وکیل مهاجرت در تورنتو

وکیل مهاجرت در تورنتو

برنامه ریزی برای مهاجرت به یک کشور دیگر مثل کانادا یک فرآیند طولانی و پر استرس است که نیازمند طی کردن مراحل زیاد و رسیدگی به مدارک بی پایان برای درخواست ویزا و مجوزهای اقامت می باشد. اما یکی از راه های امیدبخش که طی کردن روند مهاجرت به کشور کانادا را قابل تحمل تر می کند درخواست کمک از بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو است.

 با این حال در صورتی که وکیل مهاجرتی شما تجربه کافی نداشته باشد همین مسئله نیز می تواند بسیار مشکل ساز باشد و حتی برای همیشه شانس مهاجرت شما به کشور کانادا یا هر کشور دیگر را از بین ببرد.

بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو باید از کل فرآیند و درخواست های قانونی برای اخذ انواع ویزای کانادا مطلع باشد و به انواع درخواست‌ های ویزای کانادا، از جمله ویزای بازدیدکننده کانادا، اقامت دائم کانادا، شهروندی کانادا، ویزای راه‌ اندازی کسب و کار کانادا، مجوزهای تحصیل کانادا، و مجوزهای کار کانادا به طور کامل مسلط باشد.

 اگر فکر می کنید واجد شرایط درخواست ویزای کانادا هستید اما از میزان شانس خود برای اخذ ویزا و مراحل لازم برای درخواست ویزا اطلاعی ندارید، همین امروز با تراست بیزینس تماس بگیرید. در ادامه ضمن اشاره به ویژگی ها و خدمات بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو، به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید به یک وکیل مهاجرت به کانادا اعتماد کنید. با ما همراه باشید.

آیا به دنبال موسسه مهاجرتی در تورنتو هستید؟

اغلب ایرانیان هنگام تصمیم برای مهاجرت به کانادا به اقامت در شهر زیبای تورنتو یکی از مشهورترین شهرهای کانادا فکر می کنند. چرا که مزایای شهر چند فرهنگی تورنتو برای مهاجران در سراسر دنیا بی شمار است.

اگر شما هم قصد دارید برای شروع فصلی جدید در زندگی، تحصیل و کسب و کار خود به همراه همسر و خانواده به کانادا مهاجرت کنید، یک وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو به شما در ساختن یک آینده درخشان برای خود و فرزندانتان در این کشور کمک می کند. برای مهاجرت به کانادا و اسکان در شهر بی نظیر تورنتو شاید بهترین گزینه درخواست خدمات مهاجرت از یک موسسه مهاجرتی در تورنتو باشد.

کمک گرفتن از بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو به مشتریان کمک می کند تا به نتایج مطلوب برای پرونده های مهاجرتی یا دعوی قضایی مربوط به مهاجرت دست یابند. هنگامی که درخواست مهاجرت رد می شود، متقاضیان می توانند نسبت به آن تصمیم اعتراض کنند و معمولاً برای نتیجه گیری بهتر، درخواست تجدیدنظر باید حتما توسط بهترین وکلای مهاجرت کانادا دنبال شود.

تجدید نظر برای ویزای کانادا فرآیندی زمان بر است که ممکن است 6 تا 7 ماه نیز طول بکشد. با این حال، داشتن بهترین وکیل مهاجرتی در تورنتو به شما کمک می کند تا کل فرآیند را ساده‌تر دنبال کرده و این بار اطمینان بیشتری برای موفقیت در پرونده مهاجرتی خود داشته باشید.

با این حال اگر می خواهید سرعت روند اخذ ویزای کانادا را افزایش دهید و درصد ریجکت درخواست ویزای کانادا را به حداقل برسانید پیشنهاد می کنیم که از همان ابتدا برای دریافت مشاوره حرفه ای مهاجرت به معتبرترین موسسه مهاجرتی در تورنتو مراجعه کنید.

