خرید فرانچایز Little Kickers Canada در کانادا

خرید فرانچایز Little Kickers Canada در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 16000
  • شروع فعالیت در کانادا :2002
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :K100$ - $50K
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Little Kickers Canada در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۲
تعداد فرانچایز فعال۴۴
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزChristine Kelly: Founder & CEO
مبلغ حق امتیاز۱۶ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات ورزشی
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Little Kickers Canada بیشتر آشنا شوید

کریستین کلی در سال ۲۰۰۲ تصمیم به راه اندازی یک موسسه آموزش ورزشی گرفت که این تصمیم به دلیل نبود یک موسسه خوب آموزشی در آن زمان برای پسرش بود. شاید این یک ایده ساده در آن سال بود که قدرت رشد بسیار زیادی برای آن وجود داشت.

به دلیل نیاز به یک موسسه آموزش ورزشی برای خردسالان در کانادا و حتی در کشورهای همسایه، کلی تصمیم گرفت تا ایده خود را به صورت رسمی به یک بیزینس تبدیل کند که هم اکنون این ایده منجر به تاسیس صدها فرانچایز در کشورهای مختلف شده است.

شما تنها در کشور کانادا می توانید بیش از چهل شعبه از این برند را مشاهده کنید که از نظر منطقه تاسیس فرانچایز هم محدودیتی برای آن اعمال نشده است. موسس این برند به قدری پشتکار داشته است که تا کنون توانسته است شعبه های برند را در مناطق مختلف انتاریو و بریتیش کلمبیا تاسیس کند و از شعارهای اصلی این برند ارائه آموزش های حرفه ای به همراه تفریح به خردسالان است.

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Little Kickers Canada در کانادا چقدر است؟

سرمایه زیادی برای خرید یک حق امتیاز در مورد این برند نیاز نیست. در صورتی که در حوزه فعالیت های ورزشی تجربه کافی را داشته باشید، می توانید با پرداخت ۱۶ هزار دلار یک حق امتیاز از این برند خریداری کرده و در مناطق مختلف کشور کانادا شعبه آن را تاسیس کنید. مزیت این فرانچایز در نیاز نداشتن به سرمایه های بالا برای تامین تجهیزات است و در واقع سرمایه مورد نیاز شما همان تجربه ورزشی است که به همراه دارید.

با مراجعه به این آدرس اینترنتی می توانید روش های خرید حق امتیاز را مشاهده کنید که توضیحات خلاصه آن در زیر نیز بیان شده است.

  • مذاکره با برند: شما برای خرید یک حق امتیاز لازم دارید تا با مسئولان فرانچایز آن وارد مذاکره شوید و درخواست خود را ثبت کنید. برای مرحله مذاکره می توانید با همراهی یک فرد با تجربه اقدام کنید تا به نتیجه مورد نظر دست پیدا کنید.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما نشان از برنامه های آینده تان است و این مدرک باید به صورت دقیق و کامل آماده شود. در صورت تایید شدن این بیزینس پلن می توانید قرارداد خرید را امضا کنید.
  • خرید حق امتیاز: یک وکیل حقوقی با تجربه شما را کمک خواهد کرد تا قرارداد مطمئنی آماده کنید و بهتر است این مرحله را به صورت کامل به وکیل حقوقی رجیستر شده بسپارید.
  • ویزای شغلی: با مدارکی که در مراحل قبلی آماده کرده اید می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید که این ویزا مجوز حضور شما در خاک کشور کانادا است.
  • راه اندازی شعبه: شما پس از حضور در خاک این کشور باید اقدام به تاسیس شعبه کنید و در غیر این صورت اقامت شما با مشکل مواجه خواهد شد. با راه اندازی شعبه مورد نظر می توانید پس از یک سال برای اقامت دائم درخواست دهید.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید حق امتیاز فرانچایز Little Kickers Canada در کانادا چقدر است؟

شما برای خرید یک مجوز فعالیت از این برند باید حدود ۱۶ هزار دلار در نظر داشته باشید. این فرانچایز جدیدا تاسیس شده است و به همین دلیل با مبلغ بسیار پایینی می توان از حق امتیاز آن استفاده کرد. برای اجاره محل و تجهیزات هم مبالغ بسیار پایینی در مورد این برند مورد نیاز است که شما با حدود ۵۰ هزار دلار می توانید یک شعبه از این برند را در کشور کانادا احداث کنید.

آیا خرید حق امتیاز از فرانچایز Little Kickers Canada در نهایت به اقامت دائم منجر خواهد شد؟

بله. خرید یک حق امتیاز از این برند شما را به اقامت دائم خواهد رساند و پس از خرید مجوز فعالیت می توانید اقدام به ویزای شغلی کنید. با استفاده از ویزای شغلی خواهید توانست در این کشور حضور پیدا کنید و پس از تاسیس شعبه امکان اقدام برای اقامت دائم کانادا وجود دارد.

توسعه فرانچایز Little Kickers Canada در کانادا به چه صورتی بوده است؟

این برند یکی از بیزینس های محبوب در کانادا محسوب می شود چرا که حوزه فعالیت جذابی دارد. به همین دلیل است که در کمترین مدت توانسته است تا ۴۴ شعبه را در سراسر کانادا تاسیس کند. فرانچایز Little Kickers Canada محدودیتی از نظر منطقه احداث شعبه ندارد و شما در تمامی ایالت های مهم این کشور می توانید بیزینس خود را با این برند شروع کنید.

مراحل خرید و احداث شعبه در مورد فرانچایز Little Kickers Canada در کانادا به چه صورتی است؟

برای شروع به کار نیاز است تا درخواست خود را با مسئولان فرانچایز در این برند در میان بگذارید. با ثبت درخواست شما می توانید بیزینس پلن خود را نیز ارائه دهید که در صورت تایید شدن آن می توانید یک حق امتیاز را خریداری کنید. در این مرحله شما باید برای ویزای شغلی اقدام کنید که با استفاده از آن امکان مهاجرت به کانادا وجود دارد.

فعالیت اصلی فرانچایز Little Kickers Canada در کانادا چیست؟

به دلیل احساس نیاز به آموزش ورزشی فرزندان در کشور کانادا، موسس این برند تصمیم گرفت تا موسسه ای را تاسیس کند که در آن خدمات آموزشی ارائه شود. این ایده در حال حاضر به یکی از بهترین بیزینس های کشور کانادا تبدیل شده است که بین خانواده های کانادایی محبوبیت زیادی را پیدا کرده است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.