خرید فرانچایز Maverick’s Donut در کانادا

  • مبلغ حق امتیاز :40000 CAD
  • شروع فعالیت در کانادا :2020
  • مناطق فعال در کانادا :Ottawa
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :500000 CAD
  • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

Maverick در سال 2016 فعالیت خود را با یک مکان کوچک در مرکز اتاوا آغاز کرد و 4 سال اول را صرف بهبود دستور العمل های خود کرد و نام Maverick در اتاوا به دونات‌هایی با کیفیت عالی معروف شد.

با دریافت فرانچایز Maverick، شما با سیستم تثبیت شده‌ی پیشرفته‌ای آموزش خواهید دید و تخصص لازم را برای ایجاد منحصر به فردترین دونات های صنعتی بدست می‌آورید. به عنوان یک حق امتیاز Maverick، شما می توانید با سایر مشاغل در محدوده‌ی خود شبکه‌ی تجاری بسازید تا شرکت‌ها و مشاغل مختلف ناحیه، فرصت های پذیرایی خود را در رویدادها در اختیار شما قرار دهند.

برنامه‌ی شرکت Maverick پس از خرید فرانچایز آن شامل چندین بخش است. اولین بخش یک دوره‌ی 5 روزه در اتاوا است که شامل آموزش‌ صفر تا صد در تمام جنبه‌های کسب و کار است. پس از این دوره 5 روزه طی یک دوره 5 روزه دیگر یکی از متخصصین شرکت Maverick از کسب و کار شما به صورت دوره‌ای بازدید می‌کند تا آموزش‌های نهایی را حین کار به شما ارائه دهد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.