شما چقدر شانس دریافت ویزای کانادا را دارید؟

فرد متقاضی ویزای کانادا که در حال انجام روند مهاجرت به کشور کانادا است، در وهله اول باید بداند که چقدر شانس دریافت این ویزا را دارد. یک وکیل خوب در یک موسسه مهاجرتی در تورنتو باید بدون دادن امیدهای واهی و تصویرسازی های فانتزی، موکلش را از میزان موفقیت آمیز بودن پرونده مهاجرتی خود مطلع سازد.

بنابراین اگر به دنبال یک دید واقع گرایانه در خصوص مهاجرت خود به کشور کانادا هستید پیشنهاد می کنیم حتما با یک وکیل مهاجرت در تورنتو در تراست بیزینس تماس بگیرید. وکلای ما همچنین بهترین و کاربردی ترین نکته ها جهت افزایش شانس اخذ ویزای کانادا را خدمت مشتریان گرامی ارائه خواهند داد.

وکیل مهاجرت در تورنتو همچنین وظیفه دارد طبق یک برنامه ریزی اصول کلیه مراحل لازم برای اخذ ویزای کانادا را با موکل خود در میان بگذارد و خطرات و ریسک های موجود را بیان کند. تمامی این اطلاعات توسط مشاوران تراست بیزینس در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد و شما همیشه در جریان آخرین جزئیات و پیشرفت پرونده مهاجرتی خود خواهید بود.

 اگر به دنبال بهترین وکلای مهاجرت در تورنتو برای رسیدگی به هر گونه درخواست ویزا در کانادا هستید برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سؤالات مهاجرتی خود همین‌الان با ما تماس بگیرید.

بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از ویژگی های مهم بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو این است که آنها یک استراتژی مشخص و مرحله به مرحله به موکلان خود ارائه می کنند که باعث می شود در نهایت پرونده مهاجرتی شما برنده شود و شما واجد شرایط دریافت ویزای کانادا گردید.

یکی از دلایل اصلی رضایت مشتریان از خدمات مهاجرتی تراست بیزینس حساسیت بالا و پیگیری دقیق پرونده های مهاجرتی توسط وکلای باتجربه و متخصص این موسسه است.

 برای این منظور حتی سیستمی در اختیار مشتریان قرار می گیرد که می توانند مرحله به مرحله روند پیشرفت پرونده مهاجرتی خود را به صورت آنلاین مشاهده کنند و هرگونه درخواست، سوال یا مدارک مورد نیاز در هر مرحله را از طریق همین سیستم آنلاین ارسال نمایند.

جالب است بدانید پیگیری های تراست بیزینس حتی با رسیدن شما به کانادا هم تمام نمی شود و با توجه به اینکه وکلای تراست بیزینس در کانادا حضور دارند می توانند راهنمایی های بسیار مفیدی را در خصوص زندگی، کار و تحصیل در کانادا در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهند.

بنابراین اگر می خواهید یک تصویر روشن و واقعی از مسیر مهاجرت به کانادا را ترسیم کنید باید برای مشاوره نزد بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو بروید.

با توجه به اینکه مراحل اخذ ویزا و مهاجرت به کانادا به هزینه و زمان قابل توجهی نیاز دارد بنابراین فرصتی برای آزمون و خطا وجود ندارد و بهتر است از همان ابتدا زیر نظر یک وکیل مهاجرتی خوب روند اخذ ویزای کانادا را مرحله به مرحله پشت سر بگذارید. اگر می خواهید بهترین وکیل مهاجرت به تورنتو را انتخاب کنید باید حتما ویژگی های زیر را در نظر بگیرید.

