خرید فرانچایز GEM Health Care در کانادا

خرید فرانچایز GEM Health Care در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز : 50 هزار دلار
 • شروع فعالیت در کانادا :1994
 • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :100 تا 140 هزار دلار
 • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز GEM Health Care در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۹۴
تعداد فرانچایز فعال۲
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزGaye E. Moffett RN, B.Sc.N., M.Ed.(Admin)Founder, President and CEO
مبلغ حق امتیاز۵۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۱۴۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهکلینیک درمانی
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز GEM Health Care کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز GEM Health Care در کانادا در سال ۱۹۹۴ میلادی شروع به فعالیت کرد و خدمات این کلینیک در حوزه درمان و تشخیص بیماری ها است. خدمات پرستاری و مدد بخشی از جمله مهم ترین فعالیت های این کلینیک است و در کشور کانادا می توان دو شعبه از این برند را مشاهده کرد.

شما از نظر تاسیس یک شعبه تحت نظر این برند محدودیت منطقه ای نخواهید داشت و در هر یک از ایالت های کشور کانادا می توان یکی از شعبه های فعال آن را تاسیس کرد.

میزان سرمایه برای خرید فرانچایز GEM Health Care در کانادا چقدر است؟

برای خرید و راه اندازی یک شعبه از این برند در حالت کلی نیاز به سرمایه ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلاری است. با این میزان از سرمایه می توان یک حق امتیاز به مبلغ ۵۰ هزار دلار خریداری کرد و با استفاده از آن در کشور کانادا حضور یافت. شما در کنار خرید این حق امتیاز نیاز دارید تا مبلغ سرمایه ای را نیز برای تامین تجهیزات و امکانات در نظر بگیرید که بر اساس منطقه انتخاب شده و بزرگی شعبه ممکن است تا بیش از ۱۵۰ هزار دلار نیز برسد. 

برای موفقیت در این مسیر بهتر است بر اساس مراحل زیر اقدام کنید و در این آدرس اینترنتی نیز می توانید مراحل کار را مشاهده کنید.

 • آماده سازی مدارک: در ابتدای کار نیاز است تا مدارک اولیه را آماده کنید که این مدارک باید شامل زبان، تمکن مالی و سوابق شغلی شما باشد. دقت کنید که هر اندازه مدارک شما کامل تر باشند، به همان اندازه درصد موفقیت شما نیز بالاتر خواهد بود.
 • مذاکره با برند: مذاکره با برند باید با اطلاع کامل از اهداف این موسسه باشد و شما می توانید کار خود را به یک متخصص مهاجرت بیزینسی بسپارید. 
 • بیزینس پلن: در بیزینس پلن شما برنامه های آینده تان درج خواهند شد که به وسیله آن باید تایید مسئولان فرانچایز را در مورد این برند دریافت کنید.
 • خرید حق امتیاز: شما پس از تایید گرفتن از مسئولان این فرانچایز می توانید وارد مرحله خرید حق امتیاز شوید و در این مرحله مطمئنا نیاز به یک وکیل حقوقی با تجربه دارید تا یک قرارداد مطمئن را برایتان آماده کند.
 • ویزای شغلی: پس از خرید حق امتیاز امکان ارائه درخواست برای ویزای شغلی وجود دارد و شما با این کار یک ویزای رسمی یک ساله یا دو ساله دریافت خواهید کرد.
 • راه اندازی شعبه: پس از حضور در این کشور با ویزای شغلی شما باید شعبه را راه اندازی کنید و در این صورت است که امکان اقدام برای اقامت دائم کشور کانادا وجود خواهد داشت. شما باید شعبه را به صورت فعال رهبری کنید و افراد کانادایی در آن استخدام کنید تا بتوان برای اقامت دائم پس از یک سال اقدام کرد.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز GEM Health Care در کانادا چقدر است؟

میزان سرمایه لازم شما برای خرید یک حق امتیاز در مورد این برند ۵۰ هزار دلار خواهد بود. با خرید این مجوز در تمامی ایالت های کشور کانادا می توانید یکی از شعبه های این موسسه را احداث کنید و دقت داشته باشید که محدودیتی در این مورد وجود نخواهد داشت. برای تامین تجهیزات و امکانات در شعبه مورد نظر، نیاز است تا بین ۱۰۰ تا ۱۴۰ هزار دلار در نظر داشته باشید و با این شرایط می توان فرانچایز GEM Health را یکی از فرانچایزهای متوسط به حساب آورد.

آیا با خرید فرانچایز GEM Health Care در کانادا می توان به اقامت دائم این کشور دست پیدا کرد؟

با خرید یک فرانچایز در مورد این برند شما می توانید به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید. در صورتی که پس از خرید حق امتیاز بتوانید ویزای کار را دریافت کنید و در منطقه انتخاب شده یک شعبه را راه اندازی کنید، امکان اقدام برای اقامت دائم کشور کانادا فراهم خواهد بود. دقت داشته باشید که از شرایط مهم اقامت دائم کشور کانادا تلاش برای استخدام افراد کانادایی و فعال بودن شعبه در این کشور است.

توسعه فرانچایز GEM Health Care در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز در کشور کانادا منجر شده است تا ۲ شعبه از این موسسه در ایالت های این کشور تاسیس شود. این برند یکی از موسسه های جدید است و زمان زیادی از فعالیت آن نمی گذرد. بنابراین، مسیر رشد برای آن باز است و مطمئنا در سال های آینده می توان رشد بالایی را برای آن متصور شد.

مراحل کار برای راه اندازی شعبه فرانچایز GEM Health Care در کانادا به چه صورت است؟

برای شروع به کار شما نیاز دارید تا مدارک اولیه را آماده کنید و با این کار خواهد بود که امکان اقدام برای خرید حق امتیاز وجود دارد. در مرحله خرید، شما به یک بیزینس پلن نیاز دارید و دقت داشته باشید که در صورت تایید شدن این بیزینس پلن می توانید حق امتیاز را خریداری کنید. پس از خرید حق امتیاز امکان اقدام برای ویزای شغلی وجود دارد و می توانید با استفاده از آن در منطقه انتخاب شده کانادا حضور پیدا کنید.

فعالیت اصلی این موسسه چیست؟

فرانچایز GEM Health Care در حوزه ارائه خدمات درمانی و تشخیص بیماری ها فعالیت دارد. از جمله خدمات این شرکت می توان به تشخیص سریع کرونا و خدمات پرستاری اشاره کرد. 

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.