وکیل مهاجرت در ونکوور

وکیل مهاجرت در ونکوور

شهر ونکوور در استان بریتیش کلمبیا یکی از مقاصد محبوب مهاجران در کانادا است. به تازگی ونکوور به عنوان بهترین شهر برای زندگی در آمریکای شمالی معرفی شده است. مناظر طبیعی، نزدیکی به اقیانوس و وجود کوه هایی در سواحل شمالی، این شهر را به یکی از جذاب ترین مناطق کانادا تبدیل کرده است.

از سوی دیگر وجود امکانات و مراکز تحصیلی و کاری برجسته در این شهر، آن را به مقصد ایده آل مهاجران تبدیل کرده است. اگر به فکر مهاجرت به ونکوور هستید، برای طی کردن این مسیر پیچیده به وکیل مهاجرت در ونکوور نیاز خواهید داشت.

شروین مدنی وکیل ارشد تراست بیزینس


 • وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC
  (کد وکالت: RCIC# 506959)
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از 10 سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

مجوز فعالیت شروین مدنی از اداره مهاجرت کانادا

پادکست بشنوید!

وظایف وکیل مهاجرت

وظایف وکیل مهاجرت

موسسه مهاجرت در ونکوور

اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید، بایستی به یک موسسه مهاجرتی در خاک کانادا اعتماد کنید. مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا فرایندی است که در آن مدیریت بخش بزرگی از سرمایه های فردی و مالی خود را به دست موسسات مهاجرتی می دهید، از این رو بایستی رابطه ای بر پایه اطمینان و اعتماد شکل بگیرد تا بتوانید با خیالی آسوده، آینده مهاجرتی خود را به دست آنها بسپارید.

تراست بیزینس با بهره گیری از وکلای متخصص در زمینه مهاجرت در ونکوور و کانادا، وکلای حقوقی جهت عقد انواع قراردادها، حسابداران باتجربه برای بررسی سوابق مالی و اعتباری و کارشناسان مشاور در زمینه کسب و کار، تیمی حرفه ای و متخصص را در اختیار شما قرار می دهد تا با خیالی آسوده کارهای مهاجرتی خود را انجام دهید.

بهترین وکیل مهاجرت در ونکوور

موسسات و دفاتر خدماتی بسیاری در سرتاسر جهان خدمات ویزا، مهاجرت و اقامت در کانادا را ارائه می دهند. اما بسیاری از آنها در کانادا حضور ندارند و خود مقیم کانادا نیستند. این موسسات ادعا می کنند که خدماتی را ارائه می دهند که خودشان هرگز تجربه اش را نداشته اند. به همین دلیل بایستی در انتخاب موسسه مهاجرتی دقت لازم را به عمل آورید تا در دام سودجویان نیفتید. برای انتخاب وکیل مهاجرت در ونکوور و کانادا موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 • محل کار وکیل یا موسسه مهاجرتی بایستی در کانادا باشد. حضور در جامعه کانادا باعث می شود که مطمئن شوید وکیل مورد نظر شما از شرایط و قوانین این کشور آگاه است.
 • فرد مورد نظر شما وکیل مهاجرتی باشد، نه مشاور مهاجرت! در کانادا تنها وکلای مهاجرتی قادر به ارائه برخی از خدمات مانند مهاجرت سرمایه گذاری هستند. افرادی غیر از وکلای مهاجرتی اجازه دادن مشاوره در زمینه امور ویزا و مهاجرت را ندارند.
 • وکیل مهاجرت دارای مدرک تحصیلی در رشته حقوق در کانادا باشد. از وکیل مورد نظرتان بپرسید که مدرک تحصیلی اش چیست. وکیل مورد اعتماد شما بایستی فارغ التحصیل رشته حقوق در کانادا باشد. همچنین اگر در کشور دیگری در رشته حقوق تحصیل کرده است، مدرک تحصیلی اش به تایید کشور کانادا رسیده باشد.
 • علاوه بر موارد یاد شده، بایستی وکیل مورد نظر شما پایبند به ارزش های اخلاقی نیز باشد. بررسی موارد زیر به شما کمک می کند تا در انتخاب وکیل هوشمندانه تر عمل کنید.
 • شفافیت: ارائه تخمین دقیق از هزینه ها، تنظیم راه های مستقیم برای برقراری ارتباط و رعایت اصول حرفه ای گری
 • کیفیت محتوا: محتوای رایگان موجود در وبسایت وکیل یا موسسه مهاجرتی را مطالعه کنید. کیفیت محتوای ارائه شده را بررسی کنید. آیا خواندن این مطالب اطلاعات مفید و ارزشمندی در اختیار شما قرار می دهد؟ آیا هدف مطالب خدمت رسانی به شما است یا وکیل شما؟
 • پایبندی به ارزش های اخلاقی و راستگویی: آیا وکیل شما وعده های زیاد و توخالی می دهد؟ آیا روش های غیرقانونی و غیراخلاقی پیش پای شما قرار می دهد تا به نتیجه دلخواه برسید؟ آیا صداقت در رفتار و گفتار وکیل و موسسه مهاجرتی وجود دارد؟