کدام وکیل مهاجرت به کانادا را انتخاب کنیم؟

 • وکیل مهاجرت به کانادا باید از کلیه مجوزهای لازم برای وکالت مهاجرت برخوردار باشد که این مجوزها از طریق ارگان های مختلف کانادا ارائه می گردد.
 • بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو باید به قوانین کشور کانادا تسلط داشته باشد و هر روز از آخرین و جدیدترین اخبار و قوانین مهاجرتی کانادا و همینطور تحولات این کشور مطلع شود تا با تصمیم گیری های اشتباه آینده مهاجرت مشتریان خود را به خطر نیندازد.
 • هزینه خدمات وکیل مهاجرت به کانادا باید بر اساس خدماتی که ارائه می دهد تعیین شده و معقول باشد.
 • یک وکیل مهاجرتی خوب باید دلسوز، متعهد، با تجربه و متخصص باشد و تاکنون توانسته باشد پرونده های مهاجرتی زیادی را به موفقیت برساند.
 • وکیل مهاجرتی خوب باید به فکر منافع متقاضیان مهاجرت باشد و به جای پیشنهاد راه های هزینه بر سعی کند بهترین و کم هزینه ترین راه ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.
 • وکیل خوب باید همواره در کانال های ارتباطی مشخص نظیر ایمیل، تلفن تماس یا شبکه های اجتماعی در دسترس باشد و ضمن ارتباط با متقاضی از استرس و نگرانی وی بکاهد.
 • اگر هر سوال یا مشکلی در روند اخذ ویزای کانادا برای موکلان به وجود آید، موکل باید بتواند با وکیل خود تماس بگیرد تا در اسرع وقت مشکلش حل شود.
 • وکیل باید برای به موفقیت رساندن هر کدام از پرونده های مهاجرتی تمرکز و دقت کافی داشته باشد و تک تک جزئیات پرونده ها را بررسی کرده و آگاهی کاملی از شرایط مشتریان خود و راه حل های موجود برای هر کدام داشته باشد.

با خدمات وکیل مهاجرتی در تورنتو آشنا شوید

اگر می خواهید به‌ طور قانونی و هدفمند همراه با خانواده به کشور کانادا مهاجرت کنید و در یکی از شهرهای رویایی کانادا نظیر تورنتو ، ونکوور ، آلبرتا و … ساکن شوید حتما به خدمات با تجربه‌ترین وکیل مهاجرت ایرانی در تورنتو نیاز خواهید داشت که بتواند به صورت شخصی بهترین راهکار مهاجرتی را در اختیار شما قرار دهد.

ارائه خدمات مهاجرتی کاملا باکیفیت به موکلان در محیطی کاملا دوستانه و سرشار از احترام یکی از مهم ترین اصول کاری و اخلاقی وکلای مهاجرتی تراست بیزینس می باشد. وکلای ما انواع مختلف خدمات مهاجرت را متناسب با نیازهای قانونی وکلای خود ارائه می‌ دهند که مهم ترین آنها عبارتند از:

 • خدمات درخواست اخذ ویزا، تمدید ویزا و پرمیت
 • خدمات مربوط به انواع برنامه های مهاجرتی و همینطور شهروندی و اخذ اقامت دائم درکانادا
 • خدمات تبدیل ویزا از جمله تبدیل ویزای تحصیلی کانادا به ویزای کاری کانادا
 • بررسی دقیق پرونده‌ها و درخواست‌های مهاجرت و درصد شانس موفقیت هر کدام
 • پیشنهاد بهترین مسیر برای مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط هر مشتری
 • پیگیری جلسات دادرسی و تجدید نظر خواهی در مورد پرونده‌ های مربوط به اخراج از کانادا
 • کمک برای دریافت مجوز تحصیل و اجازه کار (LMIA) در کانادا
 • کمک به دریافت آسان ویزای دانش‌ آموزی و پذیرش فرزندان شما در مدارس و کالج های کانادایی
 • رسیدگی به امور پرونده‌ های حمایت مالی و مهاجرت خانوادگی به کانادا و …

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در تورنتو

همه وکلایی که در تورنتو در زمینه مهاجرت به کانادا به متقاضیان خود کمک می کنند از دانش و مهارت کافی برای انجام درست امور مهاجرتی مشتریان برخوردار نیستند بنابراین زمانی می توانید از مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در تورنتو به بهترین شکل ممکن بهره ببرید که به یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی در تورنتو مراجعه کنید.

