خرید فرانچایز KFC در کانادا

خرید فرانچایز KFC در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :57,000 CAD
 • شروع فعالیت در کانادا :1952
 • مناطق فعال در کانادا :بیش از ۶۰۰ شعبه
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :1,900,000 CAD دارایی خالص و 950,000 CAD دارایی نقدی
 • بازه سرمایه مورد نیاز :500

خرید فرانچایز KFC در کانادا در یک نگاه

مواردتوضیحات
نام شرکتKFC, LCC
مبلغ حق امتیازحدود ۵۷ هزار دلار کانادا برای حق امتیاز اولیه و ۴ تا ۵ درصد از فروش ناخالص ماهیانه برای تداوم حق امتیاز
صنعتی که در آن فعالیت می کندخدمات غذاهای سریع
دسته بندیرستوران
مجموع تعداد فرانچایزها در کل دنیابیش از ۲۵ هزار شعبه
امکان اخذ اقامت دائموجود دارد
مدت زمان انجام بیزینس برای اخذ اقامت دائمحداقل ۱ سال
روش های خرید فرانچایز KFC در کاناداOwner Operator اجرایی

خرید فرانچایز KFC در کانادا

داستان KFC در سال 1930 شروع شد، زمانی که سرهنگ هارلند سندرز شروع به پخت و پز برای مسافران گرسنه در یک پمپ بنزین در کوربین، کنتاکی کرد. در طول یک دهه بعد، او ترکیب مخفی خود از 11 گیاه و ادویه را کامل کرد. تا به امروز، این یکی از معروف ترین اسرار تجاری در صنعت و نقطه تمایز اصلی برند بزرگ KFC با رقیبان خود است.

KFC یکی از بزرگ ترین شرکت های رستورانی جهان از نظر تعداد شعبه با بیش از ۲۵ هزار رستوران در بیش از ۱۴۵ کشور و منطقه است. از مهم ترین رقبای آن می توان به Taco Bell ،McDonald’s ،Chick-fil-A و همینطور Jack in the Box اشاره کرد. برند KFC و شرکای تجاری آن سالانه به ۱ میلیارد نفر خدمات رسانی می کنند و درآمد مجموع شعب آن نیز به ۲.۵ میلیارد دلار در سال می رسد.

KFC در سال 1952 به کانادا معرفی شد و امروزه، KFC کانادا شامل بیش از 650 شعبه در سراسر این کشور در قالب های مختلف است که شامل مستقل، امتیازات، و فوت کورت می باشد.

انواع فرانچایز KFC در کانادا

تسهیلات سنتی

شامل یک رستوران مستقل بزرگ است که در محلی به عنوان یک ساختمان مستقل واقع شده است. شکل سنتی رستوران های KFC هیچ نقطه یا فضای مشترکی با هیچ فروشگاه یا بیزینس دیگری ندارند و منوی استاندارد و تایید شده برای رستوران های KFC را ارائه می دهند.

تسهیلات غیرسنتی

شامل رستورانی که ممکن است در محلی قرار داشته باشد که مشاغل دیگری مانند فروشگاه، خدمات غذایی و رستوران های دیگر، پمپ بنزین، فروشگاه های زنجیره ای، سایر کسب و کارهای فرانچایزی یا سایر امکانات مشابه در آن وجود دارد. رستوران هایی که در این محل ها کار می کنند ممکن است صندلی اختصاصی یا مشترک داشته باشند. موارد زیر نمونه هایی از تسهیلات غیر سنتی هستند.

 • بیگ باکس

این رستوران ها در بخشی از فروشگاه های زنجیره ای بیگ باکس بزرگ نظیر والمارت فعالیت دارند.

 • برند مشترک

این گونه از رستوران ها، در یک سری از مکان های خاص، ساختمان خود را با سایر بیزینس ها که می تواند شامل فروشگاه، پمپ بنزین و حتی رستوران های دیگر باشد، شریک هستند.

 • اند کپ

رستوران های End Cap تسهیلاتی هستند که در بخش انتهایی یک ساختمان تجاری قرار دارند.

 • فود کورت

این نوع از رستوران ها در داخل یک مرکز خرید، کالج، فرودگاه یا سایر محیط های بسته قرار دارند و معمولا دارای یک قسمت غذاخوری مشترک هستند.

 • این لاین

در صورتی که یک رستوران در ساختمانی قرار داشته باشد که در یک یا هر دو طرف آن بیزینس های دیگری وجود دارد، In Line در نظر گرفته می شود. تنوع منو و ظرفیت تولید هر یک از این رستوران ها متفاوت است.

 • سیستم فروش مدولار (MRS)

واحدهای MRS قابلیت تولید محدودی دارند و به طور کلی منوی محدودی را ارائه می دهند که می تواند بسته به مکان آن ها متفاوت باشد.

موقعیت های سازمانی

این نوع از رستوران ها، معمولا تسهیلات غیرسنتی هستند که می توانند در طیف گسترده ای از تسهیلات مختلف نظیر ساختمان ها و تاسیسات دولتی، مراکز درمانی و پزشکی، فرودگاه ها، ایستگاه های قطار و اتوبوس، مراکز ورزشی، کارخانه های دولتی یا خصوصی بزرگ، محوطه های شرکتی، جاده های دسترسی محدود، پارک های حفاظت شده، باغ وحش ها، انواع مراکز تجاری و آموزشی قرار داشته باشند.

انواع فرانچایز KFC در کانادا از نظر نوع مالکیت

 • فردی (یا Owner Operator): این مالکیت، در اختیار فردی قرار می گیرد که شخصا به تنهایی مسئولیت اداره فرانچایز خود را برعهده دارد.
 • نهاد: در این نوع مالکیت، یک شرکت سهامی، یک شرکت تضامنی یا یک شرکت با مسئولیت محدود، فرم نهاد قرارداد فرانچایز را اجرا می کند. به طور کلی، یکی از شرایط مالکیت نهاد این است که یک یا چند فرد یا نهادی که به عنوان مالک تعیین شده اند، باید تعهدات خود را در قبال ارائه کننده فرانچایز تضمین کنند و نسبت به آن مسئولیت پذیر باشند.
 • شرکتی: این نوع مالکیت، معمولا شامل شرکت های خدمات غذایی است که انواع خدمات خود را در مکان های سازمانی و یا در چندین نهاد ارائه می کنند. همچنین، می توانند شامل شرکت هایی با ارزش خالص زیاد با مالکیت تجاری مختلف باشند.

شرایط کلی خرید فرانچایز KFC در کانادا

 • داشتن سابقه کار مدیریتی قابل تایید
 • داشتن حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز (دیپلم)
 • خرید ۵۱ درصد از سهام بیزینس فعال یا ایجاد یک کسب و کار مستقل
 • داشتن دارایی کافی برای خرید یا راه اندازی کسب و کار به میزان حداقل ۲ میلیون دلار کانادا دارایی خالص و ۹۵۰ هزار دلار کانادا دارایی نقد
 • داشتن مدرک و سطح زبان کافی برای انجام امور مدیریتی
 • داشتن طرح تجاری یا بیزینس پلن
 • بازدید از محل کسب و کار قبل از خرید آن (این کار امتیاز متقاضی را افزایش می دهد)
 • دریافت مجوز LMIA یا تاییدیه دولت برای صدور مجوز کار
 • متقاضی باید در اداره و کنترل روزانه ی بیزینس نقش داشته باشد.
 • بیزینس باید دارای آدرس فیزیکی باشد.
 • باید موجب اشتغال زایی شود و نیروی کار داشته باشد.

در خصوص شرایط مورد نیاز متقاضیان جهت خرید فرانچایز از طریق روش Owner Operator این ویدئو را مشاهده کنید.

مدارک مورد نیاز برای خرید فرانچایز KFC در کانادا

اسناد و مدارک مورد نیاز در مرحله ی دریافت LMIA شامل موارد زیر می شوند:

 • اسناد ثبت یک فرانچایز کانادایی
 • اثبات مالکیت جدید یک فرانچایز کانادایی (از طریق ارائه توافق نامه خرید یا فروش، گواهی سهام، اثبات خرید و غیره)
 • اثبات فعالیت فعال بیزینس مورد نظر در کانادا
 • کپی پاسپورت خریدار جدید
 • رزومه و سوابق کاری خریدار جدید
 • بیزینس پلن

مراحل خرید فرانچایز KFC در کانادا

تهیه بیزینس پلن یا طرح تجاری

پس از اینکه به عنوان سرمایه گذار خارجی تصمیم به خرید فرانچایز KFC در کانادا گرفتید، در قدم بعدی باید برای تهیه یک بیزینس پلن جامع و کامل اقدام کنید.

طبق قوانین خرید بیزینس در کانادا، خریداران باید دارای طرح تجاری مناسب باشند.
طرح تجاری مورد نظر، باید منعکس کننده ی نحوه ارائه، اجرا، منابع مالی و کلیه مواردی که برای فعالیت یک کسب و کار لازم است، باشد.

همچنین، باید اهداف و دستاوردهای مورد نظر نیز بر اساس بازه های زمانی معین مشخص کند تا نقشه راه کسب و کار مورد نظر، کاملا واضح باشد. طرح تجاری، باید منجر به ایجاد یا حفظ شغل برای شهروندان کانادایی هم بشود.

شروع مذاکرات با فروشندگان

زمانی که بیزینس پلن مناسبی تهیه کردید، باید برای شروع مذاکره با فروشندگان بیزینس مورد نظر خود آماده شوید. نگران نباشید! لازم نیست به تنهایی مذاکره کنید.

در این مرحله، تیم مجرب و باتجربه تراست بیزینس همراه شما خواهد بود تا شما را برای انجام یک مذاکره خوب آماده کنند و هر نکته ای که در این زمینه باید بدانید را به شما آموزش دهند.

