خرید فرانچایز ServPro در کانادا

خرید فرانچایز ServPro در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :CAD 34500
 • شروع فعالیت در کانادا :۱۹۶۷
 • مناطق فعال در کانادا :ایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :حدود ۱۰۰ تا هزار دلار
 • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز ServPro در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۶۷
تعداد فرانچایز فعال۱۷۵۴
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزEdgar Castillo – Owner
مبلغ حق امتیاز۳۴.۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهساخت و ساز
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز ServPro بیشتر آشنا شوید

فرانچایز ServPro در کانادا فعالیت اصلی خود را از سال ۶۷ میلادی آغاز کرد و این برند در مدت زمان پس از شروع به فعالیت توانسته است تا به توسعه قابل توجهی در کشور کانادا دست پیدا کند. این برند توانسته است تا با حضور پر قدرت در بازار کار شعبه هایی را در سراسر کشور کانادا و در ایالت های مهم آن تاسیس کند.

توسعه این برند در کمتر بیزینسی در کشورهای آمریکای شمالی دیده شده است و شما می توانید با تامین سرمایه های متوسط یک حق امتیاز از آن را خریداری کنید.

خدمات متنوعی از طرف ServPro ارائه می شوند و شما می توانید با در نظر داشتن این خدمات بهترین بیزینس پلن را آماده کنید. خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان از بهترین خدمات این برند است و ServPro روی مشکلاتی تمرکز دارد که پس از حوادث مختلف طبیعی و غیر طبیعی ممکن است برای یک سازه ساختمانی به وجود آید.

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز ServPro در کانادا چقدر است؟

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز سرو پرو ۳۴.۵ هزار دلار است و این مبلغ صرف تامین هزینه مجوز خواهد شد. با خرید یک مجوز از این برند، شما می توانید برای ویزای شغلی اقدام کنید و پس از حضور در کشور مقصد نیاز به تامین سرمایه های کلی است. این سرمایه برای اجاره یک محل و تجهیزات خواهد بود که در مورد این برند بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار متغیر است. 

شما با اطلاعات این آدرس اینترنتی می توانید مراحل کار را پیش ببرید که به صورت مرحله به مرحله در ادامه بیان می شوند.

 • مدارک اولیه: در مرحله اول بهتر است به فکر مدرک زبان باشید تا مشکلی در مراحل بعدی و در بخش مذاکره با برند به وجود نیاید. سوابق شغلی شما و رزومه تان از مهم ترین مدارک برای موفقیت است.
 • مذاکره با برند: با مدارک کامل می توانید درخواست خود را با این بیزینس مطرح کنید و بهتر است تا بدانید در اوایل ثبت درخواست نیازی به تمامی مدارک نیست. شما می توانید مذاکره با برند را به یک متخصص بسپارید تا کار شما را از صفر تا صد انجام دهد.
 • بیزینس پلن:‌ در مرحله مذاکره با برند شما به بیزینس پلن نیاز دارید تا برنامه هایتان را به صورت کامل نشان دهد. در صورت تایید شدن این بیزینس پلن خواهد بود که می توانید حق امتیاز را خریداری کنید.
 • خرید حق امتیاز: خرید حق امتیاز با همراهی یک وکیل حقوقی بهترین گزینه است تا تمامی مفاد قرارداد بررسی شده و یک قرارداد مطمئن به ثبت برسد.
 • ویزای شغلی: با تکمیل مراحل قبلی نوبت به اقدام برای ویزای شغلی است که به صورت کوتاه مدت یک ساله یا دو ساله صادر خواهد شد.
 • راه اندازی شعبه: برای راه اندازی شعبه شما می توانید با استفاده از ویزای شغلی در منطقه انتخاب شده حضور داشته باشید. شما در این مرحله می توانید از تخصص مسئولان این برند هم استفاده کنید و بیزینس خود را بدون مشکل تاسیس کنید. 

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز ServPro در کانادا چقدر است؟

سرمایه لازم برای خرید یک حق امتیاز از این برند بسیار مناسب است و شما می توانید با پرداخت ۳۴.۵ هزار دلار یک مجوز راه اندازی شعبه از این برند دریافت کنید. دقت داشته باشید که برای تامین تجهیزات شعبه مورد نظر و اجاره کردن محل شما به سرمایه ای نیاز خواهید داشت که مقدار آن بر اساس منطقه مورد نظر ممکن است متغیر باشد. در حالت کلی، با داشتن بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار می توان یک حق امتیاز از این برند خریداری کرد.

آیا می توان با خرید فرانچایز ServPro به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کرد؟

این فرانچایز امکان آن را در اختیار شما قرار خواهد داد تا با خیال راحت به سمت اقامت دائم کشور کانادا حرکت کنید. روش کار برای دریافت اقامت دائم این کشور به صورتی است که شما باید ابتدا ویزای شغلی را دریافت کنید و با استفاده از آن شعبه مورد نظر را احداث کنید. با این کار شما می توانید پس از یک سال فعالیت شعبه برای اقامت دائم کشور کانادا درخواست دهید.

توسعه فرانچایز ServPro در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه فرانچایز ServPro در این کشور بسیار عالی است و بیش از ۱۷۰۰ شعبه از آن نشان از توسعه شگفت انگیز این برند در سال های قبل است. در واقع، خدماتی که این برند ارائه می دهد تقاضای بالایی در سراسر کشور کانادا دارند و در مدت زمان معینی این برند توانسته است به این رشد بی نظیر دست پیدا کند.

مراحل شروع به کار و راه اندازی یک شعبه از این برند در کشور کانادا به چه صورتی است؟

شما با آماده کردن مدارک اولیه مانند مدارک هویتی و سوابق شغلی می توانید درخواست خرید را به فرانچایز ServPro ارائه کنید. با این درخواست می توانید خرید فرانچایز را انجام دهید و پس از آن خواهد بود که امکان اقدام برای ویزای شغلی وجود دارد. با ویزای شغلی می توان در کشور کانادا حضور پیدا کرد و شعبه ای از این برند را در آن تاسیس کرد.

فعالیت اصلی این برند در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی این برند در حوزه ساختمان و مسکن است و این برند به صورت مشخص روی بازسازی و تمیزکاری ساختمان ها فعالیت دارد. در بسیاری از مواقع مانند بحران های طبیعی طوفان و سیل مشکلات بسیاری برای یک محل زندگی به وجود می آید و حتی ممکن است مشکلاتی مانند آتش سوزی هم چهره ساختمان و حتی ساختار آن را بر هم بزند. فرانچایز ServPro در همین حوزه فعالیت می کند و هدف آن ارائه بهترین خدمات نوسازی و بازسازی ساختمان ها است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.