تراست بیزینس به عنوان یک موسسه مهاجرتی دارای مجوز، از طرف دولت کانادا مجاز به نمایندگی از کلیه مشتریان در تمام انواع امور مهاجرت به کانادا می باشد. اگر می خواهید از مزایای خدمات حرفه ای و تخصصی ما در امر مهاجرت به کانادا بهره مند گردید همین امروز با ما تماس بگیرید. برخی از مزایای داشتن یک وکیل با تجربه در امور مهاجرتی عبارتند از:

 • یک وکیل خوب فرصت ‌های زیادی را برای مهاجرت به کانادا به شما معرفی می کند تا مطمئن شوید که تمام مسیرهای مهاجرتی پیش روی خود را درک می کنید.
 • یک وکیل خوب از اشتباهات در مسیر اخذ ویزای کانادا جلوگیری می کند در نتیجه مانع از تاخیرهای بی مورد در برنامه های مهاجرتی و همینطور ریجکت ویزای کانادا می شود.
 • یک وکیل خوب برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا یا دریافت مجوز کار از موسسات کار کانادا به شما کمک می کند.
 • یک وکیل مهاجرتی خوب می تواند برای اخذ شهروندی کانادا به شما کمک کند.

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد چیست؟

وجود برخی وکلا و مشاوران مهاجرت به کانادا که از دانش محدودی در مورد قوانین مهاجرت به کانادا و سیستم مهاجرتی این کشور برخوردار هستند و با این وجود اقدام به دریافت هزینه های گزاف آن هم بدون هیچ تضمینی برای موفقیت درخواست ویزای متقاضیان می کنند، موجب شده است که اعتماد به وکیل مهاجرت برای اغلب متقاضیان ویزای کانادا بسیار سخت و دلهره آور باشد.

با این حال، اگر بتوان وکیل یا موسسه ای را پیدا کرد که از کلیه مجوزها، تخصص ها، تجربه ها و تحصیلات لازم برای راهنمایی جهت اخذ ویزای کانادا برخوردار باشد، پولی که برای این خدمات پرداخت می شود قطعا ارزش آن را دارد.

استخدام یک وکیل مهاجرت به تورنتو که کاملا واجد شرایط وکالت برای امور مهاجرتی به کانادا باشد مسلما شانس موفقیت درخواست ویزای شما را نسبت به حالتی که به تنهایی و بدون تجربه برای این امر مهم اقدام می کنید افزایش می دهد. این وکلا اطمینان می دهند که درخواست شما به درستی بررسی می شود و اگر مشکلی پیش آمد، به طور قانونی از شما حمایت می کنند.

برای اعتماد به یک وکیل مهاجرت در تورنتو حتما تجربه وی در فرآیند مهاجرت به کانادا را بررسی کنید و همچنین سعی کنید در خصوص نام و شهرت و میزان رضایت واقعی مشتریان وی مطلع گردید.

موسسه های مهاجرتی معتبر و مشهور معمولا نرخی مقرون به صرفه را بدون دادن هیچ وعده دروغین به متقاضیان ارائه می دهند. در واقع ارائه بهترین خدمات حقوقی ممکن با قیمت منصفانه یکی از ارزش های کاری آنها محسوب می شود که در غیر این صورت هرگز این شهرت را به دست نمی آوردند.

چرا باید به وکلای مهاجرت تراست بیزینس اعتماد کرد؟

آیا قصد دارید در کانادا کار کنید یا زندگی کنید اما در بلاتکلیفی به سر می برید و هنوز نتوانسته اید وکیل مهاجرتی مورد اعتماد خود را پیدا کنید؟ یک وکیل باتجربه به راحتی می تواند شما را در مسیر سخت مهاجرت به کانادا راهنمایی کند اما چگونه باید این وکیل را پیدا کرد؟!