آن ها درخصوص تمامی موارد از جمله شرایط تحویل کسب و کار به شما و قیمت نهایی آن، مذاکرات لازم را انجام می دهند.

همچنین، متخصصین تراست بیزینس تمام بررسی های لازم را هم به عمل می آورند تا از صحت اطلاعاتی که درمورد بیزینس مورد نظر کسب کرده اید، اطمینان پیدا کنید.

درخواست برای دریافت مدرک ارزیابی تاثیر بازار کار کانادا (LMIA)

قدم بعدی در پروسه ی خرید فرانچایز KFC در کانادا به عنوان یک سرمایه گذار خارجی، اقدام برای دریافت مدرک ارزیابی تاثیر بازار کار کانادا یا LMIA است.

ارزیابی تاثیر بازار کار کانادا مدرکی است که ممکن است کارفرمایان در کانادا برای استخدام نیروی کار خارجی به آن نیاز پیدا کنند.
دریافت LMIA مثبت نشان می دهد که در کسب و کار مورد نظر نیاز به نیروی کار خارجی است و همچنین، هیچ یک از نیروهای کار کانادایی برای انجام این شغل مناسب نیستند.

گاهی اوقات این مدرک با اسم نامه تایید هم شناخته می شود. شما به عنوان سرمایه گذار خارجی باید برای خرید هر بیزینسی که در کانادا مد نظر دارید، این مدرک را ارائه کنید.

تهیه مدارک جهت دریافت LMIA جهت خرید فرانچایز KFC در کانادا

شما به عنوان سرمایه گذار خارجی، باید اسناد و مدارک مختلفی را در پروسه خرید فرانچایز KFC در کانادا در اختیار مقامات این کشور قرار دهید.

اسناد و مدارک مورد نیاز در مرحله ی دریافت LMIA شامل موارد زیر می شوند:

اسناد ثبت فرانچایز KFC در کانادا

اثبات مالکیت جدید فرانچایز KFC در کانادا (از طریق ارائه توافق نامه خرید یا فروش، گواهی سهام، اثبات خرید و غیره)

اثبات فعالیت فعال فرانچایز KFC مورد نظر در کانادا

کپی پاسپورت خریدار جدید

رزومه و سوابق کاری خریدار جدید

بیزینس پلن

در مرحله دوم فرایند درخواست برای LMIA، خریدار خارجی باید اطلاعات بیشتری در ارتباط با میزان تحصیلات، سوابق کاری و تجربیات مدیریتی خود ارائه کند.

علاوه بر این، باید معاینات پزشکی و گواهی عدم سوء سابقه را نیز ارائه نماید. لیست مدارکی که ملزم به ارائه آن ها هستید، شامل موارد زیر می شود:

مدارک تحصیلی (گزارش ECA برای درخواست اقامت دائم مورد نیاز است)

اثبات تجربه شغلی و تجربه مدریتی کافی از طریق مدارکی مانند نامه های تایید اشتغال، اطلاعات درآمدی، اسناد مالکیت، فیش حقوقی و…

اسناد مرتبط با وضعیت تاهل مانند سند ازدواج، عقدنامه و شناسنامه فرزندان
نتایج آزمون زبان انگلیسی یا فرانسوی (این مورد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است)

مدارک و صورت حساب های بانکی ۶ ماه اخیر

پاسپورت

مدارک معاینات پزشکی

مجوزهای پلیس و گواهی عدم سوء سابقه از هر کشوری که بیش از ۶ ماه در آن اقامت داشته اید.
با ارائه این مدارک، باید برای مرحله بعد آماده شوید.

اقدام برای دریافت مجوز کار موقت

پس از صدور مدرک LMIA مثبت، می توانید برای دریافت مجوز کار موقت قابل تمدید (با اعتبار ۱۲ تا ۲۴ ماهه)، اقدام کنید. دریافت مجوز کار موقت در اغلب حوزه های قضایی، به کم تر از 3 ماه زمان نیاز دارد.

سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز KFC در کانادا

متقاضیان برای اینکه واجد شرایط خرید یک فرانچایز KFC در کانادا باشند، لازم است طیف وسیعی از عوامل ارزیابی مختلف از جمله شرایط مالی را برآورده نمایند. از این نظر، متقاضیان باید انتظار سرمایه گذاری به مبلغ حدودا ۱ تا ۲ میلیون دلار  داشته باشند که 57 هزار دلار آن، بابت دریافت حق امتیاز این فرانچایز است.

سایر هزینه ها

نوعمقدار
سرمایه نقدیحداقل ۴۵۰ هزار دلار کانادا
دارایی خالصحداقل ۹۵۰ هزار دلار کانادا (این مبلغ باید در عرض ۱۰ روز کاری قابل نقد شدن باشد)
مجموع مبلغ سرمایه گذاری۱ میلیون و ۳۰۰ تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار کانادا
هزینه حق امتیاز فرانچایز۵۷ هزار دلار کانادا

برای آگاهی درمورد اینکه آیا خرید فرانچایز KFC در کانادا بر اساس شرایط منحصر به فرد شما کار خوبی برایتان هست یا نه، لطفا به این لینک مراجعه و فرم ارزیابی مربوطه را تکمیل نمایید

برای راه اندازی یا خرید یک شعبه KFC در کانادا به سرمایه نقد (یعنی پول نقد یا پس انداز) به ارزش ۴۵۰ هزار دلار کانادا نیاز دارید و همچنین، ارزش خالص کل دارایی های شما نیز باید به بیش از ۱ میلیون دلار کانادا برسد. این ۱ میلیون دلار، بدون احتساب هرگونه بدهی است که باید کسر شده باشند.

دقت داشته باشید که اعداد و ارقام اشاره شده در جدول فوق، ارقام پایه هستند و می توانند بسته به تعدادی از عوامل از جمله موقعیت مکانی رستوران شما، بسیار متفاوت از این باشند.

هزینه های مختلف برای خرید فرانچایز KFC در کانادا

تخمین هزینه سرمایه گذاری برای خرید فرانچایز غیرسنتی KFC در کانادا

نوعحداقلحداکثر
مجوز اولیه۲۸ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا۲۸ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا
بررسی سوابق متقاضی۴۴۰ دلار کانادا۶۳۰ دلار کانادا
خریداری ملک (اختیاری)۶۳ هزار دلار کانادا۹۵ هزار دلار کانادا
ساخت و ساز، ترمیم و بازسازی ساختمان۶۳ هزار دلار کانادا۸۲۰ هزار دلار کانادا
تجهیزات و علائم۱۱۴ هزار دلار کانادا۲۵۲ هزار دلار کانادا
تبلیغات افتتاحیه۶ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا۶ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا
موجودی افتتاحیه۶ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا۶ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا
سپرده های قبوض و مجوزهای تجاری۹ هزار و ۵۰۰ دلار کانادا۹ هزار و ۵۰۰ دلار کانادا
آموزش و پشتیبانی۳ هزار و ۸۰۰ دلار کانادا۶ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا
بیمه۹ هزار و ۲۰۰ دلار کانادا۱۲ هزار و ۶۰۰ دلار کانادا
هزینه های متفرقه افتتاحیه۶ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا۱۲ هزار و ۶۰۰ دلار کانادا
سایر هزینه های جاری (برای ۳ ماه)۱۰ هزار دلار کانادا۱۶ هزار و ۳۵۰ دلار کانادا
مجموع هزینه های تخمین زده شده۳۱ هزار و ۹۰۰ دلار کانادا۱ میلیون و ۲۶۲ هزار دلار کانادا

تخمین هزینه سرمایه گذاری برای خرید فرانچایز سنتی KFC در کانادا

هزینهحداقلحداکثر
بررسی سوابق متقاضی (به ازای هر فرد)۴۴۰ دلار کانادا۶۳۰ دلار کانادا
دپوزیت یا سپرده۲۵ هزار و ۲۰۰ دلار کانادا۲۵ هزار و ۲۰۰ دلار کانادا
هزینه آپشن۳۱ هزار و ۵۰۰ دلار کانادا۳۱ هزار و ۵۰۰ دلار کانادا
هزینه های آموزش و حمایت۸ هزار و ۸۰۰ دلار کانادا۱۲ هزار و ۶۰۰ دلار کانادا
مجوزها، گواهینامه ها، و سپرده های امنیتی۶۲ هزار و ۹۰۰ دلار کانادا۱۲۶ هزار دلار کانادا
خریداری ملک (اختیاری)۵۰۳ هزار دلار کانادا۱ میلیون و ۴۰۰ هزار دلار کانادا
هزینه های محل مغازه و ساختمان آن۶۷۲ هزار دلار کانادا۱ میلیون ۱۷۰ هزار دلار کانادا
تجهیزات، علائم، و دکوراسیون، POS & MERIT۴۱۴ هزار دلار کانادا۶۰۰ هزار دلار کانادا
موجودی های اولیه برای راه اندازی۱۲ هزار و ۶۰۰ دلار کانادا۱۲ هزار و ۶۰۰ دلار کانادا
هزینه افتتاحیه۶ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا۶ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا
بیمه۹ هزار و ۲۰۰ دلار کانادا۱۲ هزار و ۶۰۰ دلار کانادا
هزینه های متفرقه۶ هزار و ۳۰۰ دلار کانادا۱۲ هزار و ۶۰۰ دلار کانادا
هزینه های اضافی۶۳۰ هزار دلار کانادا۹۵۰ هزار دلار کانادا
مجموع هزینه های تخمین زده شده۱ میلیون و ۸۱۵ هزار دلار کانادا۳ میلیون و ۴۸۶ هزار دلار کانادا

هزینه های جاری یک فرانچایز KFC در کانادا

 • هزینه اولیه حق امتیاز: ۵۷ هزار دلار کانادا
 • حق امتیاز جاری: ۴ تا ۵ درصد از درآمد ناخالص هر شعبه یا حداقل ۱۷۰۰ دلار کانادا (هر کدام که بیشتر باشد) به ازای هر ماه
 • حق امتیاز آگهی: ۴.۵ درصد از درآمد ناخالص هر شعبه
 • تمدید حق امتیاز در صورت لزوم: ۱۱ هزار و ۳۲۰ دلار کانادا (پس اتمام قرارداد ۵ یا ۱۰ ساله ای که در ابتدای کار بسته بودید)

درمورد هزینه های مختلف برای خرید فرانچایز KFC در کانادا این ویدئو را نیز می توانید مشاهده نمایید (اعداد و ارقام اشاره شده در این ویدئو، به دلار آمریکا ذکر شده اند).

