خرید فرانچایز LIVE WELL در کانادا

خرید فرانچایز LIVE WELL در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :49 هزار دلار
  • شروع فعالیت در کانادا :2011
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :100 تا 250 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز LIVE WELL در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۱۱
تعداد فرانچایز فعال۱۸
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزSara Hodson – founder
مبلغ حق امتیاز۴۹ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهکلینیک، فیتنس و سلامت
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Live Well کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Live Well در کانادا در حوزه ارائه خدمات آموزش پزشکی و فیتنس فعالیت دارد. افرادی که تحت درمان هستند یا مشکلات قلبی، فشار خون و چاقی در آن ها وجود دارد می توانند به این موسسه مراجعه کنند و آموزش های تخصصی را از متخصصان آن دریافت کنند.

این برند در سال ۲۰۱۱ میلادی در کشور کانادا تاسیس شده است و بهترین شرایط را برای سرمایه گذاران ارائه می دهد. برای خرید یک حق امتیاز از این برند نیاز به سرمایه متوسطی دارید و پس از خرید آن می توانید در هر ایالتی از کانادا شعبه آن را تاسیس کنید.

ارائه خدماتی مانند تمرین های نظارت شده و برگزاری کلاس ها و جلسات آموزشی تخصصی از بهترین خدمات این موسسه است و به دلیل ارائه خدمات درمانی می توان این موسسه را یک کلینیک تخصصی برای درمان و پیشگیری از مشکلات به حساب آورد.

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Live Well در کانادا چقدر است؟

شما برای خرید فرانچایز Live Well در کانادا به میزان سرمایه ۴۹ هزار دلاری نیاز خواهید داشت و دقت داشته باشید که این سرمایه برای دریافت یک مجوز مورد نیاز است. پس از اخذ مجوز راه اندازی شعبه، شما می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و با استفاده از آن در خاک کشور کانادا شعبه ای از این برند را تاسیس کنید.

در مرحله راه اندازی شعبه نیاز است تا سرمایه هایی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار وجود داشته باشد که صرف اجاره یک محل و تامین وسائل و لوازم مورد نیاز خواهد شد. مراحل کار برای راه اندازی یک شعبه از این برند به صورت زیر است که اطلاعات آن را می توانید در این آدرس اینترنتی مشاهده کنید.

  • مدارک اولیه: مدارک اولیه شامل تمکن مالی، سابقه شغلی و مدارکی مانند زبان هستند و شما بهتر است پس از آماده سازی کامل پرونده خود به سمت ارائه درخواست حرکت کنید.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما نشان دهنده تمامی برنامه هایتان است و در صورت تایید شدن آن ها خواهید توانست به سمت خرید یک حق امتیاز حرکت کنید.
  • خرید حق امتیاز: بهتر است مرحله خرید را به یک وکیل حقوقی با تجربه بسپارید تا از عقد یک قرارداد خوب برای خرید فرانچایز در کانادا مطمئن شوید.
  • ویزای شغلی: ویزای شغلی کانادا پس از خرید مجوز قابل دریافت است و شما در مرحله ویزا می توانید با ارائه مدارک فرانچایز خریداری شده امتیاز و شانس خود را افزایش دهید.
  • راه اندازی شعبه: با ویزای شغلی می توان در منطقه انتخاب شده کانادا حضور پیدا کرد و با حضور شما در آن باید به فکر راه اندازی شعبه باشید. دقت کنید که در صورت راه اندازی این شعبه خواهید توانست تا برای اقامت دائم کشور کانادا اقدام کنید.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Live Well در کانادا چقدر است؟

برای خرید یک حق امتیاز از این برند شما نیاز به تامین سرمایه های بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار در حالت کلی دارید. حق امتیاز این برند ۴۹ هزار دلار است که با پرداخت این میزان شما موفق خواهید شد تا به یک مجوز برای راه اندازی شعبه مورد نظرتان دست پیدا کنید. پس از خرید حق امتیاز، شما باید به فکر تامین تجهیزات و اجاره محل باشید که در حدود ۱۰۰ هزار دلار برای آن نیاز است.

آیا با خرید فرانچایز Live Well در کانادا می توان به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

بله. با خرید یک حق امتیاز از این برند شما می توانید مراحل بعدی را طی کنید و پس از گذشت مدت زمان یک ساله به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید. دقت داشته باشید که در صورت راه اندازی شعبه مورد نظر است که امکان اقدام برای اقامت دائم فراهم است و این کار را می توانید با ویزای شغلی کانادا انجام دهید.

توسعه فرانچایز Live Well در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز در کشور کانادا در حد قابل قبولی بوده است و در سراسر این کشور می توان ۱۸ شعبه را مشاهده کرد. دقت داشته باشید که این برند در سال ۲۰۱۱ میلادی تاسیس شده است و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی توانسته است تا این تعداد از مراکز فیتنس را در سراسر کشور کانادا تاسیس کند. 

مراحل راه اندازی یک شعبه از این برند در کانادا چیست؟

با آماده کردن مدارک اولیه خود می توانید برای خرید یک حق امتیاز اقدام کنید که این کار با ارائه یک درخواست خواهد بود. دقت داشته باشید که در صورت تایید شدن بیزینس پلن شما، امکان خرید حق امتیاز وجود دارد. برای مرحله بعدی شما باید برای ویزای شغلی اقدام کنید و با استفاده از این نوع ویزا در منطقه مورد نظر حضور داشته باشید. در مرحله راه اندازی نیز می توانید از راهنمایی های مسئولان فرانچایز در Live Well کمک بگیرید.

فعالیت اصلی این موسسه چیست؟

فرانچایز Live Well در کانادا در حوزه ارائه آموزش های کوچینگ در رابطه با مشکلات قلبی، دیابت و فشار خون فعالیت می کند. این برند تمرکز اصلی خود را روی ارائه خدمات به افرادی قرار داده است که تجویز پزشکی برایشان وجود دارد اما نمی دانند باید از کجا شروع کنند. در واقع، Live Well به مخاطبان خود کمک می کند تا مسیر کاهش مشکلات قلبی، دیابت، فشار خون و چاقی را بیابند و به صورت مرحله به مرحله کار را شروع کنند.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.