 وکلای مهاجرت تراست بیزینس از تسلط کامل به کلیه قوانین و رویه های مهاجرت به کانادا برخوردار هستند و هر روز با اخبار و به روز رسانی های مداوم در مورد تغییرات اخیر برنامه های مهاجرتی دولت کانادا آپدیت می شوند، آنها تعداد زیادی راهکار و گزینه های منحصر به فرد مهاجرتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

بنابراین اگر می خواهید به صورت قانونی در کانادا حضور پیدا کنید و برای اخذ مجوزهای کار و تحصیل کانادا، اقامت دائم یا شهروندی، یا گرفتن ویزای همسر اقدام کنید می توانید با خیال راحت به وکلای مهاجرت تراست بیزینس اعتماد کنید.

حتی پس از دریافت ویزای کار یا اقامت دائم کانادا باز هم مهاجران باید از قوانین خاصی پیروی کنند که فقط برای آنها اعمال می شود. بنابراین چنانچه در طول مدت اقامت خود در کشور کانادا نتوانید به درستی از این قوانین پیروی کنید، ممکن است اعتبار ویزای شما به خطر بیفتد.

خوشبختانه وکلای تراست بیزینس در کانادا حضور دارند و می توانند بعد از اخذ ویزای کانادا نیز به مشتریان خود به منظور درک این قوانین کمک کنند تا به یک وضعیت با ثباتی در محل زندگی جدیدشان دست یابند.

آیا به مشاوره با وکیل مهاجرت در تورنتو نیاز دارید؟

قطعا قوانین مهاجرتی کانادا برای مردم عادی پیچیده بوده و درک آنها دشوار به نظر می رسد. اما اگر از یک وکیل مهاجرت به تورنتو با اطلاعات عمیق و به روز در مورد قوانین مهاجرت کانادا کمک بگیرید، می توانید از تاخیرهای غیرضروری و همینطور ریجکت ویزای خود جلوگیری کنید.

بیش از ده ها روش برای اخذ اقامت موقت و دائم کانادا وجود دارد. یک وکیل متخصص مهاجرت به کانادا می تواند شما را برای انتخاب مسیر مناسب بر اساس مهارت ها، صلاحیت ها و ترجیحاتتان راهنمایی کند. علاوه بر این مشاوره با وکیل مهاجرت در تورنتو شانس موفقیت درخواست مهاجرتی شما را به مراتب افزایش می دهد.

همانطور که می دانید پر کردن فرم ها و سایر مدارک مهاجرت به کانادا به درستی و مطابق با درخواست شما بسیار مهم است. هر گونه اشتباهات در این زمینه می تواند منجر به رد شدن کامل درخواست شما شود.

بنابراین شما با داشتن یک راهنمای حرفه ای که به تمام زمینه های مهاجرت به کانادا تسلط دارد اطمینان حاصل می کنید که تمام مدارک مورد نیاز مهاجرت را به طور کامل، صحیح و به موقع به مقامات مربوطه ارائه می دهید. ما در تراست بیزینس در مرحله جمع آوری و آماده سازی مستندات لازم برای مهاجرت به کانادا نیز همراه شما خواهیم بود.

وکلای تراست بیزینس خدمات حقوقی بسیار با کیفیت را با هزینه های معقول و مقرون به‌صرفه در تورنتو به متقاضیان در هر کجای دنیا ارائه می دهند. با نگاه به پرونده های مهاجرتی موفق ما و همینطور رضایت مشتریانمان متوجه تعهد ما به هر یک از موکلان خواهید شد. بنابراین اگر می خواهید برای درخواست مهاجرت به کانادا از خدمات وکلای واجد شرایط استفاده کنید همین امروز با ما تماس بگیرید.