برای کسب اطلاعات جزئی تر درمورد هزینه های مختلف برای خرید فرانچایز KFC در کانادا نیز می توانید با مراجعه به این لینک مدارک FDD یا صورت های مالی برند KFC را مطالعه کنید و برای آگاهی از شرایط سایر رستوران هایی که در صنایع غذایی مشابه فعالیت می کنند نیز می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

میزان فروش فرانچایز KFC در کانادا

میانگین فروش هر واحد یا شعبه از رستوران های KFC در کانادا ۷۵۵ هزار تا ۱ میلیون و ۲۶۰ هزار دلار کانادا به ازای هر سال است. البته، این فقط فروش هر شعبه است و به معنی درآمد خالص مالک آن نیست.

همچنین، لازم است که دقت کنید این ارقام تخمین زده شده، می توانند بر اساس موقعیت مکانی هر شعبه یا نوع آن (مثلا اینکه به اصطلاح، Drive-thru باشد یا بتوان با خودرو کنار کیوسک آن ایستاد یا یک فروشگاه مستقل باشد یا در یک پمپ بنزین یا در یک فروشگاه زنجیره ای قرار داشته باشد) متغیر باشند.

اگرچه برخی از مناطق ممکن است به اصطلاح پا خور بیشتری داشته باشند و مشتریان گذری بیشتری از آنجا عبور کنند و فروش رستوران شما را افزایش دهند، اما به همان نسبت اجاره بهای بسیار بالاتری هم خواهند داشت.

همچنین، برای انجام این بیزینس در مقیاس گسترده، باید هزینه های ناشی از استخدام تعداد زیادی نیروی کار (و دستمزد سنگین آن ها) را نیز مد نظر داشته باشید.

اقامت دائم کانادا با خرید فرانچایز KFC در کانادا

رستوران های KFC کانادا با ارائه خدمات پشتیبانی در سطح جهانی، به وسیله آموزش، عملیات، و کمک در بازاریابی، از همه صاحبان امتیاز فرانچایز خود پشتیبانی می کنند. شعبه های این برند موفق، یک مدل تجاری ارائه می کنند که تضمین کننده ی موفقیت فرانچایزها است.

مشاوران تراست بیزینس به شما کمک می کنند تا یک کسب و کار موفق در زیر سایه حمایت یکی از بزرگ ترین برندهای تجاری دنیا در صنعت غذا راه اندازی کنید.

زمانی که مراحل خرید فرانچایز KFC در کانادا را به پایان رساندید و آن را راه اندازی کردید، به عنوان کارآفرین صاحب قانونی بیزینس خود شناخته خواهید شد. با گذشت ۱ سال از شروع فعالیت این کسب و کار و یا حتی کم تر، می توانید روند درخواست برای اخذ اقامت دائم کانادا را به همراه اعضای خانواده خود آغاز نمایید.

شرایط اخذ اقامت دائم بعد از خرید فرانچایز

 • بیزینسی که در کانادا خریداری کرده اید، باید فعال و در حال کار باشد.
 • این بیزینس باید یک مکان فیزیکی (نه یک دفتر کار مجازی یا خانگی) داشته باشد و حداقل ۱ کارمند کانادایی در آن فعالیت کند.
 • شما به عنوان صاحب بیزینس باید در آن مشارکت فعالانه داشته باشید و نشان دهید که حضورتان برای فعالیت آن ضروری است.
 • بیزینس شما باید در 3 سال گذشته یا حداقل 12 ماه قبل از اینکه به عنوان سرمایه گذار خارجی درخواست اقامت دائم کنید، راه افتاده باشد.
 • بیزینس باید عملکرد مالی خوب و گردش مالی کافی برای پرداخت حقوق کارمندان را داشته باشد.

تبدیل مجوز کار به اقامت دائم از طریق خرید فرانچایز KFC در کانادا

پس از اینکه حداقل به مدت یک سال به عنوان مدیر بیزینس، به انجام کسب و کار خود پرداختید، واجد شرایط اقدام برای PR خواهید شد. در این مرحله، موارد زیر بررسی خواهند شد:

 • آیا زمانی که ورک پرمیت داشتید، به انجام کسب و کار در فرانچایز خود می پرداختید؟
 • آیا سطح مهارت های زبانی شما ارتقا پیدا کرده است؟
 • آیا هیچ نیروی کاری به خصوص مدیر میانی در بیزینس خود استخدام کرده اید؟
 • آیا زمانی که ورک پرمیت داشتید، هیچ تغییر خاصی در شرایط شخصی یا خانوادگی شما به وجود آمده است؟ (نظیر طلاق، جدایی، ازدواج با یک فرد کانادایی یا تولد فرزند)
 • آیا در طی زمانی که در کانادا حضور داشتید، مشکل قانونی خاصی پیدا کردید؟

توجه کنید که هیچ فرمول از پیش تعیین شده ای برای اخذ PR با خرید فرانچایز در کانادا وجود ندارد. افراد بسته به شرایط و بکگراند خود در موقعیت و شرایط منحصر به فردی قرار خواهند گرفت. ما در تراست بیزینس، همیشه چند سناریو برای بررسی شرایط افراد در نظر داریم.

اگر تمایل دارید به غیر از موارد کلی که اشاره شد، اطلاعات و جزئیات تکمیلی بیشتری به دست بیاورید، با مشاورین ما در تراست بیزینس تماس بگیرید.

شرایط اخذ شهروندی از طریق خرید فرانچایز KFC در کانادا

 • باید اقامت دائم کانادا را دریافت کرده باشید.
 • باید در طی ۵ سال اخیر به مدت ۱۰۹۵ روز (یا ۳ سال) در کانادا حضور داشته باشید.
 • باید اظهارنامه مالیات بر درآمد سالانه خود را ارسال کرده باشید.
 • باید یک امتحان ساده و معمولی درمورد حقوق شهروندی خود، مسئولیت ها و میزان اطلاعاتتان از کانادا بدهید.
 • باید بتوانید ثابت کنید که مهارت های ابتدایی و ساده ی زبان منطقه ای که قصد دارید در آن زندگی کنید را در اختیار دارید (از طریق یک مدرک زبان با نمره معمولی نه چندان بالا در حد آیلتس جنرال ۵ هم امکان پذیر است)

طبق اطلاعات فوق، برای دریافت شهروندی یا سیتیزنشیپ کانادا از طریق خرید فرانچایز KFC در این کشور، ابتدا باید اقامت دائم یا PR این کشور را به دست بیاورید که می تواند سخت ترین و طولانی ترین مرحله ی این فرایند هم باشد.

مجوز های مورد نیاز برای خرید فرانچایز KFC در کانادا

نام
مجوز
نوع مجوزتوضیحات
Business Number Registrationفدرالبرای ثبت کردن کسب و کار خود، نیاز به یک بیزینس نامبر دارید.
Business License – Restaurantsاستانیاگر رستوران، کافه و سایر مراکز غذاخوری و نوشیدنی دارید، باید این مجوز را دریافت کنید.
این مجوز شامل مشاغلی می شود که در آن ها غذا یا نوشیدنی فروخته می شود و یک مکان فیزیکی با میز و صندلی در آن وجود دارد تا بتوان آن ها را در آنجا مصرف کرد.
Federal incorporation (Business)فدرالاگر می خواهید یک شرکت فدرال ایجاد یا خریداری کنید، باید درخواستی برای ادغام آن ارسال کنید.
Federal incorporation (Not-for-Profit)فدرالاگر می خواهید یک شرکت سهامی فدرال ایجاد یا خریداری کنید، باید درخواستی برای ادغام ثبت کنید.
Business Name Registration /Corporation Registrationاستانینام تجاری کسب و کار خود را باید به صورت استانی هم ثبت کنید. این مجوز بعد از 5 سال منقضی می شود و باید تمدید شود.
Sidewalk Cafés & Marketing Displaysشهرداریاگر می خواهید یک کافه Sidewalk یا یک علامت تبلیغاتی نصب کنید، به این مجوز نیاز دارید. توجه داشته باشید که بررسی درخواست شما ممکن است 6 تا 8 هفته یا بیشتر طول بکشد.
Sign Permitفدرالاگر قصد دارید تابلو یا وسیله تبلیغاتی را در ملکی در فاصله 400 متری از مسیر اصلی بزرگراه استانی نصب کنید یا تغییر دهید، ممکن است به مجوز نیاز داشته باشید.
محدودیت‌های خاصی در زمینه عقب ‌نشینی، اندازه و مکان تابلوهای مورد استفاده وجود دارد.
Sign Permit – Temporaryشهرداریاگر می خواهید علائمی را که به یک سطح متصل شده اند به نمایش بگذارید، به این مجوز نیاز دارید.
Sign Permit – First Partyشهرداریاین مجوز قبل از نصب علامتی که برای شناسایی کسب و کار یا خدمات شما واقع در ملک استفاده می شود، ضروری است.
Accessibility Compliance Reporting Form (All Organizations)استانیاگر تعداد کارکنان فرانچایز KFC شما در هر زمانی در طی 12 ماه گذشته به بیش از ۲۰ نفر رسیده باشد، باید فرم گزارش انطباق را پر کرده و ارسال کنید.
Parking Permit – Commercialشهرداریاگر مالک یک ملک تجاری هستید و می خواهید بخشی از بلوار منطقه ای که رستوران شما در آن قرار دارد را برای افزایش فضای ملک خصوصی به عنوان پارکینگ اجاره کنید، نیاز به دریافت این مجوز دارید.
تا زمانی که درخواست شما تایید شود، از هیچ فضای عمومی به عنوان پارکینگ نمی توانید استفاده کنید و اجازه هیچ ساخت و سازی هم نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که خرید فرانچایز KFC در هر یک از استان های کانادا ممکن است به مجوزهای فدرال، استانی یا شهرداری دیگری هم نیاز داشته باشد که بر اساس نوع فرانچایز شما، ممکن است به دریافت آن ها نیاز داشته باشید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، می توانید به این لینک مراجعه کنید و یا با متخصصین تراست بیزینس مشورت کنید.

