خرید فرانچایز Canadian Residential در کانادا

خرید فرانچایز Canadian Residential در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 24500
  • شروع فعالیت در کانادا :1988
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۵۰ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Canadian Residential در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۸
تعداد فرانچایز فعال۳۲
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزEdgar Castillo – Owner
مبلغ حق امتیاز۲۴۵۰۰ دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهساخت و ساز
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Canadian Residential بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Canadian Residential در کانادا حوزه تخصصی و حرفه ای خاصی را انتخاب کرده است و این فرانچایز خدمات بازرسی ساختمان را ارائه می دهد. با استفاده از این خدمات یک خریدار ملک به راحتی خواهد توانست تا قبل از خرید از تمامی مشکلات ساختمان اعم از رنگ کاری، سیستم برق، سیستم آبرسانی و … مطلع شود تا در زمان عقد قرارداد بهترین شرایط را در نظر داشته باشد.

ممکن است پس از خرید یک ملک مشکلات بسیاری برای آن به وجود آید و وجود یک مشکل در بخش برق ساختمان منجر به هزینه های اضافی در آینده خواهد شد.

این برند به خریداران کمک می کند تا از تمامی این مشکلات آگاه شوند. همچنین، فروشنده های ملک نیز می توانند از خدمات بازرسی ساختمان استفاده کنند تا ملک خود را با یک مدرک مطمئن به فروش برسانند.

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Canadian Residential در کانادا چقدر است؟

برای خرید یک حق امتیاز از این برند شما نیاز به ارائه سرمایه ای حدود ۲۴.۵ هزار دلار خواهید داشت. با پرداخت این سرمایه شما موفق به خرید یک مجوز خواهید شد و در کنار آن مبلغ سرمایه ای نیز برای تامین بعضی از تجهیزات و امکانات مورد نیاز است.

البته، در نظر داشته باشید که میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی شعبه در مورد این برند در مقایسه با سایر برندها بسیار پایین است. این سرمایه حدود ۵۰ هزار دلار است که صرف مواردی مانند اجاره محل و تامین امکانات لازم خواهد شد.

با مراجعه به این آدرس اینترنتی می توانید اطلاعات مورد نظر را در مورد نحوه راه اندازی یک شعبه از این برند مشاهده کنید. مراحل کار به صورت جزئی در ادامه بیان می شوند:

  • آماده سازی مدارک: مدارک اولیه شما شامل مدارک هویتی و مدارکی مانند سابقه شغلی و زبان هستند. در این مرحله بهتر است زبان را آماده کنید تا در مراحل بعدی به مشکل بر نخورید.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما همان مدرکی است که برنامه های آینده تان را نشان می دهد. شما می توانید با سپردن این مدرک به یک متخصص با خیال راحت منتظر تایید این برند باشید.
  • خرید حق امتیاز: با تایید برنامه های شما، می توانید پرداخت را انجام دهید و مجوز را دریافت کنید. پیشنهاد می شود در این مرحله کار را به یک وکیل حقوقی با تجربه بسپارید تا مشکلی برایتان از نظر قرارداد به وجود نیاید.
  • ویزای شغلی: با ویزای شغلی کشور کانادا می توانید در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید و مراحل راه اندازی را پیش ببرید. دقت داشته باشید که اخذ ویزای شغلی پس از خرید حق امتیاز امکان پذیر است و به شما یک ویزای یک یا دو ساله تعلق خواهد گرفت. شما با این ویزا باید شعبه مورد نظر را در منطقه انتخاب شده احداث کنید و در این صورت خواهد بود که می توانید برای اقامت دائم کانادا درخواست دهید. 

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Canadian Residential در کانادا چقدر است؟

برای خرید یک حق امتیاز از این برند شما به میزان سرمایه متوسطی نیاز خواهید داشت. این سرمایه برای خرید مجوز در مرحله اول است و شما در مرحله بعدی باید به فکر تامین تجهیزات و اجاره یک محل باشید. در حالت کلی، در مرحله دوم نیاز است تا سرمایه ای حدود ۵۰ هزار دلار را در نظر داشته باشید که هر اندازه میزان سرمایه کلی شما بیشتر باشد می توانید در منطقه بهتری یک شعبه از این برند را تاسیس کنید.

آیا خرید فرانچایز Canadian Residential در کانادا گزینه خوبی برای اخذ اقامت دائم کانادا است؟

بله. خرید یک حق امتیاز از این برند شما را به اقامت دائم کانادا خواهد رساند و شما در بهترین شرایط می توانید به سمت اقامت دائم حرکت کنید. در صورتی که مرحله خرید را با موفقیت پشت سر بگذارید، ویزای شغلی به شما تعلق خواهد گرفت که با استفاده از آن می توانید در منطقه دلخواه در کانادا حضور پیدا کنید.

توسعه فرانچایز Canadian Residential در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز در کشور کانادا به صورتی است که می توان بیش از ۳۰ شعبه از آن را در سراسر کشور مشاهده کرد. این برند خدمات منحصر به فردی را ارائه می دهد که در کمتر برندی می توان مشابه آن را مشاهده کرد. به همین دلیل انتظار رشد مناسبی را می توان برای این فرانچایز پیش بینی کرد.

مراحل کار برای راه اندازی یک شعبه از برند Canadian Residential در کشور کانادا به چه صورتی است؟

شما با خرید یک حق امتیاز می توانید شعبه مورد نظر را در این کشور تاسیس کنید. دقت داشته باشید که ارائه بیزینس پلن برای قانع کردن مسئولان این برند نیاز است و با خرید این حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی کشور کانادا اقدام کنید. با ویزای شغلی می توانید در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید و شعبه خود را راه اندازی کنید.

فعالیت اصلی این برند در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی فرانچایز Canadian Residential در کانادا در حوزه مسکن است و این برند به صورت مشخص روی خدمات بازرسی ساختمان فعالیت می کند. خدمات برند Canadian Residential به صورتی است که ساختمان ها و آپارتمان های مسکونی یا تجاری را بازرسی می کند تا مشکلات آن را طی یک گزارش در اختیار خریدار یا فروشنده قرار دهد. با در دست داشتن این گزارش می توان قرارداد خرید یا فروش مسکن بهتری را حین عقد قرارداد نوشت.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.