خرید فرانچایز Wendy’s Restaurant در کانادا

خرید فرانچایز Wendy's Restaurant در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 50000
  • شروع فعالیت در کانادا :1969
  • مناطق فعال در کانادا :US, BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری : 1M$
  • بازه سرمایه مورد نیاز :500

فرانچایز Wendy’s Restaurant در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۶۹
تعداد فرانچایز فعال۳۷۶
تعداد فرانچایز فعال در کل کشورهابیش از ۶۷۰۰ عدد
مبدا برندکشور آمریکا
افراد کلیدی فرانچایزTodd A. Penegor President, – CEOCarl Loredo – CMO
مبلغ حق امتیاز۵۰ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری ۱ میلیون دلار
مناطق فعال کاناداتمامی ایالت ها، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدههمبرگرچیکن ساندویچانواع سالادفرنچ فرایزدسر 
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Wendy’s در کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز وندیز از جمله معروف ترین برندها در کشورهای آمریکای شمالی است و این فرانچایز در کشورهای آمریکا و کانادا فعالیت دارد. دقت داشته باشید که این برند تنها در کشور آمریکا شعبه فعال ندارد و شعبه های مهم آن در کشورهای دیگر نیز حضور دارند.

یکی از بهترین کشورها برای تاسیس یک شعبه از فرانچایز وندیز کانادا است که قدرت این برند در آن اثبات شده است. این فرانچایز در ایالت های مختلف کانادا شعبه فعال دارد و شما از نظر منطقه تاسیس شعبه محدودیتی در کانادا مشاهده نخواهید کرد.

فرانچایز وندیز بیش از ۵۰ سال است که تاسیس شده است و در حوزه عرضه غذاهای همبرگر و غذاهای فست فود فعالیت می کند. محبوبیت این برند به حدی است که در بیش از ۶۷۰۰ لوکیشن در سراسر دنیا می توان شعبه های آن را مشاهده کرد و این نشان دهنده قدرت بالای سرمایه گذاری در مورد این برند است.

عرضه همبرگر، سالاد، قهوه، انواع ساندویچ و دسرها هدف اصلی این برند است و مردم این برند را با همبرگرهایی می شناسند که طعم آن ها در مقایسه با تمامی برندها متمایز است.

برای خرید فرانچایز Wendy’s در کانادا چقدر سرمایه مورد نیاز است؟

فرانچایز وندیز یکی از حق امتیازهای ارزان قیمت در کل کانادا به شمار می رود که می توان با هزینه ۵۰ هزار دلاری یک حق امتیاز از آن خریداری کرد. دقت داشته باشید که با خرید این حق امتیاز در واقع مجوز فعالیت به شما داده خواهد شد و پس از آن می توانید در یک محل اجاره شده یا خریداری شده فعالیت خود را شروع کنید.

مطمئنا فرانچایز وندیز دارای پروسه آسانی از نظر خرید حق امتیاز است و شما با مراجعه به آدرس اینترنتی این فرانچایز می توانید از نحوه اقدام برای خرید آن مطلع شوید. در حالت کلی، مراحل خرید یک حق امتیاز از فرانچایز Wendys در کانادا به صورت زیر است.

  • اقدامات اولیه برای تهیه مدارک و مدرک زبان: مدارکی مانند مدارک هویتی و سوابق شغلی باید آماده شوند تا در مرحله بعدی به مسئولان این فرانچایز ارائه شود.
  • شروع به مذاکره با مسئولان فرانچایز در این برند: با آماده سازی مدارک، می توان با مسئولان این برند وارد مذاکره شد و طی نامه نگاری درخواست خرید حق امتیاز را ارائه داد. بهتر است در این مرحله با مشورت یک متخصص و فرد مطلع کار خود را پیش ببرید.
  • ارائه طرح تجاری و بیزینس پلن قوی: بیزینس پلن باید به صورت دقیق و کامل آماده شود و در مرحله بعدی به مسئولان این برند تحویل شود. بیزینس پلن درصد موفقیت ایده تجاری شما را نشان می دهد و باید تحلیل دقیقی در مورد تاسیس فرانچایز در منطقه مورد نظر داشته باشد.
  • تایید خرید و پرداخت حق امتیاز: با تایید بیزینس پلن، شما می توانید وارد مرحله پرداخت شوید و یک حق امتیاز و مجوز فعالیت زیر نظر این برند را خریداری کنید. برای عقد قرارداد بهتر است با همراهی یک وکیل حقوقی کار خود را پیش ببرید.
  • شروع به تاسیس شعبه مورد نظر: در حالتی که شما در مرحله خرید حق امتیاز موفق شدید، می توانید برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید و با این ویزا شعبه مورد نظر را در منطقه دلخواه تان تاسیس کنید. مطمئنا برای تاسیس شعبه مورد نظر شما نیاز دارید تا یک محل را خریداری کنید یا آن را اجاره کنید. همچنین، نیاز به تامین امکاناتی است که در مرحله آموزش از آن ها مطلع خواهید شد.

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز وندیز چقدر است؟

برای خرید فرانچایز Wendy’s در کانادا شما نیاز دارید تا حق امتیاز ۵۰ هزار دلاری را پرداخت کنید. این میزان برای خرید یک اجازه فعالیت است و برای شروع کار خود نیز باید میزان سرمایه در گردش و اولیه را در نظر داشته باشید. 

آیا خرید فرانچایز Wendy’s گزینه خوبی برای مهاجرت به کانادا است؟

خرید فرانچایز Wendy’s در کانادا گزینه ای ایده آل است و شما با این کار ریسک بسیار پایینی را مشاهده خواهید کرد. پس از خرید این فرانچایز، شما امکان این را دارید تا در تمامی ایالت های کانادا شعبه خود را تاسیس کنید و به درآمد مناسب دست پیدا کنید.

توسعه فرانچایز Wendy’s در کانادا به چه صورتی است؟

این فرانچایز در حد مناسبی توسعه داده شده است و دقت داشته باشید که بیش از ۳۷۰ شعبه از این حق امتیاز در سراسر کانادا فعالیت دارند. این فرانچایز از سرمایه گذاران جدید حمایت می کند و شما با پرداخت مبلغی کم می توانید یک حق امتیاز از آن خریداری کنید.

مراحل شروع کار با فرانچایز Wendy’s در کانادا به چه صورتی است؟

پروسه شروع به کار با این فرانچایز در چند مرحله پیش خواهد رفت. شما در مرحله اول نیاز دارید تا با مسئولان این فرانچایز صحبت کنید و درخواست خرید را ارائه دهید. بیزینس پلن شما باید در مرحله بعدی ارائه شود که نشان دهنده درصد موفقیت طرح تجاری تان خواهد بود. در صورتی که بیزینس پلن شما توسط فرانچایز وندیز در کانادا مورد استقبال واقع شود، می توانید پرداخت را انجام دهید و مجوز فعالیت را از طرف این برند در کانادا به دست آورید.

فعالیت اصلی فرانچایز وندیز در کانادا چیست؟

فعالیت اصلی این برند در حوزه غذا و عرضه محصولات غذایی منحصر به فرد است. این برند به صورت مشخص در بخش عرضه فست فود، ساندویچ، قهوه و سالاد فعالیت دارد و در کشور کانادا در سال های اخیر به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.