یکی از مهم ترین ارزش های تراست بیزینس واقع گرایی و شفافیت در ارائه خدمات است. در جلسه اول مشاوره با وکلای تراست بیزنس، مسیر روشنی برای دستیابی به اهداف مدنظر شما ترسیم خواهد شد. کارشناسان تراست بیزنس تمامی ریسک ها و چالش های پیش روی راه اندازی کسب و کار مورد نظرتان در کانادا را برایتان شرح خواهند داد. بدین ترتیب با دید باز و آگاهی از تمامی فرایندها و جزییات آن قدم در مسیر مهاجرت خواهید گذاشت.

خدمات وکیل مهاجرتی در ونکوور

از آنجایی که قوانین مهاجرت در ونکوور و کشور کانادا به طور پیوسته در حال تغییر است، وکلای مهاجرت بایستی با آخرین تحولات و تغییرات قوانین مهاجرتی آشنا باشند. تسلط کامل وکلای مهاجرت بر قوانین پیچیده و مراحل لازم برای رسیدگی به مهاجرت سرمایه گذاری، تجاری یا شخصی موجب می شود که مراجعان با آسودگی تمامی این فرایندها را طی کنند و از حضور وکلای مورد اعتماد در تمامی مسیر اطمینان خاطر داشته باشند.

تیم حرفه ای وکلای مجرب تراست بیزنس در ونکوور با آگاهی کامل از تمامی قوانین و شرایط مهاجرتی کانادا، خدمات زیر را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهند:

 • ارائه کلیه خدمات مرتبط با تمدید ویزا و پرمیت
 • انجام مراحل تغییر ویزای توریستی به ویزای دانشجویی ( انجام فرایندهای لازم برای دریافت پذیرش تحصیلی از سوی کالج ها یا دانشگاه های معتبر در ونکوور)
 • ارائه کلیه خدمات مرتبط پذیرش و‌ دریافت ویزای دانش‌آموزی برای فرزندان شما
 • درخواست ویزیتور رکورد برای والدین همراه دانش آموزان و دانشجویان
 • ارائه کمک های لازم و تسهیل فرایند اخذ ویزای های کارآفرینی، سرمایه‌گذاری و خرید با هدف دریافت اقامت دائمی کانادا
 • ارائه کمک های لازم برای اخذ ویزای کاری با اقدام جهت LMIA (برای افرادی که پیشنهاد کار در کانادا دارند)
 • شناسایی و بررسی دلایل عدم تمدید ویزای شما در کانادا و ارائه گزینه های جایگزین کاربردی برای حل این مشکل
 • و بسیاری خدمات دیگر

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در ونکوور

گاهی اوقات فرایند مهاجرت و اخذ ویزای کانادا به قدری پیچیده و گمراه کننده است که به تنهایی نمی توانید از پس مراحل قانونی آن بر بیایید. در این شرایط ادامه دادن فرایند بدون کمک یک وکیل مهاجرتی مجرب عملا غیرممکن است.

