خرید فرانچایز 9Round در کانادا

خرید فرانچایز 9Round در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :CAD 37500
 • شروع فعالیت در کانادا :2008
 • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :K200$ - $90K
 • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز 9Round در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۸
تعداد فرانچایز فعال۵۹
مبدا برندکشور آمریکا
افراد کلیدی فرانچایزShannon Hudson, founder
مبلغ حق امتیاز۳۷.۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۹۰ تا ۲۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات آموزش ورزشی
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز 9Round در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز 9Round در سال ۲۰۰۸ و توسط یکی از معروف ترین افراد فعال در حوزه کیک بوکسینگ و همسر وی تاسیس شد. شنون هادسون کسی بود که استارت این برند را زد تا امروزه به یکی از مراکز اصلی فیتنس و آموزش های کیک بوکسینگ در سراسر کانادا تبدیل شود. این برند یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت اقامت دائم برای افرادی است که در حوزه های ورزشی سابقه شغلی حرفه ای دارند. 

شما می توانید در سراسر کانادا یکی از شعبه های این فرانچایز را تاسیس کنید و از این نظر محدودیتی وجود ندارد. توسعه این فرانچایز در سال های قبل قابل توجه بوده است و شاید کمتر برندی را بتوان یافت که در مدت زمان حدود ۱۵ ساله بتواند این تعداد از شعبه ها را تاسیس کند.

ارائه خدمات آموزشی حرفه ای و کمک به سلامت مردم از شعارها و اهداف این برند است و شما با در نظر داشتن این موارد می توانید برنامه های آینده خود را برای تاسیس شعبه مورد نظر در کانادا ارائه دهید.

خرید فرانچایز 9Round در کانادا چقدر سرمایه نیاز دارد؟

برای خرید این حق امتیاز شما به سرمایه متوسطی نیاز دارید که با خرید آن می توانید مجوز راه اندازی شعبه را در اختیار داشته باشید. برای این کار مبلغ ۳۷.۵ هزار دلار در نظر گرفته شده است و شما برای تامین تجهیزات و لوازم نیز باید میزان مبلغی را در نظر بگیرید.

مبلغ سرمایه گذاری دقیقا وابسته به منطقه انتخاب شده و بزرگی شعبه است و این میزان می تواند بین ۹۰ تا ۲۰۰ هزار دلار متغیر باشد. شما در مراحل اولیه می توانید یک محل را اجاره کنید تا میزان هزینه هایتان تا حدود زیادی کاهش پیدا کنند.

مراحل راه اندازی شعبه و خرید حق امتیاز در مورد این برند در این لینک اینترنتی ارائه شده است که به صورت مرحله به مرحله در ادامه بیان می شود.

 •  تحقیق در مورد منطقه و آماده سازی مدارک: برای شروع به مذاکره نیاز است تا شما در مورد منطقه احداث شعبه خوب تحقیق کنید و مدارکی مانند تمکن مالی و مدارک کلی را آماده کنید.
 • مذاکره با برند: با حضور در وب سایت اینترنتی این فرانچایز می توانید درخواست خود را در چند دقیقه به ثبت برسانید تا مسئولان فرانچایز با شما تماس بگیرند.
 • بیزینس پلن: طرح تجاری شما مورد نیاز است تا برنامه هایتان را برای آینده نشان دهد. نوشتن این مدرک را به یک فرد متخصص بسپارید تا هیچ گونه نقصی در آن وجود نداشته باشد.
 • خرید حق امتیاز: در صورتی که تمکن مالی شما و برنامه های آینده تان تایید شوند، می توانید وارد مرحله خرید شوید که به همراهی یک وکیل حقوقی مطمئن خواهد بود.
 • ویزای شغلی: شما می توانید با مدارک مراحل قبلی برای ویزای کاری کانادا درخواست دهید و با دریافت آن به کانادا مهاجرت کنید. این ویزای کاری مجوز شما برای حضور در خاک این کشور و راه اندازی شعبه مورد نظر است.
 • اقامت دائم: در خاک این کشور نیاز دارید تا شعبه را تاسیس کنید که در این مرحله می توانید از مشاوره های مسئولان این برند نیز کمک بگیرید. با احداث بیزینس خود می توانید برای اقامت دائم کشور کانادا درخواست دهید.

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز 9Round در کانادا چقدر است؟

برای خرید یک حق امتیاز از این برند شما به میزان سرمایه ۳۷.۵ هزار دلار نیاز خواهید داشت تا مجوز فعالیت تان را دریافت کنید. این فرانچایز به قدری محبوب است که بیشتر فعالان ورزشی کیک بوکسینگ در کانادا با آن آشنا هستند چرا که فعال ورزشی شنون هادسون آن را پایه گذاری کرده است. به همین دلیل، شما با تامین سرمایه و خرید مجوز فعالیت می توانید به درآمد خوبی از این بیزینس دست پیدا کنید.

آیا خرید فرانچایز 9Round در کانادا منجر به اقامت دائم خواهد شد؟

بله. این فرانچایز عضو رسمی Cfa.ca است که یکی از سازمان های رسمی فرانچایز در کشور کانادا به شمار می رود. با خرید یک حق امتیاز می توانید به صورت بهتری برای ویزای شغلی این کشور اقدام کنید و با استفاده از آن در کشور کانادا حضور داشته باشید. دقت کنید که پس از حضور در این کشور لازم است شعبه مورد نظر را تاسیس کنید تا به اقامت دائم این کشور برسید.

توسعه فرانچایز 9Round به چه صورتی بوده است؟

این فرانچایز در سال ۲۰۰۸ تاسیس شده است و مدت طولانی از راه اندازی آن نمی گذرد. با این حال، 9Round توانسته است تا در این مدت زمان کوتاه نزدیک ۶۰ شعبه را در کشور کانادا تاسیس کند. محبوبیت این برند و توانایی مسئولان آن در مدیریت برند دو نکته مهم است که منجر به توسعه قابل توجه آن در سال های اخیر شده است.

مراحل خرید فرانچایز 9Round در کانادا چیست؟

مراحل خرید این فرانچایز با آماده سازی مدارک و تماس با برند شروع می شود و شما می توانید با ارائه طرح تجاری خود به دنبال خرید حق امتیاز باشید. در صورت تایید برنامه های شما، خرید حق امتیاز امکان پذیر است و می توانید با حق امتیاز مورد نظر برای ویزای کار اقدام کنید.

فعالیت اصلی برند 9Round در کانادا چیست؟

فعالیت اصلی این برند در حوزه ارائه خدمات فیتنس و آموزش های ورزش رزمی کیک بوکسینگ است. در صورتی که در این بخش تجربه حرفه ای دارید، بهترین فرصت در اختیار شما قرار دارد تا بتوانید به یک بیزینس پر درآمد در این کشور دست پیدا کنید.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.