خرید فرانچایز Academy for Mathematics & English در کانادا

خرید فرانچایز Academy for Mathematics & English در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :۳۵ هزار دلار
  • شروع فعالیت در کانادا :1993
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز Academy for Mathematics & English در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۹۳
تعداد فرانچایز فعال۴۰
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزOlga Volynskaya – Owner
مبلغ حق امتیاز۳۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهاموزش
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Academy for Mathematics & English کانادا آشنا شوید

فرانچایز Academy for Mathematics & English در کانادا در سال ۱۹۹۳ میلادی شروع به کار کرده است و این برند تنها در تورنتو در ۲۹ منطقه شعبه دارد. باید اشاره کرد که حوزه تخصصی این برند ارائه خدمات آموزشی ریاضیات به دانش آموزان کانادایی است اما از جمله دیگر خدمات آن باید به آموزش های زبان نیز اشاره کرد.

فیزیک و شیمی از دیگر خدمات آموزشی این شرکت است که ارائه خدمات با کیفیت در این حوزه ها منجر به محبوبیت هر چه بیشتر این موسسه آموزشی شده است.

شعار اصلی این موسسه آموزشی روی افزایش مهارت های دانش آموزان و ارائه آموزش ها با روش های نوین است تا دانش آموزان در کنار آموزش های لازم مهارت های متعددی را نیز بیاموزند.

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Academy for Mathematics & English در کانادا چقدر است؟

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Academy for Mathematics & English در کانادا ۳۵ هزار دلار تعیین شده است و شما با پرداخت این میزان می توانید به مجوز راه اندازی شعبه دست پیدا کنید.

در صورتی که بخواهید در یک منطقه پر جمعیت از این کشور شعبه را تاسیس کنید، مطمئنا نیاز به سرمایه های در گردش زیادی خواهید داشت که بر اساس منطقه انتخاب شده این سرمایه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار متغیر خواهد بود.

مراحل تاسیس یک شعبه از این شرکت در مناطق مختلف کشور کانادا به صورت زیر است که اطلاعات آن را می توانید در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید.

  • مدارک اولیه و مذاکره با برند: با آماده سازی مدارک اولیه می توانید وارد مذاکره با برند شوید که این مدارک شامل تمکن مالی، مدارک هویتی، سوابق شغلی و مدرک زبان هستند. بهتر است مرحله مذاکره با برند را به یک متخصص بسپارید تا بدون دغدغه این کار را برای شما انجام دهد.
  • بیزینس پلن: برنامه های آینده شما طی یک بیزینس پلن کامل و بی نقص ارائه می شوند و با ارائه برنامه های کامل و دقیق می توانید تایید مسئولان فرانچایز را در این برند دریافت کنید.
  • خرید حق امتیاز: با خرید حق امتیاز می توانید وارد مرحله ویزا شوید. دقت داشته باشید که برای موفقیت در مسیر خرید حق امتیاز باید با یک وکیل حقوقی مشورت کنید تا بندهای قرارداد به صورت دقیق و کامل بررسی شوند.
  • ویزای شغلی: ویزای شغلی مجوز مهاجرت است و این ویزا برای فرانچایز معمولا به صورت یک ساله یا دو ساله صادر خواهد شد. دقت کنید که شما با استفاده از این ویزا باید در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید و شعبه ای از این برند را تاسیس کنید.
  • راه اندازی شعبه: در مرحله راه اندازی شعبه اصلا جای نگرانی نیست چرا که مسئولان این برند شما را راهنمایی می کنند تا بدون دغدغه بیزینس خود را شروع کنید.

سوالات متداول

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Academy for Mathematics & English در کانادا چقدر است؟

خرید فرانچایز Academy for Mathematics & English در کانادا نیاز به سرمایه اولیه ای حدود ۳۵ هزار دلار دارد. دقت داشته باشید که با صرف این سرمایه شما موفق خواهید شد تا یک مجوز فعالیت دریافت کنید و در این صورت امکان احداث شعبه وجود دارد. برای تاسیس شعبه مورد نظر نیاز است تا بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار نیز سرمایه کلی داشته باشید که صرف اجاره یک محل و تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز خواهد شد.

آیا با خرید فرانچایز Academy for Mathematics & English در کانادا می توان به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کرد؟

بله. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید و دقت کنید که این در صورتی امکان پذیر است که شعبه مورد نظر تاسیس شود. در واقع، شما پس از خرید یک حق امتیاز می توانید در منطقه انتخاب شده حضور داشته باشید و با استفاده از ویزای کار بیزینس را شروع کنید. در این صورت نیاز است تا افراد کانادایی استخدام شوند و پس از یک سال امکان درخواست برای اقامت دائم وجود خواهد داشت.

توسعه برند Academy for Mathematics & English در چه حدی است؟

این برند در مدت زمان فعالیت ۳۰ ساله خود توانسته است تا شعبه های مختلفی را در سراسر کشور کانادا تاسیس کند و تعداد این شعبه ها به ۴۰ عدد می رسد. در واقع، فعالیت این برند به صورتی است که خدمات آن مورد استقبال مردم کانادا قرار گرفته اند و به همین دلیل انتظار رشد بالایی برای این فرانچایز وجود دارد.

مراحل تاسیس شعبه ای از این برند در کشور کانادا به چه صورتی است؟

شما نیاز دارید تا مدارک اولیه خود را آماده کنید و پس از این کار است که امکان ثبت درخواست برای خرید حق امتیاز وجود دارد. در صورتی که برنامه های شما مورد تایید واقع شوند، می توانید مجوز خود را دریافت کنید و با استفاده از آن برای ویزای شغلی کشور کانادا درخواست دهید. این ویزای شغلی مجوز شما برای حضور در کشور کانادا و راه اندازی شعبه مورد نظر است.

فعالیت اصلی این برند در چه حوزه ای است؟

فرانچایز Academy for Mathematics & English در کانادا در حوزه ارائه خدمات آموزشی فعالیت می کند و این خدمات طیف وسیعی از آموزش ها را شامل می شوند. از مهم ترین خدمات آموزشی این شرکت می توان به ریاضیات مدرسه، مهارت های زبان و حتی آموزش های شیمی اشاره کرد. 

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.