نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا مدرکی مهم و ضروری در برنامه های راه اندازی استارتاپ کانادا به شمار می رود.

شما پس از آماده سازی مدارک اولیه و بیزینس پلن ایده تجاری تان، باید به فکر ارتباط با شرکت های سرمایه گذاری باشید و پس از اخذ تاییدیه، گواهی نامه ساپورت مالی را در سیستم مربوطه ارسال کنید. در صورت ضمیمه نکردن این نامه به همراه اپلیکیشن ویزا، مدارک شما بررسی نخواهد شد.

نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا در یک نگاه

(تامین مالی استارتاپ: ثبت اپلیکیشن ویزای استارتاپ کانادا)

هدف از اخذ نامه تامین مالی استارتاپ
شرکت های ارائه دهنده نامه ساپورتشرکت های تایید شده در یکی از گروه های زیر: ۱ – سرمایه گذاری خطرپذیر ۲ – شرکت های فرشته کسب و کار ۳ – گروه های شتابدهنده یا مرکز رشد
مدت زمان اخذ نامه ساپورت مالیبین ۳ ماه تا ۶ ماه
مدت زمان نوشتن بیزینس پلنبین ۳ ماه تا ۶ ماه
مدت اعتبار نامه ساپورت۶ ماه
مدارک مهم برای نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادابیزینس پلن مدارک هویتی سابقه شغلی یا رزومه دانش کافی از زبان گواهی های تخصصی مدارک سابقه شغلی حرفه ای (در صورت وجود)
سطح تحصیلات و سنمهم نیست
حوزه های شغلیمحدودیتی ندارد، ایده تجاری باید ارزش اقتصادی داشته باشد

مراحل اخذ نامه ساپورت مالی برای استارتاپ کانادا

مشاوره تخصصی

متخصصان استارتاپ و مشاوران مهاجرت توصیه می کنند که قبل از اقدام برای نامه ساپورت ویزای کانادا از مشاوره تخصصی استفاده شود.
این مرحله یکی از حساس ترین مراحل تاسیس استارتاپ است و در صورتی که با دید باز و تسلط به قوانین کار خود را پیش نبرید، امکان دارد با مشکلاتی مواجه شوید.
یک وکیل قانونی و متخصص مهاجرت از تمامی شرایط برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری باخبر است و در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند روشی جامع و کامل برای مهاجرت در اختیار شما قرار دهد.

تحقیقات بازار

شما قبل از اقدام برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا نیاز به بیزینس پلن دارید. در واقع، برای تاسیس استارتاپ در این کشور باید ابتدا بازار آن و شرایط کسب و کار را در این بازار بشناسید تا بتوانید طرح تجاری خود را به صورت با کیفیت آماده کنید.
تحقیقات بازار مقدمه نوشتن بیزینس پلن است و پس از یک تحلیل کامل می توانید به فکر نوشتن و آماده کردن طرح تجاری خود در بخش های ۱۰ گانه باشید.

بیزینس پلن یا بیزینس پروپوزال

بدون داشتن بیزینس پلن قوی و طرح تجاری کامل، شما نخواهید توانست تا نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا را اخذ کنید.
به بیان دقیق تر، اکثر شرکت های سرمایه گذاری درخواست دارند تا طرح تجاری شما طی یک مدرک جامع و کامل ارائه شود. شما برای نوشتن این مدرک باید دید کاملی در مورد ایده استارتاپی و درصد موفقیت آن در بازار داشته باشید.
پس از نوشتن این مدرک، تنها چند قدم با تاسیس استارتاپ در کشور کانادا فاصله خواهید داشت.

ارتباط با شرکت های سرمایه گذاری

ارتباط با شرکت های سرمایه گذاری باید با تحقیق قبلی و مطالعه شرایط آن ها انجام شود. شاید یک شرکت سرمایه گذاری شرایط خاصی داشته باشد و شما از این شرایط باخبر نباشید.
بهتر است در وب سایت شرکت های سرمایه گذاری به بخش قوانین و شرایط آن ها مراجعه کنید و بند به بند قوانین را مطالعه کنید.
از جمله مهم ترین شرایط تایید نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا می توان درخواست سهام از طرف شرکت های مورد نظر را عنوان کرد که باید به صورت دقیق این موارد بررسی شود.

ارائه طرح تجاری

در بسیاری از شرایط، شما نیاز خواهید داشت تا طرح تجاری خود را طی جلساتی ارائه دهید. البته، شاید این جلسات به صورت آنلاین نیز برگزار شوند و شما نیازی به حضور در کشور مقصد نداشته باشید.
به صورت کلی، بهتر است به بیزینس پلن و طرح تجاری تان کاملا مسلط باشید چرا که در مراحل بعدی مطمئنا به اطلاعات آن نیاز خواهید داشت.

دریافت نامه ساپورت

با طی کردن مراحل اولیه نوشتن بیزینس پلن و ارتباط با شرکت های سرمایه گذاری، می توانید منتظر نامه ساپورت باشید. البته، موفقیت شما در صورتی وجود دارد که بتوانید طی جلسات ارائه طرح تجاری شرکت های سرمایه گذاری را متقاعد کنید.
باید اشاره کرد که نگرانی از این مرحله وجود ندارد و در صورت داشتن یک ایده تجاری خوب می توانید روی دریافت نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا حساب باز کنید.
در نتیجه، شما تنها باید تمرکز خود را روی طراحی یک ایده تجاری خوب و پر بازده بگذارید.

اقدام برای ویزا

برای اقدام ویزا و ثبت اپلیکیشن در سیستم آنلاین، شما نیاز به مدارک اولیه، نامه ساپورت و بیزینس پلن دارید.
با ارائه این مدارک و ثبت آن ها در سیستم مربوطه می توانید برای ویزای کار از طریق استارتاپ اقدام کنید.
معمولا ویزای کار شما در ۱ هفته تا ۱۰ هفته صادر می شود و با استفاده از آن می توانید برای شروع استارتاپ در کانادا حضور پیدا کنید.

