خرید فرانچایز Gymboree Play & Music در کانادا

خرید فرانچایز Gymboree Play & Music در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :35 تا 45 هزار دلار
  • شروع فعالیت در کانادا :1976
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :100 تا 200 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز Gymboree Play & Music در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۷۶
تعداد فرانچایز فعال۷۹۶
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزJoan Barnes – founder
مبلغ حق امتیاز۳۵ تا ۴۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۲۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کانادابیشتر ایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهاموزش
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Gymboree Play & Music آشنا شوید

فرانچایز Gymboree Play & Music در کانادا بیزینس منحصر به فردی را شروع کرده است و این برند در حوزه تخصصی آموزش به کودکان فعالیت دارد. این آموزش برای کودکان خردسال و کمتر از ۵ سال ارائه می شود تا خانواده ها به همراه کودکان شان در جلسات حضور پیدا کرده و تجربه متمایزی را کسب کنند.

این برند بیش از ۴۰ سال تجربه دارد و خدمات آن برای بسیاری از خانواده ها از الزامات کار است.

فعالیت ها و آموزش هایی که در جلسات این شرکت ارائه می شود، به همراه فعالیت جذاب و خوشایند برای فرزندان و حتی پدر و مادر است و همین امر منجر شده است تا Gymboree Play & Music به چنین توسعه عالی در کشور کانادا دست پیدا کند.

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Gymboree Play & Music در کانادا چقدر است؟

شما برای خرید یک حق امتیاز از این برند نیاز دارید تا مبلغ سرمایه اولیه ای را در نظر داشته باشید. این مبلغ بین ۳۵ تا ۴۵ هزار دلار خواهد بود و با پرداخت آن در واقع اجازه راه اندازی شعبه برایتان صادر می شود. شما با استفاده از این مجوز می توانید برای ویزای شغلی کانادا درخواست دهید و در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید.

میزان سرمایه لازم برای راه اندازی شعبه پس از حضور در کانادا بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود و شما می توانید به فکر احداث شعبه ای مجهز و بزرگ در این کشور باشید. مراحل کلی به صورت زیر است که می توانید اطلاعات راه اندازی شعبه مورد نظر را در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید.

  • مدارک و مذاکره با برند: در مرحله اول باید به فکر بعضی از مدارک باشید که این مدارک تمکن مالی، سوابق شغلی و زبان است. بهتر است در مسیر مذاکره با برند با همراهی یک متخصص کار خود را پیش ببرید تا در مدت زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.
  • بیزینس پلن: مطمئنا در مسیر تاسیس شعبه ای از این برند نیاز دارید تا برنامه های خود را ارائه دهید و پس از تایید آن امکان خرید حق امتیاز وجود خواهد داشت.
  • خرید حق امتیاز: این مرحله را مطمئنا باید با همراهی یک وکیل حقوقی انجام دهید تا قراردادی بدون عیب و نقص ثبت شود.
  • ویزای شغلی: با خرید حق امتیاز شما می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید که مجوز حضور شما در منطقه انتخاب شده است. دقت کنید که این ویزا به صورت موقت یک ساله و دو ساله صادر می شود و با استفاده از آن باید در منطقه مورد نظر حضور پیدا کرده و یک شعبه از برند Gymboree Play & Music را راه اندازی کنید.

سوالات متداول

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Gymboree Play & Music در کانادا چقدر است؟

برای خرید این فرانچایز شما نیاز به مبلغ بین ۳۵ تا ۴۵ هزار دلار دارید. با این میزان از سرمایه شما موفق به دریافت مجوز خواهید شد. پس از این کار، نیاز به سرمایه کلی است که صرف اجاره یک محل و تامین تجهیزات خواهد شد. بر اساس منطقه انتخاب شده، میزان سرمایه کلی شما باید بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار باشد که با استفاده از آن هم می توانید حق امتیاز را خریداری کنید و هم تجهیزات مورد نظر را فراهم کنید. 

آیا با خرید فرانچایز Gymboree Play & Music در کانادا می توان به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

بله. با خرید یک حق امتیاز از این برند شما می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید و این اقامت دائم در صورتی خواهد بود که بتوانید شعبه را راه اندازی کنید. در واقع، ویزای کار موقت به این دلیل به شما اعطا می شود که بتوانید در منطقه مورد علاقه حاضر شده و یک شعبه فعال از این برند را تاسیس کنید.

توسعه فرانچایز Gymboree Play & Music در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز به صورتی بوده است که در مدت زمان حدود ۵۰ ساله توانسته است نزدیک به ۸۰۰ شعبه را در آمریکای شمالی تاسیس کند. یکی از مناطقی که تعداد شعبه های بسیاری از این برند در آن فعالیت دارند، کانادا است که در ایالت های مختلف این کشور به راحتی می توانید شعبه مورد نظر را تاسیس کرده و به درآمد مناسبی از آن دست پیدا کنید.

مراحل شروع به کار و راه اندازی یک فرانچایز از برند Gymboree Play & Music در کانادا چیست؟

مراحل کار برای راه اندازی یک شعبه از این برند مانند سایر برندها است و شما باید با آماده کردن مدارک اولیه مانند مدرک زبان، سابقه شغلی و تمکن مالی کار خود را شروع کنید. با این کار امکان درخواست برای خرید حق امتیاز فراهم خواهد بود و شما با خرید این حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید. دقت داشته باشید که در صورتی امکان اقدام برای اقامت دائم وجود دارد که با ویزای شغلی در این کشور حضور داشته باشید و شعبه را تاسیس کنید.

فعالیت اصلی این برند در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی فرانچایز Gymboree Play & Music در کانادا در بخش آموزش به کودکان است و این برند هدف اصلی خود را روی ارائه آموزش به کودکان تا ۵ سال متمرکز کرده است. خانواده ها می توانند درخواست حضور در جلسات این شرکت را به ثبت برسانند و به همراه کودکان خود در آن ها شرکت کنند که تجربه ای بی نظیر برای آموزش کودکان خردسال خواهد بود.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.