خرید فرانچایز Play It Again Sports در کانادا

خرید فرانچایز Play It Again Sports در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 32500
  • شروع فعالیت در کانادا :1983
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :K400$ - $300K
  • بازه سرمایه مورد نیاز :250-500

فرانچایز Play It Again Sports در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۳
تعداد فرانچایز فعال۳۵
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزMartha Morris – Founder
مبلغ حق امتیاز۳۲.۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهخدمات ورزشی و خرید و فروش تجهیزات ورزشی
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Play It Again Sports در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Play It Again Sports در کانادا و آمریکا فعالیت دارد و تمرکز اصلی آن روی خرید و فروش لوازم و تجهیزات ورزشی است. این تجهیزات ورزشی می توانند در حوزه های مختلفی باشند که از بوکس و دوچرخه سواری گرفته تا ورزش ژیمناستیک و ورزش های توپی را شامل می شود. با این تفاسیر، برند Play It Again Sports در کشور کانادا دارای محبوبیت زیاد و قدرت رشد بالایی است. 

از مهم ترین شعارهای این برند ارائه خدمات با کیفیت و سریع به مشتریان است و شما با خرید یک حق امتیاز در این برند با فعالان ورزشی مختلف در کانادا ارتباط خواهید داشت. پس از مرحله خرید یک حق امتیاز، امکان این وجود دارد که از مسئولان فرانچایز مشاوره بگیرید و در مرحله تاسیس فروشگاه به متخصصان بیزینس دسترسی خواهید داشت. در این وب سایت می توانید حوزه فعالیت این برند را مشاهده کنید و در مورد آن بیشتر بدانید.

سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Play It Again Sports در کانادا چقدر است؟

برای خرید یک حق امتیاز از این برند سرمایه بسیار زیادی لازم نیست و این برند را می توان یکی از ارزان ترین ها در کانادا به حساب آورد. شما می توانید با پرداخت ۳۲ هزار دلار در این کشور یک مجوز فعالیت دریافت کنید و پس از آن سرمایه ای هم برای تامین تجهیزات و احتمالا اجاره محل نیاز خواهد بود.

در صورتی که با یک برنامه درست و صحیح پیش بروید، دریافت اقامت دائم با استفاده از این فرانچایز یکی از ارزان ترین و آسان ترین روش ها است.

شما می توانید با مراجعه به این آدرس اینترنتی اطلاعات مربوط به خریداری و احداث یک بیزینس را مشاهده کنید که مراحل آن به صورت زیر است.

  •  تماس با مسئولان فرانچایز: با تماس با مسئولان این فرانچایز می توانید علاقه خود را برای راه اندازی یک شعبه ابراز کنید. بهتر است قبل از این کار مدارک خود را کامل آماده کنید تا در صورت نیاز به مسئولان فرانچایز ارائه شوند.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما نشان دهنده برنامه هایتان برای آینده شعبه است و این مدرک باید به صورت دقیق و بی نقص آماده شود.
  • خرید حق امتیاز: با تایید شدن بیزینس پلن شما می توانید پرداخت را انجام دهید که در این مرحله مطمئنا به یک وکیل حقوقی با تجربه نیاز دارید تا قرارداد را بررسی کرده و از آن مطمئن شود.
  • ویزای شغلی: با مدارک کامل و با مجوز فعالیت می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و این ویزای شغلی مجوز شما برای حضور در کانادا خواهد بود. شما باید در مدت زمان یک ساله پس از حضور در این کشور برای راه اندازی شعبه مورد نظر اقدام کرده و مقدمات اقامت دائم را فراهم کنید.

سوالات متداول

سرمایه مورد نیاز برای خرید یک حق امتیاز از فرانچایز Play It Again Sports در کانادا چقدر است؟

برای خرید یک حق امتیاز از این برند به سرمایه متوسطی نیاز است که در حد ۳۲.۵ هزار دلار برآورد شده است. با پرداخت این میزان از سرمایه شما یک مجوز دریافت خواهید کرد که برای اقدام به ویزا و تاسیس شعبه مورد نظر لازم است. برای تامین تجهیزات و لوازم مورد نیاز هم سرمایه بر اساس منطقه انتخابی تفاوت دارد. با این حال، می توان گفت سرمایه کلی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار برای راه اندازی یک شعبه از این برند کافی است.

آیا خرید فرانچایز Play It Again Sports در کانادا در نهایت به اقامت دائم منجر خواهد شد؟

بله. شما با خرید این فرانچایز می توانید در شرایط بهتری برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید و مسیر شما برای دریافت آن بسیار هموارتر خواهد شد. این فرانچایز عضو رسمی Cfa.ca است که به عنوان انجمن فرانچایزهای کانادا شناخته می شود. پس از خرید یک حق امتیاز می توانید با ویزای کار در این کشور حضور پیدا کنید و مقدمات اقامت دائم را فراهم کنید.

توسعه فرانچایز Play It Again Sports در کانادا به چه صورتی بوده است؟

این برند در مناطق مختلف کانادا و در کشور آمریکا فعالیت می کند و در چند ساله اخیر به توسعه زیادی دست پیدا کرده است. ۳۵ شعبه فعال از این برند در کل کانادا وجود دارد که در مناطقی مانند انتاریو حضور دارند. این برند از فروشگاه ها و بیزینس های معروف و محبوب در این کشور است و به دلیل جذابیت آن، سرمایه گذاران زیادی به سمت سرمایه گذاری روی آن حرکت کرده اند.

مراحل خرید و راه اندازی فرانچایز Play It Again Sports در کانادا به چه صورتی است؟

برای راه اندازی یک شعبه از این برند بهتر است مراحل را به صورت کامل به یک متخصص بسپارید تا از مرحله مذاکره تا خرید حق امتیاز را برای شما انجام دهد. در صورتی که حرفه ای عمل کنید، در مدت زمان دو سه ماهه می توانید حق امتیاز این برند را خریداری کرده و در مرحله بعد برای ویزای شغلی اقدام کنید.

حوزه فعالیت این برند به چه صورتی است؟

فعالیت اصلی فرانچایز Play It Again Sports در کانادا روی خرید و فروش تجهیزات ورزشی صفر و کارکرده است. در واقع، این بیزینس یک فروشگاه به شمار می رود که در حوزه ورزشی فعالیت دارد و در کشور کانادا به خرید و فروش لوازم در حوزه های ورزشی مختلف می پردازد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.