خرید فرانچایز Marlin Travel در کانادا

خرید فرانچایز Marlin Travel در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :CAD 3000
 • شروع فعالیت در کانادا :1987
 • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :150K$ - $100K
 • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Marlin Travel در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۷
تعداد فرانچایز فعال۱۶۵
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزTisha Saunders – Owner
مبلغ حق امتیاز۳ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهتوریسم و خدمات مسافرتی
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Marlin Travel در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز مارلین تراول در کانادا در سال ۱۹۸۷ میلادی تاسیس شد و این برند یکی از محبوب ترین برندها در حوزه خدمات مسافرتی و توریسم است. شما می توانید با پرداخت حق امتیاز بسیار پایین یک مجوز از این برند تاسیس کنید و در مناطق مختلف این کشور شعبه مورد نظر را تاسیس کنید.

دقت داشته باشید که مارلین تراول محدودیتی از نظر منطقه تاسیس شعبه قرار نداده است و شما تنها باید روی کیفیت خدمات و رضایت مشتریان پس از تاسیس شعبه تمرکز کنید.

این فرانچایز تا به حال توانسته است تا بیش از ۱۶۵ شعبه را راه اندازی کند و دلیل این موفقیت در تقاضای بالای مردم این کشور برای خدمات مسافرتی با کیفیت است. در مورد فرانچایز Marlin Travel در کانادا می توانید این لینک اینترنتی را بررسی کنید و اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.   

اهداف کلی این برند روی موارد زیر تمرکز دارد و مارلین تراول به همین دلیل به یکی از بهترین و موفق ترین برندهای توریسم در این کشور تبدیل شده است.

 • خدمات متمایز مسافرتی
 • رضایت مشتریان
 • ارائه تجربه به یاد ماندنی به مشتریان
 • توسعه شرکت و برند

برای خرید فرانچایز Marlin Travel در کانادا به چه میزان سرمایه نیاز است؟

برای خرید یک حق امتیاز در مورد این برند شما نیاز به سرمایه کمی دارید که در حد ۳ هزار دلار است. پس از پرداخت این میزان از سرمایه، شما می توانید مجوز خود را دریافت کنید. در مرحله بعدی باید به فکر سرمایه تاسیس شعبه مورد نظر باشید که بر اساس منطقه انتخاب شده ممکن است متغیر باشد.

در حالت کلی این سرمایه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار است که صرف هزینه اجاره محل و تامین امکانات خواهد شد. شما بر اساس مراحل زیر می توانید یک حق امتیاز از این برند خریداری کنید.

 • مدارک اولیه و مذاکره با برند: شما می توانید پس از آماده کردن مدارک با برند مورد نظر مذاکره کنید و درخواست خود را ارائه دهید. 
 • ارائه طرح تجاری: طرح تجاری یا همان بیزینس پلن شما است که درصد موفقیت شعبه را مشخص خواهد کرد. بهتر است در مورد نوشتن این طرح تجاری دقت زیادی کنید و یک مدرک قابل اتکا آماده کرده و ارائه دهید.
 • خرید حق امتیاز: برای عقد قرارداد بهتر است با یک وکیل حقوقی با تجربه مشورت کنید تا در شرایطی ایده آل یک قرارداد مطمئن بسته شود.
 • ویزای شغلی و راه اندازی شعبه: راه اندازی شعبه را می توانید پس از اخذ ویزای شغلی شروع کنید. در این مرحله می توانید روی کمک های مسئولان فرانچایز در مارلین تراول حساب باز کنید. 

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید حق امتیاز فرانچایز Marlin Travel در کانادا چقدر است؟

این فرانچایز در شرایطی بسیار عالی حق امتیاز خود را واگذار می کند و مبلغ آن ۳ هزار دلار است. شما با این مبلغ موفق خواهید شد تا یک مجوز برای تاسیس شعبه مورد نظر دریافت کنید و در هر ایالتی از کانادا آن را تاسیس کنید. سرمایه ای که برای راه اندازی شعبه در آینده نیاز خواهید داشت حدود ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار خواهد بود که در مقایسه با سایر برندها مبلغ کمی به حساب می‌ آید.

آیا با خرید فرانچایز Marlin Travel در کانادا می توان به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

با خرید یک فرانچایز در این برند شما می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید و این کار پس از حضور در این کشور امکان پذیر است. شما با ویزای شغلی اولیه می توانید در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید و بیزینس را راه اندازی کنید. پس از حدود یک سال از تاسیس شعبه شما می توانید برای حق اقامت دائم درخواست دهید و در چند هفته آن را دریافت کنید.

توسعه فرانچایز Marlin Travel در کانادا به چه صورتی است؟

فرانچایز مارلین تراول در حدود ۳۰ سال قبل تاسیس شده است و در این مدت زمان موفق شده است تا توسعه زیادی در کشور کانادا به دست آورد. این فرانچایز شعبه های زیادی در سراسر کانادا دارد که تعداد آن ها به ۱۶۵ عدد می رسد. دقت داشته باشید که این برند یکی از ارزان ترین فرانچایزها را در کانادا ارائه می دهد و فرصت خوبی است تا وارد بازار کار خدمات مسافرتی و توریسم با استفاده از آن شوید.

مراحل تاسیس و شروع به کار در مورد فرانچایز Marlin Travel به چه صورتی است؟

مراحل تاسیس یک شعبه از این برند مانند سایر فرانچایزها است و شما باید با آماده کردن مدارک اولیه کار خود را شروع کنید. با اطمینان از کامل بودن مدارک، شما می توانید وارد مذاکره با مسئولان فرانچایز مارلین تراول شوید و با پرداخت حق امتیاز مجوز مورد نظر را دریافت کنید. این مجوز برای اخذ ویزای شغلی به کار خواهد رفت که جواز شما برای حضور در منطقه انتخاب شده و تاسیس شعبه است.

فعالیت اصلی فرانچایز مارلین تراول در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی این فرانچایز در رابطه با ارائه خدمات تور و مسافرت است و کیفیت این خدمات در حد بالایی است. این برند به دلیل همین کیفیت بالا موفق شده است تا توسعه زیادی پیدا کند و مزیت رقابتی آن خدمات متمایز برای تمامی اقشار این کشور است. با خرید فرانچایز Marlin Travel باید هدف شما روی ارائه خدمات با کیفیت متمرکز شود تا بتوانید در بازار کار به موفقیت دست پیدا کنید.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.