خرید فرانچایز Fibrenew در کانادا

خرید فرانچایز Fibrenew در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 47000
  • شروع فعالیت در کانادا :1987
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۸۰ تا ۱۰۰ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Fibrenew در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۷
تعداد فرانچایز فعال۵۸
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزMichael Wilson – Owner
مبلغ حق امتیاز۴۷ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۸۰ تا ۱۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات تعمیر مبل و میز
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Fibrenew در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Fibrenew در کانادا یکی از بهترین انتخاب ها برای رسیدن به اقامت دائم کانادا است. این فرانچایز عضو رسمی Cfa.ca است و در مدت زمان فعالیت کوتاه خود توانسته است تا ۵۸ شعبه را در سراسر این کشور تاسیس کند.

از جمله بهترین رده های شغلی در این کشور می توان به شغل های خدمات ساختمان اشاره کرد که تمرکز اصلی برند فیبرنو نیز روی همین بخش است. این برند خدمات منحصر به فرد تعمیر مبل و صندلی را ارائه می دهد و این خدمات شامل مبل اداری و منزل خواهد شد.

حق امتیاز این برند نیز تقریبا ارزان است و پس از تاسیس شعبه مورد نظر شما به درآمد بیش از ۶۰ تا ۸۰ هزار دلار در سال دست پیدا خواهید کرد. این برند از بهترین بیزینس هایی است که سرمایه گذاران را راهنمایی خواهد کرد تا در یک شرایط ایده آل شعبه مورد نظر را در منطقه دلخواه احداث کنند.

میزان سرمایه برای خرید فرانچایز Fibrenew در کانادا چقدر است؟

میزان سرمایه برای تاسیس یک شعبه از این برند ۴۷ هزار دلار است و این میزان از سرمایه برای ارائه مجوز فعالیت یا همان حق امتیاز صرف خواهد شد. در کنار این حق امتیاز، شما باید میزان سرمایه ای را نیز برای تاسیس شعبه کانادایی در نظر داشته باشید که بر اساس منطقه مورد نظر متغیر است. 

در صورتی که علاقه به خرید یک محل تجاری داشته باشید، باید سرمایه بالایی را در نظر بگیرید که در حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار دلار است. البته، می توانید در یک محل اجاره شده نیز فعالیت خود را شروع کنید که در این صورت به سرمایه حدودی ۱۰۰ هزار دلار نیاز خواهد بود.

در این آدرس اینترنتی می توانید اطلاعات مربوط به تاسیس یک شعبه از این برند را مشاهده کنید که مراحل آن به صورت زیر خواهد بود:

  • تحقیق دقیق و آماده سازی مدارک: در مورد منطقه انتخاب شده خوب تحقیق کنید تا بدانید پس از تاسیس یک شعبه از این برند درصد موفقیت آن چقدر است. مدارک مورد نیاز شامل مدارک هویتی و تمکن مالی است که در مراحل بعدی به آن نیاز خواهید داشت.
  • مذاکره با برند: با مسئولان فرانچایز وارد مذاکره شوید و احتمالا در این مرحله بیزینس پلن از شما درخواست خواهد شد. شما با اخذ تایید بیزینس پلن می توانید وارد مرحله خرید حق امتیاز شوید.
  • خرید حق امتیاز: بهترین کار این است که با مشورت با یک وکیل حقوقی این مرحله را پشت سر بگذارید تا از بندهای قرارداد اطمینان داشته باشید.
  • ویزای کار و راه اندازی شعبه: با مدارک خود می توانید برای ویزای کار موقت اقدام کنید که مجوز حضور شما در منطقه انتخاب شده است. با این ویزای کار باید شعبه را در منطقه انتخاب شده تاسیس کنید تا در مرحله بعد برای اقامت دائم اقدام کنید. 

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Fibrenew در کانادا چقدر است؟

شما برای خرید یک مجوز فعالیت از این فرانچایز نیاز به تامین سرمایه ۴۷ هزار دلاری دارید. با خرید این حق امتیاز می توانید در تمامی ایالت های کانادا شعبه مورد نظر را احداث کنید. دقت داشته باشید که برای تامین تجهیزات نیز لازم خواهد بود تا سرمایه ای را در نظر بگیرید که بر اساس منطقه مورد نظر ممکن است بین ۸۰ تا ۱۰۰ هزار دلار باشد. سرمایه مورد نیاز وابسته به تجهیزات و امکاناتی است که شما در شعبه انتخاب شده صرف خواهید کرد.

آیا خرید فرانچایز Fibrenew در کانادا گزینه خوبی برای مهاجرت است؟

شما با خرید یک مجوز فعالیت از این برند خواهید توانست به اقامت دائم دست پیدا کنید. این فرانچایز امکان آن را فراهم خواهد کرد تا با مدارک تان برای ویزای شغلی اقدام کنید و با این ویزا در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید. با یک سال حضور در منطقه و تاسیس شعبه می توانید مقدمات اقامت دائم کانادا را فراهم کنید.

توسعه فرانچایز Fibrenew در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه فرانچایز فیبرنو در این کشور در حد خوبی بوده است چرا که این برند توانسته است تا ۵۸ شعبه را در مناطق مختلف کانادا تاسیس کند. نزدیک به ۲۵ سال از زمان تاسیس این برند می گذرد و می توان توسعه آن را در مناطقی مانند انتاریو مشاهده کرد. دقت داشته باشید که این برند محدودیتی از نظر منطقه انتخاب شده نیز ندارد و با خرید یک حق امتیاز می توانید در هر منطقه ای از کانادا شعبه خود را تاسیس کنید.

مراحل تاسیس و شروع به کار در مورد فرانچایز Fibrenew در کانادا به چه صورتی است؟

این فرانچایز درخواست می کند که برنامه های تجاری شما در مورد شعبه آینده ارائه شود. شما باید این برنامه ها را طی یک بیزینس پلن ارائه دهید و پس از تایید این بیزینس پلن می توانید یک حق امتیاز خریداری کنید. حق امتیاز مورد نظر مجوز شما برای اخذ ویزا است که با استفاده از آن می توانید در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید.

فعالیت اصلی فرانچایز Fibrenew در کانادا چیست؟

فعالیت اصلی و مشخص این برند در حوزه تعمیر مبل و صندلی است که یکی از پر تقاضا ترین رده های شغلی در کشور کانادا به شمار می رود. این برند انواع خدمات را در این مورد ارائه می دهد که شامل مبل و صندلی سازمانی، اداری و خانگی می شود. به جرات می توان گفت این رده شغلی در تمامی ایالت های کانادا دارای تقاضای بالایی از طرف مشتریان است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.