خرید فرانچایز Plato’s Closet در کانادا

خرید فرانچایز Plato's Closet در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 32500
  • شروع فعالیت در کانادا :1997
  • مناطق فعال در کانادا :US, BC, AB, SK, MB, ON, NB, NS
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :200 تا 400 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :250-500

فرانچایز Plato’s Closet در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۹۷
تعداد فرانچایز فعال۳۲
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزDana Zuber – Owner
مبلغ حق امتیاز۳۲.۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ تا هزار دلار
مناطق فعال کانادااکثر ایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهپوشاک
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Plato’s Closet بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Plato’s Closet در کانادا جزو زیر برندهای وینمارک است و شما با تامین سرمایه های متوسط می توانید یک حق امتیاز از این برند خریداری کنید. دقت داشته باشید که این برند در کشور آمریکا و کانادا فعالیت می کند و در ایالت هایی مانند بریتیش کلمبیا، انتاریو، ساسکاچوان، نیوبرانزویک و آلبرتا می توانید شعبه ای از آن را تاسیس کنید.

این فرانچایز به صورت مشخص روی خرید و فروش پوشاک نوجوانان تمرکز دارد و به همین دلیل است که این برند یکی از محبوب ترین ها در سراسر آمریکای شمالی به شمار می رود.

در صورتی که بخواهید به صورت مستقیم وارد بازار کار پوشاک شوید، این برند بهترین پیشنهاد خواهد بود. شما با تمرکز روی نکاتی مانند کیفیت، رضایت مشتریان و عرضه محصولات به روز می توانید بهترین بیزینس پلن را برای این فرانچایز آماده کنید و در یکی از مناطق خوب کشور کانادا شعبه ای از Plato’s Closet را تاسیس کنید.

سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Plato’s Closet چقدر است؟

سرمایه لازم برای زیر برندهای وینمارک در حد مشخصی است و شما برای تاسیس یک شعبه پوشاک از این برند نیاز به تامین سرمایه ۳۲.۵ هزار دلاری خواهید داشت. با ارائه این مبلغ، مجوزی به شما اعطا خواهد شد که با استفاده از آن می توانید برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید و با استفاده از آن مهاجرت کنید. 

در مرحله بعدی نیاز است تا میزان سرمایه ای هم برای راه اندازی شعبه و تامین امکانات در نظر گرفته شود که میزان سرمایه مورد نیاز برای آن بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار خواهد بود. در حالت کلی، مراحل کار برای راه اندازی یک شعبه به صورت زیر است که اطلاعات آن را می توانید در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید.

  • مدارک اولیه و مذاکره با برند: پس از اطمینان از مدارکی مانند تمکن مالی، زبان و سوابق شغلی می توانید برای مذاکره با برند آماده شوید و درخواست خود را از طریق وب سایت اینترنتی آن به ثبت برسانید.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما نشان دهنده برنامه هایتان است و این بیزینس پلن باید به صورت کامل و بی نقص آماده شود. 
  • خرید حق امتیاز: خرید یک حق امتیاز از این برند نیازمند تایید شدن بیزینس پلن است و پس از تایید شدن آن شما با همراهی یک وکیل حقوقی با تجربه می توانید بهترین قرارداد را به ثبت برسانید.
  • ویزای شغلی: با مدارکی که در مراحل قبلی آماده کرده اید می توانید برای ویزای شغلی کانادا درخواست دهید. این ویزای شغلی مجوز شما برای مهاجرت به کانادا است که معمولا به صورت یک ساله یا دو ساله و به صورت موقت صادر می شود.
  • راه اندازی: شما با استفاده از ویزای شغلی باید در منطقه انتخاب شده حضور پیدا کرده و مراحل راه اندازی را طی کنید. در صورتی که بتوانید شعبه را با موفقیت راه اندازی کنید، می توانید پس از یک سال برای اقامت دائم کانادا نیز درخواست دهید.

سوالات متداول

سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Plato’s Closet در کانادا چقدر است؟

سرمایه لازم برای خرید یک فرانچایز از این برند در مرحله اولیه ۳۲.۵ هزار دلار است که شما با پرداخت این هزینه موفق به خرید مجوز راه اندازی خواهید شد. پس از این کار، نیاز است تا برای اجاره محل و تامین امکانات لازم نیز سرمایه ای را در نظر داشته باشید که بر اساس منطقه انتخاب شده ممکن است بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار باشد. 

آیا خرید فرانچایز Plato’s Closet در کانادا گزینه خوبی برای مهاجرت است؟

شما با خرید یک فرانچایز از این برند در نهایت خواهید توانست تا به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید. این اقامت دائم در صورتی به شما اعطا خواهد شد که بتوانید بر اساس بیزینس پلن و در منطقه انتخاب شده شعبه ای از این برند را راه اندازی کنید. پس از خرید حق امتیاز شما می توانید ویزای شغلی را اخذ کنید و با استفاده از این ویزای شغلی در کشور کانادا حضور پیدا کرده و شعبه را تاسیس کنید.

توسعه فرانچایز Plato’s Closet در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه فرانچایز Plato’s Closet در کانادا در حد قابل قبولی است و پس از حدود ۲۵ سال گذشت از تاسیس آن می توان شعبه های متعددی از این برند را در سراسر کشور کانادا مشاهده کرد. این فرانچایز در حال حاضر بیش از ۳۰ شعبه در کانادا دارد که این شعبه ها در مناطق مختلف کشور هستند.

مراحل تاسیس و راه اندازی یک شعبه از فرانچایز Plato’s Closet در کانادا به چه صورتی است؟

برای تاسیس یک شعبه از این برند شما می توانید پس از آماده سازی مدارک خود اقدام کنید و با مسئولان این برند وارد مذاکره شوید. در صورت تایید شدن برنامه های آینده شما، می توان مرحله خرید را انجام داد و در این صورت با شرایط آسان می توانید وارد مرحله ویزای شغلی شوید. با دریافت ویزای شغلی، امکان مهاجرت وجود دارد و به راحتی می توان با استفاده از آن شعبه ای از این برند را در کانادا تاسیس کرد.

فعالیت اصلی این برند در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی فرانچایز Plato’s Closet در کانادا در حوزه خرید و فروش پوشاک نوجوانان است که این پوشاک می تواند از پوشاک یک بار استفاده شده یا نو باشد. نوجوانان آمریکای شمالی طرفداران این برند هستند و بخش بزرگی از نیازهای خود از نظر پوشاک را از فروشگاه های Plato’s Closet تامین می کنند.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.