نکات مهم برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

 • قبل از شروع به کار از نبود نقص در بیزینس پلن استارتاپ کانادا اطمینان حاصل کنید.
 • بیزینس پلن و تسلط به بخش های مختلف آن نکته مهمی در ارائه بدون نقص ایده تجاری و موفقیت در اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا است.
 • شما تنها می توانید نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا را از شرکت های سرمایه گذاری تایید شده دریافت کنید که فهرست آن ها در ادامه ارائه خواهد شد.
 • هر شرکتی قوانین و مقررات خود را دارد و برای ارتباط با شرکت سرمایه گذاری مورد نظر باید به قوانین آن و شرایط ارائه نامه ساپورت مالی تسلط داشته باشید.
 • در صورت کامل بودن بیزینس پلن، اخذ نامه ساپورت در ۳ تا ۶ ماه امکان پذیر است و شما با داشتن تجربه کافی و تسلط به شرایط می توانید این بازه را کوتاه تر کنید.
 • برای شروع به کار بهترین گزینه استفاده از یک مشاوره تخصصی کسب و کار است که وکلا و متخصصان ما در تراست بیزینس این مزیت را برای شما فراهم کرده اند.
 • تراست بیزینس اطمینان می دهد که با یک مشاوره تخصصی شرایط آسانی برای تاسیس استارتاپ در کانادا برای شما فراهم خواهد شد.

نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا چیست؟

نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا مدرکی مهم است که به متقاضی تاسیس استارتاپ داده می شود تا با استفاده از آن در سیستم آنلاین ثبت نام کند.

پس از ارائه طرح تجاری و شرکت در جلسات ارائه آن، شما موفق خواهید شد تا این نامه را دریافت کنید که دقیقا به نام متقاضيان اصلی صادر خواهد شد و مبلغ تامین مالی در آن درج می شود.

 • نامه ساپورت مالی تنها از بعضی از شرکت های سرمایه گذاری که مورد تایید هستند، قابل دریافت است.
 • مبلغ سرمایه گذاری و نام متقاضی باید در نامه ساپورت مالی درج شود و در غیر این صورت، این مدرک غیر معتبر است.
 • پس از دریافت نامه ساپورت برای یک ایده تجاری، ۵ نفر متقاضی می توانند تحت مشارکت یک پرونده اقدام کنند و مراحل مهاجرت خود را پیش ببرند.
 • پس از دریافت نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا شما باید در اولین فرصت مراحل بعدی را طی کنید چرا که اعتبار مشخصی برای آن وجود دارد که حداکثر تا ۶ ماه است.
 • پس از تایید ساپورت مالی توسط یک یا چند شرکت سرمایه گذاری، یک تاییدیه به خود متقاضی ارائه می شود و مدرک اصلی به خود اداره مهاجرت ارسال خواهد شد.
 • حین ارائه مدرک تاییدیه به اداره مهاجرت، ترم شیت نیز که از مدارک مهم برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا است به این سازمان تحویل خواهد شد.

شرکت های مورد تایید برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

شرکت های مورد تایید در برنامه استارتاپ کانادا شامل سه گروه اصلی هستند. در واقع، شما باید از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر، فرشته کسب و کار و شتاب دهنده ها نامه ساپورت اخذ کنید. این نامه ساپورت می تواند از بیش از یک شرکت نیز باشد و در این مورد دولت کانادا دست شما را باز گذاشته است.

با مراجعه به این آدرس اینترنتی در وب سایت دولتی این کشور، می توانید شرایط این سه گروه را مشاهده کنید که در ادامه نیز توضیح داده خواهند شد.

گروه های سرمایه گذاری خطرپذیر

بخش مهمی از ساپورت مالی استارتاپ ها در کل جهان توسط شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیر تامین می شود. این شرکت ها در مراحل اولیه اقدام به حمایت مالی و تخصصی از شرکت های استارتاپی می کنند و آن ها را تا یک مرحله توسعه خوب می رسانند.

باید اشاره کرد که شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر در مقابل حمایت مالی و تامین سرمایه اولیه، میزان سهام یا حتی حق رای را از متقاضی درخواست می کنند که این موضوع وابسته به شرایط و قوانین شرکت سرمایه گذاری مورد نظر است.

 • شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر با نام Venture Capital یا وی سی نیز شناخته می شوند که هدف اصلی آن ها کمک به رشد و توسعه استارتاپ هایی است که ایده خلاقانه و پر بازدهی دارند.
 • با دریافت حمایت مالی و تخصصی از شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر، یک حاشیه امنیت عالی برای استارتاپ مورد نظر ایجاد خواهد شد و شما می توانید با خیال راحت به سمت عملی کردن ایده تجاری تان قدم بردارید.
 • در بسیاری از شرایط ممکن است وی سی ها در تصمیم های مهم مدیریتی و اجرایی نیز دخالت کنند چرا که این شرکت ها دارای تجربه بالایی در بازار هستند و به دنبال موفقیت بیشتر استارتاپ این تصمیم ها را خواهند گرفت.
 • مدت همراهی هر شرکت سرمایه گذاری وی سی ممکن است متغیر باشد و شما باید این موضوع را در حین مذاکره با شرکت مربوطه در نظر داشته باشید.
 • در مقایسه شرکت های سرمایه گذاری استارتاپ، وی سی ها دارای مدت زمان همراهی زیادی هستند. این همراهی که با سهامی بین ۱۵ تا ۴۵ درصد خواهد بود ممکن است تا بیش از ۵ سال نیز به طول انجامد.
 • در این مدت زمان، شما به راحتی به یک منبع سرمایه گذاری و مرجع متخصص سرمایه گذار دسترسی دارید که در شرایط مختلف شما را برای رشد و توسعه ایده تجاری تان همراهی خواهد کرد.
 • با سهام بین ۱۵ تا ۴۵ درصدی از استارتاپ مورد نظر، سرمایه گذاران خطرپذیر مطمئنا نقش مهمی در تصمیمات اجرایی خواهند داشت و شما باید در زمان عقد قرارداد به این شرایط توجه داشته باشید.
 • شرکت های وی سی دائما به دنبال موفقیت در سرمایه گذاری و رشد استارتاپ ها هستند چرا که سود خود آن ها نیز از همین طریق تامین می شود. بنابراین، در صورتی که شما یک ایده تجاری خلاقانه و خوب داشته باشید، مطمئنا می توانید روی کمک این سرمایه گذارها حساب باز کنید.
 • دریافت نامه ساپورت از یک شرکت وی سی طی گواهی مخصوص انجام می شود که در آن یک یا چند شرکت سرمایه گذاری باید حداقل ۲۰۰ هزار دلار تامین مالی استارتاپ مورد نظر را بر عهده گرفته باشد.
 • شما می توانید این نامه را از چند شرکت نیز دریافت کنید که در این حالت نیز باید به شرایط هر کدام از شرکت ها برای مشارکت چند گانه شرکت های سرمایه گذاری دقت داشته باشید.

