خرید فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا

خرید فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 50000
  • شروع فعالیت در کانادا :1997
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Hickory Dickory Decks در یک نگاه

سال تاسیس1997
تعداد فرانچایز فعال59
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزTom Jacques, President, CEO and Founder
مبلغ حق امتیاز۵۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات منزل
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

در مورد فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا بیشتر بدانید

فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا در سال ۱۹۹۷ تاسیس شده است و با این تفاسیر می توان این برند را یک بیزینس جوان در کانادا به شمار آورد. با این حال، پس از گذشت حدود ۲۰ سال از تاسیس این برند می توان موفقیت های آن را مشاهده کرد که تاسیس بیش از ۵۰ شعبه در سراسر کانادا بیان گر این موضوع است.

شما با خرید یک حق امتیاز از این برند به راحتی می توانید در هر منطقه از کانادا شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید و از این نظر محدودیتی وجود نخواهد داشت.

فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا دارای مزایای بسیاری است که می توان درآمد بالا، امکان رشد عالی و دسترسی به اقامت دائم را پس از خرید حق امتیاز آن بیان کرد. این فرانچایز امکانات مورد نیاز را در اختیار شما قرار خواهد داد و هر زمان که نیاز به آموزش یا راهنمایی داشته باشید، می توانید از مشاوره مسئولان آن استفاده کنید.

سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا چقدر است؟

سرمایه مورد نیاز برای خرید یک حق امتیاز در مورد این برند ۵۰ هزار دلار است و این میزان یک بازه استاندارد در مقایسه با برندهای مختلف در این کشور به شمار می رود. شما برای تاسیس شعبه مورد نظر این برند نیز باید مبلغ سرمایه ای را در نظر داشته باشید که بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار خواهد بود.

در صورتی که قصد دارید در مناطق مهم کانادا شعبه مورد نظر را تاسیس کنید، نیاز است تا سرمایه بالاتری را در نظر بگیرید که نرخ اجاره بها روی این میزان تاثیر بالایی خواهد داشت.

برای اطلاع از شرایط خرید فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا می توانید به این آدرس اینترنتی مراجعه کنید که مراحل تاسیس شعبه در مورد این برند به صورت زیر است:

  • مدارک اولیه و مذاکره با برند: در حالت کلی، شما برای خرید هر فرانچایز باید مدارک تان را آماده کرده و با برند مورد نظر وارد مذاکره شوید. در وب سایت این برند می توانید راه های ارتباطی با مسئولان فرانچایز را مشاهده کنید.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما باید برای ارائه برنامه های آینده آماده شده و تحویل مسئولان فرانچایز شود. در صورت تایید این بیزینس پلن است که می توانید یک حق امتیاز از آن خریداری کنید.
  • خریداری حق امتیاز: با مشورت کردن با یک وکیل حقوقی با خیال راحت خواهید توانست تا یک حق امتیاز خریداری کنید. دقت داشته باشید که قرارداد و بندهای آن اصل مهمی در موفقیت شما در این روش سرمایه گذاری است.
  • ویزای کار و تاسیس شعبه: بعد از خریداری حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و با استفاده از آن شعبه مورد نظر را در منطقه انتخاب شده تاسیس کنید. مسئولان این فرانچایز در تمامی مراحل تاسیس شعبه شما را راهنمایی خواهند کرد تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

سوالات متداول

سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا چقدر است؟

شما با صرف ۵۰ هزار دلار می توانید یک حق امتیاز و مجوز فعالیت از این برند خریداری کنید. با این کار اجازه این را خواهید داشت تا در تمامی ایالت های کانادا شعبه مورد نظر را تاسیس کنید. دقت داشته باشید که برای تامین امکانات و تجهیزات مورد نیاز نیز لازم است تا سرمایه ای را در نظر داشته باشید که این سرمایه بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار است. البته، بر اساس منطقه مورد نظر ممکن است به بیش از ۱۰۰ هزار دلار نیز نیاز باشد.

آیا با خرید فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا می توان به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

این فرانچایز امکان آن را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید یک حق امتیاز را خریداری کنید و با استفاده از آن به کشور کانادا مهاجرت کنید. با خرید یک حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و پس از حضور یک ساله در خاک این کشور به راحتی خواهید توانست برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید.

توسعه فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا به چه صورتی است؟

این برند در مدت زمان پس از تاسیس خود توانسته است تا در مناطق مختلف این کشور شعبه تاسیس کند و تعداد شعبه های آن به بیش از ۵۰ عدد می رسد. دقت داشته باشید که این برند یک بیزینس تازه تاسیس است و به همین دلیل در آینده انتظار رشد بالایی برای آن وجود دارد. 

چه مراحلی را برای تاسیس شعبه فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا باید طی کنیم؟

راه اندازی یک شعبه در مورد این برند بسیار آسان است و شما می توانید مراحل را با آماده کردن مدارک اولیه و مذاکره با برند شروع کنید. شما نیاز دارید تا بیزینس پلن تان را برای توسعه شعبه مورد نظر ارائه دهید و این بیزینس پلن درصد موفقیت بیزینس شما را نشان خواهد داد. دقت داشته باشید که در صورت تایید شدن این بیزینس پلن خواهد بود که می توانید حق امتیاز را خریداری کنید و با استفاده از آن برای ویزای شغلی اقدام کنید.

فعالیت اصلی فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا چیست؟

فرانچایز Hickory Dickory Decks در کانادا در حوزه خدمات منزل و دکوراسیون فعالیت دارد و یکی از برندهای شناخته شده و محبوب است. این برند شعار خود را روی ارائه خدمات متمایز و منحصر به فرد متمرکز کرده است و به همین دلیل در مدت زمان کوتاهی به توسعه قابل توجهی در کانادا دست پیدا کرده است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.