پراکندگی فرانچایزهای KFC در کانادا

در حال حاضر بیش از ۶۰۰ فرانچایز KFC در کانادا وجود دارد و در بین تمامی استان های این کشور، انتاریو با ۲۴۲ فرانچایز دارای بیشترین تعداد شعبه KFC در کانادا می باشد که ۴۰ درصد از کل شعبه های این رستوران در کانادا را شامل می شوند. یعنی در انتاریو به ازای هر ۵۹ هزار و ۶۹۸ نفر یک شعبه وجود دارد.

پس از آن، آلبرتا با ۱۱۱ فرانچایز (یک شعبه به ازای هر ۵۹ هزار و ۱۵۳ نفر) و کبک با ۶۴ فرانچایز (یک شعبه به ازای هر ۱۳۱ هزار و ۷۶۵ نفر) در جایگاه دوم و سوم از نظر بیشترین تعداد شعبه KFC در کانادا قرار دارند. همچنین، در تمامی ۱۳ استان و ایالت کانادا حداقل ۱ فرانچایز KFC وجود دارد.

۱۰ شهر برتر کانادا دارای بیشترین شعبه فرانچایز KFC

شهرایالتتعداد
ادمونتونآلبرتا۳۰ شعبه
کلگریآلبرتا۲۳ شعبه
تورنتوانتاریو۱۷ شعبه
میسیساگاانتاریو۱۳ شعبه
وینیپگمانیتوبا۱۳ شعبه
برمپتونانتاریو۱۳ شعبه
اسکاربروانتاریو۱۱ شعبه
مونترالکبک۸ شعبه
ساسکاتونساسکاچوان۸ شعبه
همیلتونانتاریو۸ شعبه

نمونه قیمت منوی KFC در کانادا

ساندویچ مرغ معروف KFC

نامقیمت
KFC Famous Chicken Chicken Sandwich۸.۵۹ دلار کانادا
KFC Famous Chicken Chicken Sandwich Combo۱۰.۷۹ دلار کانادا
KFC Famous Chicken Chicken Ultimate Box Meal۱۳.۷۹ دلار کانادا

بیگ باکس ها

نامقیمت
KFC Famous Chicken Chicken Ultimate Box Meal۱۳.۷۹ دلار کانادا
4 pcs Chicken Box۱۲.۶۹ دلار کانادا
Zinger Sandwich Box۱۲.۶۹ دلار کانادا
Boneless Box۱۲.۶۹ دلار کانادا
Big Crunch Sandwich Box۱۲.۶۹ دلار کانادا
Big Crunch Stacker Box۱۵.۴۹ دلار کانادا
Double Tender Sandwich Box۱۰.۵۹ دلار کانادا

ساندویچ های بسته بندی شده

نامقیمت
KFC Famous Chicken Chicken Sandwich۸.۵۹ دلار کانادا
KFC Famous Chicken Chicken Sandwich Combo۱۰.۷۹ دلار کانادا
Plant-Based Sandwich۸.۵۹ دلار کانادا
Plant-Based Sandwich Combo۱۰.۷۹ دلار کانادا
Big Crunch Sandwich۷.۶۹ دلار کانادا
Zinger Sandwich۷.۶۹ دلار کانادا
Double Tender Sandwich۶.۰۹ دلار کانادا
Original Twister۷.۴۹ دلار کانادا
Zinger Twister۷.۴۹ دلار کانادا
Big Crunch Stacker۱۰.۹۹ دلار کانادا
Big Crunch Sandwich Combo۹.۸۹ دلار کانادا
Zinger Sandwich Combo۹.۸۹ دلار کانادا
Original Twister Combo۹.۶۹ دلار کانادا
Zinger Twister Combo۹.۶۹ دلار کانادا
Double Tender Sandwich Combo۸.۲۹ دلار کانادا
Big Crunch Stacker Combo۱۳.۲۹ دلار کانادا

ظرف های اصلی

نامقیمت
4 pcs Bucket and 2 Large Sides۲۳.۰۹ دلار کانادا
10 pcs Bucket and 3 Large Sides۳۲.۹۹ دلار کانادا
14 pcs Bucket and 4 Large Sides۴۲.۸۹ دلار کانادا
18 pcs Bucket and 5 Large Sides۵۱.۶۹ دلار کانادا
6 pcs Bucket۱۷.۵۹ دلار کانادا
10 pcs Bucket۲۶.۳۹ دلار کانادا
14 pcs Bucket۳۴.۰۹ دلار کانادا
18 pcs Bucket۴۱.۷۹ دلار کانادا

ظرف های معروف

نامقیمت
Variety Bucket۳۸.۴۹ دلار کانادا
Sandwich Bucket۲۷.۴۹ دلار کانادا
Boneless Bucket۲۸.۵۹ دلار کانادا

دستورات اصلی ترکیبات مرغ

نامقیمت
2 pcs Chicken Combo۹.۵۹ دلار کانادا
3 pcs Chicken Combo۱۰.۶۹ دلار کانادا
4 pcs Chicken Combo۱۱.۷۹ دلار کانادا

مرغ بدون استخوان

نامقیمت
Popcorn Chicken Combo۸.۷۹ دلار کانادا
3 Piece Original Recipe Tenders Combo۹.۶۹ دلار کانادا
Boneless Combo۱۱.۵۹ دلار کانادا

اسنک ها

نامقیمت
Small Popcorn Chicken۶.۵۹ دلار کانادا
Go Bucket Popcorn Chicken۳.۸۹ دلار کانادا
Go Bucket Kentucky Flatbread۳.۸۹ دلار کانادا
Go Bucket 2 Original Recipe Tenders۳.۸۹ دلار کانادا
Poutine۶.۰۹ دلار کانادا
Popcorn Chicken Poutine۷.۱۹ دلار کانادا
1 Drumstick۲.۷۹ دلار کانادا
6 Original Recipe Tenders۱۰.۶۹ دلار کانادا
3 Original Recipe Tenders۷.۴۹ دلار کانادا
3 pcs Chicken۸.۴۹ دلار کانادا
2 pcs Chicken۷.۳۹ دلار کانادا
2 Hot Wings۳.۲۹ دلار کانادا
Kentucky Flatbread۳.۳ دلار کانادا
Large Popcorn Chicken۱۳.۲۹ دلار کانادا

پیش غذا و نوشیدنی ها

نامقیمت
Fries۲.۷۹ دلار کانادا
Gravy۱.۷۹ دلار کانادا
Homestyle Coleslaw۲.۵۹ دلار کانادا
Macaroni Salad۲.۵۹ دلار کانادا
Potato Salad۲.۵۹ دلار کانادا
Original Recipe Seasoned Corn۲.۵۹ دلار کانادا
Poutine۶.۰۹ دلار کانادا
Popcorn Chicken Poutine۷.۱۹ دلار کانادا
Pepsi۲.۲۹ دلار کانادا
Diet Pepsi۲.۲۹ دلار کانادا
7Up۲.۲۹ دلار کانادا
Aquafina 591ml۲.۴۹ دلار کانادا
Dole orange juice 450ml۲.۴۹ دلار کانادا
Dole apple juice 450ml۲.۴۹ دلار کانادا

دسرها

نامقیمت
Chocolate Chunk Cookie۱.۰۹ دلار کانادا
6 Pack of Chocolate Chunk Cookies۵.۴۹ دلار کانادا

سس های مخصوص

نامقیمت
Buttermilk Ranch Dip۰.۲ دلار
Sweet n Smokey BBQ Dip۰.۲ دلار
Carolina Honey Mustard Dip۰.۲ دلار
Southern Plum Dip۰.۲ دلار

خرید فرانچایز KFC در کانادا با تراست بیزینس

دریافت وقت مشاوره اولیه

شما در اولین مرحله برای خرید بیزینس در کانادا می توانید با کارشناسان و متخصصین تراست بیزینس تماس بگیرید. همچنین، می توانید در صورت تمایل، یک وقت مشاوره با وکلای تراست بیزینس رزرو کنید.

متخصصین تراست بیزینس طبق بک گراند و سوابق مدیریتی متقاضی و مقدار بودجه ای که دارد، فرانچایزهای مناسب برای وی را به او معرفی خواهند کرد.

موضوعی که شاید افراد عادی از آن بی اطلاع باشند، این است که برخی از فرانچایزهای کانادایی به افراد خارجی فروخته نمی شوند.