گروه های سرمایه گذاری فرشته کسب و کار

فرشتگان کسب و کار از جمله مهم ترین شرکت ها و گروه های سرمایه گذاری هستند که به دنبال رشد و پیشرفت استارتاپ ها روی آن ها سرمایه گذاری می کنند.

برای موفقیت در استارتاپ، شما باید نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا را از یک یا چند شرکت فرشته کسب و کار دریافت کنید. این نوع سرمایه گذارها در مراحل هسته وارد کار می شوند و دقیقا تفاوت آن ها با سرمایه گذاران خطرپذیر در مرحله سرمایه گذاری است.

 • فرشتگان کسب و کار به استارتاپ کمک می کنند تا مراحل اولیه شروع و تاسیس را بگذرانند و به یک دید خوب و محصول پر بازده در بازار برسند.
 • میزان سرمایه گذاری گروه های فرشته کسب و کار روی بیزینس ها حداقل ۷۵ هزار دلار در برنامه تعیین شده است و می توان این تامین مالی را از یک یا چند شرکت دریافت کرد.
 • فرشتگان کسب و کار در حوزه های تخصصی مشخصی فعالیت دارند و شما در زمان ارتباط با این گروه ها باید به حوزه تخصصی آن ها توجه کنید.
 • خواندن قوانین و شرایط فرشتگان کسب و کار در ابتدا از اهمیت بالایی برخوردار است و در زمان عقد قرارداد باید به مدت زمان همراهی آن توجه داشته باشید.
 • فاکتورهای مهم برای سرمایه گذاران فرشته کسب و کار ایده تجاری، فرصت های بازار، تخصص متقاضی و برنامه های آینده است.
 • تمامی شرکت های فرشته کسب و کار علاقه دارند تا در ابتدای کار یک طرح تجاری قوی از طرف متقاضی مشاهده کنند که بیان کننده تمامی پتانسیل های بازار و فرصت های آن است.
 • فرشتگان کسب و کار یا Angel Investor ها نیز مانند سرمایه گذاران خطرپذیر درخواست قبول شرایطی را دارند که از جمله آن ها بازگشت سرمایه در مدت زمان تعیین شده است.
 • با توجه به آمار، در کشورهای پیشرفته بین ۵۰ تا ۷۰ درصد فرشتگان کسب و کار علاقه دارند تا در مراحل بذر و مراحل اولیه رشد استارتاپ وارد کار شوند و به آن ها کمک کنند.

مرکز رشد یا شتابدهنده استارتاپ

بر اساس اعلام وب سایت دولتی کانادا در این آدرس اینترنتی، شما باید در یکی از گروه های مرکز رشد یا شتابدهنده استارتاپ شرکت کنید.

تفاوتی جزئی در مورد مراکز رشد و شتابدهنده ها وجود دارد که در بازه زمانی همراهی آن ها است و مراکز رشد سعی دارند تا در مدت کوتاه تری به استارتاپ کمک می کنند تا رشد و توسعه بیشتری پیدا کنند.

 • انکوباتورها یا شتابدهنده های استارتاپ نقش بالایی در شتاب اولیه استارتاپ ها دارند که معمولا سازمان هایی دولتی هستند که تحت نظر یک بخش دولتی فعالیت می کنند.
 • از نظر ارائه آموزش و مشاوره های تخصصی، مراکز رشد و شتابدهنده استارتاپ به این شرکت های نوپا کمک می کنند تا شناخت مناسبی از بازار به دست آورند و محصولات موفقی را به بازار ارائه دهند.
 • مراکز رشد در ارائه حمایت های قانونی و دولتی در کانادا بسیار کمک کننده هستند و استارتاپ ها می توانند طریق مراکز رشد یا شتابدهنده ها، به صورت راحت تری اهداف خود را دنبال کنند.
 • از بهترین خدمات مراکز رشد استارتاپ می توان به ارائه آموزش ها و مشاوره ها اشاره کرد و شما در شرایط دشوار و سخت بازار می توانید روی حمایت های این مراکز حساب باز کنید.
 • در کنار آموزش های تخصصی، این مراکز رشد به استارتاپ ها کمک می کنند تا به صورت سریع تری به امکانات و وام ها دسترسی داشته باشند و از مزایای متعدد دولتی برای استارتاپ ها استفاده کنند.

شرایط اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

شرایط دریافت نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا را می توان به دو بخش کلی تقسیم بندی کرد.

در ابتدا شما باید در مرحله نوشتن بیزینس پلن، یک مدرک جامع و کامل آماده کنید و در این مرحله نیاز است مدارک دیگر شما به صورت کامل آماده شده و ترجمه شوند.

 • بیزینس پلن شما باید با استفاده از تحقیقات بازار، تحلیل مشتریان و بررسی میزان تقاضای محصول مورد نظر نوشته شود و بدون تحقیقات بازار نمی توان روی موفقیت محصولات حساب باز کرد.
 • بیزینس پلن استارتاپ کانادا معمولا در ۱۰ بخش و به صورت جامع نوشته می شود که از مهم ترین بخش ها می توان به خلاصه اجرایی، اهداف، محصولات و برنامه های توسعه اشاره کرد.
 • تمامی نقش ها و وظایف باید به صورت واضح در بیزینس پلن مشخص باشند و تخصص ها نیز در آن توضیح داده شود.
 • اهداف شما باید به صورت واضح بیان شوند و در کنار آن، توضیح دقیق طرح ها و محصولات آینده از مهم ترین نکات در بیزینس پلن ویزای استارتاپ کانادا است.

در مرحله دوم، نیاز است تا شرایط خود شرکت ها را مطالعه کنید که شاید از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت باشند. از جمله مهم ترین شرایط شرکت ها باید به درخواست سهام و حق رای برای تصمیم گیری های شرکتی اشاره کرد. در واقع، در بسیاری از شرایط شما بدون قبول کردن این شرط ها نمی توانید نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنید.

دقت داشته باشید که این حق رای ها به دلیل کمک به استارتاپ در شرایط حساس است که شرکت های سرمایه گذاری در مراحل مختلف باید قدرت تصمیم گیری را داشته باشند.

 • برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا ایده شما باید خلاقانه باشد و بتواند مشکلی از مشکلات موجود را بر طرف کند.
 • ایده تجاری که طی بیزینس پلن ارائه شده است، باید عملی باشد و یک شرکت سرمایه گذاری باید بتواند آن را با امکانات موجود پیاده کند.
 • برای موفقیت در دریافت نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا شرایط و اطلاعات متقاضی باید به صورت دقیق مشخص باشد و وظیفه اصلی وی در استارتاپ بیان شود.
 • اطلاعات مربوط به قیمت گذاری و توضیحات مالی و سرمایه مورد نیاز برای تاسیس استارتاپ از نکات مهمی است که شرکت های سرمایه گذاری توجه زیادی به آن دارند.
 • حین نوشتن بیزینس پلن باید ساختار استارتاپ مشخص باشد و اطلاعات کاملی در مورد آن ها ارائه شود تا در مرحله نامه ساپورت استارتاپ کانادا به مشکل برخورد نکنید.
 • برای متقاعد شدن شرکت سرمایه گذاری مورد نظر، افراد کلیدی باید به صورتی باشند که یا تجربه کار در رابطه با ایده تجاری را داشته باشند یا تحصیلات و تخصص آن ها مرتبط باشد.
 • ارائه گواهی نامه های تخصصی و سوابق شغلی حرفه ای از نکات مهم در بیزینس پلن است که می تواند اثبات کننده تخصص فرد مورد نظر در رابطه با طرح تجاری ارائه شده باشد.

بیزینس پلن استارتاپ کانادا چیست؟

بیزینس پلن استارتاپ کانادا را می توان مهم ترین مدرک برای این برنامه به شمار آورد. شما پس از آماده سازی مدارک اولیه، باید تحقیق دقیقی در مورد نحوه نوشتن بیزینس پلن کنید و طرح تجاری خود را طی یک مدرک کامل ارائه دهید. بیزینس پلن ویزای استارتاپ از الزامات اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا است و برای موفقیت در پرونده باید آن را به همراه سایر مدارک ضمیمه کنید.

مهمترین بخش های بیزنس پلن

از مهم ترین بخش های بیزینس پلن می توان به بخش خلاصه اجرایی اشاره کرد که در همان قسمت اول مدرک ارائه خواهد شد.

برای نوشتن این بخش باید دقت زیادی شود چرا که بسیاری از سرمایه گذارها در ابتدا خلاصه اجرایی را مطالعه می کنند و سپس به سراغ دیگر بخش ها می روند.

 • بیان اهداف و چشم انداز بیزینس در آینده از نکات اساسی یک بیزینس پلن است که باید به صورت واضح و بدون گنگی انجام شود.
 • محصولات و خدمات آینده مورد توجه شرکت های سرمایه گذاری است که با توضیح آن می توانید روش خود برای حل مشکلات کنونی را بیان کنید.
 • بیزینس پلن در ۱۵ تا ۲۵ صفحه نوشته می شود و یک طرح کامل از ایده تجاری شما و شرکت آینده است.
 • آماده کردن یک بیزینس پلن حرفه ای نشان دهنده تسلط شما به کسب و کار است و درصد موفقیت آن را نشان می دهد.
 • ادبیات ضعیف در بیزینس پلن برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا و ناقص بودن بخش های آن از جمله اشتباهاتی است که منجر به رد شدن درخواست خواهد شد.
 • باید اشاره کرد که مشکلات موجود بازار و نقاط ضعف شرکت آینده یا طرح تجاری نباید مخفی شوند و تا جایی که می توانید باید موارد را به صورت واضح بیان کنید.

دقت داشته باشید که لزوما برای نوشتن بیزینس پلن نیازی نیست تا همه چیز را از ابتدا شروع کنید. به بیان دقیق تر، طرح های آماده و تمپلیت های بیزینس پلن همیشه موجود هستند و شما می توانید آن ها را قبل از هر کاری بررسی کنید.

البته، کپی کردن کامل این مدارک می تواند مشکلاتی را به وجود آورد و بهتر است شما تنها از تمپلیت ها برای بررسی کلی مدارک استفاده کنید.

بخش های مختلف بیزینس پلن به صورت زیر است که برای نوشتن آن می توانید از مشاوره های متخصصان کسب و کار و وکلای مهاجرت در تراست بیزینس استفاده کنید.

 • خلاصه اجرایی
 • توضیحات شرکت
 • اهداف و چشم اندازها
 • مدل بیزینس و ساختار آن
 • خدمات و محصولات
 • برنامه های بازاریابی و فروش
 • آنالیز مالی
 • اجرای عملیات
 • نقش ها و وظایف
 • ضمیمه ها

ترم شیت برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا چیست؟

همان طور که از نام این مدرک مشخص است، ترم شیت یک توافق نامه قانونی است که در زمان نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا به آن نیاز خواهید داشت. شما پس از نوشتن بیزینس پلن و تماس با شرکت های سرمایه گذاری طرح خود را ارائه خواهید داد و احتمالا جلساتی برای این کار برگزار خواهد شد.

در این جلسات به قوانین و شرایط شرکت سرمایه گذاری مورد نظر اشاره می شود و شرایط شما نیز در آن بیان خواهد شد. ترم شیت برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا یک توافق نامه بین متقاضی تاسیس استارتاپ و شرکت مورد نظر است که در آن شرایط و مقررات بین دو طرف نوشته و تایید شده است.

با پذیرفته شدن شما در شرکت سرمایه گذاری مورد نظر، اولین مدرکی که باید آماده شود، ترم شیت است که در واقع طرحی کلی از قرارداد، زمان آن و دیگر شرایط تایید شده توسط شما و شرکت سرمایه گذاری خواهد بود.

نکاتی در مورد ترم شیت برای نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

در مورد ترم شیت برای نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • ترم شیت یا Term Sheet معمولا برای قراردادهای سرمایه گذاری روی استارتاپ صادر می شود.
 • از جمله بخش های ضروری که در ترم شیت باید به آن ها اشاره شود، میزان سرمایه گذاری، درصد سهام، حق رای ها و شرایط طرف مقابل برای تاسیس استارتاپ است.
 • نوشتن ترم شیت این اطمینان را به طرفین خواهد داد که هیچ نگرانی قانونی در آینده برای سرمایه گذاری روی استارتاپ وجود ندارد و طرفین به تمامی ادعاهای خود پایبند خواهند بود.
 • ترم شیت که برای ارائه نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا آماده می شود، تنها یک مدرک بینابینی است و با استفاده از آن نمی توانید برای ویزای استارتاپ درخواست دهید.
 • در مرحله ای که در مورد شرایط مندرج در ترم شیت مذاکره می کنید، تنها روی شرایطی تمرکز کنید که اساسی هستند و جایگاه آینده شما را در شرکت مورد نظر تایید می کنند.
 • ترم شیت برای سرمایه گذاری روی استارتاپ معمولا به سه بخش تامین سرمایه، مدیریت و تسویه تقسیم بندی می شود و در این سه بخش شرایط کامل توضیح داده شده و تایید می شود.

