خرید فرانچایز Kumon در کانادا

خرید فرانچایز Kumon در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :2 هزار دلار
  • شروع فعالیت در کانادا :1958
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :50 تا 160 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Kumon در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۵۸
تعداد فرانچایز فعال۳۷۳
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزToru Kumon – founder
مبلغ حق امتیاز۲ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۵۰ تا ۱۶۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهاموزش
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Kumon کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Kumon در کانادا در سال ۱۹۵۸ میلادی تاسیس شد و شما با کمی جستجو می توانید شعبه های بسیار زیادی از آن را در ایالت هایی مانند تورنتو مشاهده کنید. توسعه این شرکت در حد قابل توجهی بوده است و دقت کنید که این توسعه زیاد به دلیل رده شغلی بی نظیر آن و حق امتیاز کم هزینه این برند است.

در تمامی ایالت های کشور کانادا می توانید شعبه ای از این برند را تاسیس کنید و با این کار خواهید توانست تا مسیر مهاجرت را با موفقیت طی کنید.

آموزش هایی که این شرکت ارائه می دهد در حد آموزش های مکمل مدرسه است و تا به حال Kumon توانسته است تا به بیش از ۱۶ میلیون دانش آموز در سراسر جهان خدمات آموزشی را ارائه دهد. البته، دقت کنید که شعبه های این برند تنها در کشور کانادا حضور ندارند و شما می توانید در کشور آمریکا نیز شعبه های متعدد آن را مشاهده کنید.

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Kumon در کانادا چقدر است؟

این فرانچایز حق امتیاز خود را با مبالغ پایین ارائه می دهد و شما می توانید با پرداخت هزینه بین ۱ تا ۲ هزار دلار یک مجوز برای تاسیس شعبه را دریافت کنید. دقت داشته باشید که هزینه هایی برای تامین امکانات و اجاره محل نیز لازم خواهد شد و بهتر است برای این کار بین ۵۰ تا ۱۵۰ هزار دلار در نظر داشته باشید.

مراحل کار برای راه اندازی شعبه مورد نظر در این آدرس اینترنتی قابل مشاهده است که به صورت دقیق در ادامه نیز توضیح داده می شوند.

  • مدارک اولیه: مدارک اولیه شامل سابقه شغلی، مدرک هویتی و زبان هستند که در کنار آن باید تمکن مالی را نیز آماده کنید.
  • مذاکره با برند: مذاکره با برند پس از آماده سازی مدارک اولیه امکان پذیر است و دقت کنید که در این مرحله بهتر است کار را به یک فرد با تجربه بسپارید. 
  • خرید حق امتیاز: در مرحله مذاکره به احتمال زیاد از شما بیزینس پلن درخواست خواهد شد و در صورت تایید شدن آن می توانید خرید حق امتیاز را انجام دهید. با خرید یک حق امتیاز مجوز راه اندازی شعبه در اختیارتان است و می توانید با استفاده از آن برای ویزای کار اقدام کنید.
  • ویزای شغلی: در حالت کلی ویزای شغلی به صورت موقت و یک ساله یا دو ساله صادر می شود و شما با دریافت این نوع ویزا می توانید به عنوان یک نیروی کار خارجی در کانادا حضور پیدا کنید.
  • راه اندازی شعبه: در مرحله راه اندازی شعبه مطمئنا مسئولان فرانچایز راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد تا بدون مشکل یک شعبه از این برند را در کشور کانادا تاسیس کنید. دقت داشته باشید که مرحله راه اندازی شعبه از ضروری ترین مراحل برای اقامت دائم است و در این صورت خواهد بود که شما می توانید برای اقامت دائم کشور کانادا درخواست دهید. 

سوالات متداول

هزینه خرید فرانچایز Kumon در کانادا چقدر است؟

خرید فرانچایز Kumon در کانادا نیاز به سرمایه اولیه دارد اما دقت کنید که این فرانچایز یکی از ارزان ترین ها در کشور کانادا به حساب می آید. شما تنها نیاز دارید تا ۱ تا ۲ هزار دلار برای خرید این فرانچایز در نظر داشته باشید. البته، پس از خرید مجوز فعالیت، نیاز است تا سرمایه اولیه ای را نیز در نظر بگیرید که بر اساس منطقه انتخاب شده و تجهیزات لازم ممکن است این سرمایه بین ۵۰ تا ۱۵۰ هزار دلار متغیر باشد.

آیا خرید فرانچایز Kumon می تواند منجر به اقامت دائم شود؟

شما با استفاده از خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید شعبه خود را در کانادا تاسیس کنید که این کار مجوز شما برای دریافت اقامت دائم است. با خرید یک حق امتیاز امکان اقدام برای ویزای شغلی وجود دارد و در همان مرحله اول می توانید به راحتی به این کشور مهاجرت کنید.

توسعه فرانچایز Kumon در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز در کشور کانادا بسیار عالی است و پس از تاسیس آن می توان موفقیت این برند را در حوزه آموزش و پرورش مشاهده کرد. این برند توانسته است تا بیش از ۳۷۰ شعبه را در سراسر کشور کانادا تاسیس کند و این شعبه ها در تمامی ایالت های کانادا امکان فعالیت را دارند. در واقع، خدمات ارائه شده برند Kumon بسیار مورد توجه است و به دلیل این محبوبیت Kumon توانسته است تا به چنین توسعه قابل توجهی دست پیدا کند.

مراحل تاسیس یک شعبه از برند Kumon در کشور کانادا به چه صورتی است؟

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.