مشاورین تراست بیزینس ضمن اطلاع دقیق از فرانچایزهای قابل فروش به افراد خارجی، می توانند گزینه های مناسب را به همراه لوکیشن پیشنهادی، به افراد معرفی کنند.

تنظیم قرارداد

کارشناسان ما در تراست بیزینس بر اساس اطلاعات دریافتی از جانب شما و پس از بررسی کامل شرایط و خواسته هایی که دارید، ضمن ارائه راهنمایی های اولیه درخصوص پروسه مهاجرت شما، قرارداد همکاری را تنظیم می کنند.

در این مرحله، فرایند خرید بیزنس در کانادا برای شما تحت نظر خبره ترین کارشناسان این امر آغاز خواهد شد.

دریافت مدارک اولیه

در این مرحله، شما یک سری از مدارک لازم را مطابق دستورالعمل ها و راهنمایی هایی متخصصین تراست بیزینس به آن ها ارائه می کنید تا بتوانند مطابق با خواسته ها و شرایط شما، ارزیابی دقیق و کاملی از این مدارک داشته باشند تا در نهایت، بهترین گزینه ها را در ارتباط با هدفتان به شما معرفی کنند.

بدین صورت، دیگر نیازی نخواهد بود که خودتان را وارد مراحل و پروسه های پیچیده ی این فرایند کنید.

معرفی فهرست بیزینس های مناسب برای خرید

با توجه به تحقیقات و بررسی های انجام شده از سوی کارشناسان تراست بیزینس در ارتباط با حوزه کاری مورد نظرتان، لیستی از کسب و کارهای موجود که با شرایط و خواسته های شما سازگاری دارند و برای فروش در شهرهای مختلف کانادا گذاشته شده اند، به شما پیشنهاد خواهد شد تا گزینه های موجود را با کمک وکیل خود در تراست بیزینس بررسی و مقایسه کنید.

انتخاب و اعتبارسنجی یک بیزینس برای خرید

پس از این که با وکیل خود در تراست بیزینس برای خرید یک کسب و کار مشخص از بین فهرست بیزینس های کاندید توافق کردید، حسابداران و متخصصین امور مالی که تراست بیزینس همکاری دارند، شروع به بررسی و تحقیقات کامل و دقیق درخصوص سوابق مالی و عملکرد بیزینس مورد نظر می کنند.

در این میان، پس از انتخاب گزینه ی مد نظر، متن قرارداد توسط وکلای تراست بیزینس به دقت مطالعه خواهد شد و از سودآوری و عدم وجود عوامل کلاهبرداری اطمینان حاصل خواهد شد.

در این مرحله مواردی همچون احتمال ورشکستگی، ضرر ده بودن بیزینس و مسائل دیگری از این دست، به طور دقیق بررسی خواهند شد.

خریداری بیزینس برگزیده

پس از تکمیل بررسی های همه جانبه از سوی متخصصین تراست بیزینس، اقدامات لازم برای خرید بیزینس مورد نظر از سوی آن ها آغاز خواهد شد.

تیم تراست بیزینس می تواند در بستن قرارداد خرید به شما کمک کند و تمامی جوانب را هم در عین حال کنترل نماید.

تهیه بیزینس پلن

یکی از مهم ترین کارهایی که باید در ارتباط با خریداری بیزینس در کانادا انجام داد، تهیه و تنظیم یک بیزینس پلن کامل و جامع است.

بیزینس پلن باید به قدری خوب و حرفه ای تهیه شده باشد که نظر مساعد افسر ESDC را جلب کند تا متقاعد شود حضور شما برای پیشبرد این بیزینس حیاتی است.

گفتنی است که در این میان، تمامی حمایت ها و آمادگی های لازم را از سوی متخصصین تیم تراست بیزینس دریافت خواهید کرد و آن ها بر اساس اسناد، مدارک، اطلاعات و حتی ریزترین جزئیاتی که در اختیارشان قرار داده اید، یک بیزینس پلن جامع با رعایت تمامی اصول حرفه ای برای شما تهیه و تنظیم خواهند کرد.

ارائه درخواست مجوز کار LMIA

اکنون متخصصین تراست بیزینس درخواست ارزیابی تاثیر بازار کار (LMIA) را همراه با طرح تجاری مناسب برای کسب و کار مورد نظر به ESDC ارائه می کنند و برای دریافت LMIA مثبت تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند یک مجوز کار ۲ ساله با قابلیت تمدید برای شما دریافت نمایند.

در صورت موفقیت در انجام این کار، شما باید مبلغ کل را با فروشنده ی بیزینس تسویه کنید.

تبریک می گوییم! اکنون به عنوان یک کارآفرین در کانادا آماده کار در بیزینس خریداری شده ی خود هستید و می توانید کسب و کارتان را پیش ببرید.

حمایت از موکل در پیشبرد بیزینس خریداری شده

خدمات تراست بیزینس تنها به رسیدن شما به کانادا خلاصه نمی شود و پس از ورود به کانادا نیز همچنان از حمایت ها و مشاوره های متخصصین تراست بیزینس بهره مند خواهید بود.

اکنون شما ۲ سال فرصت دارید که با کمک تیم تراست بیزینس توانمندی های خود را در پیشبرد کسب و کار خریداری شده در کانادا به اثبات برسانید.

این مجوز کار، بر اساس عملکرد شما قابل تمدید است و در تمام این مدت از کمک تراست بیزینس بهره خواهید برد تا بر چالش های پیش رویتان در این مسیر غلبه کنید و به سود آوری مد نظر خود در کسب و کارتان دست پیدا کنید.

درخواست اقامت دائم

در نهایت، پس از گذشت یک سال از دریافت LMIA مثبت، در صورتی که تمایل به اقامت در کانادا داشته باشید، مدارک مورد نیاز برای این کار توسط کارشناسان تراست بیزینس ارائه خواهند شد و شما با تکمیل فرم های مربوطه، برای ارائه درخواست اقامت دائم خود در کانادا از طریق سیستم اکسپرس انتری اقدام خواهید نمود.

زبان را بسیار جدی بگیرید

اگرچه برای مهاجرت کاری به کانادا، داشتن IELTS 4 هم می تواند کافی باشد، اما در اولین فرصتی که از مهاجرت خود اطمینان پیدا کردید، به طور جدی به فکر تقویت مهارت های زبانی خود باشید.

چرا که هرچقدر زمان کم تری برای یادگیری زبان وقت بگذارید، هنگام مهاجرت به کانادا هزینه ی فرصت از دست رفته بیشتری به خود تحمیل خواهید کرد.

هر چقدر زبان قوی تری داشته باشید، در بیزینس خود موفق تر خواهید بود و هزینه کم تری خواهید داشت. زیرا نیاز کم تری به استخدام نیروهای انسانی پیدا خواهید کرد. پس در اولین فرصت، یک معلم زبان خصوصی خوب پیدا کنید.

حتی وقتی حداقل نمره لازم و آیلتس جنرال هم به دست آوردید، باز هم یادگیری زبان را متوقف نکنید. توصیه ما این است که برای یافتن بهترین و حرفه ای ترین معلمان برای آموزش IELTS و تقویت زبان خود در حوزه تجاری، از تراست بیزینس کمک بگیرید.

ما در تراست بیزینس با مدرسین شناخته شده و معتبری همکاری داریم که می توانند شما را برای مهاجرت به کانادا کاملا آماده کنند. پیشنهاد می کنیم پس از دریافت مدرک IELTS جهت یادگیری اصطلاحات تخصصی و آموزش هایی که در کار خود به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد، سرفصل های Business English را با معلم خود کار کنید.

برخی از مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت، شامل موارد زیر می شوند :

 • برقراری ارتباط با دیگران در موقعیت های عملی و تجاری
 • ابراز کردن خود به زبان انگلیسی با تسلط، دقت و اطمینان بیشتر
 • کنترل خود به زبان انگلیسی در زمینه های تجاری مختلف، از مذاکره، تا برقراری تماس و سخنرانی و معاشرت

سرفصل های Business English

 • مقدمه

طرح و رویکرد دوره

توصیف پست شغلی و مسئولیت های خود

موقعیت های معمولی و ضروری که در آن ها باید از زبان مقصد استفاده کنید.

 • جلسات

ریاست، تنظیم دستور کار، کنترل گفت و گو

مشارکت، به نوبت صحبت کردن، گوش دادن و یادداشت برداری

دیپلماتیک بودن و اوقاتی که باید موافقت یا مخالفت کنید

 • مکاتبات تجاری

ثبت ایمیل ها، سبک مناسب برای مکاتبات تجاری و جمله بندی استاندارد برای این کار

یادداشت ها

عبارات تخصصی زبان تجاری

 • برقراری تماس

بررسی و شفاف سازی اطلاعات

سناریوهای مالی خاص

آمادگی برای شنیدن لحجه ها و لحن های مختلف

 • سخنرانی و ارائه

معرفی موثر یک موضوع

پیوند و توالی ایده ها

نتیجه گیری

واکنش به سوالات

 • مدیریت فرایند

توصیف فرآیندها، علت و معلول

توصیه یا انتقاد کردن

تضمین کیفیت، بهبود مستمر

 • مذاکره

زبان مذاکره کلیدی، چارچوب بندی استدلال خود

مذاکره با تامین کنندگان

مذاکره با مشتریان

 • گزارشات

مطالعه سریع گزارشات و سرفصل اخبار

نحوه گزارش دادن اطلاعات و ایده ها

نوشتن گزارش و سبک انجام این کار برای قراردادها

 • انگلیسی عامیانه

پنج دقیقه ی اول

صحبت کوتاه و تغییر موضوع

کنوانسیون های تجاری

 • چند نمونه از حوزه های دیگر زبان که می توانند پوشش داده شوند:

مطالعه موردی

نوشتن پیشنهادات موثر

مدیریت تیم ها

آگاهی از تفاوت های فرهنگی

بحث درمورد تصویر اقتصادی گسترده تر

سوالات متداول

شرایط خرید فرانچایز KFC در کانادا چیست؟

شرکت KFC از افراد متقاضی که خواهان خرید یا راه اندازی یک فرانچایز جدید هستند، تقاضا دارد که علاوه بر شرایط عمومی خرید فرانچایز در کانادا که در متن به آن ها اشاره کردیم، دست کم ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار کانادا دارایی خالص و ۹۵۰ هزار دلار کانادا هم دارایی نقدی داشته باشند.
همچنین، فرانچایزها ملزم به پرداخت ۵۷ هزار دلار کانادا به عنوان حق امتیاز این برند هم هستند و باید ماهیانه ۱۷۰۰ دلار یا ۴ تا ۵ درصد از درآمد ناخالص خود را نیز به این شرکت پرداخت نمایند (هر کدام که مقدار بیشتری می شود).