عناصر اصلی ترم شیت برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

عناصر اصلی ترم شیت برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا به صورت زیر است.

 • ارزش گذاری: ارزش گذاری استارتاپ و بیزینس مورد نظر نکته مهمی در ترم شیت است و در این بخش به ارزش واقعی ایده تجاری توجه می شود. ارزش گذاری معمولا به صورت هر سهم انجام می شود و در نهایت می توان ارزش سهام کلی شرکت مورد نظر را برآورد کرد.
 • شناسنامه: هویت افرادی که در قرارداد دخیل هستند، بخش مهمی از ترم شیت است. ممکن است افراد متعددی در استارتاپ مورد نظر سهیم باشند و سهم هر کدام به صورت دقیق و مشخص بیان خواهد شد.
 • میزان سهام: میزان سهامی که شرکت سرمایه گذاری یا گروه مورد نظر پس از تامین سرمایه به دست خواهد آورد، در ترم شیت مشخص می شود. این درصد سهام و حق رای در شرکت های سرمایه گذاری مختلف متفاوت و بسته به شرایط گروه مورد نظر است.
 • میزان سرمایه گذاری: میزان سرمایه تامین شده از جمله مهم ترین بخش هایی است که در ترم شیت نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا به آن اشاره خواهد شد. میزان سرمایه گذاری و اطلاعات دقیق شرکت مورد نظر باید در ترم شیت بیان شود.
 • اطلاعات دقیق سایر سرمایه گذارها: ممکن است سرمایه گذارها روی یک استارتاپ بیش از یک شرکت باشد. در این صورت، باید قید شود که شرکت سرمایه گذاری اول چه میزان تامین سرمایه را بر عهده گرفته است و سهم دیگر شرکت ها به چه مقدار است.
 • حق رای: در قبال تامین سرمایه، شرکت های سرمایه گذاری و گروه های تامین کننده سرمایه حق رای متناسب را درخواست می کنند. دقت داشته باشید که این حق رای به منزله دخیل بودن شرکت مورد نظر در تصمیم های آینده شرکت استارتاپی شما است. البته، نگران نباشید چرا که این دخالت در تصمیم ها همواره به نفع شرکت های استارتاپی تمام می شود.
 • شرایط Liquidation Preference: شرایط لیکوئیده شدن در وضعیت سخت بازار و مسئولیت هر بخش باید در ترم شیت مشخص شود. در این بخش شرایط خروج شرکت سرمایه گذاری و آزادسازی سهام توضیح داده شده و تایید می شوند.
 • تایم فریم: این بخش مربوط به تعیین بازه زمانی ترم شیت است و در آن باید به صورت دقیق شرایط زمانی مشخص شود.

سیندیکیشن در اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا چیست؟

سیندیکیشن یا به بیان بهتر Syndication به معنی تشکیل اتحادیه است که مفهوم معروفی در تاسیس استارتاپ و سرمایه گذاری روی آن دارد. این قابلیت به سرمایه گذارهای متعدد استارتاپ اجازه می دهد تا به صورت گروهی روی یک ایده تجاری سرمایه گذاری کنند و از مزایای آن بهره مند شوند.

با مراجعه به قوانین تاسیس استارتاپ در کانادا در این لینک، شما می توانید شروط اصلی را مشاهده کنید. یکی از این شروط نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا است که باید از یک یا چند شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر یا فرشته کسب و کار اخذ شود.

در حالتی که چند شرکت سرمایه گذاری تامین سرمایه ایده شما را عهده دار شوند، با مفهوم سیندیکیشن یا اتحادیه گروهی سرمایه گذاری روبرو خواهید شد.

در این حالت، شما می توانید از مزایای افزایش سرمایه استارتاپ خود به صورت چندگانه استفاده کنید و حاشیه امنیت بالایی برای خود به وجود آورید. باید گفت، ممکن است بعضی از ایده های استارتاپی با سرمایه گذاری یک بخش عملی نباشند و نیاز باشد تا گروهی از سرمایه گذارها روی آن تمرکز کنند.

 • سیندیکیشن استارتاپ به شما این امکان را می دهد تا از مزایای شرکت های مختلف سرمایه گذاری استفاده کنید.
 • در این روش با خیال راحتی می توانید روی بازدهی کار حساب باز کنید چرا که شرکت های سرمایه گذاری مختلفی حمایت مالی و تخصصی استارتاپ شما را بر عهده گرفته اند.
 • در این روش شما می توانید به منابع آموزشی و حمایتی متنوعی دسترسی داشته باشید و در شرایط مختلف و دشوار بازار از حمایت شرکت ها استفاده کنید.

مدارک لازم برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

تنها مدرک ضروری برای نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا را می توان بیزینس پلن به شمار آورد. البته، در شرایط مختلف مطمئنا شما به مدارک هویتی نیز نیاز خواهید داشت. پاسپورت معتبر و آماده کردن مدارک اولیه برای استارتاپ کانادا از مهم ترین مراحل تاسیس استارتاپ است.

در مرحله اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا، شما نیاز دارید تا با یک یا چند شرکت سرمایه گذاری تماس داشته باشید. از مهم ترین مواردی که در این مرحله نیاز است، اطلاعات افراد کلیدی استارتاپ و احتمالا رزومه آن ها است.

دقت داشته باشید که در هر مرحله از دریافت نامه ساپورت مالی، ممکن است نیاز به ارائه بعضی از توضیحات باشد که در آن صورت تسلط به سوابق کاری و اطلاعات در مورد متقاضیان ضروری خواهد بود.

در حالت کلی، می توان مدارک مرحله اول تاسیس استارتاپ تا اخذ نامه ساپورت مالی را به صورت زیر فهرست کرد.