شماره وکیل مهاجرت در تورنتو

همانطور که متوجه شدید مهاجرت موضوعی است که پیچیدگی های متعددی را در بردارد. اگر شما هم به دنبال سفر به کشور کانادا و اخذ اقامت برای جستجوی فرصت های تحصیلی، شغلی یا اجتماعی بهتر هستید اما هنوز نمی دانید که آیا معیارهای واجد شرایط برای درخواست ویزای کانادا را دارید یا خیر می توانید همین امروز با وکلای تراست بیزینس تماس بگیرید.

قطعا داشتن یک پشتیبانی حرفه ای، که بیشترین سود را توسط بهترین مشاوران و وکلای مهاجرت ارائه می کند، برای افزایش شانس تایید درخواست ویزای شما بسیار مهم است. اگر از خدمات وکلای مهاجرت در تراست بیزینس استفاده کنید، نه تنها در هر مرحله، از راهنمایی های دست اول برخوردار می شوید، بلکه هر زمان که به درخواست یا مشکلی برخورید خیلی راحت می توانید با ما از طریق کانال های ارتباطی گوناگون در تماس باشید.

مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو به شما کمک می کند تا بهترین و به صرفه ترین مسیر مهاجرت به کانادا را پیدا کنید.

با توجه به اینکه قانون مهاجرت هر روز سخت تر می شود. یک مهاجر ممکن است در رابطه با قوانین و مقررات و برنامه های مهاجرتی در حال تغییر، با چالش های زیادی مواجه شود. با این وجود، داشتن یک وکیل مهاجرت در منطقه ای که می خواهید به آن مهاجرت کنید بهترین راه برای از بین بردن این نگرانی ها و افزایش شانس موفقیت شما است.

وکیل خوب می تواند پتانسیل موثر شدن فرم درخواست ویزای شما را نیز افزایش دهد. شما عزیزان می توانید از طریق شماره تلفن +1 (250) 201-9090 در واتساپ همین امروز با یک وکیل حرفه ای مهاجرت در تورنتو در ارتباط باشید.

سوالات متداول

یک وکیل مهاجرت به کانادا باید چه مجوزهایی داشته باشد؟

وکیل مهاجرت به کانادا باید کلیه مجوزهای لازم را از انجمن حقوقی استانی و سرزمینی کانادا، دفتر اسناد رسمی کبک (تنها برای وکلای رسمی مهاجرت به استان کبک) و شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا یا ICCRC داشته باشد.

چگونه بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو را پیدا کنم؟

برای پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در تورنتو حتما تجربه وی در فرآیند مهاجرت به کانادا را بررسی کنید و همچنین سعی کنید در خصوص نام و شهرت و میزان رضایت واقعی مشتریان وی مطلع گردید.

تراست بیزینس برای کسب رضایت مشتریان چه امکاناتی را در نظر گرفته است؟

این موسسه سیستمی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که می توانند مرحله به مرحله روند پیشرفت پرونده مهاجرتی خود را به صورت آنلاین مشاهده کرده و هرگونه درخواست یا مدارک مورد نیاز در هر مرحله را با همین سیستم ارسال نمایند.

شماره وکیل مهاجرت در تورنتو چند است؟

شما عزیزان می توانید از طریق شماره تلفن +1 (250) 201-9090 در واتساپ با وکیل مهاجرت در تورنتو در ارتباط باشید.

برای انجام سریع تر کارهای اخذ اقامت کانادا باید چه کار کرد؟

یک وکیل مهاجرت در تورنتو به شما در گرفتن نتایج سریع تر و انجام زودتر کارهای اخذ اقامت کانادا کمک می کند. وکیل مطمئن می شود که مشتریان فرم درخواست ویزا را به درستی و بدون اشتباه ارسال می کنند. از این رو، مانع از دریافت ریجکت یا تأخیر در درخواست آنها می شود.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.