خرید فرانچایز EverLine Coatings در کانادا

خرید فرانچایز EverLine Coatings در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 49500
  • شروع فعالیت در کانادا :2012
  • مناطق فعال در کانادا :BC, MB, ON, QC, NS
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۱۶۰ تا ۲۰۰ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز EverLine Coatings در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۱۲
تعداد فرانچایز فعال۲۰
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزDoug Herrington – Owner
مبلغ حق امتیاز۴۹.۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۶۰ تا ۲۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کانادابیشتر ایالت ها
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات رنگ کاری جاده و خدمات نگه داری پیاده رو
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز EverLine Coatings در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز EverLine Coatings حوزه فعالیت جذابی را انتخاب کرده است که به طور کلی به خدمات نگهداری جاده ها و ارائه خدمات رنگ کاری و ترمیم جاده و پیاده روها می پردازد. شاید در این حوزه کاری کمتر رقیبی برای این برند وجود داشته باشد و همین امر دلیل موفقیت و توسعه آن است.

این برند در سال ۲۰۱۲ تاسیس شده است و مدت زمان طولانی از فعالیت آن نمی گذرد. با این حال در مدت کوتاهی توانسته است شعبه های مختلفی را در ایالت انتاریو، کبک و مناطق جنوبی کشور کانادا تاسیس کند. 

تمرکز روی رضایت مشتریان و مردم کانادا یکی از اصلی ترین شعارهای این برند است و در واقع فرهنگ سازمانی آن بر همین اصل بنا نهاده شده است. برای شروع به فعالیت در مورد این برند شما به خرید یک حق امتیاز نیاز دارید و پس از آن لازم است تا یک محل را اجاره کرده و تجهیزات خاصی را خریداری کنید. در تمامی مراحل احداث شعبه و خریداری تجهیزات خواهید توانست از مشاوره های متخصصان فرانچایز این برند استفاده کنید.

سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز EverLine Coatings چقدر است؟

با مراجعه به این آدرس اینترنتی می توانید میزان سرمایه کلی را برای احداث یک شعبه مشاهده کنید که حدود ۱۶۰ هزار دلار برآورد شده است. این میزان از سرمایه برای خرید یک حق امتیاز و تامین تجهیزات اولیه خواهد بود و در صورتی است که شما یک محل را اجاره کرده و در آن شعبه مورد نظر را احداث کنید. این برند به شما اجازه می دهد که بدون خرید یک محل و با اجاره کردن آن شعبه خود را راه اندازی کنید.

دقت داشته باشید که حق امتیاز این برند در حدود ۵۰ هزار دلار است و برای موفقیت در مسیر راه اندازی شعبه باید مقداری سرمایه برای اجاره محل و خرید تجهیزات نیز در نظر بگیرید.

برای راه اندازی شعبه مورد نظر می توانید طی مراحل زیر و از طریق روش های ارتباطی در این لینک اقدام کنید.

  • آماده سازی مدارک: مدارک اولیه و مدرک بیزینس پلن شما باید در اولین مراحل آماده شوند تا یک پرونده کامل و بدون نقص آماده شود.
  • مذاکره با فرانچایز: شما برای خرید حق امتیاز باید دقیقا با مسئولان فرانچایز مذاکره کنید و در این مرحله می توانید با راهنمایی های یک متخصص کار خود را پیش ببرید.
  • بیزینس پلن: در مرحله مذاکره بیزینس پلن و طرح های آینده شما درخواست خواهد شد که در صورت تایید آن ها می توانید حق امتیاز را خریداری کنید.
  • خرید حق امتیاز: خریداری مجوز فعالیت با تایید بیزینس پلن ممکن است و مطمئنا در این مرحله به یک وکیل حقوقی با تجربه برای عقد قرارداد مطمئن نیاز خواهید داشت.
  • ویزای کار و راه اندازی: با تایید و خرید حق امتیاز می توانید به راحتی برای ویزای شغلی درخواست دهید و با استفاده از آن شعبه را راه اندازی کنید. بر اساس اعلام فرانچایز شما در مراحل راه اندازی از آموزش ها و راهنمایی های تخصصی این برند استفاده خواهید کرد و نگرانی از نظر راه اندازی شعبه وجود ندارد.

سوالات متداول

با چه میزان از سرمایه می توان یک فرانچایز EverLine Coatings در کانادا خریداری کرد؟

مقدار سرمایه مورد نیاز برای خرید این فرانچایز متوسط است و شما برای موفقیت در این مسیر باید ۴۹.۵ هزار دلار برای مجوز فعالیت در نظر داشته باشید. پس از خرید این مجوز میزان سرمایه برای تاسیس شعبه و تهیه امکانات هم لازم است که بر اساس منطقه انتخابی ممکن است بین ۱۶۰ تا ۲۰۰ هزار دلار باشد. در ایالت های انتاریو و بریتیش کلمبیا می توانید مناطق پر بازدهی را انتخاب کنید که در این صورت ممکن است به سرمایه در گردش بیشتری نیاز داشته باشید.

آیا با خرید فرانچایز EverLine Coatings در کانادا می توان به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

این فرانچایز عضو رسمی Cfa.ca است و خرید یک حق امتیاز در آن شما را به اقامت دائم کانادا خواهد رساند. خرید این حق امتیاز می تواند گزینه خوبی باشد و در صورتی که قصد ورود به شغل خدمات دولتی را داشته باشید، این فرانچایز دارای فرصت های خوبی برای کسب درآمد است. 

توسعه فرانچایز EverLine Coatings در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز در حد قابل قبولی بوده است و در مدت زمان حدود ۱۰ ساله از فعالیت آن می توان ۲۰ شعبه از این برند را مشاهده کرد. مبدا اصلی این برند کشور کانادا و کلگری است و در این مدت زمان توانسته است تا در ایالت های مختلف کانادا و آمریکای شمالی شعبه های متعددی را تاسیس کند.

مراحل تاسیس شعبه در مورد فرانچایز EverLine Coatings به چه صورتی است؟

مراحل تاسیس شعبه در مورد این فرانچایز با یک تماس و مذاکره با برند شروع خواهد شد. شما می توانید با استفاده از روش های ارتباطی موجود در این آدرس اینترنتی با مسئولان این فرانچایز صحبت کنید. طرح تجاری ارائه شده شما نشان دهنده درصد موفقیت شعبه آینده است و در صورت تایید آن می توانید یک مجوز فعالیت از این برند دریافت کنید. 

فعالیت اصلی این برند چیست؟

فرانچایز EverLine Coatings در کانادا در حوزه خدمات جاده کشی و رنگ کاری فعالیت دارد. مطمئنا شما ماشین های کوچک رنگ کاری جاده ای را مشاهده کرده اید که مشغول خط کشی جاده ها هستند. این برند هم در این حوزه مشغول فعالیت است و در ایالت های مختلف کانادا فرصت های شغلی خوبی برای آن وجود دارد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.