خرید فرانچایز WingsUp Restaurant در کانادا

خرید فرانچایز WingsUp Restaurant در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 34500
  • شروع فعالیت در کانادا :1988
  • مناطق فعال در کانادا :ON
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :380,000$
  • بازه سرمایه مورد نیاز :250-500

فرانچایز WingsUp Restaurant در یک نگاه

سال تاسیس۱۹۸۸
تعداد فرانچایز فعال۲۲
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزDarren Czarnogorski – CEO
مبلغ حق امتیاز۳۴.۵ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری ۳۸۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداانتاریو
محصولات اصلی عرضه شدههمبرگر، بال، مرغ، انواع سالاد، دسر 
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز WingsUp بیشتر آشنا شوید

فرانچایز وینگزآپ یکی از برندهای تازه تاسیس در این کشور به شمار می رود که در سال ۱۹۸۸ شروع به فعالیت کرد. این برند به صورت مشخص در ایالت انتاریو فعالیت دارد و در بیش از ۳۰ لوکیشن در این کشور فعالیت می کند. در حال حاضر، بخش های جنوبی ایالت انتاریو مهم ترین مکان ها برای حضور این فرانچایز است و شما نیز می توانید با انتخاب یک منطقه خوب یک شعبه از آن را تاسیس کنید.

در واقع، مناطق جنوبی ایالت انتاریو از بهترین محل ها برای مهاجرت سرمایه گذاری هستند که فرانچایز WingsUp در کانادا این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد داد.

همان طور که از نام این برند مشخص است، وینگزآپ در حوزه عرضه فست فود و به صورت مشخص بال مرغ سرخ شده فعالیت دارد. این حوزه شغلی می تواند یک بخش جذاب برای ورود به صنایع غذایی در این کشور باشد که طرفداران بسیار زیادی نیز در سراسر کانادا دارد. البته، محصولات برند WingsUp به همین جا خلاصه نمی شود و شما می توانید با تاسیس یک شعبه از آن محصولاتی مانند همبرگر و انواع سالاد را در شعبه مورد نظر سرو کنید. 

شعار اصلی فرانچایز وینگزآپ که اطلاعات مفید آن را در این لینک مشاهده خواهید کرد، عرضه محصولات غذایی تازه است. در کنار این موضوع، قیمت پایین نیز از شعارهای مهم این برند است که وجود این دو مزیت به محبوبیت آن در کل کشور کانادا کمک زیادی کرده است.

برای خرید فرانچایز WingsUp در کانادا چقدر سرمایه مورد نیاز است؟

شما با خرید یک حق امتیاز از این برند می توانید فعالیت شغلی خود را در ایالت انتاریو و مناطق تایید شده دیگر شروع کنید. این حق امتیاز در مورد WingsUp مبلغ ۳۴.۵ هزار دلار است و پس از خرید این حق امتیاز می توانید مراحل راه اندازی شعبه مورد نظر را شروع کنید.

پس از این کار احتمالا نیاز خواهید داشت تا یک محل را اجاره کنید یا در صورت علاقه آن را خریداری کنید. در این صورت، به امکانات مشخصی نیاز خواهید داشت تا در مورد بیزینس مورد نظر فعالیت شغلی تان را شروع کنید. مراحل خرید یک حق امتیاز در مورد WingsUp در کشور کانادا و راه اندازی شعبه مورد نظر به صورت زیر است که اطلاعات آن در این آدرس اینترنتی نیز ارائه شده است.

  • آماده سازی مدارک اولیه: شما به مدارک اولیه نیاز دارید که از مهم ترین آن ها باید به مدارک هویتی، تمکن مالی و حتی مدرک زبان اشاره کرد. با آماده سازی این مدارک با خیال راحت می توانید وارد مذاکره با مسئولان فرانچایز این برند شوید.
  • مذاکره با برند: بهتر است در این مرحله با مشورت کردن با یک متخصص کار خود را ادامه دهید تا در یک شرایط ایده آل و بدون مشکل یک حق امتیاز خوب و قابل اتکا خریداری کنید.
  • ارائه طرح تجاری: بیزینس پلن احتمالا در مرحله مذاکره با برند درخواست خواهد شد تا درصد موفقیت شعبه مورد نظر در منطقه انتخاب شده بررسی شود.
  • خرید فرانچایز: خرید فرانچایز در صورت تایید برند قابل انجام است و شما با ارائه گواهی تمکن مالی و پرداخت حق امتیاز می توانید این مرحله را پشت سر بگذارید. بهتر است در این مرحله با یک وکیل حقوقی مشورت کنید تا یک قرارداد مطمئن عقد شود. 
  • تاسیس شعبه: پس از خرید فرانچایز مورد نظر، برند WingsUp شما را کمک خواهد کرد و با ارائه آموزش های لازم می توانید شعبه مورد نظر را در این کشور تاسیس کنید. حضور شما در این کشور با ویزای شغلی خواهد بود که در مرحله پس از خرید حق امتیاز قابل درخواست است.

سوالات متداول

میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید فرانچایز WingsUp در کانادا چقدر است؟

میزان سرمایه لازم برای خرید یک حق امتیاز در مورد این برند بسیار پایین است و در مقایسه با سایر برندها شما نیاز به صرف هزینه کمتری دارید. این میزان سرمایه ۳۴.۵ هزار دلار است. جدید بودن این برند و کم بودن شعبه های آن منجر شده است تا با میزان کمتری از سرمایه بتوان یک حق امتیاز از آن خریداری کرد. با این حال، این جدید بودن به معنی محبوبیت کم آن نیست و در سال های آینده انتظار رشد این برند بسیار بالا است.

آیا خرید فرانچایز WingsUp گزینه ای خوب برای مهاجرت به کانادا است؟

خرید فرانچایز WIngsUp در کانادا گزینه ای آسان برای مهاجرت به شمار می رود چرا که میزان سرمایه مورد نیاز برای خرید این حق امتیاز پایین است. در صورتی که قصد رسیدن به اقامت آسان را داشته باشید، بهتر است در مورد این فرانچایز خوب تمرکز کنید. مزیت مهم این برند فعالیت در یک ایالت مهم کانادا به نام انتاریو است که با استفاده از آن می توانید به مناطق مهمی مانند تورنتو مهاجرت کنید.

فعالیت اصلی فرانچایز WingsUp در چه حوزه هایی است؟

این برند به صورت مشخص در حوزه فست فود و عرضه غذاهای سالم و دلپذیر فعالیت دارد. از جمله مهم ترین محصولات غذایی ارائه شده از طرف این برند می توان به بال مرغ و ساندویچ اشاره کرد.

توسعه فرانچایز WingsUp در کانادا به چه صورتی است؟

بر اساس اعلام وب سایت رسمی این برند، در بیش از ۳۰ لوکیشن در این کشور می توان شعبه های فعال آن را مشاهده کرد. توسعه این برند در سال های قبل خوب بوده است و در سال های آینده انتظار می رود در سایر ایالت ها نیز شعبه آن را مشاهده کرد.

مراحل خرید و شروع به کار در مورد فرانچایز WingsUp در کانادا به چه صورتی است؟

شما باید در مورد مدارک اولیه خوب عمل کنید و مدارکی مانند گواهی های شغلی و تمکن مالی را آماده کنید. پس از این کار، نیاز دارید تا با مسئولان این فرانچایز وارد مذاکره شوید و بیزینس پلن تان را ارائه دهید. در صورتی که بتوانید طرح تجاری خوب ارائه کنید، موفق به خرید یک حق امتیاز از این برند خواهید شد.

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.