آگهی فروش رستوران در آنتاریو

فرصتی ویژه برای افرادی که قصد سرمایه گذاری روی رستوران را دارند، فراهم است. بر اساس برآورد درآمد این بیزینس پس از کسر مخارج به بیش از ۲۰۰ هزار دلار در سال خواهد رسید. در حقیقت، این بیزینس به صورت فرانچایز ارائه شده است و با در نظر داشتن شرایط قبل از کرونا، این رستوران یکی از معروف‌ ترین‌ ها در منطقه تورنتو به شمار می رفت.

اکنون با عبور از بحران، این بیزینس به یکی از بهترین و پر سودترین رستوران ها در منطقه خود تبدیل شده است. با توجه به قرارگیری رستوران در یک منطقه پر رفت و آمد و شلوغ، می توان انتظار درآمدی بالایی را از آن داشت.

به همین دلیل و بر اساس مزیت مکانی این بیزینس، مطمئنا فرصت های رشد آن همواره برقرار است و سوابق فروش این بیزینس بیان کننده موفقیت آن در سال های قبل است. باید گفت، این فرانچایز به تازگی دکوره شده است و به امکانات و تجهیزات جدید مجهز است.

در ماه ها و سال های قبل این بیزینس منوی غذای منحصر به فردی را ارائه داده است و منوی آن بسیار شبیه به غذاهای خانگی و سالم است. به این دلیل مشتریان بسیاری به دنبال استفاده از غذاهای آن هستند.

دقت داشته باشید که این بیزینس دارای ۸ نفر استخدامی متخصص است که تمامی کارها را برای شما انجام خواهند داد. این آگهی خرید رستوران اعلام کرده است که شما کارکنانی را در اختیار دارید که آموزش دیده هستند و علاقه بسیاری به خدمت به مشتریان دارند.

تجهیزات و امکانات به صورت کاملا جدید و بدون نیاز به تعمیرات و هر گونه عیب یابی هستند. همچنین، در صورتی که نیاز به آموزش باشد، مسئولان فرانچایز شما را در این مسیر راهنمایی خواهند کرد. دلیل اصلی فروش بازنشست شدن صاحب کنونی بیزینس است.

  • سال تاسیس بیزینس: 2014
  • منطقه: برادفورد، آنتاریو
  • امکانات: فول امکانات
  • مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری: 375,000$
  • نقدینگی: 195,000$
  • پیش بینی درآمد ناخالص: 615,000$
  • شرایط ویژه: امکان دریافت آموزش، امکان افزایش بازه سود، تاسیس شده در یک محیط پر طرفدار
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.