 • مدارک هویتی مانند ترجمه شناسنامه و مدرک پاسپورت با اعتبار مناسب
 • رزومه کامل و جامع در مورد افراد کلیدی
 • مدرک زبان (برای اپلیکیشن ویزا و ارتباط با شرکت ها)
 • بیزینس پلن قوی
 • گواهی های تخصصی افراد کلیدی که احتمالا به آن نیاز خواهید داشت

مدت زمان بررسی پرونده برای نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

مدت زمان مشخصی برای گرفتن نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا تعیین نشده است. در واقع، این امر کاملا وابسته به شرایط شرکت مورد نظر و قوانین و مقررات آن ها است. در صورتی که مدارک شما کامل باشند و بتوانید یک بیزینس پروپوزال خوب در ابتدا آماده کنید، می توان زمان اخذ نامه ساپورت مالی کانادا را بین ۲ ماه تا ۶ ماه تعیین کرد.

در شرایط مختلف، ممکن است شرکت سرمایه گذاری مورد نظر درخواست جلسه حضوری یا جلسه آنلاین کند. در این حالت، نیاز به برنامه ریزی جلسه و آماده سازی مقدمات خواهد بود.

در صورتی که بخواهید مراحل را به صورت دقیق و زمان بندی شده پیش ببرید، بهتر است با یک متخصص کسب و کار و وکیل مهاجرت مشورت کنید تا برنامه زمانی دقیقی به شما ارائه دهد.

دقت کنید که مهم ترین نکته در کاهش زمان بررسی پرونده و ایده تجاری شما برای نامه ساپورت مالی، آماده کردن مدارک اولیه مانند بیزینس پلن است. با یک مشاوره دقیق و سپردن این مرحله به دست یک متخصص، شما می توانید پروسه نامه ساپورت برای ویزای استارتاپ کانادا را در مدت زمان کوتاه تری طی کنید.

هزینه لازم برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

هزینه های لازم برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا همان هزینه هایی است که شما برای آماده کردن مدارک اولیه صرف خواهید کرد. دقت داشته باشید که مهم ترین مرحله نوشتن بیزینس پلن و تحقیق اولیه برای آماده سازی آن است.

برای این کار، شما باید هزینه هایی را در نظر داشته باشید و حتی می توانید این تحقیق در مورد بازار را به یک شرکت مهاجرتی معتبر بسپارید. توصیه می شود برای نامه ساپورت مالی استارتاپ کانادا، مدرک زبان را در ابتدای مسیر اخذ کنید چرا که در مراحل بعدی به دانش زبان نیاز خواهید داشت.

در حالت، کلی هزینه مدرک زبان و آماده کردن مدارک اولیه به جز بیزینس پلن کمتر از ۵۰۰ دلار خواهد بود که در اولین فرصت می توانید آماده سازی آن ها را شروع کنید.

سرمایه لازم برای اخذ نامه ساپورت مالی ویزای استارتاپ کانادا

در برنامه های راه اندازی استارتاپ کانادا، شما نیاز به تامین سرمایه های هنگفتی ندارید. دلیل این امر این است که سرمایه راه اندازی استارتاپ مورد نظر توسط یک یا چند شرکت سرمایه گذاری تامین خواهد شد.

مزیت مهم برنامه های استارتاپ کانادا نیز همین است که ایده خوب تجاری شما مورد حمایت بخش های دولتی و خصوصی است و نیازهای اولیه تان توسط این شرکت ها تامین خواهد شد.

برای مراحل بعدی و پس از دریافت نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا، شما تنها نیاز دارید تا سرمایه مورد نیاز برای مستقر شدن در این کشور را ارائه دهید. این تمکن مالی طی یک گواهی از طرف بانک تایید شده ارائه خواهد شد و میزان آن در حدود ۱۳ هزار دلار برای یک سال زندگی در این کشور است.

 • تمکن مالی از الزامات برنامه استارتاپ کانادا است و در زمان ثبت اپلیکیشن برای ویزا باید مدارک مربوط به آن را در سیستم مربوطه به ثبت برسانید.

تحصیلات برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

در برنامه های مختلف تاسیس استارتاپ در کانادا، شرط تحصیلات و سن جزء شروط برنامه نیست. در واقع، شما می توانید در هر سنی و با هر سطح تحصیلی ایده های خوب تجاری داشته باشید که می توان آن ها را به یک کسب و کار پر بازده تبدیل کرد.

با این حال، دقت داشته باشید که ممکن است شرکت های سرمایه گذاری روی سطح تحصیلات و تخصص های متقاضی دقت بالایی داشته باشند. این موضوع به دلیل اهمیت سرمایه گذاری روی استارتاپ ها است و شرکت های سرمایه گذاری نگاه مثبتی به متقاضیانی دارند که در حوزه مربوطه تخصص دارند.

با این شرایط، در صورتی که شما دارای گواهی های تخصصی و مدرک تحصیلی سطح برتر باشید، مطمئنا پرونده شما در شرایط بهتری قرار خواهد داشت.

سابقه شغلی و مدیریتی برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا

رزومه متقاضی و تیم مدیریتی از جمله مهم ترین نکاتی است که منجر به موفقیت در راه اندازی استارتاپ کانادا خواهد شد. برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا، شما در مراحل مختلف به رزومه شغلی و حرفه ای نیاز خواهید داشت و این رزومه نشان دهنده توانایی های شما در حوزه تخصصی مربوطه است.

در صورتی که سابقه شغلی و مدیریتی مرتبط با ایده تجاری خود داشته باشید، ارائه این سابقه شغلی در رزومه و سوابق کاری تان از اهمیت زیادی برخوردار است. در واقع، این سوابق حرفه ای تسلط شما را به طرح تجاری و درصد موفقیت بالای آن را نشان خواهد داد.

دلایل رد شدن درخواست در پروسه اخذ نامه ساپورت مالی برای استارتاپ کانادا

 • نبود صلاحیت متقاضی برای عملی کردن ایده تجاری
 • نبود بیزینس پلن کامل و جامع
 • ارائه نکردن برنامه های توسعه آینده
 • نبود سطح مناسب زبان
 • تایید نشدن ایده تجاری

با یک تحقیق عمیق و کامل در بازار و شرایط خرید و فروش در آن، شما می توانید مدرک بیزینس پروپوزال دقیقی آماده کنید. دقت کنید که بیشتر مشکلات مربوط به کامل نبودن بیزینس پلن و نبود تحقیقات درست در بازار هستند و شما با صرف زمان در این بخش می توانید احتمال ریجکتی پرونده ها را به حداقل برسانید.

