و پروسه های قانونی پیچیده برای مشتری که باید طی شوند
 • عدم نیاز به طی کردن فرایندهای پیچیده توسط متقاضی و برعهده گرفتن تمامی آن ها توسط متخصصین تراست
 • اقدام به انجام تحقیقات کامل درخصوص سوابق مالی، وضعیت، عملکرد و سایر شرایط کسب و کار مد نظر
 • تهیه و تنظیم قرارداد خرید بیزینس مربوطه
 • مطالعه کامل و دقیق متن قراردادی که برای خرید بیزنس تهیه و تنظیم شده است و ارائه هرگونه راهنمایی یا مشاوره ای که در ارتباط با آن لازم است
 • اطمینان از سودآوری و عدم وجود عوامل کلاهبرداری و مواردی مانند احتمال کلاهبرداری و ضررده بودن بیزینس
 • انجام اقدامات لازم برای خریداری بیزینس مربوطه
 • تهیه بیزینس پلن جامع، کامل و بسیار دقیق با زمانبندی برای انجام هر مرحله از پیشبرد بیزینس
 • ارائه درخواست ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) به همراه طرح تجاری مناسب
 • اطمینان از تمامی جوانب و تلاش برای دریافت LMIA مثبت
 • حمایت از موکل در پیشبرد بیزینس خریداری شده و تحقق تایم لاین تعیین شده
 • آماده سازی مدارک و فرم های مربوطه جهت درخواست برای اقامت دائم

خدمات تراست بیزینس برای مهاجرت

تمامی پرونده های مهاجرتی موسسه تراست تحت نظارت مستقیم شروین مدنی، وکیل ارشد موسسه انجام می شود.

شروین مدنی وکیل ارشد موسسه تراست


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی
شروین مدنی

سوالات متداول

آیا نیاز به ثبت کسب و کار دارم؟

به عنوان یک فرد، نیازی به ثبت نام تجاری ندارید. همیشه می توانید با نام شخصی خود تجارت کنید. با این حال، ثبت یک تجارت به عنوان sole proprietorshipیا partnership دارای مزایای خاصی است. نام ‌های تجاری برای اهداف بازاریابی مفید هستند.

چگونه تصمیم بگیرم که ساختار کسب و کار برای بیزنس من مناسب است؟

اینکه چه ساختار کسب و کاری را انتخاب می کنید به عوامل زیادی بستگی دارد و قوانینی برای انتخاب مناسب برای کسب و کار شما وجود ندارد. برخی از سوالاتی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:
• چند نفر با کسب و کار درگیر هستند؟
• آیا سرمایه گذار خارجی وجود دارد؟
• آیا دارایی شخصی دارید که بخواهید از کسب و کار جدا نگه دارید؟
• انتظار می رود کسب و کار شما چقدر سود ایجاد کند؟
• چقدر حقوق می خواهید؟
• آیا دوباره سود را در کسب و کار سرمایه گذاری خواهید کرد؟
• بودجه شما چقدر است؟
• آیا آماده پرداخت هزینه های حسابداری اضافی مورد نیاز شرکت ها هستید؟

چه فاکتورهایی را باید در هنگام شروع یک بیزنس در ونکوور در نظر گرفت؟

عواملی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از: امور مالی، زبان ها، فرهنگ ها، صنعت یا صنایع، مقررات دولتی و …

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.