خرید فرانچایز Simply For Life در کانادا

خرید فرانچایز Simply For Life در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :30 هزار دلار
 • شروع فعالیت در کانادا :2001
 • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :100 تا 250 هزار دلار
 • بازه سرمایه مورد نیاز :150-250

فرانچایز Simply For Life در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۱
تعداد فرانچایز فعال۳۸
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزBruce Sweeney – founder
مبلغ حق امتیاز۳۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهکلینیک و موسسه فیتنس و کوچینگ
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Simply for Life کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Simply for Life در کانادا در حوزه خدمات آموزش و کوچینگ فعالیت دارد و این موسسه به مخاطبان خود کمک می کند تا روش های سالم برای زندگی خود انتخاب کنند. با میزان سرمایه های متوسط می توان برای خرید حق امتیاز این برند اقدام کرد و دقت داشته باشید که شما با خرید یک مجوز فعالیت تحت نظر این برند فرصت درآمدزایی بالا و اقامت دائم کانادا را به دست خواهید آورد.

فرانچایز Simply for Life در کانادا سعی بر این دارد تا از فناوری ها و علوم نوین استفاده کند تا مخاطبان خود را به سمت یک زندگی شادتر و سالم تر حرکت دهد. در صورتی که قصد راه اندازی یک کلینیک مشاوره ای سلامت را دارید، Simply for Life تمامی امکانات را برای شما فراهم کرده است تا پس از یک سرمایه گذاری مطمئن به سمت راه اندازی بیزینس خود در این کشور حرکت کنید.

مبلغ مورد نیاز برای خرید فرانچایز Simply for Life در کانادا چقدر است؟

مبلغ مورد نیاز برای خرید یک حق امتیاز از این برند در حد ۳۰ هزار دلار است و دقت داشته باشید که با پرداخت این مبلغ امکان راه اندازی شعبه را در اختیار خواهید داشت. البته، قبل از حضور شما در کشور کانادا نیاز به فراهم کردن مقدماتی است که از مهم ترین آن ها باید به سرمایه مورد نیاز برای تامین امکانات و اجاره محل اشاره کرد.

براساس منطقه مورد نظر و پیشرفته بودن آن، شما بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار سرمایه نیاز خواهید داشت تا به راحتی و بدون دغدغه مسیر مهاجرت خود را طی کنید.

مراحل کار برای خرید یک حق امتیاز و راه اندازی شعبه در کانادا به صورت زیر است که اطلاعات آن را می توانید در این آدرس اینترنتی نیز مشاهده کنید.

 • مدارک اولیه: مدارک اولیه شما شامل مدارک تمکن مالی است و در کنار آن باید به فکر مدرک زبان و سوابق شغلی نیز باشید. 
 • درخواست: با مطمئن شدن از مدارک اولیه می توانید برای خرید حق امتیاز در این موسسه درخواست دهید که به صورت آنلاین خواهد بود.
 • بیزینس پلن: روی آماده کردن بیزینس پلن خود دقت زیادی داشته باشید و سعی کنید یک مدرک بی نقص آماده کنید. شما می توانید این مرحله را به متخصصان تراست بیزینس بسپارید. 
 • خرید حق امتیاز: با خرید حق امتیاز شما امکان اقدام برای ویزای شغلی را در اختیار خواهید داشت. این مرحله با همراهی یک وکیل حقوقی با تجربه خواهد بود تا بدون مشکل یک قرارداد مطمئن امضا شود.
 • ویزای شغلی: با خرید حق امتیاز شما در شرایط بهتری می توانید برای ویزای شغلی کشور کانادا درخواست دهید. در واقع، در این شرایط شانس شما برای اخذ ویزای شغلی بالاتر خواهد رفت.
 • راه اندازی: برای کسب اقامت دائم کشور کانادا شما می توانید با ویزای کاری در این کشور حضور پیدا کنید و مراحل راه اندازی را طی کنید. در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره تخصصی در این مرحله داشته باشید، مطمئنا مسئولان این برند شما را راهنمایی خواهند کرد.

سوالات متداول

برای خرید فرانچایز Simply for Life در کانادا چقدر سرمایه لازم است؟

برای خرید یک مجوز فعالیت از این برند شما نیاز به سرمایه حدودی ۳۰ هزار دلاری خواهید داشت و دقت داشته باشید که این مجوز برای اقدام به ویزای کار نیاز است. پس از خرید این مجوز شما لازم دارید تا سرمایه ای بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار را تامین کنید که این میزان باید صرف تجهیزات مورد نیاز و اجاره یک محل شود.

آیا با خرید یک فرانچایز Simply for Life در کانادا می توان به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کرد؟

با خرید یک حق امتیاز از این برند شما می توانید به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید. این در صورتی است که بتوانید مرحله خرید را با موفقیت پشت سر بگذارید و پس از آن در منطقه مورد نظر یک شعبه از این برند را تاسیس کنید. دقت داشته باشید که در صورت پایبند بودن شما به این موضوع و استخدام افراد کانادایی است که می توانید به راحتی به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید.

توسعه فرانچایز Simply for Life در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه فرانچایز Simply for Life در کشور کانادا در حد قابل توجهی بوده است و دقت داشته باشید که نزدیک ۴۰ شعبه از این برند در کشور کانادا تاسیس شده است. شعبه های مختلف این موسسه و کلینیک سلامت را می توان در ایالت هایی مانند آلبرتا، انتاریو و کبک مشاهده کرد.

مراحل راه اندازی شعبه ای از این برند در کشور کانادا به چه صورتی است؟

مراحل راه اندازی شعبه ای از این برند با آماده سازی مدارک اولیه مانند زبان، سوابق شغلی و تمکن مالی شروع می شود و شما پس از این کار می توانید درخواست خود را به ثبت برسانید. دقت داشته باشید که با تایید شدن برنامه های شما امکان خرید حق امتیاز وجود دارد و با این حق امتیاز می توانید برای مرحله ویزای شغلی کشور کانادا تقاضا دهید. 

فعالیت اصلی این برند در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی فرانچایز Simply for Life در کانادا در حوزه ارائه خدمات آموزش سلامت و تغذیه است. این برند به مخاطبان خود کمک می کند تا با اصلاح برنامه های غذایی و سبک زندگی خود، شرایط بهتر و سالم تری را در زندگی تجربه کنند و بتوانند از مشکلات و بیماری های مختلف به دور بمانند.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.