خرید فرانچایز B Protek در کانادا

خرید فرانچایز B Protek در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :40 هزار دلار
  • شروع فعالیت در کانادا :2014
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :100 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز B Protek در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۱۴
تعداد فرانچایز فعال۲۷
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزNicolas Desjardins – President
مبلغ حق امتیاز۴۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهساخت و ساز
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز B Protek کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز B Protek در کانادا در حوزه ساخت و ساز و ارائه خدمات مرتبط با ساختمان فعالیت دارد و حوزه فعالیت اصلی آن ارائه کفپوش های با کیفیت است. مشتریان این برند می توانند برای ساختمان های مسکونی، اداری و حتی تجاری از خدمات این برند استفاده کنند و مزیت مهم خدمات این برند تنوع بالای محصولاتی است که ارائه می دهد.

تقریبا تمامی سلیقه ها می توانند از محصولات B Protek استفاده کنند و چهره زیبایی به ساختمان مسکونی یا تجاری خود ببخشند.

فرانچایز B Protek در کانادا و در ایالت کبک شروع به فعالیت کرد و سال شروع فعالیت آن به ۲۰۱۴ میلادی باز می گردد. در صورتی که قصد ورود به یک رده شغلی پر تقاضا و پر درآمد را در کشور کانادا دارید، می توانید از فرصت های موجود استفاده کنید و از طریق این برند به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید.

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز B Protek در کانادا چقدر است؟

برای خرید حق امتیاز این برند شما نیاز به سرمایه اولیه ۴۰ هزار دلاری دارید و پس از این کار نیاز است تا برای اجاره محل و خریداری تجهیزات هم مبلغی را در نظر داشته باشید. این مبلغ در حالت کلی، بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار خواهد بود که با استفاده از آن در هر یک از مناطق کشور کانادا می توانید یکی از شعبه های B Protek را راه اندازی کنید.

مراحل کار برای خرید یک حق امتیاز از این برند و راه اندازی شعبه به صورت زیر است که از طریق این آدرس اینترنتی می توانید اطلاعات بیشتر را کسب کنید.

  • مدارک اولیه: مدارک اولیه شامل مدارکی مانند تمکن مالی و سوابق شغلی است که در صورت آماده کردن آن ها در شرایط عالی می توانید درخواست خود را به مسئولان این فرانچایز ارائه دهید.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما باید شامل تمامی برنامه های آینده تان باشد و دقت داشته باشید که در صورت تایید شدن برنامه های شما است که می توانید حق امتیاز را خریداری کنید.
  • خرید حق امتیاز: در مرحله خرید حق امتیاز یک وکیل حقوقی با تجربه باید همراه شما باشد تا مراحل کار را به صورت دقیق برایتان طی کند. دقت کنید که عقد یک قرارداد مطمئن و مشخص بودن بندهای آن موفقیت آینده شما را تضمین خواهد کرد.
  • ویزای شغلی: با مدارک کامل می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و این ویزا به صورت موقت و یک ساله صادر خواهد شد. شما باید با استفاده از این ویزا در کشور کانادا حضور پیدا کنید و شعبه ای از این برند را در آن تاسیس کنید.
  • راه اندازی: در مرحله راه اندازی نیاز به اجاره یک محل یا خرید آن است و شما باید برای تامین تجهیزات نیز مبلغی را در نظر بگیرید. شما در مرحله راه اندازی می توانید از مشاوره های تخصصی این برند استفاده کنید تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

سوالات متداول

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز BProtek چقدر است؟

برای خرید این حق امتیاز شما نیاز به سرمایه ای حدود ۱۵۰ هزار دلار دارید که این میزان برای کل پروسه کافی خواهد بود. در مرحله اول، از این سرمایه ۴۰ هزار دلار باید صرف خرید حق امتیاز شود تا شما مجوز راه اندازی شعبه تان را به دست آورید. در مرحله بعدی نیاز است تا یک محل اجاره شود و با تامین امکاناتی در آن شعبه راه اندازی شود. در مرحله راه اندازی حدود ۱۰۰ هزار دلار سرمایه لازم خواهد شد که این میزان ممکن است بر اساس بزرگی شعبه افزایش پیدا کند.

آیا با خرید فرانچایز B Protek در کانادا می توان به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

با خرید این حق امتیاز شما می توانید مراحل بعدی را طی کنید و در یک شرایط خوب به اقامت دائم کشور کانادا برسید. برای دست یابی به اقامت دائم کشور کانادا نیاز است تا حق امتیاز خریداری شود و با استفاده از ویزای کار شعبه برند راه اندازی شود. در این صورت خواهد بود که می توانید برای اقامت دائم کشور کانادا درخواست خود را به ثبت برسانید.

توسعه فرانچایز B Protek در کانادا به چه صورت بوده است؟

در کل کشور کانادا می توان نزدیک به ۳۰ شعبه از این برند را مشاهده کرد و این توسعه عالی تنها در ۸ سال پس از تاسیس این برند به وجود آمده است. فرانچایز B Protek در کانادا یکی از محبوب ترین برندها در حوزه ساخت و ساز و مسکن است و خدمات ارائه شده آن را می توان جزو بهترین ها در کشور کانادا به شمار آورد.

مراحل راه اندازی فرانچایز B Protek در کانادا به چه صورتی است؟

با آماده سازی مدارک اولیه شما می توانید وارد مذاکره با این برند شوید و این کار با روش های آنلاین قابل دسترسی است. پس از ثبت درخواست در سیستم آنلاین و تایید شدن برنامه های آینده شما، امکان اقدام برای خرید و ویزای کار وجود دارد که با استفاده از آن می توانید در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید. شما باید با ویزای شغلی کشور کانادا در منطقه انتخاب شده حضور داشته باشید و شعبه را راه اندازی کنید تا به اقامت دائم دست پیدا کنید.

فعالیت اصلی برند B Protek در کانادا چیست؟

فعالیت اصلی فرانچایز B Protek در کانادا در حوزه ساخت و ساز و به صورت مشخص در ارائه کفپوش های با کیفیت برای محل های مسکونی و تجاری است. کفپوش هایی که از طرف این برند ارائه می شود در کل کشور کانادا محبوبیت بالایی دارند و این شرکت سعی دارد تا با ارائه محصولات متنوع بیشترین مخاطبان را برای استفاده از خدمات خود جذب کند.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.