خرید فرانچایز Chem Dry در کانادا

خرید فرانچایز Chem Dry در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 23500
  • شروع فعالیت در کانادا :1977
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :$50000 - $200000
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Chem Dry در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۷۷
تعداد فرانچایز فعال۷۵
مبدا برندکشور آمریکا
افراد کلیدی فرانچایزRobyn Smith – Owner
مبلغ حق امتیاز۲۳.۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات منزل، تمیزکاری
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Chem Dry بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Chem Dry در کانادا در سال ۱۹۷۷ میلادی تاسیس شد و این فرانچایز در اصل آمریکایی است. با این حال، در حدود ۴۰ سال فعالیت خود توانسته است تا شعبه های زیادی را در سراسر آمریکای شمالی تاسیس کند. این برند در حوزه خدمات ساختمانی و به صورت مشخص تمیزکاری فرش و اثاثیه فعالیت می کند و در مناطق شلوغ و پر جمعیت کانادا می توان بهترین فرصت را برای توسعه و رشد آن متصور شد.

فرانچایز Chem Dry در کانادا برای تمامی ایالت های این کشور حق امتیاز ارائه می دهد و شما می توانید در ایالت های مختلف یک شعبه از آن را تاسیس کنید. این فرانچایز شعار خود را روی ارائه خدمات با کیفیت و سریع بنا نهاده است و تمرکز زیادی روی رضایت مشتریان دارد.

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Chem Dry در کانادا

با خرید یک حق امتیاز که حدود ۲۳۵۰۰ دلار خواهد بود، شما می توانید با خیال راحت مقدمات تاسیس شعبه مورد نظر را در این کشور فراهم کنید. این برند به شما اجازه می دهد تا در هر منطقه ای که خواستید شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید.

مثلا، در ایالت فرانسوی زبان کبک نیز خواهید توانست تا شعبه آن را تاسیس کنید. برای تاسیس شعبه و تامین امکانات نیاز به سرمایه مشخصی دارید که بین ۷۰ تا ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود و این میزان سرمایه صرف مواردی مانند اجاره محل و استخدام کارکنان خواهد شد. 

در وب سایت اینترنتی این فرانچایز می توانید اطلاعات مختلف در مورد تاسیس آن را مشاهده کنید که از طریق این لینک در دسترس است. در مراحل تاسیس شعبه ای از این برند شما باید قدم به قدم حرکت کنید و بهترین کار استفاده از تخصص و مشاوره های یک وکیل قانونی است.

  • مدارک اولیه و مذاکره با برند: مدارک اولیه مانند مدارک هویتی و تمکن مالی برای مذاکره با برند نیاز است و برای مذاکره با مسئولان آن بهتر است با تحقیق کامل و دقیق کار خود را پیش ببرید.
  • بیزینس پلن: مطمئنا در مراحل مذاکره با مسئولان این فرانچایز به یک طرح تجاری نیاز خواهید داشت که نشان دهنده توانایی های شما برای راه اندازی شعبه این برند و رهبری آن در آینده است.
  • خرید حق امتیاز: شما پس از مرحله بیزینس پلن می توانید وارد مرحله خرید حق امتیاز شوید و این مرحله را بهتر است با همراهی یک وکیل حقوقی پیش ببرید. یک وکیل حقوقی اطمینان می دهد که در شرایطی آسان و بدون مشکل می توانید بهترین قرارداد همکاری را امضا کنید.
  • ویزای شغلی: با مدارک مراحل قبلی می توانید برای ویزای شغلی کانادا درخواست دهید و با استفاده از آن در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید. ویزای شغلی مجوز شما برای راه اندازی شعبه ای از این برند است و پس از یک سال از راه اندازی شعبه می توانید برای اقامت دائم این کشور درخواست دهید.

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Chem Dry چقدر است؟

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید یک حق امتیاز از این برند ۷۵ هزار دلار است و با این میزان از سرمایه شما خواهید توانست تا یک مجوز فعالیت دریافت کنید. در حالت کلی، برای تامین تجهیزات و لوازم مورد نیاز نیز باید میزان سرمایه ای را در نظر بگیرید که بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار برای آن سرمایه نیاز است.

آیا خرید فرانچایز Chem Dry در کانادا گزینه خوبی برای اقامت دائم است؟

بله. مطمئنا خرید یک حق امتیاز از این برند بهترین فرصت ها را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید در این کشور به اقامت دائم دست پیدا کنید. مجوز فعالیتی که با پرداخت حق امتیاز دریافت خواهید کرد به شما کمک می کند تا برای ویزای شغلی اقدام کنید و با استفاده از آن در منطقه مورد علاقه حضور داشته باشید. پس از این کار، می توانید با تاسیس شعبه مورد نظر برای اقامت دائم اقدام کنید.

توسعه فرانچایز Chem Dry در کانادا به چه صورتی است؟

توسعه این فرانچایز در حد خوبی است و پس از گذشت بیش از ۴۰ سال از فعالیت آن، این برند توانسته است تا ۷۵ شعبه را در سراسر کشور تاسیس کند. در حالت کلی، خدماتی که این برند ارائه می دهد تقاضای شغلی بالایی در سراسر کشور دارند و به همین دلیل شما می توانید از این فرصت استفاده کرده و با خرید یک حق امتیاز در مورد این برند به اقامت دائم دست پیدا کنید.

مراحل تاسیس فرانچایز Chem Dry در کانادا به چه صورت است؟

برای تاسیس فرانچایز Chem Dry شما پس از آماده سازی مدارک باید شروع به مذاکره با مسئولان فرانچایز در این برند کنید. با این کار، برنامه های آینده و طرح تجاری از شما درخواست خواهد شد. در صورتی که این برنامه ها مورد تایید قرار گرفتند، می توانید برای مرحله خرید اقدام کنید تا مجوز فعالیت را دریافت کنید.

فعالیت اصلی فرانچایز Chem Dry چیست؟

فعالیت اصلی فرانچایز Chem Dry در کانادا روی ارائه خدمات تمیزکاری فرش و اثاثیه متمرکز است. در کشور کانادا این نوع خدمات تقاضای بالایی دارد و در مناطق پر جمعیت این کشور می توانید یکی از بهترین شعبه های این برند را تاسیس کنید. به دلیل توسعه بالای این برند و محبوبیت آن، می توانید فرصت خوبی را در اختیار داشته باشید تا با کمترین هزینه به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.