خرید فرانچایز Fix Auto در کانادا

خرید فرانچایز Fix Auto در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :CAD 25000
 • شروع فعالیت در کانادا :1992
 • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار
 • بازه سرمایه مورد نیاز :250-500

فرانچایز Fix Auto در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۹۲
تعداد فرانچایز فعال۲۷۰
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزNav Goyal – Owner
مبلغ حق امتیاز۲۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات تعمیر خودرو
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Fix Auto کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Fix Auto در کانادا در حوزه تعمیرات اتومبیل و بدنه فعالیت دارد و از جمله مهم ترین خدمات آن می توان به رنگ کاری، تعویض رینگ خودرو و تنظیم بالانس خودرو اشاره کرد. شاید بتوان وظیفه این برند را ارائه خدماتی دانست که پس از تصادف، مردم به آن نیاز خواهند داشت و این خدمات مطمئنا طیف وسیعی از خدمات خودرو و نگهداری آن را شامل می شوند.

از جمله شعارهای اصلی فرانچایز Fix Auto در کانادا ارائه خدمات سریع و با کیفیت است و به همین دلیل است که این برند در سراسر کشور کانادا به توسعه فراوانی دست پیدا کرده است.

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Fix Auto در کانادا چقدر است؟

برای خرید حق امتیاز اولیه شما نیاز به پرداخت ۲۵ هزار دلار خواهید داشت که پس از این کار مجوز فعالیت را دریافت می کنید. این برند به شما امکان را می دهد تا در هر منطقه ای از کشور کانادا شعبه مورد نظر را احداث کنید و این کار وابسته به انتخاب خود شما است.

شما می توانید در یک منطقه کم جمعیت یا پر جمعیت شعبه را تاسیس کنید که در صورت راه اندازی آن در منطقه پر جمعیت باید به سرمایه مورد نیاز هم توجه داشته باشید. میزان سرمایه در حالت کلی برای تامین تجهیزات و اجاره محل بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار متغیر خواهد بود.

مراحل راه اندازی و شرایط کامل را می توانید در این آدرس اینترنتی برند فیکس اوتو مشاهده کنید که به صورت مرحله به مرحله در ادامه بیان خواهد شد.

 • مدارک اولیه: مدارک اولیه شما شامل مدارک هویتی، تمکن مالی و مدارک سابقه شغلی و تخصص ها خواهد بود. بهتر است در این مرحله به فکر مدرک زبان نیز باشید تا در مرحله مذاکره و ویزای شغلی به مشکل برخورد نکنید.
 • مذاکره با برند: شما مرحله مذاکره با برند و اخذ تایید آن را می توانید به یک متخصص با تجربه بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام دهد.
 • بیزینس پلن: بیزینس پلن یکی از اساسی ترین مدارک برای تاسیس شعبه مورد نظر است و در صورت تایید شدن آن می توانید یک حق امتیاز را خریداری کنید.
 • خرید حق امتیاز: با عقد یک قرارداد مطمئن می توانید مجوز فعالیت را دریافت کنید و این مرحله را بهتر است با همراهی یک متخصص و وکیل حقوقی با تجربه پیش ببرید.
 • ویزای کار: پس از خرید یک حق امتیاز امکان این وجود دارد تا برای ویزای شغلی درخواست دهید که معمولا به صورت یک ساله یا دو ساله در کشور کانادا صادر خواهد شد.
 • راه اندازی شعبه: در مرحله پس از حضور شما در خاک کشور کانادا، مسئولان فرانچایز راهنمایی و مشاوره هایی را در اختیارتان قرار خواهند داد تا به راحتی شعبه مورد نظر را در یک منطقه دلخواه در کشور کانادا راه اندازی کنید. 

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Fix Auto در کانادا چقدر است؟

میزان سرمایه لازم برای خرید یک حق امتیاز از این فرانچایز ۲۵ هزار دلار است و شما با خرید این حق امتیاز می توانید شعبه مورد نظر را در منطقه دلخواه کانادا احداث کنید. شما پس از خرید این مجوز نیاز به یک سرمایه اولیه نیز خواهید داشت که میزان این سرمایه بین ۱۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار برآورد شده است. میزان سرمایه مورد نیاز برای احداث یک شعبه از این برند وابسته به محل انتخاب شده و بزرگی شعبه است.

آیا با خرید حق امتیاز فرانچایز Fix Auto Canada می توان به اقامت دائم این کشور دست پیدا کرد؟

بله. شما می توانید با خرید یک حق امتیاز از این برند یک ویزای شغلی اولیه دریافت کنید. ویزای شغلی شما مجوز حضورتان در منطقه انتخاب شده است و با استفاده از آن می توانید بیزینس تان را راه اندازی کنید. در صورتی که در مدت زمان یک ساله بتوانید به مفاد قرارداد اولیه پایبند بمانید، امکان اقدام برای اقامت دائم کانادا نیز وجود خواهد داشت.

توسعه فرانچایز Fix Auto در کانادا به چه صورت بوده است؟

توسعه این فرانچایز پس از حدود ۳۰ سال گذشت از فعالیت آن بسیار خوب بوده است. در این مدت زمان کم تعداد حدود ۲۷۰ شعبه از آن در سراسر کشور کانادا وجود دارد که به فعالیت در این حوزه می پردازند. به دلیل تقاضای بالای مشتریان و مردم کانادا در مورد خدمات تعمیر خودرو است که این فرانچایز توانسته است تا به پیشرفت این چنینی در کشور کانادا دست پیدا کند.

مراحل مختلف خرید و راه اندازی فرانچایز Fix Auto در کانادا به چه صورتی است؟

این فرانچایز از شما مدارکی را درخواست می کند تا صلاحیت تان تایید شود. از جمله این مدارک تمکن مالی، سابقه شغلی و مدرک بیزینس پلن است که در مرحله مذاکره با برند باید ارائه شوند. با ارائه این مدارک می توانید تایید مسئولان فرانچایز را بگیرید و حق امتیاز را خریداری کنید. پس از خریداری این مجوز، شما با ویزای شغلی می توانید در منطقه انتخاب شده در کانادا حضور داشته باشید و شعبه مورد نظر را در آن تاسیس کنید.

فعالیت اصلی برند Fix Auto در کانادا چیست؟

فرانچایز Fix Auto در کانادا در حوزه ارائه خدمات خودرو و تعمیرات فعالیت می کند و با ارائه خدمات با کیفیت است که به پیشرفت های خوبی در کانادا دست پیدا کرده است. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند مطمئنا شرایط خوبی را برای توسعه یک بیزینس خوب در این کشور در اختیار خواهید داشت.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.