خرید فرانچایز Pizza Pizza در کانادا

خرید فرانچایز Pizza Pizza در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :CAD 30000
 • شروع فعالیت در کانادا :1967
 • مناطق فعال در کانادا :BC, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :650K$ - $250K
 • بازه سرمایه مورد نیاز :250-500

فرانچایز Pizza Pizza در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۶۷
تعداد فرانچایز فعال۴۴۰
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزMichael Overs – Founder
مبلغ حق امتیاز۳۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۲۵۰ تا ۶۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کانادابیشتر ایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهمحصولات غذایی و فست فود
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز پیتزا پیتزا در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Pizza Pizza در کانادا فعالیت خود را از سال ۱۹۶۷ میلادی شروع کرد و در مدت زمان معین به بهترین توسعه بیزینس دست پیدا کرد. به جرات می توان گفت، این برند از رشد بسیار قابل توجهی برخوردار بوده است و توانسته است بیش از ۴۴۰ شعبه را در سراسر این کشور راه اندازی کند.

شما در کمتر برند غذا در این کشور می توانید این تعداد از شعبه ها را مشاهده کنید که این امر نشان از محبوبیت فرانچایز پیتزا پیتزا در کانادا است.

دفتر اصلی این برند در تورنتو انتاریو قرار دارد و شعبه های معروف‌ آن را می توان در نوا اسکوشیا، کبک و نیوبرانزویک مشاهده کرد. مزیت مهم این برند محبوبیت بالای آن و حق امتیاز پایین است و با این شرایط مطمئنا شما پس از خرید یک حق امتیاز و راه اندازی شعبه مورد نظر می توانید یک بیزینس خوب را در کانادا شروع کنید. 

شما می توانید در این آدرس اینترنتی اطلاعات مربوط به این برند را مشاهده کنید. اهداف مهم برند پیتزا پیتزا به صورت زیر است.

 • کیفیت منحصر به فرد
 • مشتری مداری
 • تحویل سریع
 • به کار بردن فناوری
 • توسعه برند

برای خرید فرانچایز Pizza Pizza در کانادا چه میزان سرمایه مورد نیاز است؟

برندهای فرانچایزی معمولا سرمایه کمی برای ارائه حق امتیاز درخواست می کنند. برای نمونه، شما می توانید از برند پیتزا پیتزا یک حق امتیاز با مبلغ ۳۰ هزار دلار را خریداری کنید. پس از خرید حق امتیاز و عقد قرارداد، باید مرحله بعدی را طی کنید که همان تاسیس شعبه است.

برای این کار نیاز دارید تا میزان سرمایه ای را نیز در نظر بگیرید که بر اساس منطقه انتخاب شده ممکن است متغیر باشد. در حالت کلی، این میزان سرمایه بر اساس بزرگی شعبه و منطقه انتخابی بین ۲۵۰ تا ۶۵۰ هزار دلار خواهد بود.

برای کسب اطلاعات در مورد نحوه خرید فرانچایز Pizza Pizza در کانادا می توانید به این آدرس اینترنتی مراجعه کنید. مراحل کار برای راه اندازی شعبه مورد نظر به صورت زیر است.

 • مدارک لازم: مدارک لازم را در مرحله اول به صورت کامل و دقیق آماده کنید تا در شرایط مناسب با برند تماس بگیرید.
 • مذاکره: در صورتی که قصد رسیدن به بهترین نتیجه را دارید، می توانید مرحله مذاکره با مسئولان این فرانچایز را به یک متخصص بسپارید.
 • طرح تجاری: بیزینس پلن در این مرحله مورد نیاز است و شما در صورت درخواست از طرف برند باید بیزینس پلن تان را ارائه دهید. بیزینس پلن نشان دهنده برنامه های شما برای آینده شعبه مورد نظر است.
 • خرید حق امتیاز: برای عقد یک قرارداد مطمئن می توانید کار خود را در این مرحله به یک وکیل حقوقی با تجربه بسپارید. در این صورت پس از عقد قرارداد از مفاد آن مطمئن خواهید شد و با خیال راحت می توانید شعبه مورد نظر را در منطقه انتخاب شده تاسیس کنید.
 • راه اندازی شعبه: با مدارک خرید حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید. پس از موفقیت برای ویزای شغلی، باید با آن در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کنید و مراحل تاسیس آن را شروع کنید. مطمئن باشید که مسئولان این برند شما را کمک خواهند کرد و با دادن مشاوره های مختلف مسیر راه اندازی را برایتان آسان تر خواهند کرد.  

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Pizza Pizza و راه اندازی شعبه چقدر است؟

شما با سرمایه کمی می توانید یک حق امتیاز از این برند را خریداری کنید که ۳۰ هزار دلار است. با خرید این حق امتیاز قدرت این را خواهید داشت تا یک شعبه را با مدیریت خودتان در این کشور شروع کنید. برای خرید یک محل یا اجاره آن و تامین تجهیزات نیاز خواهید داشت تا سرمایه در گردشی را در نظر داشته باشید که بر اساس منطقه انتخاب شده متفاوت خواهد بود.

آیا خرید فرانچایز Pizza Pizza در کانادا در نهایت به اقامت دائم منجر خواهد شد؟

بله. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند باید به فکر ویزای کار باشید و با استفاده از آن در کانادا حضور پیدا کنید. در صورتی که بتوانید در مدت یک ساله شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید، در شرایطی ایده ال به اقامت دائم کانادا دست پیدا خواهید کرد. خرید فرانچایز پیتزا پیتزا گزینه ای خوب به شمار می رود و شما با استفاده از آن در شرایط خوب می توانید یک بیزینس شخصی را راه اندازی کنید.

توسعه فرانچایز پیتزا پیتزا در کانادا به چه صورتی است؟

توسعه این فرانچایز در کشور کانادا در حد قابل قبولی است و شما با استفاده از خرید حق امتیاز این برند مطمئنا یک بیزینس خوب را راه اندازی خواهید کرد. دقت داشته باشید که توسعه پیتزا پیتزا در تمامی ایالت های آن خوب بوده است و پس از تاسیس آن می توان ۴۴۰ شعبه از این برند را در سراسر کانادا مشاهده کرد.

مراحل شروع به راه اندازی شعبه فرانچایز پیتزا پیتزا در کانادا چیست؟

در حالت کلی، شما باید مدارک اولیه را برای خرید فرانچایز آماده کنید و با مسئولان آن وارد مذاکره شوید. این برند به شما اجازه خواهد داد تا در بیشتر ایالت های کانادا یک شعبه تاسیس کنید و این کار پس از ارائه طرح تجاری و تایید خرید حق امتیاز است. پس از این تایید، مسئولان پیتزا پیتزا به شما کمک می کنند تا تجهیزات را تهیه کنید و شعبه مورد نظر را احداث کنید.

فعالیت اصلی فرانچایز پیتزا پیتزا در کانادا چیست؟

این برند در حوزه عرضه محصولات غذایی و به صورت مشخص محصولات فست فود فعالیت دارد. فرانچایز Pizza Pizza برندی معتبر است که محصولات آن شامل پیتزا، بال مرغ و سالاد فست فود است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.