خرید فرانچایز Active Green + Ross  در کانادا

خرید فرانچایز Active Green + Ross  در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :CAD 25000
 • شروع فعالیت در کانادا :1983
 • مناطق فعال در کانادا :ON
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار دلار
 • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز Active Green + Ross در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۳
تعداد فرانچایز فعال۶۷
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزRalph Chiodo, founder
مبلغ حق امتیاز۲۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت انتاریو
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات خودرو
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Active Green Ross در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Active Green Ross در کانادا در حوزه خدمات تعمیر خودرو فعالیت می کند و شعبه های این برند به عنوان یکی از مراکز اصلی عرضه کننده تایر خودرو شناخته می شود. این برند در سال ۱۹۸۳ میلادی در انتاریو تاسیس شده است و فعالیت اصلی آن نیز در همین ایالت است.

به دلیل ارائه خدمات پر تقاضا در کشور کانادا، می توان روی موفقیت فرانچایز و درآمد بالای Active Green Ross حساب ویژه ای باز کرد.

در کنار فروش لاستیک خودرو و لوازم جانبی آن، این برند خدمات مختلفی را در این کشور ارائه می دهد که شامل سرویس ترمز، بالانس تایرها و خدمات اگزوز و … است. تمامی این خدمات را می توان بین خدمات ارائه شده برند Active Green Ross مشاهده کرد.

برای موفقیت در مسیر تاسیس یک شعبه از این برند، شما بهتر است در این حوزه تخصصی سابقه شغلی خوبی داشته باشید و با ارائه یک بیزینس پلن خوب به سمت خرید و مدیریت یک شعبه خوب از این برند حرکت کنید.

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Active Green Ross در کانادا چقدر است؟

خرید یک حق امتیاز از فرانچایز Active Green Ross در کانادا نیاز به سرمایه اولیه ۲۵ هزار دلاری دارد که با پرداخت آن شما می توانید یک مجوز برای راه اندازی شعبه مورد نظر خریداری کنید. با خرید این مجوز، خواهید توانست با ویزای شغلی در خاک کشور کانادا حضور داشته باشید تا مقدمات شروع بیزینس را فراهم کنید.

در این مرحله نیاز است تا شما سرمایه بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار دلاری را در اختیار داشته باشید که این سرمایه صرف اجاره یک محل، خرید تجهیزات و تامین امکانات خواهد شد.

فرانچایز Active Green Ross کانادا یکی از ارزان ترین بیزینس ها برای خرید در این کشور به شمار می رود که مراحل مختلف خرید و راه اندازی یک شعبه را می توانید در این آدرس اینترنتی مشاهده کنید. خلاصه ای از مراحل کار به صورت زیر است.

 • مدارک اولیه: مدارک اولیه شما شامل مدارک هویتی، تمکن مالی و بعضی از مدارک کلی مانند مدرک تحصیلی یا سوابق شغلی است. 
 • مذاکره با برند: شما با آماده کردن مدارک می توانید با مسئولان فرانچایز وارد مذاکره شوید و این مذاکره بهتر است با همراهی یک متخصص پیش برود.
 • بیزینس پلن: در مراحل پس از ثبت درخواست در وب سایت آنلاین، به احتمال زیاد برنامه های شما تقاضا خواهد شد. بیزینس پلن شما نشان دهنده درصد موفقیت شعبه آینده است و این مدرک باید به صورت کامل و دقیق و توسط یک متخصص آماده شود.
 • خرید حق امتیاز: خرید حق امتیاز پس از تایید بیزینس پلن قابل انجام است و شما می توانید این مرحله را به یک متخصص و وکیل حقوقی بسپارید تا خیال تان از تمامی مراحل خرید راحت شود.
 • ویزای کار: با مدارک کامل پرونده می توانید برای ویزای شغلی کانادا آماده شوید و این ویزای کار مجوز شما برای حضور در خاک کانادا است. با ویزای موقت که معمولا به صورت یک یا دو ساله است، امکان تاسیس شعبه در منطقه انتخاب شده فراهم است.
 • راه اندازی شعبه و اقامت دائم: در مرحله راه اندازی شعبه اصلا نگران نباشید چرا که مسئولان این برند شما را راهنمایی خواهند کرد تا بدون دردسر یک شعبه خوب راه اندازی کنید. پس از مدت زمان یک ساله از راه اندازی شعبه، می توانید برای اقامت دائم درخواست دهید.

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Active Green Ross چقدر است؟

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید یک حق امتیاز از این برند ۲۵ هزار دلار برآورد شده است که شما با پرداخت این میزان می توانید یک مجوز فعالیت به دست آورید. دقت داشته باشید که در مورد این برند نیاز به یک سرمایه کلی نیز هست که صرف تامین تجهیزات و امکانات خواهد شد. در این مورد شما باید میزان اجاره یک محل را نیز در نظر داشته باشید. 

آیا خرید فرانچایز Active Green Ross در کانادا به اقامت دائم منجر خواهد شد؟

خرید یک حق امتیاز در کشور کانادا در مورد این برند شما را به اقامت دائم خواهد رساند و این در صورتی است که شما مراحل پس از تاسیس شعبه را به خوبی طی کنید. با ویزای کار اولیه باید در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید و یک شعبه را تاسیس کنید. در صورت فعالیت شعبه و استخدام افراد کانادایی خواهد بود که شما می توانید برای اقامت دائم پس از یکسال درخواست دهید.

توسعه فرانچایز Active Green Ross در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه فرانچایز Active Green Ross در کانادا به صورت خوبی بوده است و پس از گذشت حدود ۴۰ سال از فعالیت این برند، می توان ۶۷ شعبه از آن را در سراسر کانادا مشاهده کرد. این فرانچایز توانسته است تا به یکی از محبوب ترین بیزینس ها در این کشور تبدیل شود و خدمات خوبی را در اختیار مشتریان قرار دهد.

مراحل تاسیس فرانچایز Active Green Ross در کانادا به چه صورت است؟

برای تاسیس یک شعبه از این برند شما نیاز دارید تا ابتدا یک مجوز فعالیت تهیه کنید که با پرداخت حق امتیاز همراه خواهد بود. با خرید این مجوز فعالیت به راحتی می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید که با دریافت آن خواهید توانست در خاک کانادا حضور داشته باشید. در صورتی که بتوانید شعبه مورد نظر را در این کشور تاسیس کنید، امکان اقدام برای اقامت دائم فراهم است.

فعالیت اصلی برند Active Green در کانادا چیست؟

فرانچایز Active Green Ross در حوزه ارائه خدمات خودرو و تعمیر آن فعالیت دارد که یکی از پر تقاضا ترین رده های شغلی در کشور کانادا به شمار می رود.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.