خرید فرانچایز Goliath Tech در کانادا

خرید فرانچایز Goliath Tech در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 49000
  • شروع فعالیت در کانادا :2004
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز Goliath Tech در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۴
تعداد فرانچایز فعال۵۸
مبدا برندکشور آمریکا
افراد کلیدی فرانچایزJeff Prebil – Owner
مبلغ حق امتیاز۴۹ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهتولید کننده شمع مارپیچی
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Goliath Tech بیشتر آشنا شوید

فرانچایز GoliathTech در کانادا بیش از ۱۵ سال سابقه شغلی دارد و در این مدت زمان کم توانسته است تا به توسعه منحصر به فردی در کشور کانادا دست پیدا کند. این فرانچایز شمع های مارپیچی تولید می کند که در صنایع ساخت و ساز و مهندسی مکانیک به کار می روند و این محصولات اهمیت اساسی در ساخت و ساز و احداث پروژه های مستحکم دارند.

باید اشاره کرد که میزان سرمایه مورد نیاز برای تاسیس یک شعبه از این برند در کشور کانادا متوسط است و شما با تامین سرمایه های بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار می توانید یک شعبه پر درآمد از آن را در کشور کانادا شروع کنید.

سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Goliath Tech در کانادا چقدر است؟

با پرداخت ۴۹ هزار دلار می توانید مجوز احداث شعبه مورد نظر را در کشور کانادا به دست آورید و خرید این مجوز بهترین مسیر را برای اخذ اقامت دائم پیش روی شما قرار خواهد داد. پس از خرید یک مجوز فعالیت، شما می توانید با سرمایه حدودی ۱۵۰ هزار دلار تجهیزات مورد نظر را تامین کنید و با استخدام متخصصان شعبه خود را در خاک کانادا احداث کنید.

خرید و راه اندازی یک فرانچایز از این برند مسیر آسانی دارد و مسئولان این برند آماده هستند که شما را در این مسیر راهنمایی کنند. با مراجعه به این آدرس اینترنتی می توانید مراحل احداث یک شعبه را مشاهده کنید که به صورت مرحله به مرحله در ادامه توضیح داده می شوند.

  •  مدارک اولیه: شما نیاز به مدارک سوابق شغلی و مدارک تمکن مالی دارید تا در صورت مذاکره با این برند تایید آن را دریافت کنید. در مراحل اولیه بهتر است به فکر اخذ مدرک زبان باشید تا با خیال راحت مراحل بعدی را شروع کنید.
  • بیزینس پلن: پس از شروع به مذاکره با مسئولان این فرانچایز شما نیاز دارید تا برنامه های آینده تان را طی یک بیزینس پلن ارائه دهید. این بیزینس پلن اهمیت زیادی دارد و در صورت تایید آن تقریبا نصف راه را پیموده اید.
  • خرید حق امتیاز: شما می توانید با همراهی یک وکیل متخصص حقوقی قراردادی مطمئن ثبت کنید و پیشنهاد می شود مرحله خرید را به یک وکیل بسپارید تا مشکل قانونی در قرارداد وجود نداشته باشد.
  • ویزای شغلی: با استفاده از مدارکی که در مراحل قبلی آماده کرده اید، می توانید برای ویزای شغلی درخواست دهید. این ویزای شغلی مجوز حضور شما در کشور کانادا خواهد بود و با استفاده از آن در مدت زمان معین باید اقدام به تاسیس شعبه کنید.
  • راه اندازی شعبه و اقامت دائم: با راه اندازی شعبه در منطقه انتخاب شده و استخدام افراد کانادایی می توانید برای اقامت دائم در این کشور اقدام کنید. موفقیت شما در صورتی خواهد بود که بتوانید یک شعبه فعال را در مدت زمان یک ساله در کشور کانادا رهبری کنید.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Goliath Tech در کانادا چقدر است؟

شما با پرداخت ۴۹ هزار دلار می توانید یک حق امتیاز از این برند خریداری کنید و این میزان صرف دریافت مجوز فعالیت خواهد شد. پس از خرید یک حق امتیاز می توانید با ویزای شغلی کانادا در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید و دقت داشته باشید که میزانی از سرمایه کلی نیز در مرحله احداث پروژه نیاز خواهد بود. بر اساس منطقه انتخاب شده و تجهیزات مورد نیاز شما به حدود ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار سرمایه برای راه اندازی شعبه و تامین تجهیزات آن نیاز دارید.

آیا خرید فرانچایز Goliath Tech در کانادا در نهایت منجر به اقامت دائم خواهد شد؟

شما با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید در نهایت به اقامت دائم دست پیدا کنید و دقت داشته باشید که این حق امتیاز مجوز شما برای دریافت ویزای شغلی است. در صورتی که با ویزای شغلی در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید و شعبه کانادایی را تاسیس کنید، خواهید توانست تا به راحتی برای اقامت دائم کانادا درخواست دهید.

توسعه فرانچایز Goliath Tech در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز در زمانی کوتاه بسیار عالی بوده است و دقت داشته باشید که در ‍‍۱۸ سال پس از فعالیت این برند می توان نزدیک به ۶۰ شعبه از آن را در سراسر کشور کانادا مشاهده کرد. این توسعه بی نظیر را در کمتر برندی در کشور کانادا می توان مشاهده کرد که نشان از درصد موفقیت سرمایه گذاری روی این بیزینس است.

مراحل اصلی راه اندازی فرانچایز Goliath Tech در کانادا چیست؟

شما برای راه اندازی فرانچایز Goliath Tech در کشور کانادا نیاز دارید تا مدارک اولیه تان را آماده کرده و با مسئولان فرانچایز در این برند وارد مذاکره شوید. با این کار نیاز خواهد بود تا بیزینس پلن تان ارائه شود که نشان دهنده برنامه های تجاری شما در آینده است. در صورتی که طرح تجاری شما تایید شود، می توانید برای خرید یک حق امتیاز اقدام کنید و با استفاده از ویزای شغلی در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید.

فعالیت اصلی برند Goliath Tech در کانادا چیست؟

فرانچایز Goliath Tech در کانادا در حوزه تولید شمع های مارپیچی فعالیت می کند که این محصولات از اساسی ترین ابزارها در حوزه ساخت و ساز و مهندسی مکانیک به شمار می روند. میزان تقاضای محصولات تولیدی این برند در سراسر کشور کانادا و در آمریکای شمالی بسیار مناسب است که منجر به توسعه عالی برند Goliath Tech در این کشورها شده است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.