خرید فرانچایز Gold In The Net در کانادا

خرید فرانچایز Gold In The Net در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :CAD 35000
 • شروع فعالیت در کانادا :1986
 • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :K200$ - $50K
 • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Gold In The Net در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۶
تعداد فرانچایز فعال۸
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزFounder Perry Elderbroom, founder
مبلغ حق امتیاز۳۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات آموزش ورزشی
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Gold In The Net در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Gold In The Net در کانادا در سال ۱۹۸۶ تاسیس شد و از همان سال حق امتیاز آن برای سرمایه گذاران ارائه شد. این فرانچایز حق امتیاز خود را با حدود ۳۵ هزار دلار واگذار می کند و تعداد ۸ شعبه از آن را می توانید مشاهده کنید.

تخصص این برند روی ورزش هاکی و توسعه خدمات و امکانات آموزشی آن است و باید بدانید در بسیاری از نقاط این کشور ورزش هاکی از بهترین ورزش های سرگرمی به شمار می رود.

جالب است تا بدانید Gold In The Net خدمات آموزشی و تفریحی خود را از طریق روش های مختلف در اختیار علاقه مندان قرار می دهد که از آن جمله می توان به کمپ های تابستانی، کلاس های خصوصی و تمرین در پیست های عمومی را بیان کرد.

برای خرید فرانچایز Gold In The Net در کانادا به چه میزان از سرمایه نیاز است؟

برای خرید این فرانچایز در مرحله اول شما به ۳۵ هزار دلار سرمایه نیاز خواهید داشت و در کنار آن باید مبلغ سرمایه در گردشی را نیز در نظر بگیرید. در واقع، میزانی از سرمایه باید در اختیار شما باشد تا تجهیزات و امکانات مورد نیاز را آماده کنید و حقوق کارکنان را در ماه های اول تامین کنید. این میزان از سرمایه در حدود ۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود که با تامین این سرمایه به راحتی می توانید یک شعبه از این برند را در منطقه مورد نظر تاسیس کنید. 

برای اطلاع از نحوه خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید به این آدرس اینترنتی مراجعه کنید که مراحل زیر برای آن تعریف شده است.

 • آماده سازی مدارک اولیه: مدارک اولیه شما مهم ترین بخش کار است و شما با آماده کردن آن ها می توانید وارد مرحله مذاکره شوید. تمکن مالی و مدارک هویتی در اولویت کار برای طی کردن موفقیت آمیز کار است.
 • مذاکره با برند: پس از اطمینان از مدارک اولیه می توانید درخواست خود را به صورت اینترنتی برای این برند ارسال کنید تا در آینده مسئولان آن با شما تماس حاصل فرمایند.
 • بیزینس پلن: برنامه های آینده شما طی یک بیزینس پلن ارائه خواهند شد و در صورت تایید شدن این بیزینس پلن می توانید با مشورت کردن با یک وکیل حقوقی وارد مرحله خرید حق امتیاز شوید.
 • خرید حق امتیاز: خرید حق امتیاز با پرداخت هزینه آن طی یک قرارداد همکاری خواهد بود و یک وکیل حقوقی با تجربه باید بندهای این قرارداد را به دقت بررسی کرده و تایید کند.
 • ویزای شغلی: پس از خرید حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید که مجوز حضور شما در منطقه انتخاب شده است. با این ویزای کار که به صورت موقت خواهد بود می توانید به راحتی شعبه مورد نظر را تاسیس کنید و مقدمات اقامت دائم را فراهم کنید.
 • اقامت دائم: برای اخذ اقامت دائم کانادا پس از تاسیس شعبه مورد نظر نیاز دارید تا به مفاد قرارداد همکاری پایبند باشید. از مهم ترین این مفاد استخدام فرد کانادایی و فعالیت شعبه در یک سال اول پس از تاسیس آن است.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Gold In The Net در کانادا چقدر است؟

میزان سرمایه مورد نیاز برای موفقیت در مسیر تاسیس یک شعبه از این برند ۳۵ هزار دلار است. شما در کنار این حق امتیاز لازم است تا مبلغی را برای تامین تجهیزات و امکانات در نظر داشته باشید که بر اساس منطقه انتخاب شده بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود. 

آیا خرید فرانچایز Gold In The Net در کانادا منجر به اخذ اقامت دائم کانادا خواهد شد؟

بله. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید. خرید یک حق امتیاز مجوز شما برای دریافت ویزای کاری این کشور است و در کنار آن شما پس از حضور در این کشور باید به فکر اقامت دائم باشید. در صورتی که بتوانید شعبه مورد نظر را در خاک کانادا تاسیس کنید و افراد کانادایی استخدام کنید، می توانید برای اقامت دائم این کشور درخواست خود را به ثبت برسانید.

توسعه فرانچایز Gold In The Net در کانادا به چه صورتی بوده است؟

این برند در مدت زمان فعالیت خود توانسته است تا شعبه های متعددی را در مناطق مختلف کانادا تاسیس کند. شما می توانید این شعبه ها را در انتاریو، آلبرتا و حتی بریتیش کلمبیا مشاهده کنید. تعدا شعبه های این فرانچایز به ۸ عدد می رسد و در مناطقی که هاکی محبوبیت زیادی در کانادا دارد می توانید یک شعبه از این برند را تاسیس کنید.

مراحل خرید فرانچایز Gold In The Net در کانادا به چه صورتی است؟

مرحله اصلی این کار با آماده سازی مدارک اولیه و بیزینس پلن شروع خواهد شد و شما پس از این کار باید با مسئولان فرانچایز تماس حاصل فرمایید. در صورتی که بیزینس پلن از شما درخواست شود، لازم است آن را تحویل دهید که تایید آن به منزله تایید خرید خواهد بود. با خرید یک حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و با استفاده از آن در این کشور حضور داشته باشید.

فعالیت اصلی این فرانچایز چیست؟

فرانچایز Gold In The Net در کانادا در حوزه آموزش های هاکی و ارائه خدمات مرتبط با آن فعالیت دارد و این برند یکی از گزینه های خوب برای افرادی است که قصد مهاجرت با تخصص ورزشی را دارند. 

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.