خرید فرانچایز Big Frog در کانادا

خرید فرانچایز Big Frog در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 29500
  • شروع فعالیت در کانادا :2006
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :200 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز Big Frog در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۶
تعداد فرانچایز فعال۱
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزKevin Mendel – Owner
مبلغ حق امتیاز۲۹.۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۲۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کانادابیشتر ایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهپوشاک
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Big Frog بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Big Frog در کشور کانادا در حوزه تولید تیشرت هایی فعالیت دارد که دارای طرح های اختصاصی هستند و مشتریان می توانند طرح های مورد علاقه خود را سفارش دهند. این برند در همین چند سال اخیر شروع به فعالیت کرده است و مبلغ حق امتیاز آن نیز متوسط است.

در صورتی که قصد ورود مستقیم به بازار کار پوشاک را در کشور کانادا دارید، برند Big Frog بهترین فرصت ها را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با استفاده از یک رده شغلی آسان و بدون دردسر در کشور کانادا به اقامت دائم دست پیدا کنید.

خدمات ارائه شده از طرف این برند مورد توجه جوانان و مردم کانادا است و انجام دادن این خدمات و عرضه آن به مشتریان کاری آسان است. شما تنها به تجهیزات لازم نیاز دارید و باید افرادی را استخدام کنید که در این بخش تجربه کاری خوبی دارند.

امکان تاسیس یک شعبه از این برند در تمامی ایالت های کانادا فراهم است و از این نظر شما با محدودیتی مواجه نخواهید بود.

سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Big Frog در کانادا چقدر است؟

سرمایه لازم برای خرید یک فرانچایز از این برند ۲۹.۵ هزار دلار است و با تامین این سرمایه شما مجوز خود را برای تاسیس شعبه مورد نظر در اختیار خواهید داشت. پس از این کار، نیاز است تا برای اجاره یک محل نیز مبلغی را در نظر بگیرید که به همراه تامین تجهیزات مبلغی حدود ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود.

شما می توانید به فکر راه اندازی شعبه بزرگ باشید که در آن صورت نیاز به سرمایه ای بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار خواهد بود.

با خرید حق امتیاز می توانید با ویزای شغلی در این کشور حضور داشته باشید و به فکر اقامت دائم باشید. شما در این آدرس اینترنتی می توانید مراحل کار را مشاهده کنید که به صورت کامل در ادامه توضیح داده می شوند.

  • مدارک اولیه: در صورتی که از مدارک اولیه مطمئن هستید، می توانید از طریق روش های موجود در وب سایت فرانچایز با مسئولان آن وارد مذاکره شوید. دقت داشته باشید که این کار بهتر است با همراهی یک فرد با تجربه باشد و شما می توانید آن را به صورت کامل به متخصصان تراست بیزینس بسپارید. 
  • بیزینس پلن: با آماده کردن بیزینس پلن می توانید برای خرید حق امتیاز آماده شوید و در صورت تایید شدن این بیزینس پلن خواهد بود که شما می توانید خرید را انجام دهید.
  • خرید حق امتیاز: خرید حق امتیاز با همراهی یک وکیل حقوقی با تجربه شما را مطمئن خواهد کرد که هیچ گونه مشکلی از نظر حقوقی برای قرارداد وجود نخواهد داشت.
  • راه اندازی شعبه: با خرید یک حق امتیاز شما می توانید برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید و با استفاده از آن در این کشور حضور داشته باشید. دقت کنید که اقامت دائم شما منوط به تاسیس شعبه مورد نظر است و در صورتی در این مرحله موفق خواهید بود که بتوانید فرد کانادایی را در آن استخدام کنید.

سوالات متداول

خرید فرانچایز Big Frog در کانادا به چه میزان از سرمایه نیاز دارد؟

خرید یک حق امتیاز از این برند نیاز به سرمایه متوسطی دارد و شما با تامین ۲۹.۵ هزار دلار می توانید مجوز راه اندازی شعبه ای از برند را در کانادا دریافت کنید. این برند یکی از بیزینس های تازه تاسیس در کشور کانادا به شمار می رود که حق امتیاز آن با مبالغ پایینی واگذار می شود. در مرحله راه اندازی شما نیاز دارید تا یک محل را اجاره کنید و احتمالا تجهیزاتی را آماده سازی کنید که برای آن حدود ۲۰۰ هزار دلار سرمایه نیاز است.

آیا با خرید فرانچایز Big Frog در کانادا می توان به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کرد؟

بله. با خرید یک حق امتیاز از این برند شما می توانید به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید. در صورتی که پس از خرید حق امتیاز بتوانید ویزای شغلی را اخذ کنید و با استفاده از آن شعبه را تاسیس کنید، امکان اقدام برای اقامت دائم فراهم خواهد بود. دقت داشته باشید که احداث شعبه و استخدام فرد کانادایی از مهم ترین بخش های کار برای رسیدن به اقامت دائم در این کشور است.

فرانچایز Big Frog در کدام یک از ایالت های کشور کانادا فعالیت دارد؟

این برند در تمامی ایالت های کشور کانادا امکان تاسیس شعبه را فراهم می کند و شما با استفاده از حق امتیاز خریداری شده می توانید در ایالت هایی مانند کبک، بریتیش کلمبیا، انتاریو و آلبرتا شعبه ای از این برند را تاسیس کنید.

مراحل راه اندازی یک شعبه از این برند در کانادا به چه صورتی است؟

برای شروع به کار شما نیاز به آماده کردن مدارکی خواهید داشت که مدارک شما باید شامل زبان، سوابق شغلی و تمکن مالی باشد. با این کار می توانید وارد مذاکره با مسئولان آن شوید و با ارائه برنامه های آینده حق امتیاز را خریداری کنید. شما در این مرحله باید برای ویزای شغلی اقدام کنید و با استفاده از آن به منطقه مورد نظر مهاجرت کنید.

این برند در چه حوزه ای فعالیت دارد؟

فرانچایز Big Frog در حوزه پوشاک و عرضه تیشرت فعالیت می کند و هدف اصلی آن ارائه تیشرت هایی است که چاپ اختصاصی دارند. بسیاری از مخاطبان در کشور کانادا علاقه دارند تا از تیشرت هایی استفاده کنند که طرح مورد علاقه آن ها روی تیشرت چاپ شده باشد و حوزه فعالیت برند Big Frog نیز دقیقا در این مورد است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.