خرید فرانچایز UNIGLOBE Travel در کانادا

خرید فرانچایز UNIGLOBE Travel در کانادا
 • مبلغ حق امتیاز :CAD 5-45000
 • شروع فعالیت در کانادا :1981
 • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
 • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :100K$ - $10K
 • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز UNIGLOBE Travel در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۱
تعداد فرانچایز فعال۷۰۰
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزU. Gary Charlwood – Founder
مبلغ حق امتیاز۵ الی ۴۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۱۰ تا ۱۰۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهتوریسم و خدمات مسافرتی
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Uniglobe Travel بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Uniglobe Travel یکی از برندهایی است که سابقه طولانی مدتی در حوزه خدمات مسافرتی و توریسم دارد. اگر هدف شما خرید یک حق امتیاز از برندی با سابقه و مطمئن است، Uniglobe بهترین پیشنهادها را برایتان دارد.

این برند به صورت مشخص در آمریکا و کانادا فعالیت دارد و شما می توانید در تمامی ایالت های کانادا یک شعبه از آن را تاسیس کنید. در واقع، محدودیتی از طرف این برند برای تاسیس شعبه در کانادا وجود ندارد.

در حالت کلی، بیش از ۷۰۰ شعبه از این فرانچایز در این دو کشور تاسیس شده است و Uniglobe را می توان یکی از محبوب ترین و موفق ترین برندها در حوزه خدمات مسافرتی به شمار آورد. تمرکز اصلی این برند روی ارائه خدمات مسافرتی است که بر اساس آمار این لینک رسمی، این خدمات می توانند به صورت مسافرت تفریحی یا حتی تجاری باشند. 

اهداف اصلی این فرانچایز به صورت زیر است که شما با تمرکز روی آن ها می توانید بهترین بیزینس پلن را برای شعبه آینده تان آماده کنید.

 • خدمات با کیفیت و منحصر به فرد
 • خدمات مسافرت تفریحی و تجاری
 • رضایت مشتریان 
 • حذف دغدغه مسافران برای استفاده از خدمات مسافرتی

برای خرید فرانچایز Uniglobe Travel چه میزان سرمایه نیاز است؟

شما می توانید با پرداخت هزینه بسیار مناسب یک حق امتیاز خوب از این برند خریداری کنید. در واقع، مبلغ حق امتیاز در این برند بین ۵ تا ۴۵ هزار تعیین شده است تا سرعت رشد و توسعه آن افزایش پیدا کند و سرمایه گذاران به سمت این برند جذب شوند. 

در حالت کلی، برندهای مسافرتی نیاز به پرداخت حق امتیاز پایینی دارند و شما در مورد فرانچایز Unglobe Travel نیز این مزیت را در اختیار خواهید داشت. برای خرید مجوز تاسیس شعبه در این برند می توانید این لینک را مشاهده کنید که مراحل مختلف کار به صورت زیر است.

 • تحقیق دقیق: قبل از آماده کردن مدارک و شروع به مذاکره در مورد منطقه مورد نظر خوب تحقیق کنید تا در بهترین منطقه یک شعبه را راه اندازی کنید.
 • ارائه مدارک و مذاکره: مدارک اولیه مانند تمکن مالی، مدارک هویتی و مدارکی مانند زبان را آماده کنید و پس از آن وارد مذاکره با مسئولان فرانچایز در این برند شوید. اگر در این مرحله مشکلی داشته باشید می توانید کار خود را از صفر تا صد به تراست بیزینس بسپارید.
 • خرید حق امتیاز: در مرحله خرید حق امتیاز بهتر است با همراهی یک وکیل حقوقی اقدام کنید تا مفاد قرارداد به صورت کامل بررسی شده و بهترین شرایط برای قرارداد در نظر گرفته شود.
 • ویزای شغلی و تاسیس شعبه: شما می توانید با مدارک مراحل قبلی برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید و با استفاده از آن در منطقه انتخاب شده یک شعبه خوب را تاسیس کنید. در مراحل پس از حضور شما در منطقه مورد نظر، مسئولان این برند شما را کمک می کنند تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز Uniglobe در کانادا چقدر است؟

شما بر اساس نوع فرانچایز می توانید با حداقل سرمایه ۵ تا ۴۵ هزار دلاری یک حق امتیاز از این برند خریداری کنید. این فرانچایز را می توان از جمله ارزان ترین حق امتیازها به شمار آورد که میزان سرمایه در گردش آن نیز در حد پایینی خواهد بود. شما با داشتن حداقل ۵۰ هزار دلار می توانید شعبه مورد نظر را راه اندازی کنید که از نظر ایالت انتخاب شده نیز محدودیتی برای آن وجود ندارد.

آیا خرید فرانچایز Uniglobe Travel روشی خوب برای مهاجرت به کانادا است؟

خرید یک حق امتیاز از این برند روشی مناسب است چرا که توسعه زیادی برای آن در سال های قبل وجود دارد. این فرانچایز دارای بسیاری از شعبه ها در سراسر کانادا است و این امر نشان از محبوبیت این شرکت و درصد موفقیت سرمایه گذاری روی آن است. اگر به دنبال یک فرصت سرمایه گذاری روی بیزینس مسافرتی می گردید، مطمئنا Uniglobe از بهترین پیشنهادها خواهد بود.

توسعه فرانچایز Uniglobe در کانادا به چه صورت بوده است؟

اگر تمامی لوکیشن‌ها را در مورد این برند محاسبه کنیم، Uniglobe دارای بیش از ۷۰۰ شعبه است. با این توسعه زیاد، این برند یکی از پر بازده ترین شرکت های تجاری در سراسر کانادا بوده است که سرمایه گذاری روی آن یک گزینه منحصر به فرد برای رسیدن به اقامت دائم کانادا خواهد بود. بهتر است تا بدانید فرانچایز Uniglobe عضو Cfa.ca است و با اطمینان خاطر می توانید حق امتیاز آن را خریداری کرده و با استفاده از آن اقدام به اخذ ویزای شغلی کنید.

مراحل شروع به کار در مورد فرانچایز Uniglobe Travel در کانادا به چه صورتی است؟

مراحل شروع به کار در مورد این برند با اقدامات اولیه شروع می شود و شما باید در این مرحله مدارک مورد نیاز و تمکن مالی را آماده کنید. با آماده کردن مدارک تان می توانید برای مذاکره کار خود را شروع کنید و طرح تجاری تان را به مسئولان فرانچایز ارائه دهید. در صورت تایید این برند، شما خواهید توانست تا حق امتیاز را خریداری کنید و با ویزای شغلی برای تاسیس شعبه مورد نظر در کانادا حضور پیدا کنید.

فعالیت اصلی برند Unilobe Travel در چه حوزه ای است؟

این برند در حوزه مسافرت و توریسم فعالیت می کند و به دلیل ارائه خدمات منحصر به فرد به محبوبیت بالایی در سال های اخیر دست پیدا کرده است. فرانچایز Uniglobe Travel هدف خود را روی ارائه بهترین کیفیت و خدمات منحصر به فرد تمرکز کرده است و به همین دلیل توسعه آن در سراسر کانادا و آمریکای شمالی قابل توجه است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.