وکلای تراست بیزنس در ونکوور با داشتن سابقه ای درخشان در امر مهاجرت و دسترسی به بهترین منابع از سراسر جهان، مساله مهاجرت را برای شما تسهیل کرده است. تراست بیزنس تمام تلاش خود را می کند تا اطمینان حاصل کند که شما بهترین خدمات ممکن را دریافت می کنید. تیم مشاوران تراست بیزنس تاکنون صدها متقاضی و کسب و کار را در زمینه مهاجرت به ونکوور یاری کرده اند.

تیم تراست بیزنس تمامی اطلاعات و ابزار لازم برای شروع کسب و کار در کانادا را در اختیار شما قرار می دهد.

معیارهای انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

اعتماد به وکلای مهاجرت تراست بیزینس

اعتماد به وکلا و موسسات مهاجرت در ونکوور و کانادا کار ساده ای نیست، زیرا:

 • اطلاعات بسیاری از موسسات آنلاین مهاجرتی گیج کننده و غیر قابل اعتماد است. تعداد بی شماری موسسه مهاجرتی در فضای آنلاین حضور دارند که جستجو در میان آنها برای فردی که تجربه زندگی در محیط کانادا را ندارد و سر رشته ای از قوانین حقوقی و مهاجرتی ندارد، کاری سخت و پیچیده است.
 • انتخاب موسسه مهاجرتی اشتباه پر هزینه است. در فرایند مهاجرت سرمایه گذاری بایستی به موسسه ای اعتماد کنید تا آینده شما را در کشور جدید بسازد. اگر آن موسسه عملکرد درستی نداشته باشد یا از آخرین تغییرات قانونی آگاه نباشد، ممکن است خطاهایی انجام دهد که هزینه زیادی برای شما در پی داشته باشد.
 • افراد کلاهبر و سودجویی وجود دارند که از اعتماد شما سوء استفاده می کنند. کانادا مقصد جذابی برای مهاجران از سرتاسر دنیا است. این اقبال عمومی موجب شده که افراد سودجو و کلاهبردار نیز از این موقعیت استفاده کنند. آنها با سوء استفاده از اعتماد مهاجران، سرمایه یک عمر تلاش آنها را بر باد می دهند.
 • قوانین مهاجرت سرمایه گذاری به کانادا هر ساله تغییراتی جزیی و کلی می کند. از این رو موسسات مهاجرتی بایستی با آخرین تغییرات در قوانین آشنا باشند تا در وقت و هزینه مهاجران صرفه جویی کنند. این مساله با توجه به شرایط خاص ایران، اهمیت ویژه ای دارد. از این رو انتخاب موسسه ای که با ساز و کار مهاجرات سرمایه گذاری ایرانیان به کانادا آشنا باشد، ضروری به نظر می رسد.

چرا تراست بیزنس گزینه ای مطمئن و قابل اعتماد برای مهاجرت در ونکوور است؟

 • ارائه پکیج کامل خدمات مهاجرت سرمایه گذاری
 • داشتن روابط کلیدی با متخصصان صنایع مختلف
 • ارائه راه حلی اختصاصی و منحصر به فرد برای مهاجرت
 • داشتن سوابق درخشان با بیش از ده سال تجربه پرونده های مختلف سرمایه گذاری از ابتدای فرآیند تا راه اندازی کسب و کار
 • دارا بودن تیمی از مشاورین و وکلای قانونی و معتبر
 • واقع گرایی و شفافیت در ارائه خدمات
 • همراهی در تمام مسیر مهاجرت

تراست بیزنس از اولین مشاوره تا رسیدن به نتیجه ی مطلوب در کنار شما خواهد بود. ارتباط مداوم و برگزاری جلسات منظم انتقال تجربه به متقاضیان تنها بخش کوچکی از خدمات تراست بیزنس است.

