خرید فرانچایز Expedia Cruises در کانادا

خرید فرانچایز Expedia Cruises در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :CAD 39000
 • شروع فعالیت در کانادا :۱۹۸۷
 • مناطق فعال در کانادا :ایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار
 • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز Expedia Cruises در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۷
تعداد فرانچایز فعال۲۵۰
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزMatthew Eichhorst  – Owner
مبلغ حق امتیاز۳۹ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهتوریسم و خدمات مسافرتی
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Expedia Cruises  بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Expedia Cruises در کانادا سابقه طولانی مدتی دارد و به طور کلی، این برند در کل آمریکای شمالی فعالیت دارد. خدمات متمایز این برند منجر شده است تا شعبه های آن در سال های اخیر به توسعه قابل توجهی دست پیدا کنند و باید اشاره کرد که در خود کشور آمریکا نیز می توان شعبه های متعدد این برند را مشاهده کرد.

ارائه خدمات تور و گردشگری جذاب از شعارهای اصلی این برند است که سابقه طولانی مدتی در حوزه گردشگری دارد.

فرانچایز Expedia Cruises در سال ۱۹۸۷ میلادی تاسیس شد و در مدت حدود ۳۰ ساله توانسته است تا بیش از ۲۵۰ شعبه از خود را در مناطق مختلف راه اندازی کند. از جمله منحصر به فردترین خدمات مسافرتی ارائه شده از طرف این برند تورهای هوایی، زمینی و دریایی است و جالب است تا بدانید دفتر اصلی این برند در ونکوور بریتیش کلمبیا قرار دارد.

فرانچایز Expedia Cruises به صورت مشخص شعارهای زیر را در برنامه خود در نظر دارد:

 • خدمات مسافرتی منحصر به فرد و جذاب
 • توسعه برند
 • ارائه تجربه به یاد ماندنی از تورها
 • رضایت مشتریان

میزان سرمایه گذاری برای فرانچایز Expedia Cruises در کانادا چقدر است؟

میزان حق امتیاز در مورد این برند ۳۹ هزار دلار است که رقمی پایین در مقایسه با فرانچایزهای گران قیمت این کشور به شمار می رود. شما با پرداخت این هزینه موفق خواهید شد تا یک مجوز تاسیس شعبه دریافت کنید و در هر منطقه ای از کشور کانادا که خواستید شعبه مورد نظر را احداث کنید. دقت داشته باشید که این برند در تمامی مناطق کانادا فعالیت دارد.

برای تاسیس شعبه مورد نظر نیز باید مبلغ سرمایه ای را در نظر داشته باشید که صرف اجاره محل یا تامین امکانات خواهد شد. در حالت کلی، این میزان از سرمایه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود. مزیت مهم این فرانچایز نبود محدودیت منطقه ای است و شما می توانید یک شعبه از آن را در مناطق مهمی مانند تورنتو، ونکوور یا بریتیش کلمبیا احداث کنید.

مراحل راه اندازی شعبه در مورد این فرانچایز به صورت زیر است که اطلاعات آن را می توانید در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید.

 • آماده سازی مدارک: با آماده سازی مدارک کلی و تمکن مالی شما می توانید با برند Expedia Cruises وارد مذاکره شوید. بهتر است در این مرحله با همراهی یک متخصص و مشاور قدم بردارید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.
 • ارائه طرح تجاری: طرح تجاری شما باید قابل اتکا و مورد تایید باشد تا مسئولان فرانچایز در این برند قانع شوند که می توانید شعبه مورد نظر را اداره کنید.
 • خرید حق امتیاز: با عقد یک قرارداد مطمئن که با همراهی وکیل حقوقی خواهد بود، اطمینان خواهید داشت که در آینده مشکل قانونی به وجود نخواهد آمد.
 • ویزای کار و راه اندازی شعبه: با ویزای کار که پس از خرید حق امتیاز به شما اعطا خواهد شد می توانید در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید و شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید. 

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Expedia Cruises در کانادا چقدر است؟

مبلغ کلی خرید یک حق امتیاز از این برند ۳۹ هزار دلار است و شما پس از پرداخت این میزان موفق به اخذ مجوز خواهید شد. با خرید حق امتیاز این برند سرمایه کمی نیز برای تامین تجهیزات و اجاره محل نیاز است که در حالت کلی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار است. این میزان از سرمایه وابسته به منطقه انتخاب شده و تجهیزات مورد نیاز است.

آیا خرید فرانچایز Expedia Cruises در نهایت به اقامت دائم منجر خواهد شد؟

شما با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید و این اقامت دائم پس از راه اندازی شعبه مورد نظر قابل دسترس است. در اوایل کار یک ویزای شغلی به شما اعطا خواهد شد که با استفاده از آن می توانید در خاک کانادا حضور پیدا کرده و بیزینس را تاسیس کنید.

توسعه فرانچایز Expedia Cruises در کانادا به چه صورتی است؟

توسعه این فرانچایز در حد قابل توجهی است و در سراسر آمریکای شمالی می توان شعبه های متعدد آن را مشاهده کرد. این فرانچایز دارای بیش از ۲۵۰ شعبه است و توانسته است تا در لوکیشن های مختلف توسعه قابل توجهی را داشته باشد. اگر قصد ورود به بازار کار خدمات مسافرتی و توریسم را دارید، فرانچایز Expedia Cruises بهترین شرایط را در اختیار شما قرار داده است.

مراحل تاسیس و شروع به کار در مورد فرانچایز Expedia Cruises به چه صورتی است؟

مراحل تاسیس و شروع به کار در این بیزینس بسیار آسان است و شما پس از آماده سازی مدارک اولیه می توانید با مسئولان فرانچایز در این برند وارد مذاکره شوید. دقت داشته باشید که طرح تجاری قوی اطمینان بخش موفقیت شما است و پس از ارائه این طرح تجاری پاسخ نهایی را دریافت خواهید کرد. در نهایت با خرید یک مجوز می توانید در منطقه دلخواه یک شعبه از این برند را تاسیس کنید.

فعالیت اصلی فرانچایز Expedia Cruises در چه حوزه ای است؟

این فرانچایز به صورت مشخص در حوزه ارائه خدمات مسافرتی و تورهای گردشگری فعالیت می کند. خدمات منحصر به فرد و جذابی از طرف این برند ارائه شده است که مورد توجه مشتریان آن است و همین امر منجر شده است تا توسعه قابل توجهی در مورد این برند مشاهده شود.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.