برای خرید یک فرانچایز KFC در کانادا چقدر باید سرمایه گذاری کنیم؟

برای فعالیت به عنوان یک شعبه KFC در ابتدا باید حدود ۵۷ هزار دلار کانادا به عنوان حق امتیاز این شرکت پرداخت کنید. هزینه های راه اندازی کسب و کار و شروع آن نیز می تواند بین ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار کانادا متغیر باشد.
بخشی از درآمد ناخالص خود در ماه را هم باید به آن اضافه کنید که دستکم به ۱۷۰۰ دلار کانادا می رسد.

چطور می توان یک فرانچایز KFC در کانادا راه اندازی کرد؟

برای افتتاح یک فرانچایز KFC لازم است که کل هزینه حق امتیاز این برند را بپردازید و در کنار آن، درصدی از فروش خود را نیز به صورت ماهیانه به شرکت مادر اختصاص دهید. پس از آن، شرکت فرانچایز دهنده بر اساس منابع سرمایه گذاری و منابع مالی شما، تعیین می کند که شما برای چه سطحی از امتیاز دهنده واجد شرایط هستید تا نام تجاری خود را در اختیارتان قرار دهد.

درآمد مالک یک فرانچایز KFC در کانادا به طور سالیانه چقدر است؟

به طور کلی، هر یک از شعبه های این فرانچایز بسته به موقعیت مکانی خود و تعداد مشتریانی که دارند، می توانند ۹۰۰ هزار تا ۱ میلیون دلار در سال فروش داشته باشند.
علیرغم اینکه برندها سعی می کنند که تا جای ممکن از حریم شخصی و اطلاعات خصوصی صاحب امتیازان خود و درآمد آن ها محافظت کنند، اما می توان تخمین زد که از این میزان فروش، مبلغی که صاحبان فرانچایزها در یک سال به دست می آورند، به چیزی حدود ۱۲۰ هزار دلار در سال برسد که صد البته، مقدار دقیق آن کاملا به موقعیت مکانی، شهر، استان و منطقه ای که در آن واقع شده اند بستگی دارد.

سود یک فرانچایز KFC در کانادا چقدر است؟

طبق برآوردهای مختلف، میزان سود شعبه های KFC در کانادا به میزان ۷ تا ۸ درصد از فروش آن ها است. همچنین، سایر بررسی ها نشان داده اند که یک فرانچایز معمولی از این رستوران در یک موقعیت مکانی متوسط و معمولی، می تواند انتظار داشته باشد که حدود ۷۰ تا ۹۰ هزار دلار در سال سودآوری کلی برای صاحب امتیاز خود داشته باشد.
همچنین، اگر بخواهیم این اعداد و ارقام را به صورت ماهیانه مشخص کنیم، می توانیم مشاهده کنیم که یک شعبه معمولی به طور میانگین می تواند ۵ هزار دلار در ماه سودآوری داشته باشد که این رقم می تواند به ۷ یا ۸ هزار دلار هم برسد. شعبه های اصلی و بزرگ این فرانچایز که روزانه صدها مشتری دارند هم درآمد ۲ تا ۵ برابر این مبلغ را به دست خواهند آورد.

درآمد یک فرانچایز KFC در کانادا به طور سالیانه چقدر است؟

بر اساس گزارش QSR، رستوران های KFC به طور متوسط سالانه ۹۴۲ هزار دلار کانادا فروش دارند.

من قصد دارم یک رستوران KFC در کانادا خریداری کنم. می خواستم بدانم چه مدارکی را باید به وکیل خود در تراست بیزینس ارائه کنم؟

در مرحله اول باید مدارک زیر را در اختیار وکیل خود در تراست بیزینس قرار دهید.
مدارکی دال بر تجربه مرتبط شما با بیزینسی که قصد دارید راه اندازی کنید (مالکیت کسب و کار یا تجربه مدیریت)
قرارداد خرید فرانچایز
قرارداد اجاره ملکی که قصد راه اندازی بیزینس خود را در آن دارید.
مدارکی دال بر اثبات پرداخت سپرده و هزینه های اولیه فرانچایز
تحقیق و تجزیه و تحلیل بازار و امکان سنجی برای انجام بیزینس (ارائه شده توسط فرنچایز دهنده)
در دسترس بودن بودجه مورد نیاز برای خرید و بهره برداری از فرانچایز
تهیه و تنظیم بیزینس پلن با کمک تیم تراست بیزینس

قیمت حق امتیاز KFC چقدر است؟

هزینه حق امتیاز برای فرانچایزها و شعبه های رستوران KFC به ۴۵ هزار دلار آمریکا می رسد که تقریبا معادل با ۵۷ هزار دلار کانادا است.
همچنین، راه اندازی یا خرید یک فرانچایز KFC هم می تواند بین ۱ میلیون و ۲۰۰ تا بیش از ۳ میلیون دلار کانادا هزینه داشته باشد. لازم به ذکر است که این شرکت ماهیانه ۴ تا ۵ درصد یا ۱۷۰۰ دلار کانادا هم هزینه حق امتیاز از فرانچایزهای خود دریافت می کند که جزو هزینه های جاری این کسب و کار محسوب می شود.

خرید فرانچایز KFC در کانادا چقدر هزینه دارد؟

قبل از اینکه هرگونه عدد و رقم خاصی ذکر کنیم، باید بگوییم خرید یک فرانچایز از این رستوران واقعا هزینه سنگین و زیادی دارد. از مالکان رستوران های KFC درخواست می شود که حداقل نزدیک به ۱ میلیون دلار کانادا برای این منظور هزینه کنند.
به عبارت دیگر، ارزش دارایی های خالص آن ها باید به ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار کانادا برسد و همچنین، باید حداقل ۹۵۰ هزار دلار کانادا هم دارایی نقدی داشته باشند. به غیر از این، لازم است که در ابتدای خرید یک فرانچایز از این رستوران، ۵۷ هزار دلار کانادا هم به عنوان حق امتیاز این برند پرداخت نمایند.

۶ اقدام اصلی برای خرید فرانچایز KFC در کانادا چیست؟

مطمئن شوید که سرمایه کافی دارید.
مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری جهت خرید فرانچایز این رستوران را آماده کنید.
تجربیات قبلی و نقاط قوت خود را ارزیابی کنید.
در دسترس بودن بازار و امکان انجام بیزینس را در منطقه مورد نظر خود ارزیابی کنید.
برای خرید فرانچایز KFC در کانادا به این شرکت درخواست دهید.
تاییدیه های مورد نیاز را دریافت کنید و فرانچایز KFC خود را افتتاح کنید.

مالکیت یک فرانچایز KFC چه هزینه هایی دارد؟

هزینه های جاری ناشی از مالکیت یک فرانچایز KFC شامل موارد زیر می شوند:
هزینه اولیه حق امتیاز: ۴۵ هزار دلار آمریکا یا ۵۷ هزار دلار کانادا
هزینه جاری حق امتیاز: ۴ تا ۵ درصد از فروش ناخالص ماهیانه یا ۱۳۵۰ دلار آمریکا معادل با ۱۷۰۰ دلار کانادا به ازای هر ماه (هر کدام که مبلغ بیشتری شود)
هزینه حق امتیاز تبلیغات تجاری: ۵ درصد از فروش ناخالص ماهیانه

چطور می توانم یک فرانچایز KFC در کانادا خریداری کنم؟

یکی از فرانچایزهای در حال فعالیت را بخرید.
هزینه خرید این گروه از فرانچایزها، معمولا برای خریدار بسیار بیشتر خواهد بود. اما در عوض، سابقه حضور در بازار دارند و می توان سوابق و مدارک مالی آن ها را به خوبی مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. همچنین، می توان متوجه شد که چقدر مشتری دارند و جریان نقدی آن ها چقدر است.
یک فرانچایز جدید راه اندازی کنید.
این گروه از فرانچایزها معمولا هزینه کم تری دارند. مهم ترین شاخصه ی آن ها، این است که هیچ سوابق مالی که بتوان وضعیت آن ها را بررسی کرد، در دسترس ندارند. ممکن است پتانسیل خوبی داشته باشند. اما به همان اندازه، ریسک بیشتری هم دارند.
به هر حال، یکی از بهترین روش هایی که می توان از وضعیت بیزینس مورد نظر آگاهی پیدا کرد (یعنی بررسی سوابق و مدارک مالیِ فعالیت های گذشته)، در آن ها وجود ندارد و ممکن است باعث شود که وضعیت آن ها چندان روشن و مشخص نباشد.