ویژگی های وکیل مهاجرت قابل اعتماد

پیش از انتخاب وکیل مهاجرت در ونکوور بایستی تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام دهید. احتمالا با نام ها و موسسات گوناگونی برخورد خواهید کرد. اما چگونه می توانیم به یک وکیل مهاجرت در ونکوور اعتماد کنیم؟

 • نام و مشخصات کامل وکیل مهاجرتی را بدانید. به دنبال وکلایی باشید که نام کامل، مشخصات و آدرس محل کار و راه های تماس با آنها در دسترس قرار دارد. وکلای رسمی با جامعه وکلای محل خود در ارتباط هستند و از قوانین محل کار خود پیروی می کنند.
 • وبسایت وکیل مورد نظرتان را بررسی کنید. امروزه بیشتر وکلا وبسایتی برای معرفی خود دارند. علاوه بر آن در شبکه های اجتماعی کاری مانند لینکدین نیز حضور دارند. مشاهده پروفایل آنها در لینکدین و ارتباط آنها با شبکه وکلا و موسسات معتبر، باعث می شود بتوانید راحت تر به آنها اعتماد کنید.
 • تخصص وکیل و تجربیاتش در چه زمینه ای است. روزمه کاری وکیل، تجربیات، حوزه کاری و گواهینامه هایش را بررسی کنید. تمامی این اطلاعات به شما کمک می کند تا بتوانید وکیل مورد نظرتان را به درستی و مطابق با نیازهای تان انتخاب کنید.
 • درباره وکیل مورد نظرتان در اینترنت جستجو کنید. امروزه حضور آنلاین وکلا بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. با جستجوی نام وکیل علاوه بر اطلاعات رسمی، به مجموعه ای از نظرات کاربران که تجربه استفاده از خدمات آن وکیل را داشته اند دست خواهید یافت. بررسی آن نظرات و دستیابی به یک جمع بندی منطقی از آنها هم تا حدودی دید شما را نسبت به آن فرد باز می کند.

گروه سرمایه گذاری تراست بیزنس با ده سال سابقه و صدها پرونده موفق مهاجرت، گزینه مطمئنی برای انجام کلیه امور مهاجراتی شما است.

شروین مدنی، وکیل ارشد تراست بیزنس، وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا و دارای کد فعالیت در انجمن ICCRC است. خلاصه رزومه شروین مدنی عبارتست از:

 • کد وکالت: RCIC# 506959
 • عضو هیئت علمی کالج اشتون در رشته مهاجرت
 • سابقه فعالیت به عنوان آفیسر اداره مهاجرت
 • بیش از ۱۰ سال سابقه وکالت امور مهاجرتی

همچنین خانم فرانک سعیدی، وکیل رسمی مهاجرت در تراست بیزنس، با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق، یکی از اعضای رسمی انجمن تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا (ICCRC) است.

شماره وکیل مهاجرت در ونکوور

با توجه به شرایط امروز جوامع، تمامی وکلای معتبر در زمینه مهاجرت بایستی حضور فعالی در اینترنت داشته باشند. وجود موارد زیر برای کسب اعتماد مشتریان ضروری است.

 • داشتن وبسایت رسمی. یک وبسایت ساده که دارای اطلاعات تماس، مشخصات و گواهینامه های وکیل مهاجرتی باشد، برای شروع کافی است.
 • داشتن پروفایل لینکدین. لینکدین شبکه اجتماعی حرفه ای ها است. دیدن پروفایل لینکدین وکیل و ارتباطش با جوامع وکلا و افرادی که احتمالا شما می شناسید، پایه خوبی برای اعتماد کردن ایجاد می کند.
 • داشتن ایمیل کاری منحصر به فرد. یک وکیل مهاجرتی معتبر از سرویس های رایگان ایمیلی مانند جی میل و یاهو استفاده نمی کند. دامین های حرفه ای با مبالغ مناسبی در دسترس وجود دارند که وکلا می توانند از آنها استفاده کنند.

تراست بیزنس با حضور فعال در تمامی شبکه های اجتماعی، شما را در جریان تمامی اطلاعات مورد نیاز برای مهاجرت قرار می دهد. همچنین در صورت داشتن سؤال یا نیاز به کمک در هر مرحله از درخواست ویزای دائم و موقت کانادا، وکلای مجرب ما در ونکوور از طریق راه های تماس تلفنی، ایمیل، چت آنلاین و ملاقات حضوری در دسترس شما خواهند بود.

