خرید فرانچایز BioPed Footcare Centres در کانادا

خرید فرانچایز BioPed Footcare Centres در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :30 هزار دلار
  • شروع فعالیت در کانادا :1980
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :160 تا 225 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز BioPed Footcare Centres در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۰
تعداد فرانچایز فعال۶۳
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزPeter Scully – President & CEO
مبلغ حق امتیاز۳۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۶۰ تا ۲۲۵ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهکلینیک، درمان و پیشگیری از مشکلات پا
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Bioped کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Bioped در کانادا در حوزه ارائه خدمات درمانی برای مشکلات پا فعالیت دارد و در واقع Bioped یک کلینیک با خدمات جامع و کامل در این حوزه به شمار می رود. از سال ۱۹۸۰ که این شرکت تاسیس شد توانسته است تا بسیاری از شعبه ها را در کشور کانادا راه اندازی کند و دلیل اصلی پیشرفت آن توجه به ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از متخصصان است. 

جالب است تا بدانید که روش های درمانی اختصاصی از طرف این کلینیک ارائه شده است و مردم کانادا این کلینیک را با همین روش های اختصاصی و عملی می شناسند. این کلینیک به مخاطبان خود کمک می کند تا از مشکلات پا و استخوان در زمان کوتاه تری خلاص شوند و با ارائه روش های نوین و علمی در صدد کمک به بیماران کانادایی است.

این کلینیک توانسته است تا به این لحظه به بیش از ۱ میلیون نفر خدمات درمانی ارائه دهد و شعبه های مختلف آن در سراسر کشور کانادا حضور دارند.

سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Bioped در کانادا چقدر است؟

حق امتیاز این برند با مبالغ ۳۰ هزار دلار ارائه می شود و شما با پرداخت این میزان می توانید یک مجوز فعالیت دریافت کنید. دقت داشته باشید که پس از خرید حق امتیاز لازم است تا میزان سرمایه ای هم برای تامین امکانات و تجهیزات ارائه شود که در حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار در مناطق متوسط و پیشرفته کانادا است.

مراحل شروع به کار و راه اندازی شعبه ای از این برند در این آدرس اینترنتی بیان شده است که در ادامه به صورت مرحله به مرحله توضیح داده می شوند.

  • مدارک اولیه: با آماده کردن مدارک اولیه شما می توانید با مسئولان این فرانچایز وارد مذاکره شوید و دقت داشته باشید که این مرحله را با مدارک کامل شروع کنید. بهتر است مرحله مذاکره را با همراهی یک متخصص و فرد با تجربه جلو ببرید تا مشکلی در آن به وجود نیاید.
  • بیزینس پلن: به احتمال زیاد در مرحله تماس با برند شما به بیزینس پلن نیز نیاز خواهید داشت که برنامه های آینده بیزینس شما را به صورت دقیق و مرحله به مرحله بیان خواهد کرد. 
  • خرید حق امتیاز: با خرید یک حق امتیاز شما مجوز اقدام برای ویزای شغلی را به دست می آورید و در صورتی می توانید این حق امتیاز را خریداری کنید که بیزینس پلن شما مورد تایید قرار بگیرد.
  • ویزای شغلی: پس از خرید حق امتیاز نوبت اقدام برای ویزای شغلی است که به صورت موقت یک ساله یا دو ساله صادر می شود. با این ویزای شغلی می توانید مهاجرت خود را به کشور کانادا شروع کنید.
  • راه اندازی شعبه: با راه اندازی یک کلینیک تحت نظر این برند شما می توانید مراحل اقامت دائم را شروع کنید. پس از تامین تجهیزات و اجاره یک محل امکان شروع به کار و کسب درآمد وجود دارد و پس از گذشت مدت زمان یک ساله می توانید برای اقامت دائم کشور کانادا درخواست دهید.  

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Bioped در کانادا چقدر است؟

شما برای خرید این فرانچایز به میزان سرمایه متوسطی نیاز دارید که مجوز فعالیت آن ۳۰ هزار دلار کانادا است. دقت داشته باشید که با این میزان سرمایه می توانید یک حق راه اندازی شعبه خریداری کنید و پس از آن برای ویزای شغلی اقدام کنید. در صورتی که قصد راه اندازی شعبه را در یک منطقه پر جمعیت دارید، باید حدود ۲۰۰ هزار دلار سرمایه در نظر داشته باشید که صرف اجاره یک محل و تامین امکانات خواهد شد.

آیا با خرید فرانچایز Bioped در کانادا می توان به اقامت دائم این کشور دست پیدا کرد؟

با خرید یک فرانچایز می توان برای اقامت دائم این کشور اقدام کرد و در صورتی که شما مراحل راه اندازی شعبه را پیش ببرید در شرایطی خوب خواهید توانست برای خود و اعضای خانواده حق اقامت در این کشور دریافت کنید. پس از خرید حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و خود و اعضای خانواده تان در این کشور حضور پیدا کنید.

توسعه برند Bioped در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این برند در کشور کانادا در حد قابل توجهی بوده است و پس از گذشت حدود ۵۰ سال از فعالیت این برند می توان بیش از ۶۰ شعبه از آن را در سراسر کشور مشاهده کرد. این برند یکی از محبوب ترین کلینیک های درمانی و پیشگیری در کشور کانادا به شمار می رود و به دلیل ارائه خدمات با کیفیت توانسته است تا به توسعه خوبی در این کشور دست پیدا کند.

مراحل راه اندازی شعبه ای از این برند در کشور کانادا به چه صورت است؟

برای راه اندازی یک شعبه از این برند شما باید با مدارک اولیه کار خود را شروع کنید. پس از آماده کردن مدارکی مانند تمکن مالی و سوابق شغلی وقت ارسال درخواست به مسئولان این برند است و دقت داشته باشید که در صورت تایید بیزینس پلن شما، می توانید برای خرید حق امتیاز اقدام کنید. با خرید این حق امتیاز امکان ثبت درخواست برای ویزای شغلی وجود دارد.

فعالیت اصلی شرکت Bioped در کانادا چیست؟

فعالیت فرانچایز Bioped در کانادا در حوزه ارائه خدمات درمانی و پیشگیری بیماری ها در مورد پا است. در کنار این خدمات درمانی، برند Bioped تلاش می کند تا بهترین امکانات و لوازم را برای مخاطبان خود آماده کند و در یک مسیر علمی آن ها را راهنمایی کند.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.