خرید فرانچایز Tutor Doctor در کانادا

خرید فرانچایز Tutor Doctor در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :49.7 هزار دلار
  • شروع فعالیت در کانادا :2000
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :75 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز Tutor Doctor در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۰
تعداد فرانچایز فعال۱۱۴
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزFrank Milner – President
مبلغ حق امتیاز۴۹.۷ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۷۵ هزار دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت های کانادا
محصولات اصلی عرضه شدهاموزش
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Tutor Doctor بیشتر آشنا شوید

حوزه آموزش و پرورش از جمله پر سودترین بخش ها در کشور کانادا به حساب می آید و مردم این کشور اهمیت زیادی به آموزش و پرورش می دهند. این برند هدف اصلی خود را روی این حوزه شغلی متمرکز کرده است و می توان با استفاده از خدمات این موسسه به طیف وسیعی از آموزش ها دست پیدا کرد.

یکی از شعارهای اصلی این بیزینس فراهم کردن خدماتی است که از طرف متخصصان ارائه می شود و با این شرایط متقاضیان می توانند آموزش ها را از متخصصان با تجربه دریافت کنند.

این بیزینس توسعه بسیار عالی داشته است و پس از حدود ۲۰ سال گذشت از فعالیت آن، می توان بیش از ۱۱۰ شعبه از آن را در ایالت های مختلف این کشور مشاهده کرد. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند محدودیتی را مشاهده نخواهید کرد و می توانید در هر منطقه ای از کشور کانادا یک شعبه از این برند را احداث کنید.

سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Tutor Doctor در کانادا چقدر است؟

فرانچایز این برند با سرمایه های متوسطی ارائه می شود و شما در حدود ۵۰ هزار دلار نیاز دارید تا مجوز اولیه را از این برند خریداری کنید. دقت داشته باشید که پس از خرید این حق امتیاز نیاز است تا امکاناتی هم تامین شود و به احتمال زیاد نیاز است تا یک محل نیز اجاره شود.

برای مرحله راه اندازی نیاز به میزان متوسط سرمایه ای در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار است که شما با صرف آن باید یک محل را اجاره کنید، تجهیزات لازم را آماده کنید و افراد متخصص را برای بیزینس خود استخدام کنید.

مراحل خرید یک حق امتیاز از این برند در این آدرس اینترنتی آمده است که می توانید اطلاعات مرحله به مرحله آن را در ادامه مطالعه کنید.

  • آماده سازی مدارک و مذاکره با برند: شما در مرحله اول باید به فکر مدارک اولیه باشید که شامل تمکن مالی و سوابق شغلی است. با این کار امکان ثبت درخواست برای خرید فراهم است.
  • بیزینس پلن: بیزینس پلن شما نشان دهنده درصد موفقیت برنامه های آینده تان است و این مدرک باید به صورت بی نقص و کاملا حرفه ای آماده شود.
  • خرید حق امتیاز: در صورتی که بیزینس پلن شما تایید شود، می توانید برای خرید حق امتیاز اقدام کنید. این خرید باید با همراهی یک وکیل حقوقی با تجربه باشد تا از قرارداد و بندهای آن اطمینان حاصل شود.
  • ویزای شغلی: ویزای شغلی کانادا قابل درخواست است و این ویزا در مدت یک ساله یا دو ساله صادر می شود. 
  • راه اندازی شعبه: در صورتی که در مرحله ویزای شغلی موفق عمل کنید، امکان حضور در کشور کانادا وجود دارد و شما با ویزای شغلی می توانید در منطقه انتخاب شده برای راه اندازی شعبه حضور داشته باشید. در مرحله راه اندازی بیزینس مسئولان این برند شما را کاملا راهنمایی خواهند کرد تا بدون دغدغه شعبه ای از آن را در کانادا تاسیس کنید.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید فرانچایز Tutor Doctor در کانادا چقدر است؟

مقدار سرمایه ای که شما برای خرید یک حق امتیاز از این برند نیاز دارید دقیقا وابسته به منطقه انتخاب شده و بزرگی شعبه است. برای مرحله اول و خرید مجوز فعالیت در حدود ۵۰ هزار دلار نیاز است و شما پس از خریداری این مجوز باید به فکر تامین سرمایه هایی برای اجاره محل و استخدام افراد باشید. در حالت کلی، با هزینه بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دلار می توان شعبه ای از این برند را در کشور کانادا تاسیس کرد.

آیا می توان با خرید فرانچایز Tutor Doctor در کانادا به اقامت دائم دست پیدا کرد؟

بله. شما با خرید یک حق امتیاز از این برند در نهایت خواهید توانست به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید. این در صورتی است که پس از دریافت ویزای شغلی با استفاده از آن در این کشور حضور پیدا کرده و شعبه مورد نظر را تاسیس کنید. با این کار پس از یک سال امکان درخواست برای اقامت دائم کانادا وجود خواهد داشت.

توسعه فرانچایز Tutor Doctor در کانادا به چه صورتی بوده است؟

توسعه این فرانچایز در حد قابل توجهی بوده است و در صورتی که تاریخ تاسیس این فرانچایز را در نظر داشته باشیم، توسعه برند Tutor Doctor منحصر به فرد بوده است. در سراسر کشور کانادا می توان ۱۱۴ شعبه از این برند را مشاهده کرد که این میزان از شعبه ها در حدود ۲۰ سال پس از فعالیت برند ایجاد شده اند.

مراحل تاسیس شعبه فرانچایز Tutor Doctor در کانادا به چه صورتی است؟

مراحل تاسیس یک شعبه از این برند با آماده سازی مدارک اولیه شروع خواهد شد و شما پس از این کار می توانید با مسئولان آن وارد مذاکره شوید. در صورتی که برنامه های آینده شما برای شعبه این برند تایید شوند، می توانید یک حق امتیاز را خریداری کنید و پس از آن برای ویزای شغلی کانادا درخواست خود را به ثبت برسانید.

فعالیت اصلی برند Tutor Doctor در چه حوزه ای است؟

فعالیت اصلی این برند در حوزه ارائه خدمات آموزشی پژوهشی است و شما با خرید آن بیزینس جذابی را در اختیار خواهید داشت. در صورتی که تخصص و تحصیلات شما مناسب خرید یک حق امتیاز از این برند است، به راحتی با استفاده از آن می توانید یک بیزینس مرتبط با آموزش و پرورش در کانادا احداث کنید.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.