خرید فرانچایز XTREME POST در کانادا

خرید فرانچایز XTREME POST در کانادا
  • مبلغ حق امتیاز :CAD 12000
  • شروع فعالیت در کانادا :2005
  • مناطق فعال در کانادا :BC, AB, SK, MB, ON, QC, NB, NS, PE, NL
  • مجموع مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری :50 تا 80 هزار دلار
  • بازه سرمایه مورد نیاز :50-150

فرانچایز XTREME POST در یک نگاه

سال تاسیس۲۰۰۵
تعداد فرانچایز فعال۲۶
مبدا برندکشور کانادا
افراد کلیدی فرانچایزPerkins Randy – Owner
مبلغ حق امتیاز۱۲ هزار دلار
میزان سرمایه گذاری در حدود ۵۰ تا ۸۰ هزار دلار
مناطق فعال کاناداایالت های کانادا، محدودیتی ندارد
محصولات اصلی عرضه شدهتولید
آدرس وبسایتوب سایت فرانچایز

با فرانچایز Xtreme Post کانادا بیشتر آشنا شوید

فرانچایز Xtreme Post در کانادا روی تولید شمع های مارپیچی فعالیت می کند و این فرانچایز فعالیت خود را در سال ۲۰۰۵ شروع کرده است. شاید بتوان Xtreme Post را یکی از جوان ترین برندها در این کشور به حساب آورد که حق امتیاز خود را با مبالغ بسیار پایینی واگذار می کند.

این فرانچایز عضو رسمی سازمان فرانچایزهای کانادا یعنی CFA است و با خرید یک حق امتیاز از آن می توانید به اقامت دائم دست پیدا کنید. 

تعداد ۲۶ شعبه از این برند را می توان در سراسر کشور کانادا مشاهده کرد و به دلیل اهمیت زیاد ساخت و ساز و مسکن بازدهی بسیار عالی در مورد این برند قابل تصور است. شمع های مارپیچی بخش مهم از ساخت و ساز هستند و در بسیاری از مناطق بدون وجود آن ها نمی توان به نتیجه مورد نظر دست پیدا کرد. 

ارائه کیفیت برتر و رضایت مشتریان از شعارهای مهم این برند است و شما با ارائه یک بیزینس پلن خوب که شامل تمامی این نکات باشد می توانید رضایت Xtreme Post را برای تاسیس یک شعبه اخذ کنید.

برای خرید فرانچایز Xtreme Post در کانادا چه میزان سرمایه نیاز دارد؟

برای خرید فرانچایز Xtreme Post در کانادا شما به میزان سرمایه ۱۲ هزار دلاری نیاز خواهید داشت و با این میزان سرمایه کم می توانید به مجوز رسمی برای راه اندازی یک شعبه از این برند دست پیدا کنید. این برند فرانچایز ارزانی را ارائه می دهد که برای سرمایه گذاری نیز شما به مبالغ پایینی نیاز دارید. در حدود ۵۰ تا ۸۰ هزار دلار مبلغ نیاز است تا شما بتوانید یک شعبه را در منطقه ای از کانادا تاسیس کنید. 

برای تاسیس شعبه این برند می توانید از اطلاعات این آدرس اینترنتی استفاده کنید که مراحل مختلف کار به صورت زیر است.

  •  مدارک و مذاکره با برند: پس از آماده سازی مدارکی مانند مدارک هویتی و سوابق شغلی شما می توانید برای خرید حق امتیاز وارد مذاکره با این برند شوید. این مذاکره با روش های آنلاین امکان پذیر است که شما با این مذاکره می توانید اطلاعات لازم را برای تاسیس شعبه مورد نظر به دست آورید.
  • بیزینس پلن: بهتر است نوشتن بیزینس پلن را به یک متخصص بسپارید تا مدرک کامل و بی نقص را آماده کرده و به مسئولان فرانچایز در این برند ارائه دهد. 
  • خرید حق امتیاز: خرید حق امتیاز در مورد این برند باید با حضور یک وکیل حقوقی انجام شود تا از بندهای قرارداد به صورت کامل آشنا شوید. با این خرید شما مجوزی را دریافت خواهید کرد که نشان دهنده امکان حضور شما در منطقه مورد نظر و تاسیس شعبه است.
  • ویزای شغلی: شما با مجوز فرانچایز و مدارک کامل خود باید برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید که با استفاده از آن می توانید در مدت زمان یک ساله در کشور کانادا بیزینس مورد نظر را تاسیس کنید.
  • راه اندازی شعبه: در مرحله راه اندازی شعبه هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که پس از حضور شما در این کشور می توانید از راهنمایی مسئولان و متخصصان برند استفاده کنید و بدون دردسر یک شعبه پر بازده را در کانادا راه اندازی کنید.

سوالات متداول

میزان سرمایه لازم برای خرید و راه اندازی فرانچایز Xtreme Post در کانادا چقدر است؟

مقدار سرمایه ای که شما برای این کار نیاز دارید بسیار پایین است و شما در حدود ۱۲ هزار دلار سرمایه اولیه نیاز دارید. با تامین این مقدار از سرمایه خواهید توانست تا در شرایطی آسان یک حق امتیاز خریداری کنید. برای تامین تجهیزات و امکانات نیز در حدود ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار سرمایه برای این برند نیاز است. دقت داشته باشید که هر اندازه سرمایه بیشتری را نشان دهید به همان مقدار شانس شما برای راه اندازی یک شعبه منحصر به فرد در این کشور بالا خواهد رفت.

آیا خرید فرانچایز Xtreme Post در کانادا گزینه خوبی برای مهاجرت است؟

در صورتی که به دنبال یک فرانچایز تولیدی می گردید و در حوزه مهندسی عمران و مکانیک فعالیت کرده باشید، این فرانچایز بهترین پیشنهادها را برای شما خواهد داشت. این فرانچایز شما را در یک مسیر مستقیم به اقامت دائم کشور کانادا خواهد رساند و می توانید پس از خرید یک حق امتیاز از آن به راحتی به اقامت دائم کشور کانادا دست پیدا کنید.

توسعه فرانچایز Xtreme Post در کانادا به چه صورتی بوده است؟

این برند در سال های قبل شروع به کار کرده است و در مدت زمان کوتاه پس از تاسیس توانسته است تا ۲۶ شعبه را در این کشور تاسیس کند. حوزه فعالیت این برند اختصاصی است و افراد متخصص در حوزه ساخت و ساز و مکانیک می توانند با تاسیس شعبه ای از آن به موفقیت دست پیدا کنند.

مراحل تاسیس شعبه فرانچایز Xtreme Post در کانادا چیست؟

مراحل تاسیس شعبه ای از این برند با ارائه بیزینس پلن به مسئولان این برند شروع خواهد شد. شما می توانید با این کار تایید برند را اخذ کنید و یک حق امتیاز را خریداری کنید. در صورتی که حق امتیاز مورد نظر را خریداری کردید می توانید برای ویزای شغلی کانادا اقدام کنید.

فعالیت اصلی این برند چیست؟

فرانچایز Xtreme Post در کانادا به صورت تخصصی روی تولید شمع های مارپیچی فعالیت می کند که این حوزه تخصصی از مهم ترین بخش ها برای احداث سازه های محکم به شمار می رود. 

رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.