خرید فرانچایز CARSTAR در کانادا

خرید فرانچایز CARSTAR در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 40000
  • شروع فعالیت در کانادا :1989
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :250-500

فرانچایز CARSTAR در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۹
تعداد فرانچایز فعال۲۰۰+
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزDarryl Hemstreet, Owner/Operator
مبلغ حق امتیاز۴۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات خودرو
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Carstar Canada بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Carstar در کانادا روی خدمات خودرو و تعمیرات تمرکز دارد و این برند بسیاری از خدمات را در این حوزه ارائه می دهد. از جمله مهم ترین این خدمات می توان به رنگ کاری خودرو اشاره کرد و در کنار آن، تعمیرات بخش های مختلف خودرو یا حتی تعویض لوازم خودرو از حوزه های فعالیت این برند است.

با خرید یک حق امتیاز از این برند، شما یک بیزینس پر بازده را در کشور کانادا در اختیار خواهید داشت که درآمد خوبی را نیز ارائه خواهد داد.

شما می توانید با بررسی تعداد شعبه های مختلف این برند در سراسر کشور کانادا درصد موفقیت آن را مشاهده کنید که این شعبه ها در ایالت هایی مانند انتاریو و آلبرتا حضور دارند. در ایالت کبک نیز می توان شعبه های بسیاری را از این برند مشاهده کرد که با تامین سرمایه هایی بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار می توانید شعبه مجهزی از این برند را در کشور کانادا تاسیس کنید.

میزان سرمایه برای خرید فرانچایز Carstar در کانادا چقدر است؟

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید یک حق امتیاز از این برند ۴۰ هزار دلار بیان شده است و این مبلغ صرف دریافت مجوز فعالیت خواهد شد. شما برای راه اندازی شعبه مورد نظر نیاز دارید تا یک محل را اجاره کنید و پس از اجاره محل تجهیزاتی را در آن قرار دهید.

برای تمامی این مراحل یک بازه کلی بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلاری در نظر گرفته شده است که در صورت نبود مشکل در مورد تمکن مالی مسیر شما برای راه اندازی یک شعبه بسیار هموار است.

مراحل تاسیس و راه اندازی یک شعبه از این برند در این آدرس اینترنتی ارائه شده است که به صورت مرحله به مرحله در ادامه توضیح داده می شود.

  •  آماده سازی مدارک: شما برای راه اندازی شعبه مورد نظر نیاز دارید تا مدارک اولیه را آماده کنید که این مدارک می تواند مدارک هویتی و تمکن مالی باشد. حتی شما می توانید در این مرحله مدرک زبان و سوابق شغلی را نیز آماده کنید تا در آینده به مشکل برخورد نکنید.
  • مذاکره با برند: مذاکره با برند را می توانید پس از آماده کردن مدارک شروع کنید و درخواست خود را برای خرید به مسئولان این برند ارائه دهید.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن دقیق و بدون نقصی لازم خواهد شد که این بیزینس پلن برنامه های شما را برای آینده نشان خواهد داد. شما می توانید نوشتن این بیزینس پلن را به یک متخصص بسپارید تا در کمترین زمان ممکن یک مدرک کامل برای بیزینس شما آماده کند.
  • خرید حق امتیاز: خرید حق امتیاز تنها در صورتی امکان پذیر است که طرح تجاری شما و برنامه هایتان تایید شوند. در این مرحله بهتر است با یک وکیل حقوقی مشورت کنید تا قرارداد مطمئنی بین شما و برند مورد نظر بسته شود.
  • ویزای شغلی: با ارائه مدارک کامل می توانید برای ویزای شغلی کانادا درخواست دهید که این ویزای شغلی برای حضور در خاک کانادا نیاز است. در این مرحله امکان تاسیس شعبه مورد نظر و شروع بیزینس وجود دارد. شما پس از تاسیس آن و گذشت مدت زمان حدود یک ساله می توانید برای اقامت دائم کشور کانادا درخواست دهید.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Carstar چقدر است؟

میزان سرمایه لازم برای خرید یک حق امتیاز از این برند ۴۰ هزار دلار است که شما با پرداخت این حق امتیاز می توانید مجوز فعالیت را دریافت کنید. میزان سرمایه ای برای اجاره محل و خرید تجهیزات و امکانات نیز لازم خواهد شد که این مقدار ممکن است بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار متغیر باشد. در صورتی که بخواهید یک شعبه بزرگ را در یک منطقه پر جمعیت تاسیس کنید، مطمئنا لازم است تا سرمایه تامین شده نیز بیشتر باشد.

آیا خرید فرانچایز Carstar در کانادا منجر به اخذ اقامت دائم خواهد شد؟

بله. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید حق راه اندازی شعبه خود را دریافت کنید و با استفاده از آن پروسه اقامت دائم را شروع کنید. البته، این در حالی است که شما بتوانید در شعبه تاسیس شده افراد کانادایی استخدام کنید و با استفاده از ویزای کار مقدمات اولیه فعالیت شعبه را فراهم کنید. پس از یک سال از راه اندازی شعبه مورد نظر می توانید برای اقامت دائم این کشور درخواست دهید.

توسعه فرانچایز Carstar در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز در حد قابل قبولی بوده است که پس از فعالیت حدود ۳۰ ساله این برند می توان شعبه های مختلف آن را در سراسر کانادا مشاهده کرد. این فرانچایز توانسته است تا بیش از ۲۰۰ شعبه را تاسیس کند که نشان از وجود قدرت بازار در مورد خدمات ارائه شده این برند است.

مراحل تاسیس و خرید فرانچایز Carstar Canada در این کشور چیست؟

مراحل تاسیس یک شعبه از فرانچایز Carstar در کانادا با آماده سازی مدارک اولیه شروع می شود و شما با ارائه بیزینس پلن می توانید مقدمات خرید یک حق امتیاز را فراهم کنید. پس از خرید حق امتیاز امکان اقدام برای ویزای شغلی فراهم است که با استفاده از آن خواهید توانست در منطقه مورد نظر حضور پیدا کرده و شعبه را تاسیس کنید.

فعالیت اصلی برند Carstar در کانادا چیست؟

فعالیت اصلی فرانچایز Carstar در کانادا روی خدمات خودرو، تعمیرات و نگهداری از آن تمرکز دارد. به جرات می توان گفت که این برند یکی از متنوع ترین برنامه های خدمات خودرو را بین سایر برندها در اختیار دارد و طیف وسیعی از مشتریان از خدمات آن استفاده می کنند.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.