خرید فرانچایز Style Encore در کانادا

خرید فرانچایز Style Encore در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 32500
  • شروع فعالیت در کانادا :2013
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :200 تا 400 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :250-500

فرانچایز Style Encore در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۱۳
تعداد فرانچایز فعال۹
مبدا برندکشور آمریکا
افراد کلیدی فرانچایزWendy Irizarry – Owner 
مبلغ حق امتیاز۳۲.۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۲۰۰ تا ۴۰۰ تا هزار دلار
مناطق فعال کانادابیشتر ایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهپوشاک
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Style Encore بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Style Encore در بیشتر ایالت های کانادا فعالیت دارد که از آن جمله باید به بریتیش کلمبیا، انتاریو، البرتا، ساسکاچوان، منیتوبا و نیوبرانزویک اشاره کرد. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید یکی از شعبه های آن را در هر یک از این ایالت ها تاسیس کنید و با این بیزینس به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

سال های زیادی از شروع به فعالیت این برند نگذشته است و تاریخ تاسیس آن به سال ۲۰۱۳ میلادی باز می گردد. در این سال ها تعداد ۹ شعبه از این برند در ایالت های کانادا تاسیس شده است و شما می توانید با پرداخت هزینه متوسط یکی از شعبه های این برند را در کانادا تاسیس کنید.

از مهم ترین شعارهای این برند ارائه خدمات با کیفیت و رضایت خریدار و فروشنده است. Style Encore روی خرید و فروش پوشاک و لوازم مربوط به بانوان فعالیت دارد و این حوزه شغلی می تواند فرصت های خوبی را برای درآمدزایی در کشور کانادا ارائه دهد.

سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Style Encore در کانادا چقدر است؟

برای تاسیس یک شعبه از این فرانچایز شما می توانید ابتدا برای خرید حق امتیاز اقدام کنید که برای آن ۳۲.۵ هزار دلار نیاز است. با توجه به این مبلغ، Style Encore حق امتیاز خود را با مبلغ متوسطی واگذار می کند و شما پس از خرید آن باید به فکر تامین سرمایه های در گردش نیز باشید.

بر اساس منطقه انتخاب شده و تجهیزات و لوازمی که برای شعبه مورد نظر نیاز است، شما باید بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار را نیز برای مجهز کردن شعبه در نظر داشته باشید.

مراحل خرید یک فرانچایز از این برند را می توانید در این آدرس اینترنتی مشاهده کنید که اطلاعات آن به صورت مرحله به مرحله در ادامه نیز بیان می شوند.

  • مدارک اولیه: شما برای شروع به مذاکره با این برند باید در مورد مدارکی مانند تمکن مالی، مدارک هویتی و سوابق شغلی مطمئن باشید. در صورت نبود مشکل در این مرحله، باید با مسئولان برند وارد مذاکره شوید و درخواست خود را با آن ها مطرح کنید.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما همان مدرکی است که برنامه هایتان را نشان می دهد و شما با نوشتن یک مدرک کامل و بی نقص می توانید مسئولان فرانچایز را قانع کنید.
  • خرید حق امتیاز: در صورتی که بیزینس پلن شما مورد تایید واقع شود، می توانید خرید حق امتیاز را با همراهی یک وکیل حقوقی با تجربه پیش ببرید.
  • ویزای شغلی: با مدارک کامل پرونده امکان اقدام برای ویزای شغلی وجود دارد که مجوز شما برای حضور در منطقه انتخاب شده است.
  • راه اندازی شعبه: با دریافت ویزای شغلی شما اصلا نباید نگران مراحل بعدی باشید و در مرحله راه اندازی می توانید روی کمک متخصصان این برند حساب باز کنید. 

سوالات متداول

خرید فرانچایز Style Encore در کانادا به چه میزان از سرمایه نیاز دارد؟

شما برای خرید مجوز اولیه از این برند باید در حدود ۳۲.۵ هزار دلار در نظر داشته باشید. با خرید این حق امتیاز می توانید در مناطق مختلف کشور کانادا شعبه مورد نظر را احداث کنید و دقت داشته باشید که محدودیتی از این نظر وجود ندارد. در مرحله راه اندازی شعبه در کشور کانادا نیاز است تا سرمایه هایی بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار تامین شوند که این میزان از سرمایه دقیقا وابسته به بزرگی شعبه و منطقه انتخاب شده است.

آیا می توان با خرید فرانچایز Style Encore در کانادا به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

شما با خرید یک فرانچایز از این برند می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید و دقت داشته باشید که این در صورتی خواهد بود که شما بتوانید شعبه را راه اندازی کنید. پس از حضور شما در منطقه مورد نظر با ویزای شغلی، نیاز است تا یک محل را اجاره کنید یا خریداری کنید. در این محل شعبه این برند تاسیس خواهد شد و پس از مدت زمان فعالیت شعبه مورد نظر می توانید برای اقامت دائم کشور کانادا درخواست دهید.

توسعه فرانچایز Style Encore در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز در کشور کانادا در حد خوبی بوده است و بهتر است بدانید که این برند یکی از بیزینس های تازه تاسیس کشور کانادا به شمار می رود. در مدت زمان حدودی ۹ ساله پس از فعالیت این برند، تعداد ۹ شعبه از آن در کشور کانادا حضور دارند که در هر یک سال یک شعبه از آن تاسیس شده است.

مراحل کار برای شروع بیزینس و راه اندازی یک شعبه از فرانچایز Style Encore در کانادا چیست؟

برای شروع بیزینس باید مدارک اولیه مانند زبان و مدارک سوابق شغلی را آماده کنید و با این کار می توانید وارد مذاکره با مسئولان این برند شوید. در صورتی که بیزینس پلن در اختیار شما باشد، می توانید برنامه های آینده تان را به صورتی خوب ارائه کنید. با تایید شدن این بیزینس پلن می توانید حق امتیاز را خریداری کنید و با استفاده از آن برای ویزای شغلی اقدام کنید.

فعالیت اصلی این برند در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی فرانچایز Style Encore در کانادا در حوزه فروش لباس و پوشاک است و این برند به عنوان یک عرضه کننده پوشاک به حساب می آید. البته، تخصص این برند روی خرید و فروش پوشاک و لوازم بانوان است که یک بار مصرف شده است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.