خرید فرانچایز Novus Glass در کانادا

خرید فرانچایز Novus Glass در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 50000
  • شروع فعالیت در کانادا :1972
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :در حدود ۳۵ تا ۱۸۵ هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Novus Glass در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۷۲
تعداد فرانچایز فعال۶۹
مبدا برندکشور آمریکا
افراد کلیدی فرانچایزBill Gohl – Owner
مبلغ حق امتیاز۵۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۳۵ تا ۱۸۵ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات تعمیر خودرو
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Novus Glass آشنا شوید

فرانچایز Novus Glass در کانادا در حوزه تعمیر و تعویض بخش های شیشه خودرو فعالیت دارد که در دسته خدمات تعمیر خودرو دسته بندی می شود. این فرانچایز سابقه طولانی مدتی در این حوزه شغلی دارد و در مدت زمان نزدیک به ۵۰ سال توانسته است تا شعبه های متعددی را در سراسر کشور کانادا تاسیس کند.

فرانچایز Novus Glass در کانادا حق امتیاز خود را با مبلغ متوسطی ارائه می دهد و شما برای تاسیس یک شعبه از این برند نیاز به سرمایه های متوسط و بین ۳۵ تا ۱۸۵ هزار دلار خواهید داشت. 

ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان و خدمات از راه دور از جمله مهم ترین شعارهای این برند است و این برند از سرمایه گذاران خارجی برای تاسیس شعبه های بیشتر در کانادا استقبال می کند.

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Novus Glass در کانادا

فرانچایزهای این برند از مبلغ حدودی ۵۰ هزار دلار شروع می شود و شما بر اساس منطقه انتخاب شده می توانید از این فرصت ها استفاده کنید. مزیت مهم این برند بازدهی بالای آن است و شما با تاسیس یک شعبه در مناطق شلوغ و پر جمعیت مطمئنا خواهید توانست به درآمد خوبی از آن دست پیدا کنید.

برای تامین تجهیزات شعبه مورد نظر و استخدام افراد متخصص شما نیاز به یک سرمایه کلی دارید که ممکن است بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار باشد. البته، از مهم ترین موضوعات باید به اجاره یک محل نیز اشاره کرد که بر اساس منطقه انتخاب شده ممکن است مبلغ مورد نیاز متغیر باشد. 

در این لینک وب سایت می توانید اطلاعات مورد نیاز را برای تاسیس یک شعبه از این برند مشاهده کنید که به صورت مرحله به مرحله در ادامه توضیح داده می شوند.

  • مدارک اولیه: مدارک اولیه شما شامل تمکن مالی، مدارک هویتی و حتی مدرک زبان است که با آماده کردن آن ها می توانید درخواست خرید را ثبت کنید. در این مرحله آماده کردن سوابق شغلی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.
  • مذاکره با برند: شما می توانید از طریق وب سایت اینترنتی این برند درخواست تان را به ثبت برسانید و در این مرحله به بیزینس پلن نیز نیاز خواهید داشت. 
  • خرید حق امتیاز: در صورت تایید شدن بیزینس پلن شما، می توانید وارد مرحله خرید شوید که این کار بهتر است به یک وکیل حقوقی با تجربه و متخصص سپرده شود.
  • ویزای شغلی: در صورتی که مجوز مورد نظر را دریافت کنید، می توانید با مدارک کامل وارد مرحله ویزای کار شوید که مجوز شما برای ورود به خاک کانادا و راه اندازی شعبه ای از این برند است.
  • راه اندازی شعبه: شما پس از حضور در خاک این کشور می توانید شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید و پس از این کار خواهد بود که امکان درخواست برای اقامت دائم وجود خواهد داشت. از مهم ترین نکات برای موفقیت در مورد اقامت دائم باید به فعالیت این برند در مدت زمان قبل از درخواست اقامت دائم و استخدام فرد کانادایی اشاره کرد.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Novus Glass در کانادا چقدر است؟

مقدار سرمایه ای که شما در مرحله اول برای خرید یک مجوز نیاز دارید از حدود ۵۰ هزار دلار شروع می شود و با خرید این مجوز مسیر شما برای راه اندازی شعبه مورد نظر هموارتر خواهد شد. دقت داشته باشید که پس از خرید این حق امتیاز شما نیاز دارید تا سرمایه ای را نیز در اختیار داشته باشید تا تجهیزات مورد نظر را تامین کنید و یک محل برای راه اندازی شعبه اجاره کنید. این میزان بر اساس منطقه انتخاب شده ممکن است بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار متغیر باشد.

آیا با خرید یک فرانچایز Novus Glass در کانادا می توان به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید و این در صورتی است که شما مراحل احداث بیزینس را با موفقیت پشت سر بگذارید. پس از خرید مجوز فعالیت شما با ویزای کار وارد منطقه انتخاب شده خواهید شد و می توانید پس از راه اندازی شعبه کانادایی و استخدام افراد برای اقامت دائم کانادا درخواست دهید.

توسعه فرانچایز Novus Glass در کانادا به چه صورت بوده است؟

توسعه این فرانچایز در کشور کانادا به صورتی است که نزدیک ۷۰ شعبه از آن را می توان در سراسر این کشور مشاهده کرد. این فرانچایز در سال ۷۲ میلادی پایه گذاری شده است و پس از گذشت سالیان سال از فعالیت آن، تجربه منحصر به فردی را در زمینه ارائه خدمات خودرو به دست آورده است. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید در شرایطی بدون ریسک از طریق این فرانچایز به اقامت دائم دست پیدا کنید.

مراحل اصلی راه اندازی فرانچایز Novus Glass در کانادا چیست؟

مراحل راه اندازی یک فرانچایز در مورد این برند مسیر آسانی دارد و شما می توانید پس از خرید یک مجوز فعالیت مراحل مذاکره با برند و خرید را شروع کنید. با ثبت درخواست شما باید طرح تجاری تان را ارائه دهید که در صورت تایید شدن آن امکان خرید حق امتیاز و شروع پروژه بیزینسی در این کشور وجود خواهد داشت.

فعالیت اصلی برند Novus Glass در کانادا چیست؟

فرانچایز Novus Glass در کانادا در حوزه ارائه خدمات تعمیر اتومبیل فعالیت دارد و حوزه کاری آن به صورت مشخص روی تعویض و تعمیر شیشه خودرو است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.