خرید فرانچایز Proper Measure در کانادا

خرید فرانچایز Proper Measure در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 29000
  • شروع فعالیت در کانادا :2002
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :50 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Proper Measure در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۲
تعداد فرانچایز فعال۱۸
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزIan Heath, President
مبلغ حق امتیاز۲۹ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهساخت و ساز
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Proper Measure کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Proper Measure در کانادا در حوزه ارائه خدمات مهندسی ساختمان و به صورت مشخص روی نقشه کشی فعالیت می کند. این برند حق امتیاز خود را با مبالغ متوسطی در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد و شما با کمترین سرمایه می توانید یک حق امتیاز از آن خریداری کنید.

دقت داشته باشید که در مورد تاسیس یک شعبه از این برند بهتر است روی مناطق پر جمعیت و شهری تمرکز داشته باشید چرا که این نوع مناطق از پر بازده ترین بخش ها برای صنعت ساخت و ساز و مسکن به حساب می آیند.

فرانچایز Proper Measure در کانادا شعارهای مهمی دارد که از مهم ترین آن ها باید به کیفیت، سرعت در خدمات و رضایت مشتریان اشاره کرد. شما با مراجعه به آدرس اینترنتی این برند در این لینک می توانید با خدمات آن آشنا شوید و یک بیزینس پلن خوب و قابل اتکا آماده کنید.

بیزینس پلن برای موفقیت در مسیر خرید حق امتیاز مدرکی مهم است و بهترین کار این است که این مدرک را با همراهی یک متخصص آماده کنید.

مبلغ سرمایه گذاری برای خرید فرانچایز Proper Measure در کانادا چقدر است؟

فرانچایز Proper Measure در کانادا حق امتیاز و مجوز راه اندازی شعبه را با مبالغ متوسطی ارائه می دهد و شما برای خرید آن به میزان زیادی از سرمایه نیاز ندارید. این مبلغ ۲۹ هزار دلار است که با خرید آن به راحتی می توانید برای ویزای شغلی کشور کانادا اقدام کنید. در صورتی که بخواهید یک شعبه را در مناطق شلوغ احداث کنید، نیاز به مبلغ اجاره بیشتری خواهید داشت اما درآمد در این مناطق نیز بسیار بالاتر است.

به طور کلی، شما برای اجاره یک محل و تامین امکانات و تجهیزات به حدود ۵۰ هزار دلار سرمایه نیاز دارید و در صورت نبود مشکل در مورد آن در کمتر از ۱.۵ سال می توانید با این روش به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید.

مراحل خرید و راه اندازی شعبه در مورد فرانچایز Proper Measure را می توانید در این آدرس اینترنتی مشاهده کنید که به صورت زیر خواهد بود.

  • مدارک اولیه: مدارک اولیه برای موفقیت در این مسیر شامل مدارک هویتی، سوابق شغلی و زبان هستند. شاید در مراحل اول به مدرک زبان نیازی نباشد اما بهترین کار این است که این مدرک را آماده کنید تا با خیال راحت وارد مذاکره با برند شوید.
  • مذاکره با برند: شما باید درخواست خود را برای خرید حق امتیاز به مسئولان فرانچایز تقدیم کنید. با ارائه این درخواست مسئولان این فرانچایز با شما تماس خواهند گرفت و می توانید مرحله خرید را شروع کنید.
  • بیزینس پلن: در مرحله مذاکره با برند برنامه های شما درخواست خواهند شد. دقت کنید که این برنامه ها باید عملی باشند و در مسیر توسعه برند باشند تا مسئولان آن با تاسیس شعبه موافقت کنند.
  • خرید حق امتیاز: با تایید برنامه های شما، می توانید با همراهی یک وکیل حقوقی حق امتیاز را خریداری کنید. در مرحله خرید نیاز است تا به بندهای قرارداد دقت شود تا در آینده در مورد قرارداد مشکلی به وجود نیاید.
  • ویزای شغلی: شما پس از خرید یک حق امتیاز می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و این ویزای شغلی مجوز شما برای حضور در منطقه انتخاب شده است. شما باید پس از حضور در منطقه مورد نظر شعبه برند را تاسیس کنید تا بتوانید برای اقامت دائم کانادا درخواست دهید.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Proper Measure چقدر است؟

برای خرید یک مجوز فعالیت از این برند شما نیاز دارید تا سرمایه ای حدود ۲۹ هزار دلار را پرداخت کنید. با پرداخت این میزان از سرمایه خواهید توانست تا برای ویزای شغلی اقدام کنید و یک ویزای شغلی موقت دریافت کنید. در مورد سرمایه مورد نیاز برای اجاره یک محل یا تامین امکانات نیز شما لازم دارید تا میزان سرمایه ای را در نظر بگیرید که با حدود ۵۰ هزار دلار این موارد قابل انجام هستند.

آیا خرید فرانچایز Proper Measure در کانادا گزینه ای مناسب برای مهاجرت است؟

با خرید یک حق امتیاز از این برند شما می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید. در صورتی که در این مرحله به موفقیت دست پیدا کنید، امکان اقدام برای ویزای شغلی وجود دارد که با اخذ یک ویزای موقت می توانید در منطقه مورد نظر حضور داشته باشید و مقدمات اقامت دائم را فراهم کنید. اقامت دائم در صورتی به شما تعلق خواهد گرفت که بتوانید در منطقه انتخاب شده شعبه ای از این برند را تاسیس کنید و فرد کانادایی استخدام کنید.

توسعه فرانچایز Proper Measure در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این برند به صورتی بوده است که شما در سراسر این کشور نزدیک بیست شعبه را می توانید مشاهده کنید. این برند یکی از برندهای جوان و تازه کار در کشور کانادا است اما در مدت زمان کمی توانسته است تا شعبه های متعددی را در سراسر این کشور تاسیس کند. به دلیل تقاضای بالا برای خدمات این برند، فرانچایز Proper Measure قابلیت رشد بالایی در کشور کانادا دارد.

فعالیت اصلی این برند چیست؟

فرانچایز Proper Measure در کانادا در حوزه ارائه خدمات نقشه کشی و برنامه ریزی مهندسی ساخت و ساز فعالیت می کند. اهمیت صنعت ساخت و ساز در کشور کانادا به صورتی بوده است که در سال های قبل بیش از ۲۰ تا ۳۰ درصد از قدرت اقتصادی شهرهای بزرگ در دست صنعت ساخت و ساز و مسکن است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.