در صورت نداشتن تجربه کار مدیریتی، آیا هیچ حمایتی از سوی شرکت KFC برای ما انجام خواهد شد؟

بله KFC علاوه بر دو روز جلسه آموزشی حضوری درمورد اصول اولیه مدیریت یک رستوران، آموزش های خود در حین انجام کار را تا ۶ هفته ادامه خواهد داد.

مزایای خرید فرانچایز KFC در کانادا چیست؟

دریافت کمک های مالی احتمالی از سوی برند مطرح Yum! Brands
ارائه دوره های آموزشی و مدیریتی باکیفیت
پشتیبانی مداوم از کسب و کار
محبوبیت جهانی برند KFC و آگاهی مصرف کنندگان از نام تجاری آن ثابت می کند که امکان کسب فروش بالا بسیار زیاد است.
امکان انتخاب بین یک فرانچایز سنتی یا غیرسنتی به مالکان اجازه می دهد که بر اساس وضعیت مالی کسب و کار خود، بهترین گزینه ای که برایشان مناسب خواهد بود را انتخاب کنند.
 

چالش های احتمالی خرید فرانچایز KFC در کانادا چیست؟

احتمال امتناع از ارائه کمک مالی
حجم سنگین امور مدیریتی که برای مالکان فرانچایزها در نظر گرفته شده است.
نیاز احتمالی برای باز کردن فرانچایزهای بیشتر
باید دارای سرمایه بسیار زیاد و مقدار قابل توجهی از دارایی نقدی باشید.
زمان انتظار طولانی برای بررسی و تایید درخواست متقاضیان دریافت فرانچایز

از کجا بدانم خرید فرانچایز KFC گزینه خوبی برای من است و مرا به درآمد بالا خواهد رساند؟

به غیر از اینکه طبیعتا هر کاری ریسک خاص خودش را دارد، اما برای موفقیت در بیزینس رستوران داری و به خصوص فعالیت به عنوان یک فرانچایز KFC لازم است چند سوال مهم از خودتان بپرسید:
آیا اشتیاق و علاقه ای نسبت به فعالیت به عنوان مدیر یک رستوران دارید؟
آیا رشد و توسعه کسب و کارتان جزو دغدغه های اصلی شما در کارهایتان است؟
آیا شناختی نسبت به بازاری که قصد دارید در آن فعالیت کنید دارید؟
آیا بیزینس پلن خود را آماده کرده اید؟
آیا اطلاعات کافی درمورد برند KFC و شرایط فعالیت به عنوان یک شعبه از آن دارید؟
آیا سابقه کار مدیریتی دارید؟
و مهم تر از همه، آیا سرمایه کافی دارید؟

چطور می توانم با خرید فرانچایز KFC در کانادا به این کشور مهاجرت کنم؟

بر اساس تجربه تیم حرفه ای تراست بیزینس، دو روش کلی برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید فرانچایز KFC یا فرانچایزهای دیگر در این کشور وجود دارد که شامل موارد زیر می شوند:
روش Owner Operator: این روش، منجر به دریافت مجوز کار می شود. در این روش، متقاضی به طور مستقیم درگیر کار است و تمامی امور را خودش انجام می دهد. می توان آن را با اسم Owner Worker هم صدا کرد.
زیرا متقاضی، هم مالک کسب و کار خود است و هم به عنوان نیروی کار در آن مشارکت مستقیم دارد. در این روش، هیچ مدیر میانی که تحت کنترل و نظارت مالک قرار داشته باشد، وجود ندارد و نقش مالک بیزینس، مدیریتی نیست.
روش اجرایی: در این روش نیز متقاضی موفق به دریافت مجوز کار خواهد شد، اما با این تفاوت که این مجوز کار، شرایط متقاضی را برای اقدام جهت دریافت اقامت دائم کانادا بسیار بیشتر از روش قبل بهبود می دهد.
در این حالت، یک یا چند مدیر میانی در بیزینس مورد نظر وجود دارد که تحت نظارت و کنترل مالک فرانچایز قرار دارند و آن ها هستند که انجام امور را برعهده دارند. یعنی مالک بیزینس، به طور مستقیم درگیر کار نیست و نقش مدیریتی دارد.

در استخدام کارکنان فرانچایز KFC به چه نکاتی باید توجه کنم تا شرایط مهاجرتم نیز راحت تر شود؟

با روش هایی نظیر خرید فرانچایز در کانادا مجوز کار در این کشور را به دست خواهید آورد. تقریبا پس از گذشت ۱ سال از فعالیت کسب و کار خود، ممکن است واجد شرایط اقدام برای اقامت دائم کانادا شوید.
اگر در طی این ۱ سال برای حداقل ۲ تا ۳ شهروند کانادایی اشتغال زایی کرده باشید، یکی از اصلی ترین شرایط مورد نیاز برای PR را به دست خواهید آورد. بنابراین، هنگام خرید فرانچایز خود و شروع کسب و کارتان باید استخدام کانادایی ها را در اولویت قرار دهید.

آیا امکان استخدام نیروی کار خارجی پس از خرید فرانچایز KFC در کانادا وجود دارد یا همه کارمندان آن باید کانادایی باشند؟

بله، پس از شروع کسب و کار خود می توانید برای مجوز کار LMIA کانادا درخواست دهید که نشان می دهد نیاز به نیروی کار خارجی دارید.

از کجا بفهمیم اطلاعات یک فرانچایز واقعی است؟

در اولین قدم، اسناد و مدارک FDD (صورت ها و مدارک مالی شرکت) ارائه شده توسط فرانچایز دهنده را به دقت بررسی کنید. اقدام بعدی این است که می توانید درخواست کنید که با فرانچایزهای موجود ملاقات و مصاحبه داشته باشید.
همچنین، می توانید درخواست کنید تا فرانچایز دهنده تجزیه و تحلیل تحقیقات انجام شده بر بازار، یا پیش بینی های انجام شده از درآمدزایی یا حداقل، اطلاعاتی درمورد میزان درآمد سایر فرانچایزها در موقعیت های مشابه را در اختیارتان قرار دهد تا بتوانید فرضیات خود در ارتباط با این موارد را تایید و اعتبارسنجی کنید. از همه مهم تر، کاملا طبق راهنمایی و دستورالعمل هایی که مشاورین تراست بیزینس به شما می دهند عمل کنید.

تراست بیزینس در خرید فرانچایز KFC در کانادا چه کمکی به ما می کند؟

متخصصین تراست بیزینس طبق بکگراند و سوابق مدیریتی متقاضی و مقدار بودجه ای که دارد، فرانچایزهای مناسب برای وی را به او معرفی خواهند کرد. موضوعی که شاید افراد عادی از آن بی اطلاع باشند، این است که برخی از فرانچایزهای کانادایی به افراد خارجی فروخته نمی شوند.
مشاورین تراست بیزینس ضمن اطلاع دقیق از فرانچایزهای قابل فروش به افراد خارجی، می توانند گزینه های مناسب را به همراه لوکیشن پیشنهادی، به افراد معرفی کنند. همچنین، از صفر تا صد این کار در کنار موکلان خود خواهند بود و تمامی خدمات، راهنمایی ها و مشاوره های لازم را در اختیارشان قرار خواهند داد.

مهم ترین توصیه مشاوران تراست بیزینس برای خرید فرانچایز KFC در کانادا چیست؟

زمانی که از روش خرید و راه اندازی فرانچایز KFC یا هر فرانچایز دیگری در کانادا برای مهاجرت استفاده می کنید، تمرکز شما فقط باید روی انجام کسب و کار باشد.
نباید روی بخش مهاجرت آن تمرکز کنید. این کار را به وکیل مهاجرت خود در تیم تراست بیزینس بسپارید و شما فقط سعی کنید کسب و کارتان را اداره کنید. زیرا افسران مهاجرت، به اهداف مهاجرتی شما اهمیت نمی دهند. چیزی که برای آن ها اهمیت دارد، این است که آیا توانایی انجام این کسب و کار را دارید و می توانید آن را به موفقیت برسانید یا خیر؟

آفیسر در بررسی پرونده های مهاجرت از طریق خرید فرانچایز در کانادا به چه نکاتی توجه می کند؟

آیا کسب و کار مورد نظر شما قابل انجام است؟
آیا کسب و کار شما واقعی است؟
آیا اقدام عملی خاصی نظیر تهیه بیزینس پلن هم برای راه اندازی فرانچایز خود انجام داده اید؟
آیا تجربه کار مرتبط دارید؟
آیا تمکن مالی کافی و پول ذخیره برای موارد ضروری در اختیار دارید؟

فرق خرید فرانچایز در حال فعالیت با راه اندازی فرانچایز در کانادا چیست؟

راه اندازی فرانچایز، معمولا هزینه کم تری دارد و همچنین، هیچ سوابق مالی یا سابقه دیگری در بیزینس مورد نظر وجود ندارد که بتوان آن ها را بررسی کرد و وضعیت مالی کسب و کار مورد نظر را متوجه شد.
بنابراین، می تواند ریسک بیشتری از خرید یک فرانچایز در حال فعالیت داشته باشد. اما ممکن هم هست که پتانسیل خوبی برای موفقیت داشته باشد. زیرا فرانچایز دهندگان معمولا یک قلمرو اختصاصی در اختیار شعبه های خود قرار می دهند و در مکان هایی این کار را می کنند که فکر می کنند سودآوری زیادی برایشان خواهد داشت.

من سابقه مدیریت رستوران ندارم. آیا هنوز هم امکان خرید فرانچایز KFC در کانادا برای من وجود دارد؟

بله. در صورتی که شرکت مادر موافقت کند امتیاز یکی از فرانچایزهای خود را به شما بدهد، تقریبا نگرانی دیگری نباید داشته باشید.
اگرچه داشتن سابقه کار مدیریتی مزیت محسوب می شود و آفیسر هم به آن توجه می کند، اما می توانید اظهار کنید که فرانچایز دهنده بر اساس شایستگی هایی که در من دیده، با فروش یک فرانچایز به من موافقت کرده و همچنین، قرار است با شرکت در دوره آموزشی که برگزار می کند، سایر مهارت های لازم را نیز در اختیارم قرار دهد. در اینجا می توانید به مهارت های قابل انتقال خود نیز اشاره کنید.

