خرید فرانچایز Inspiration Learning Center در کانادا

خرید فرانچایز Inspiration Learning Center در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :25 هزار دلار
  • شروع فعالیت در کانادا :2003
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :80 تا 150 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Inspiration Learning Center در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۳
تعداد فرانچایز فعال۱۳
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزAngel Kuang – Founder
مبلغ حق امتیاز۲۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۸۰ تا ۱۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کانادابیشتر ایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهاموزش
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Inspiration Learning Center بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Inspiration Learning Center در کانادا در حوزه آموزش و پرورش فعالیت دارد و به دلیل تقاضای بالا در مورد این نوع خدمات می توان انتظار رشد بالایی را برای این بیزینس متصور شد. در حدود ۲۰ سال از فعالیت این بیزینس می گذرد و این برند تا کنون توانسته است تا ۱۳ شعبه را در سراسر کشور کانادا تاسیس کند.

دقت داشته باشید که این بیزینس یک برند آموزشی است که مراکز مختلف آموزشی در سراسر کشور کانادا دارد اما مجوز مدرسه خصوصی را نیز در اختیار دارد. با این شرایط، افرادی که به عنوان محصل در دوره های آن شرکت می کنند می توانند مدرک معتبری نیز دریافت کنند.

کیفیت در آموزش و ارائه خدمات کامل آموزش و پرورش از شعارهای اصلی این برند است و در صورتی که در حوزه آموزش سابقه شغلی داشته باشید می توانید از طریق خرید یک حق امتیاز از این برند فرصت های بی نظیری را در اختیار داشته باشید.

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Inspiration Learning Center در کانادا چقدر است؟

برای خرید حق امتیاز اولیه شما نیاز به ۲۵ هزار دلار سرمایه دارید و این مبلغ مربوط به Franchise Fee این برند است. شما در کنار این مبلغ، باید برای مجوز مدرسه خصوصی نیز اقدام کنید که مراحل آسانی دارد و برای آن هزینه ۱۳ هزار دلاری وجود دارد.

پس از خرید این مجوزها، شما می توانید یک محل را اجاره کنید و با تامین امکانات در آن شعبه ای از این بیزینس را در هر یک از مناطق کانادا تاسیس کنید. در واقع، محدودیتی از نظر منطقه ای ارائه نشده است.

برای مرحله راه اندازی نیاز به سرمایه ای بین ۸۰ تا ۱۵۰ هزار دلار است که این میزان بر اساس منطقه انتخاب شده و بزرگی شعبه تعیین می شود. 

مراحل کار برای راه اندازی شعبه مورد نظر به صورت زیر است که اطلاعات آن را می توانید در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید.

  • مدارک اولیه: با آماده سازی مدارک اولیه شما می توانید از طریق وب سایت این فرانچایز درخواست خود را ارائه دهید. بهتر است مرحله مذاکره را به یک فرد متخصص بسپارید تا بدون مشکل این مرحله را برای شما طی کند.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما برنامه های آینده تان را نشان می دهد و شما در این مدرک باید نشان دهید که برنامه های دقیق و مشخصی برای آینده دارید. در صورت تایید شدن این بیزینس پلن می توانید حق امتیاز را خریداری کنید.
  • خریداری حق امتیاز: این مرحله را باید با همراهی یک وکیل حقوقی پیش ببرید و دقت داشته باشید که یک وکیل حقوقی با تجربه تمامی بندهای قرارداد را بررسی کرده و بهترین قرارداد را برای شما تنظیم خواهد کرد.
  • ویزای کار: پس از مرحله خرید امکان اقدام برای ویزای شغلی وجود دارد و شما می توانید با استفاده از این ویزای شغلی در منطقه انتخاب شده حاضر شوید. در این مرحله نیاز است تا شعبه را تاسیس کنید و افراد کانادایی را در آن استخدام کنید. در این صورت خواهد بود که می توانید بعد از مدت زمان یک ساله برای اقامت دائم کشور کانادا درخواست دهید. 

سوالات متداول

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Inspiration Learning Center در کانادا چقدر است؟

مبلغ مورد نیاز برای خرید یک حق امتیاز از این برند در حد ۲۵ هزار دلار است و شما در کنار این مبلغ باید مبلغی را نیز برای خرید مجوز مدرسه خصوصی در نظر داشته باشید. این مجوز ۱۳ هزار دلار هزینه دارد. در کنار این هزینه ها، برای اجاره یک محل و تامین امکانات در آن بین ۸۰ تا ۱۵۰ هزار دلار سرمایه مورد نیاز خواهد بود. در حالت کلی، شما با تامین سرمایه حدودی ۲۰۰ هزار دلار می توانید شعبه ای از این برند را در کشور کانادا راه اندازی کنید.

آیا با خرید فرانچایز Inspiration Learning Center در کانادا می توان به اقامت دائم این کشور دست پیدا کرد؟

بله. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید و این در صورتی است که بتوانید شعبه ای از آن را در کشور کانادا تاسیس کنید. ویزای شغلی اولیه شما مجوزی است که با استفاده از آن می توان در این کشور حضور پیدا کرد و این شعبه را تاسیس کرد. در صورت موفقیت در این مرحله می توان به فکر درخواست برای اقامت دائم بود.

توسعه فرانچایز Inspiration Learning Center در کانادا به چه صورتی بوده است؟

این فرانچایز یکی از برندهای جوان در این کشور به حساب می آید و مدت زمان زیادی از تاسیس آن نگذشته است. با این حال، این برند توانسته است تا ۱۳ شعبه را در سراسر کشور کانادا تاسیس کند و سرمایه گذاران بسیاری جذب آن شده اند.

مراحل راه اندازی شعبه ای از برند Inspiration Learning Center در کانادا چیست؟

شما با آماده سازی مدارک خود می توانید با مسئولان برند مذاکره کنید و پس از این کار برنامه های آینده شما طی یک بیزینس پلن درخواست خواهند شد. با ارائه یک بیزینس پلن قوی می توانید تایید خرید حق امتیاز را بگیرید و پس از آن برای ویزای شغلی کشور کانادا اقدام کنید. دقت داشته باشید که با استفاده از این ویزای شغلی می توانید در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کرده و بیزینس خودتان را راه اندازی کنید.

فعالیت اصلی این برند در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی فرانچایز Inspiration Learning Center در کانادا در حوزه ارائه خدمات آموزشی است و این برند محبوبیت بسیاری در کشور کانادا دارد. این شرکت خدمات خود را از طریق مدارس خصوصی و مراکز آموزشی ارائه می دهد و در کشور کانادا یکی از شناخته شده ترین موسسه های آموزشی و پرورشی است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.