خرید فرانچایز 911 Restoration در کانادا

خرید فرانچایز 911 Restoration در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :46900 دلار
  • شروع فعالیت در کانادا :2003
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :100 تا 350 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز 911 Restoration در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۳
تعداد فرانچایز فعال۳
مبدا برندکشور آمریکا
افراد کلیدی فرانچایزIdan Shpizear and Peleg Lindenberg – founders
مبلغ حق امتیاز۴۶.۹ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهساخت و ساز
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Restoration 911 کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Restoration 911 در حوزه ساخت و ساز و بازسازی ساختمان ها فعالیت دارد و این شرکت بیشتر در زمان هایی به کمک مخاطبان می آید که ساختمان ها دچار آسیب های طبیعی شده اند. مشکلاتی مانند طوفان و سیل در کشورهای آمریکای شمالی وجود دارد و برند Restoration 911 به مخاطبان خود کمک می کند تا در شرایطی منحصر به فرد ساختمان خود را به شکل اولیه درآورند.

خدمات این شرکت به تمامی ساختمان های تجاری و مسکونی تعلق می گیرد و در سراسر کشور کانادا می توانید یک شعبه از آن را تاسیس کنید.

با ارائه خدمات بی نظیر در ۲۰ سال فعالیت این برند، Restoration 911 توانسته است تا جوایز بسیاری را دریافت کند و به عنوان یکی از ضروری ترین شرکت ها در منطقه کانادا به حساب آید.‌ این برند سعی دارد تا خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت در اختیار مخاطبان قرار دهد و با در نظر داشتن این نکات می توانید بهترین بیزینس پلن را برای خرید حق امتیاز آماده کنید.

میزان مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Restoration 911 در کانادا چقدر است؟

مبلغ مورد نیاز برای خرید مجوز اولیه ۴۶.۹ هزار دلار است که با استفاده از این مبلغ شما موفق می شوید تا در هر یک از مناطق کشور کانادا شعبه ای از این برند را تاسیس کنید. پس از خرید حق امتیاز شما نیاز به سرمایه ای حدود ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار دلار دارید تا در یک محل خوب و قابل اتکا بیزینس خود را شروع کنید.

مراحل کار به صورت زیر است که اطلاعات آن را می توانید در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید.

  • مدارک اولیه: مدارک اولیه شما برای شروع به کار مورد نیاز هستند که از مهم ترین آن ها باید به سابقه شغلی و تمکن مالی اشاره کرد. در همان مرحله اولیه می توانید یک مدرک زبان نیز آماده کنید تا مشکلی از هیچ نظر وجود نداشته باشد.
  • مذاکره با برند: شما از طریق روش های آنلاین می توانید درخواست خود را برای مسئولان این فرانچایز ارائه دهید. می توانید این بخش را به متخصصان تراست بسپارید تا مراحل را بدون مشکل برایتان انجام دهند. 
  • خرید حق امتیاز: در صورتی که بیزینس پلن شما تایید شود، می توانید خرید را انجام دهید که این مرحله با همراهی یک وکیل حقوقی خواهد بود.
  • ویزای شغلی: شما پس از خرید حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و با استفاده از آن در کشور کانادا حضور داشته باشید.
  • راه اندازی شعبه: با ویزای شغلی می توان در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کرد و شعبه ای از این برند را تاسیس کرد. دقت داشته باشید که راه اندازی شعبه برای اقدام به اقامت دائم الزامی خواهد بود.

سوالات متداول

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Restoration 911 در کانادا چقدر است؟

شما برای خرید یک حق امتیاز از این برند نیاز به مبلغ ۴۶.۹ هزار دلار در مرحله اولیه دارید. با پرداخت این مبلغ و موفقیت این برند شما موفق خواهید شد تا یک مجوز دریافت کنید و با استفاده از آن در مناطق مختلف کشور کانادا شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید. در کنار این سرمایه اولیه، نیاز است تا مبلغی نیز برای اجاره یک محل و تامین تجهیزات صرف شود تا بتوان بدون دردسر شعبه ای از این برند را در کشور کانادا راه اندازی کرد.

آیا با خرید فرانچایز Restoration 911 در کانادا می توان به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

بله. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند و اخذ ویزای شغلی می توانید به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید. دقت داشته باشید که برای دریافت اقامت دائم لازم است تا با ویزای کار یک شعبه را راه اندازی کنید که در مدت یک ساله به صورت فعال بوده باشد. در این صورت، در شرایط عالی می توانید برای خود و اعضای خانواده اقامت دریافت کنید.

فرانچایز Restoration 911 کانادا در کدام یک از مناطق این کشور فعال است؟

این فرانچایز در سراسر کانادا سه شعبه فعال دارد اما در صورتی که کل آمریکای شمالی را در نظر بگیریم، این تعداد بیش از ۱۰۰ عدد است. این توسعه بی نظیر تنها در چند سال پس از گذشت فعالیت این برند به دست آمده است و به دلیل تقاضای بالا در مورد خدمات این شرکت می توان انتظار رشد بالایی برای آن متصور شد.  

مراحل کار برای راه اندازی یک شعبه از Restoration 911 در کانادا به چه صورتی است؟

مراحل کار برای راه اندازی شعبه ای از فرانچایز Restoration 911 در کانادا با آماده کردن مدارک اولیه شروع خواهد شد و شما پس از این کار نیاز دارید تا با مسئولان فرانچایز وارد مذاکره شوید. با این کار تایید خرید را دریافت خواهید کرد و در آن صورت است که می توانید برای ویزای شغلی درخواست دهید. ویزای شغلی مجوز شما برای حضور در منطقه انتخاب شده و راه اندازی شعبه است.

فعالیت اصلی این شرکت در چه حوزه ای است؟

فرانچایز Restoration 911 در کانادا در حوزه ارائه خدمات ساخت و ساز و بازسازی ساختمان ها پس از آسیب فعالیت می کند. در کشورهایی مانند کانادا و آمریکا مشکلات سیل و طوفان وجود دارد و این نوع شرکت ها تلاش می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن پس از مشکلات، ساختمان ها را به بهترین شکل ممکن بازسازی کنند.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.