شما برای تحقیقات بازار می توانید از وب سایت ها و خدمات آنلاین نیز استفاده کنید و درصد موفقیت طرح تجاری تان را در آن تحلیل و بررسی کنید.

با تراست بیزینس همراه باشید

 • اخذ نامه ساپورت مالی ویزای استارتاپ کانادا مرحله اساسی و الزامی تاسیس استارتاپ در این کشور است که شما باید در مرحله پس از بیزینس پلن به فکر آن باشید.
 • دقت کنید که گرفتن نامه ساپورت استارتاپ کانادا نیاز به تجربه بالا و اطلاع کامل از قوانین دارد؛ در غیر این صورت نمی توان روی موفقیت در این مرحله حساب باز کرد.
 • پیشنهاد می شود قبل از اقدام برای ارتباط با شرکت های سرمایه گذاری، قوانین و مقررات را به صورت کامل مطالعه کنید.
 • در صورتی که در این مسیر نیازی به مشاوره تخصصی و راهنمایی داشته باشید، متخصصان تراست بیزینس آماده هستند تا به روزترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.
 • شما می توانید در هر روز هفته با وکلای قانونی و مشاوران کسب و کار تراست بیزینس تماس حاصل فرمایید.

وکیل ویزای استارتاپ کانادا

نکته مهم در روش های سرمایه گذاری در کانادا از طریق استارتاپ امکان تقاضای گروهی برای شروع یک تجارت پر بازده است. شما می توانید با یک وکیل مهاجرتی صحبت کنید و بر اساس سوابق و علائق تان به صورت گروهی شروع به آماده سازی مدارک و محقق کردن شرایط کنید.

دقت داشته باشید که مرحله نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا مرحله مهمی است و برای آن باید با دید باز اقدام کنید. در واقع، قوانین شرکت های سرمایه گذاری متفاوت است و شما قبل از هر کاری باید به این قوانین مسلط باشید.

وکلای قانونی مهاجرت سرمایه گذاری در تراست بیزینس آماده هستند تا روشی آسان برای مهاجرت در اختیار شما قرار دهند. در مرحله نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا نیز می توانید پس از مشاوره با وکلای تراست بیزینس به موفقیت دست پیدا کنید.

دقت داشته باشید که در صورت رد شدن پرونده شما پس از درخواست برای نامه ساپورت، ممکن است مشکلاتی برای پرونده تان به وجود آید. بنابراین، بهتر است در اولین تلاش و برای آماده سازی بیزینس پلن قدم های محکم و دقیقی بردارید تا برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا به مشکل برخورد نکنید.

ما آماده هستیم تا در هر مرحله از راه اندازی استارتاپ کانادا بهترین مشاوره های تخصصی مهاجرت را در اختیار شما قرار دهیم.

سوالات متداول

نامه ساپورت مالی برای استارتاپ کانادا چیست؟

نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا مدرکی ضروری در این برنامه مهاجرت شغلی است که شما در آن باید از طریق شرکت های سرمایه گذاری اقدام کنید.
پس از آماده سازی بیزینس پلن برای ایده استارتاپی خود، شما می توانید با شرکت های سرمایه گذاری تایید شده این کشور ارتباط داشته باشید و یک یا چند نامه ساپورت استارتاپ کانادا از آن ها دریافت کنید.

بیزینس پلن در چه مرحله ای مورد نیاز است؟

بیزینس پلن استارتاپ کانادا در همان مرحله اولیه مورد نیاز خواهد بود و شما باید این مدرک را در اولین فرصت آماده کنید.
دقت داشته باشید که برای نوشتن این مدرک نیاز به تحقیقات عمیق و جزئی در بازار است تا شرکت های سرمایه گذاری با خواندن آن بتوانند درصد موفقیت ایده تجاری شما را درک کنند. در این مدرک معمولا ۱۰ بخش مهم وجود دارد که باید توسط خود متقاضی یا وکیل وی آماده شود.

آیا نوشتن بیزینس پلن برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا دشوار است؟

بله. در بسیاری از شرایط نوشتن این مدرک دشوار است. این دشواری به دلیل نبود اطلاعات کافی در مورد بازار هدف و نیاز به تحقیقات در آن است.
در صورتی که شما نتوانید کسب و کار مورد نظر را بشناسید و ایده تجاری تان را در آن تحلیل کنید، نوشتن بیزینس پلن از سخت ترین کارها خواهد بود. در این مسیر می توانید با مشورت با متخصصان کسب و کار و مشاوران مهاجرت امور خود را پیش ببرید.

چه مدت زمان برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا نیاز است؟

این موضوع کاملا وابسته به شرایط شرکت سرمایه گذاری مورد نظر و کامل بودن مدارک است. در صورتی که شما در ابتدای مسیر حرفه ای عمل کنید و مدارک و بیزینس پلن را به صورت دقیق آماده کنید، می توانید در فرصت کم نامه ساپورت را دریافت کنید.
بر اساس تجربه از پرونده های قبلی، اقدام برای نوشتن بیزینس پلن و اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا بین ۳ ماه تا ۱ سال زمان نیاز دارد.

آیا می توان نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا را از هر شرکتی دریافت کرد؟

خیر. شما برای ویزای استارتاپ کانادا تنها مجاز هستید تا این نامه را از شرکت های مورد تایید دریافت کنید. فهرست این شرکت ها در پلتفرم آنلاین دولتی این کشور ارائه شده است که شامل سه گروه سرمایه گذاری خطرپذیر، فرشته کسب و کار و شتابدهنده ها هستند.

میزان حداقل تامین سرمایه در نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا چقدر است؟

این موضوع کاملا وابسته به کسب و کار مورد نظر و ایده استارتاپی شما است. دقت داشته باشید که ایده های استارتاپی متفاوت هستند و برای فراهم کردن تجهیزات و امکانات آن ها نیاز به سرمایه های زیادی است.
با این شرایط، شما در ابتدا باید یک تحلیل کلی از سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی استارتاپ خود به دست آورید. به بیان دولت این کشور، حداقل سرمایه برای شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر باید ۲۰۰ هزار دلار باشد که این میزان در مورد شرکت های فرشته کسب و کار حداقل ۷۵ هزار دلار است.

