خرید فرانچایز Molly Maid در کانادا

خرید فرانچایز Molly Maid در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 23000
  • شروع فعالیت در کانادا :1979
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :50000 دلار کانادا
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Molly Maid در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۷۹
تعداد فرانچایز فعال۷۹
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزAdrienne and Chris Stringer – Owner
مبلغ حق امتیاز۲۳ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات منزل، تمیزکاری
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Molly Maid در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Molly Maid در کانادا یکی از حق امتیازهایی است که در مورد منطقه تاسیس شعبه محدودیتی را قرار نداده است. شما با خرید یک حق امتیاز می توانید در ایالت های معروفی مانند بریتیش کلمبیا، انتاریو و کبک شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید و باید اشاره کرد که بیش از ۷۰ شعبه از این فرانچایز را می توان در تمامی ایالت های کشور کانادا مشاهده کرد.

این فرانچایز در حوزه خدمات تمیزکاری ساختمان فعالیت دارد و تمامی خدمات لازم در این بخش را در اختیار مشتریان قرار می دهد. مخاطبان این برند می توانند برای خانه یا آپارتمان درخواست خدمات را به ثبت برسانند و در کمترین زمان ممکن آن ها را دریافت کنند.

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Molly Maid در کانادا چقدر است؟

میزان سرمایه لازم برای این فرانچایز ۲۳ هزار دلار است و این میزان هزینه در مقایسه با سایر برندها بسیار پایین است. شما با صرف این هزینه خواهید توانست یک مجوز فعالیت را دریافت کنید و در منطقه انتخاب شده شعبه ای از مالی مید را تاسیس کنید.

نکته مهم این است که برای تاسیس یک شعبه از این برند سرمایه در گردش بسیار زیادی نیز نیاز نیست و برای این کار شما در حدود ۵۰ هزار دلار باید در نظر داشته باشید.

به دلیل نبود نیاز به امکانات و تجهیزات گران قیمت، خرید یک حق امتیاز در مورد این برند و تاسیس یک شعبه از آن یکی از ارزان ترین روش ها برای راه اندازی یک بیزینس در کشور کانادا خواهد بود. شما می توانید از طریق این آدرس اینترنتی از شرایط خرید حق امتیاز مالی مید و تاسیس یک شعبه از آن مطلع شوید که مراحل آن به صورت زیر است.

  • مدارک اولیه و مذاکره با برند: با آماده سازی مدارک اولیه می توانید با برند مالی مید وارد مذاکره شوید و درخواست خود را به ثبت برسانید. برای این کار بهتر است با اطلاعات کامل در مورد برند و منطقه انتخاب شده اقدام کنید. در صورت نیاز می توانید مرحله مذاکره یا مراحل بعدی را به مشاوران و متخصصان تراست بیزینس بسپارید.
  • خرید حق امتیاز: با خرید یک حق امتیاز خواهید توانست برای ویزای شغلی اقدام کنید. در مرحله خرید بهتر است از مشاوره های یک وکیل حقوقی استفاده کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید. قرارداد شما مجوز معتبر است تا با استفاده از آن در سیستم دولتی کشور کانادا برای ویزای شغلی موقت درخواست دهید و در کمتر از چند هفته آن را دریافت کنید.
  • ویزای شغلی و راه اندازی شعبه: شما در این مرحله می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید که به صورت موقت خواهد بود. با استفاده از این ویزای شغلی می توانید در منطقه مورد نظر حضور پیدا کنید و اقدامات اولیه را انجام دهید. پس از راه اندازی شعبه تقریبا یک سال با اقامت دائم فاصله خواهید داشت.

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی یک شعبه در مورد فرانچایز Molly Maid چیست؟

این فرانچایز یکی از ارزان ترین حق امتیازها در کشور کانادا به حساب می آید که برای خرید آن باید ۲۳ هزار دلار در نظر داشته باشید. در کنار این حق امتیاز، لازم است تا سرمایه کلی را نیز در نظر بگیرید که صرف خرید تجهیزات و اجاره محل خواهد شد. این سرمایه در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار خواهد بود. در صورتی که منطقه گران قیمتی را برای تاسیس شعبه انتخاب کنید، میزان سرمایه شما باید بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار باشد تا به راحتی در یک محل شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید.

آیا خرید فرانچایز Molly Maid در کانادا به اقامت دائم منجر خواهد شد؟

بله. خرید یک حق امتیاز از این برند شما را به اقامت دائم خواهد رساند و این در صورتی است که مراحل کار را با دقت و بدون مشکل طی کنید. خرید حق امتیاز منجر خواهد شد تا شما ویزای شغلی دریافت کنید که با استفاده از آن می توانید در خاک کانادا حضور پیدا کرده و شعبه مورد نظر را تاسیس کنید. 

توسعه فرانچایز Molly Maid در کانادا به چه صورتی است؟

این برند توسعه خوبی در سراسر کانادا داشته است که در نزدیک ۴۰ سال فعالیت خود توانسته است تا ۷۹ شعبه را تاسیس کند. باید اشاره کرد که برند مالی مید استقبال زیادی از توسعه خود می کند و سرمایه گذاران را برای تاسیس شعبه های جدید تشویق می کند. مطمئنا بعد از خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید در شرایط خوب از راهنمایی های مسئولان این برند برای تاسیس شعبه مورد نظر استفاده کنید.

مراحل تاسیس فرانچایز مالی مید در کانادا به چه صورت است؟

مراحل تاسیس یک شعبه در مورد این برند نیز مانند سایر فرانچایزها است و شما باید در ابتدا وارد مذاکره با مسئولان فرانچایز در این برند شوید. با ارائه طرح تجاری و تایید شدن آن، می توانید حق امتیاز را خریداری کرده و با استفاده از آن ویزای شغلی را دریافت کنید.

فعالیت اصلی فرانچایز Molly Maid در کانادا چیست؟

فرانچایز Molly Maid در کانادا در حوزه خدمات منزل و تمیزکاری فعالیت دارد و این برند یکی از معروف ترین برندها در این حوزه است. در بسیاری از مناطق کشور کانادا مردم زمان کافی برای تمیزکاری منزل ندارند و آن را به شرکت های خدماتی مختلف می سپارند. همین امر منجر شده است تا در رده شغلی خدمات منزل بتوان فرصت های خوبی را برای مهاجرت در اختیار داشت.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.