در صورت خرید یک شعبه KFC در کانادا، آیا می توانم اقامت دائم این کشور را دریافت کنم؟

خرید یک شعبه از یک بیزینس فعال یا فرانچایز در کانادا به خودی خود، منجر به اخذ اقامت دائم برای شما نخواهد شد. سایر شرایط، عبارت هستند از مهارت در زبان انگلیسی با ارائه مدرک معتبر، مدرک تحصیلی، عدم سوء پیشینه و یک سری از موارد دیگر که مهم ترینشان، گذشت ۱ سال از انجام بیزینس است.
همچنین، به جای این که نقش مستقیم در کسب و کار خود داشته باشید و به عنوان یک نیروی کار در آن فعالیت کنید، باید نقش اجرایی و مدیریتی در آن داشته باشید.

چطور می توانم یک شعبه KFC برای فروش پیدا کنم؟

ما در تراست بیزینس، شما را به کارگزار معتمد خود متصل می کنیم که در سوابق خود، تجربه همکاری با بیش از ۶۰۰ فرانچایز مختلف در کانادا دارد. درمورد هزینه آن هم نگرانی نداشته باشید. زیرا هزینه کارگزاران معمولا توسط فرانچایزها پرداخت می شود و خریداران هیچ هزینه ای بابت معرفی فرانچایز به آن ها پرداخت نمی کنند.

اگر از صدور گواهی عدم سوء پیشینه ۶ ماه گذشته باشد، آیا باید دوباره برای دریافت آن اقدام کرد؟

در فرایند اقدام برای اقامت دائم به گواهی عدم سوء پیشینه نیاز پیدا خواهید کرد. این مدرک باید بعد از آخرین باری که کشور را ترک کرده اید صادر شده باشد. در این صورت، مهم نیست که حتی ۶ ماه از صدور آن بگذرد.

در خرید فرانچایز KFC چقدر طول می کشد تا مجوز کار کانادا را دریافت کنم؟

مدت زمان صدور ورک پرمیت کانادا مشخص نیست. اما معمولا ۲ تا ۳ ماه پس از زمانی که درخواست شما به ثبت رسید، باید منتظر صدور ورک پرمیت خود باشید.
برای آگاهی از مدت زمان مورد نیاز برای صدور مجوز کار از طریق خرید فرانچایز در کانادا بهترین کار این است که به این لینک مراجعه کنید و سپس با وارد کردن یک سری اطلاعات اولیه درمورد خود نظیر نوع درخواست (گزینه اقامت موقت)، نوع اقامت موقت (ورک پرمیت از خارج کانادا) و در آخر کشوری که از آن اقدام می کنید، زمان تقریبی که توسط خود اداره مهاجرت کانادا اعلام شده را مشاهده نمایید.

به غیر از پول خرید فرانچایز KFC در کانادا، برای مهاجرت به این کشور چقدر باید پول داشته باشیم؟

اگر فرض کنیم هزینه خرید فرانچایز KFC در کانادا برای شما ۲ میلیون دلار تمام شود، مهم ترین هزینه ای که باید نشان دهید می توانید آن را پرداخت کنید، هزینه های اجرایی این بیزینس است. این هزینه های اجرایی شامل اجاره بهای ملک، حقوق، دستمزد و مزایای کارکنان آن، هزینه های بازسازی، هزینه جاری حق امتیاز، تبلیغات و موارد دیگر می شوند.
پس از آن هم باید نشان دهید که می توانید هزینه های جاری زندگی خود و خانواده تان را نیز در کانادا برآورده کنید که مقدار دقیق آن به سبک زندگی شما و شهری که در آن اقامت دارید، بستگی دارد.

آیا بلافاصله پس از خرید شعبه KFC در کانادا می توان PR گرفت؟

خیر. با خرید شعبه KFC در کانادا می توانید برای دریافت ورک پرمیت این کشور اقدام کنید. پس از اینکه یک سال به فعالیت در این بیزینس ادامه دادید، ممکن است واجد شرایط اقدام برای اقامت دائم کانادا شوید. دقت کنید که در کانادا هیچ برنامه مهاجرت کاری وجود ندارد که یک کسب و کار راه اندازی کنید و بلافاصله، اقامت دائم این کشور را به دست بیاورید.
این امر معمولا نیازمند طی کردن یک پروسه است که واجد شرایط بودن شما برای دریافت اقامت دائم، در انتهای آن مشخص می شود.

اگر یک فرانچایز KFC در ونکوور شمالی خریداری کنم، آیا خانواده ام می توانند در جای دیگری غیر از ونکوور شمالی زندگی کنند؟

بله حتما. دقت کنید که محل اقامت شما که در آن زندگی می کنید، مهم نیست. در واقع، محل کار شما اهمیت دارد و حتما باید در ونکوور شمالی باشد. اعضای خانواده شما می توانند هم در این منطقه و هم خارج از آن زندگی کنند.
البته، در برخی از برنامه های مهاجرت استانی، لازم است دقیقا در همان منطقه ای که کسب و کارتان قرار دارد، زندگی کنید که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه، با مشاورین ما در تراست بیزینس مشورت کنید.

برای مهاجرت به کانادا می توانیم پول نقد زیادی همراهمان داشته باشیم؟

بله از نظر قانونی، مشکل خاصی ندارد. اما پول نقد بیشتر از ۱۰ هزار دلار را باید اعلام کرده باشید. دقت کنید که در صورت داشتن پول نقد زیاد، به دلیل مسائل مهاجرتی، از شما سوال می شود هدفتان از آوردن این همه پول نقد چیست؟
مثلا برای ویزای توریستی، نیازی به داشتن ۵۰ هزار دلار پول نقد ندارید. و به دلیل مسائل ضد پولشویی هم باید مشخص کنید که آن را از کجا آورده اید؟ زیرا نشان می دهید که قصد نداشتید از سیستم بانکی استفاده کنید و این، باعث مشکوک شدن آفسیر می شود و در پی آن، ریسک ریجکت شدن ویزای شما را افزایش می دهد.
مهم تر از همه، چنین مبلغی را نمی توانید از ایران خارج کنید چون قوانین مرزی ایران اجازه نمی دهد بیشتر از ۵ هزار یورو یا معادل آن، پول نقد از کشور خارج کنید.

آیا خرید فرانچایز KFC در کانادا منجر به اقامت دائم خواهد شد؟

دریافت PR از طریق روش هایی نظیر خرید بیزینس یا راه اندازی کسب و کار، در دو مرحله کلی انجام می شود که مرحله دوم آن، منجر به اقامت دائم خواهد شد. در مرحله اول، ورک پرمیت کانادا را دریافت خواهید کرد.
با گذشت ۱ سال از فعالیت بیزینس مورد نظر، اگر واجد شرایط باشید و الزامات مورد نیاز مثل مدرک زبان یا استخدام حداقل ۱ نیروی کار کانادایی را فراهم کرده باشید، متخصصین تراست بیزینس جهت دریافت PR کانادا برای شما اقدام خواهند کرد. هیچ یک از روش های خرید بیزینس در کانادا، منجر به صدور PR به صورت آنی نمی شوند.

آیا می توان با ارزهای دیجیتال برای خرید فرانچایز KFC اقدام کرد؟

خیر. در هیچ یک از برنامه های مهاجرت به کانادا امکان اثبات تمکن مالی یا تهیه سرمایه مورد نیاز از طریق ارزهای دیجیتال وجود ندارد و مبلغ مورد نیاز را حتما باید در حساب بانکی خود داشته باشید.
 

من قبلا اقامت دائم کانادا داشتم، اما چند سال است که باطل شده. برای صدور مجدد آن باید چه کار کنم؟

اگر چند سال پیش PR گرفته بودید، هنوز هم دارید. اما دوباره برای شما صادر نخواهد شد. فقط ممکن است بتوان آن را حفظ کرد تا یک Travel Document دریافت کنید و وارد کانادا شوید. درمورد اینکه چطور می توان این کار را کرد و PR را نگه داشت، باید یک وقت مشاوره با متخصصین ما در تراست بیزینس رزرو کنید.

چرا وقتی دو نفر با هم برای اقامت دائم درخواست می دهند، پاسخ آن ها با هم نمی آید؟

درخواست دادن به صورت همزمان، لزوما به معنی اینکه پاسخ آن ها هم همزمان صادر خواهد شد نیست. به هر حال، هر چقدر هم شرایط دو پرونده با هم شباهت داشته باشد، تمامی پرونده ها در جزئیات خود با هم تفاوت دارند و به واسطه همین تفاوت ها، زمان پاسخ به آن ها هم متفاوت خواهد بود.
آفیسرها موارد بسیار زیادی را بررسی می کنند و ممکن است از چندین مرجع مختلف برای بررسی هر پرونده استعلام بگیرند. پاسخ استعلام ها هم به شرایط هر فرد و موارد بسیار مختلف زیادی بستگی دارد و به همین علت، زمان آن ها متفاوت است.

آیا خرید فرانچایز KFC در کانادا شرایط سنی خاصی دارد؟

خیر. در روش هایی مانند سرمایه گذاری یا خرید بیزینس، محدودیت سنی خاصی وجود ندارد و حتی کمی بالا بودن سن، نشان از تجربه مدیریتی بیشتر شخص می دهد که در نهایت، به نفع وی خواهد بود.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.