شرکت های سرمایه گذاری چه کمکی به استارتاپ می کنند؟

شرکت های سرمایه گذاری که شما از بین فهرست تایید شده انتخاب می کنید، نقش اساسی در رشد و توسعه ایده های استارتاپی دارند. دقت داشته باشید که در کشور کانادا هزاران هزار استارتاپ مرتبط با حوزه های مختلف وجود دارد و در صورت حمایت نشدن این استارتاپ ها از طرف شرکت های سرمایه گذاری، در عمل نمی توان روی موفقیت آن ها حساب باز کرد.
شرکت های سرمایه گذاری مختلف هر کدام در یک مرحله خاص به کمک استارتاپ می آیند و حمایت های آن ها شامل حمایت های مالی و حقوقی است. البته، این شرکت ها نقش مهمی در هدایت استارتاپ و ارائه آموزش های تخصصی به آن ها دارند.

آیا امکان ریجکتی در مرحله اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا وجود دارد؟

بله. در این مرحله نیز احتمال ریجکتی وجود دارد و شما باید در مورد دلایل آن دقت داشته باشید. دلایل ریجکتی مربوط به کامل نبودن بیزینس پلن و قانع نشدن شرکت سرمایه گذاری مورد نظر در مورد سودآور بودن ایده تجاری شما است.
در صورتی که بتوانید با مشاوره با یک متخصص کسب و کار و مشاور مهاجرت کار خود را دنبال کنید، مطمئنا در شرایط بهتری می توانید اهداف تان را دنبال کنید.

آیا نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا به خود متقاضی تحویل می شود؟

بله. البته، پس از موفقیت در این مرحله شما نامه حمایتی را تحویل خواهید گرفت که نسخه اصلی و مهم مستقیما به اداره مهاجرت کانادا ارسال خواهد شد. شما با همان نامه ای که در دست دارید، می توانید اپلیکیشن خود را در سیستم آنلاین این کشور به ثبت برسانید.

آیا برای اخذ نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا نیاز به مراجعه حضوری است؟

برای این پرسش نمی توان جواب ثابتی داد و ممکن است بعضی از شرکت ها مراجعه و ارائه طرح به صورت حضوری را درخواست کنند. با این حال، دقت کنید که در حالت کلی، ارائه بیزینس پلن و توضیحات کلی در مورد ایده تان کفایت خواهد کرد.

آیا روش ثابتی برای درخواست برای نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا وجود دارد؟

خیر. شرکت های سرمایه گذاری این کشور هر کدام دارای قوانین و شرایط خاصی هستند و این شرایط مختص خود آن شرکت است.
بنابراین، در صورتی که بخواهید از یک شرکت نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا را دریافت کنید، بهتر است بخش قوانین و مقررات این کشورها را به خوبی مطالعه کنید و با دید باز به سمت دریافت این نامه حرکت کنید.

مدت اعتبار نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا چقدر است؟

این اعتبار حداکثر ۶ ماه تعیین شده است. در این مدت شما باید برای مراحل بعدی ویزای استارتاپ اقدام کنید و مدارک خود را در اسرع وقت در سیستم مربوطه به ثبت برسانید.

برای اخذ نامه ساپورت مالی ویزای استارتاپ کانادا آیا وکیل مورد نیاز است؟

می توان گفت استفاده از مشاوره های تخصصی و خدمات قانونی وکلای مهاجرت نقش مهمی در طی شدن بدون دردسر پرونده ها در زمان کوتاه دارد. شما می توانید تمامی امور مربوط به ویزای خود را به تنهایی انجام دهید اما در صورتی که بخواهید احتمال ریجکتی پرونده را پایین بیاورید، استفاده از خدمات وکلای مهاجرت بهترین گزینه خواهد بود.

آیا دریافت نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا به معنی دریافت اقامت است؟

خیر. این مرحله تنها بخشی از تاسیس استارتاپ در کانادا است و شما پس از دریافت نامه مربوطه باید به فکر تکمیل پرونده و ثبت درخواست در سیستم آنلاین باشید. در صورتی که بتوانید این نامه را از شرکت های سرمایه گذاری دریافت کنید، تقریبا بیشتر راه را پیموده اید.

آیا شرط سنی یا سطح تحصیلات خاصی برای نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا تعیین شده است؟

خیر. در حالت کلی این شروط از شرایط نامه ساپورت مالی استارتاپ کانادا نیستند مگر این که شرکت مربوطه دارای قوانین خاصی باشد. شما می توانید وب سایت های شرکت های سرمایه گذاری را بررسی کنید تا از شروط مهم آن مطمئن شوید.

در کدام حوزه های تخصصی احتمال اخذ نامه ساپورت بیشتر است؟

شما باید روی ایده هایی تمرکز کنید که سودآوری بالایی برای سیستم اقتصادی این کشور دارند. این ایده ها به عنوان ایده های خلاقانه و نوآورانه شناخته می شوند و در حالت کلی، می توان حوزه های آی تی، کشاورزی، حمل و نقل، پزشکی و گردشگری را جزو مهم ترین آن ها به حساب آورد.

آیا می توان از بیش از یک سرمایه گذار نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا دریافت کرد؟

بله. شما می توانید از بیش از یک سرمایه گذار نامه ساپورت دریافت کنید که نام این کار سیندیکیشن است. با این کار، شما می توانید به سرمایه بیشتری برای تامین مالی استارتاپ خود دست پیدا کنید و حاشیه امنیت بالاتری برای ایده خود ایجاد کنید.

آیا برای گرفتن نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا به مدرک زبان نیاز خواهم داشت؟

برای تمامی ویزاهای استارتاپ کانادا داشتن مدرک زبان الزامی است. در صورتی که شما نتوانید این مدرک را ارائه دهید، پرونده ویزایتان بررسی نخواهد شد.
دقت کنید که آماده کردن این مدرک در همان ابتدای کار می تواند کمک زیادی به موفقیت پرونده تان کند چرا که در پروسه نوشتن بیزینس پلن و ارتباط با شرکت های سرمایه گذاری به دانش زبان مناسبی نیاز خواهید داشت. سطح مورد نظر برای انواع ویزاهای استارتاپ در این کشور سطح ۵ آیلتس تعیین شده است.

آیا اخذ ترم شیت به معنی موفقیت در نامه ساپورت است؟

اخذ ترم شیت و موفقیت در آن می تواند بخش مهمی از ماجرا باشد. شما پس از دریافت این مدرک می توانید روی دریافت نامه ساپورت ویزای استارتاپ کانادا حساب باز کنید. با این حال، با استفاده از خود ترم شیت نمی توان برای اپلیکیشن ویزا ثبت نام کرد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.