خرید فرانچایز Master Mechanic در کانادا

خرید فرانچایز Master Mechanic در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 25000
  • شروع فعالیت در کانادا :1982
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۱۹۰ تا ۲۵۰ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز Master Mechanic در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۲
تعداد فرانچایز فعال۳۹
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزTodd Wylie – President
مبلغ حق امتیاز۲۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۹۰ تا ۲۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات تعمیر خودرو
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Master Mechanic در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Master Mechanic در کانادا در سال ۱۹۸۲ میلادی شروع به کار کرده است و این فرانچایز سابقه طولانی مدتی در حوزه ارائه خدمات خودرو دارد. مشتریان می توانند خدمات متنوعی را از این بیزینس دریافت کنند که تعمیر خودرو، تعویض لاستیک ها و تمامی خدمات تعمیر است که شما در مراجعه به یک مکانیک آن ها را نیاز خواهید داشت.

این فرانچایز با توسعه بی نظیر خود در خاک کشور کانادا هم اکنون با ارزان ترین نرخ یک حق امتیاز واگذار می کند و از این طریق می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید.

مستر مکانیک در تمامی مراحل تاسیس و راه اندازی شعبه کانادایی شما را کمک خواهد کرد تا بتوانید یک شعبه پر بازده را در یک منطقه خوب راه اندازی کنید. با ارائه مشاوره های تخصصی و راهنمایی های مختلف، شما امکان این را در اختیار خواهید داشت تا به بازدهی بالایی از بیزینس دست پیدا کنید.

میزان سرمایه برای خرید فرانچایز Master Mechanic در کانادا چقدر است؟

میزان سرمایه برای خرید یک حق امتیاز از این برند در مرحله اولیه ۲۵ هزار دلار تعیین شده است. با پرداخت این میزان شما می توانید مجوز راه اندازی یک شعبه را در منطقه دلخواه در کشور کانادا اخذ کنید و با حضور در خاک این کشور بیزینس تان را شروع کنید. دقت داشته باشید که در مرحله راه اندازی شما نیاز دارید تا یک محل را اجاره کنید و تجهیزاتی را برای آن خریداری کنید. در این مرحله نیاز به سرمایه 

ذاری حدود ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار دلار است که این میزان برای استخدام متخصصان و تامین امکانات لازم خواهد شد. 

مراحل مختلف برای تاسیس یک شعبه از این برند در مناطق کانادا به صورت زیر است که در این آدرس اینترنتی می توانید اطلاعات مهم آن را به دست آورید.

  • مدارک اولیه: مدارک اولیه شما همان مدرک تمکن مالی و مدارک هویتی هستند که در صورت نبود آن ها در عمل نمی توان درخواست را ثبت کرد. در این مرحله بهتر است به فکر مدرک زبان نیز باشید تا برای مذاکره با مسئولان فرانچایز یا ثبت درخواست با مشکل مواجه نشوید.
  • بیزینس پلن: شما به طرح تجاری نیاز دارید تا نشان دهنده اهداف تان و برنامه های آینده باشد. با تایید شدن این طرح تجاری است که می توانید یک حق امتیاز خریداری کنید.
  • خرید حق امتیاز: خرید یک حق امتیاز می تواند شما را به اقامت دائم برساند و در مرحله عقد قرارداد بهتر است کار خود را به یک وکیل حقوقی با تجربه بسپارید.
  • ویزای شغلی: با ویزای شغلی می توانید در خاک کشور کانادا حضور پیدا کرده و شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید. در واقع، پس از خرید حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی درخواست دهید.
  • راه اندازی شعبه: شعبه ای که در بیزینس پلن خود توضیحات آن را ارائه داده اید، در مرحله آخر باید تاسیس شود و در این صورت می توانید برای درخواست اقامت دائم آماده شوید. برای موفقیت در این مسیر ارائه مدارک کامل و استخدام افراد کانادایی در شعبه مورد نظر از اهمیت زیادی برخوردار است.

سوالات متداول

میزان سرمایه برای خرید فرانچایز Master Mechanic در کانادا چقدر است؟

مقدار سرمایه زیادی برای خرید این فرانچایز مورد نیاز نیست و شما با ۲۵ هزار دلار می توانید یک حق امتیاز از این برند خریداری کنید. در واقع، در مقایسه با سایر برندها این میزان بسیار پایین است. پس از خرید یک حق امتیاز برای تاسیس شعبه مورد نظر، شما باید در حدود ۲۰۰ هزار دلار نیز در نظر داشته باشید که صرف مواردی مانند اجاره محل، خرید تجهیزات و استخدام کارکنان خواهد شد.

آیا خرید فرانچایز Master Mechanic در کانادا گزینه خوبی برای اخذ اقامت دائم این کشور است؟

بله. خرید یک فرانچایز در این کشور مطمئنا بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با استفاده از یک روش کم ریسک و مطمئن به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید. دقت داشته باشید که اقامت دائم تنها در صورتی به شما اعطا خواهد شد که بتوانید مرحله راه اندازی شعبه مورد نظر را با موفقیت پشت سر بگذارید.

توسعه فرانچایز Master Mechanic در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز به صورتی بوده است که این برند توانسته است نزدیک به ۴۰ شعبه در سراسر کانادا راه اندازی کند. این رده شغلی دارای فرصت های شغلی زیادی در کشور کانادا است و در صورتی که بتوانید در یک منطقه پر جمعیت در این کشور شعبه را تاسیس کنید با بهترین فرصت ها روبرو خواهید شد.

مراحل مختلف خرید و راه اندازی فرانچایز Master Mechanic در کانادا به چه صورت است؟

مراحل مختلف خرید و راه اندازی این فرانچایز مانند سایر برندها است و شما با آماده کردن مدارک اولیه خود می توانید وارد مذاکره با مسئولان فرانچایز شوید. پس از این کار احتمالا بیزینس پلن شما درخواست خواهد شد و در صورت تایید شدن آن خواهد بود که می توانید یک حق امتیاز از این برند خریداری کنید.

فعالیت اصلی برند Master Mechanic در کشور کانادا در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی فرانچایز Master Mechanic در کانادا در حوزه تعمیرات و ارائه خدمات خودرو است. این فرانچایز تمرکز اصلی خود را روی ارائه خدمات با کیفیت گذاشته است و به دلیل پایین بودن نرخ فرانچایز در آن می توان با هزینه پایینی به اقامت دائم دست پیدا کرد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.