خرید فرانچایز Handyman Connection در کانادا

خرید فرانچایز Handyman Connection در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 60000
  • شروع فعالیت در کانادا :1991
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Handyman Connection در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۹۱
تعداد فرانچایز فعال۱۷
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزRich Panitz – Owner
مبلغ حق امتیاز۶۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات منزل، تعمیر و …
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Handyman Connection در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Handyman Connection در سال ۱۹۹۱ تاسیس شد و این برند توانسته است تا در حدود ۲۰ سال به توسعه خوبی در این کشور دست پیدا کند. این برند خدمات منحصر به فردی را ارائه می دهد که طیف وسیعی از خدمات تعمیر و نگهداری ساختمان را شامل می شود.

در صورتی که در این حوزه فعالیت و سابقه شغلی داشته باشید، برند Handyman بهترین پیشنهاد را برایتان در نظر گرفته است تا به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنید. خرید فرانچایز در مورد این برند پروسه آسانی دارد و پس از خرید یک حق امتیاز به راحتی می توانید برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید. 

دقت داشته باشید که در حال حاضر، این برند برای ساختمان های کوچک و معمولی خدمات تعمیر را ارائه می دهد و از جمله خدمات خوب آن کمک به بازسازی ساختمان و تغییر مدل آن است. فرانچایز Handyman Connection در کانادا محدودیت منطقه ای ندارد و پس از خرید یک حق امتیاز خواهید توانست شعبه مورد نظر را در مناطق مختلف مانند انتاریو، بریتیش کلمبیا و کبک احداث کنید.

سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Handyman Connection در کانادا چقدر است؟

سرمایه متوسطی برای خرید یک حق امتیاز در مورد این برند درخواست شده است که ۶۰ هزار دلار است. در صورتی که این حق امتیاز را خریداری کنید، مجوز فعالیت به عنوان یک شعبه زیر نظر برند اصلی را دریافت خواهید کرد. در کنار این موضوع، شما باید سرمایه در گردش را نیز در نظر داشته باشید که میزان آن تقریبا بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار خواهد بود.

فرانچایز Handyman Connection در کانادا در تمامی مراحل پس از خرید حق امتیاز شما را کمک خواهد کرد تا شعبه مورد نظر را تاسیس کنید. از جمله این کمک ها باید مشاوره ها و راهنمایی ها در مورد خرید تجهیزات را بیان کرد. شما می توانید مراحل مختلف خرید و راه اندازی شعبه مورد نظر را در این آدرس اینترنتی مشاهده کنید که اطلاعات آن در ادامه بیان شده است.

  • ارائه مدارک و مذاکره با برند: با مراجعه به آدرس اینترنتی این فرانچایز می توانید از روش های ارتباطی مطلع شوید. در این مرحله بهتر است با همراهی یک مشاور پیش بروید تا نتیجه خوبی را به دست آورید.
  • ارائه طرح تجاری: این برند درخواست می کند که برنامه های تجاری را برای شعبه مورد نظر ارائه دهید که طی یک مدرک کامل خواهد بود. با ارائه این طرح تجاری می توانید تایید مسئولان را برای خرید یک حق امتیاز دریافت کنید.
  • خرید حق امتیاز: خرید حق امتیاز بهتر است با راهنمایی یک وکیل حقوقی انجام شود تا از بندهای قرارداد همکاری مطمئن شوید.
  • ویزای شغلی و راه اندازی شعبه: مدارکی که قبلا آماده کرده اید به همراه قرارداد همکاری مجوزهای شما برای اقدام به ویزای کاری است. با دریافت ویزای شغلی می توانید در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید و در مدت زمان یک ساله شعبه ای از این برند را تاسیس کنید. برای موفقیت در مسیر اقامت دائم نیاز است تا شما به صورت حضوری در منطقه مورد نظر حاضر شوید و مدیریت شعبه را در اختیار بگیرید. 

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Handyman Connection در کانادا چقدر است؟

سرمایه مورد نیاز برای خرید یک حق امتیاز از این برند ۶۰ هزار دلار تعیین شده است و در کنار این مبلغ شما باید بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار نیز برای اجاره یک محل و تامین تجهیزات صرف کنید. البته، می توانید یک منطقه پر جمعیت و توسعه یافته را برای تاسیس شعبه مورد نظر انتخاب کنید که در این صورت نیاز به صرف سرمایه بیشتری خواهید داشت. 

آیا خرید یک فرانچایز Handyman Connection در کانادا در نهایت به اقامت دائم منجر خواهد شد؟

بله. با خرید این فرانچایز و تاسیس شعبه در یکی از مناطق کانادا شما می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید. این برند عضو Cfa.ca است و پس از خرید حق امتیاز می توانید برای ویزای کار اقدام کنید. این ویزای شغلی مجوز حضور در منطقه مورد نظر است که با استفاده از آن می توانید در کانادا برای اقامت دائم اقدام کنید.

توسعه  فرانچایز Handyman Connection در کانادا به چه صورتی است؟

توسعه این فرانچایز در حدود بیست سال پس از تاسیس برند خوب بوده است. تعداد شعبه های ۱۷ گانه این برند در سراسر کانادا حضور دارند و در حوزه ارائه خدمات ساختمانی فعالیت می کنند. برند Handyman Connection دارای قابلیت رشد بالایی است و به دلیل احساس نیاز به خدمات ساختمانی در این کشور می توان پتانسیل رشد زیادی را برای آن متصور شد.

مراحل تاسیس  فرانچایز Handyman Connection در کانادا چیست؟

مراحل تاسیس یک شعبه از این فرانچایز مانند دیگر برندها است. شما باید مدارک و تمکن مالی مورد نیاز را آماده کنید و پس از این کار می توانید با استفاده از روش های ارتباطی با مسئولان فرانچایز تماس بگیرید. نیاز است تا بیزینس پلن ارائه شود و پس از تایید بیزینس پلن حق امتیاز مورد نظر به شما اعطا خواهد شد. با این کار، می توانید در منطقه مورد علاقه حضور پیدا کرده و شعبه مورد نظر را تاسیس کنید.

فعالیت اصلی فرانچایز در کانادا چیست؟

 فرانچایز Handyman Connection در کانادا در حوزه ارائه خدمات ساختمان و تعمیرات بخش های مختلف آن فعالیت دارد. دقت داشته باشید که این حوزه شغلی تقاضای بالایی در کشور کانادا دارد و پتانسیل رشد بالایی برای آن وجود دارد. 

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.