راهنمای عزیمت به کانادا
چک لیست عزیمت به کانادا
 • چک لیست مدارک و وسایل موردنیاز
 • راهنمای قوانین کانادا
 • شروع زندگی در کانادا

چرا موکلین به تراست بیزینس اعتماد کرده‌اند؟

 1. تراست بیزینس توسط مشاورین قانونی مهاجرت کانادا و عضو انجمن ICCRC اداره می‌شود

  شروین مدنی با سال‌ها سابقه وکالت امور مهاجرت و دارای کد فعالدیت RCIC در انجمن ICCRC به عنوان وکیل ارشد مجموعه تراست بیزینس مشغول به فعالیت‌اند. مشاورین تراست بیزینس نیز از اساتید دانشگاه های کانادا و افراد دارای تجربه تحصیل کانادایی هستند و همین امر نیز باعث ارائه مشاوره‌های با کیفیت، کاربردی و ملموس به متقاضیان شده است.

 2. آمار پرونده‌های موفق ما بالاست

  مهاجرت مسیری دشوار و سرنوشت ساز است. ما افتخار می‌کنیم که در این مسیر پر فراز و نشیب همراه مورد اعتماد هزاران ایرانی برای رسیدن به سرمقصد آرزوهایشان بوده‌ایم. داشتن بیش از شش هزار پرونده موفق در زمینه‌های مختلف اعم از تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری نتیجه تلاش شبانه روزی تیم تراست بیزینس جهت موفقیت مشتریانش در مسیر مهاجرت بوده است.

 3. ما نماینده رسمی مراکز آموزشی مقاطع مختلف در کانادا هستیم

  تراست بیزینس نمایندگی رسمی اغلب دانشگاه‌ها و کالج‌ها و همچنین مدارس کانادا را دریافت کرده است. در برخی موارد نیز این موسسه به عنوان نماینده کلیدی (Key Agent) با مراکز آموزشی کانادایی همکاری دارد، همین امر نیز موجب سهولت مکاتبات با مراکز آموزشی و همچنین اخذ پذیرش بدون هیچ واسطه‌ای را فراهم آورده است.

 4. تراست بیزینس ، مرجعی قابل اعتماد برای اخبار و اطلاعات مهاجرت است

  وب سایت تراست بیزینس
  با توجه به این که تراست بیزینس به صورت تخصصی خدمات مهاجرت به کانادا را ارائه می‌دهد به جرائت می‌توان گفت این وب سایت کامل‌ترین مرجع فارسی زبان در حوزه ارائه اطلاعات مهاجرت، تحصیل، کار و زندگی در کاناداست. به روزترین اخبار مهاجرت کانادا، قوانین اخذ ویزا و روش های مهاجرتی کانادا را می‌توانید در وب سایت تراست بیزینس دنبال کنید. تراست بیزینس از ابتدا تا انتهای پروسه‌ی مهاجرت همراه شماست تا بتوانید آینده موفق خود را رقم بزنید.

 5. هیچ فرصتی از دست نمی‌رود!

  دولت کانادا راه های زیادی برای متقاضیان مهاجرت به کانادا طراحی کرده است .ممکن است بیش از یک یا چند راه مهاجرتی برای شما وجود داشته باشد. اولین قدم شما، پیدا کردن مناسب ترین مسیر مهاجرتی است که منافع شما را به بهترین نحو تضمین کند. مشاورین تراست بیزینس با توجه به شرایط تان بهترین مسیر مهاجرتی را به شما معرفی خواهند کرد و در این راستا تمامی فرصت های کاهش هزینه های مهاجرت با توجه به شرایط تان بررسی خواهد شد.

 6. به نظر ما وقت طلاست!

  دغدغه زمان برای بسیاری مهم است. ما ارزش ویژه‌ای برای وقت مشتریان خود قائل هستیم. مایه افتخار است که وکلا و مشاورین خبره ما با نهایت دقت، نتیجه دلخواه را در کمترین زمان ممکن برای مشتریان رقم می‌زنند. مهاجرت امری پر از استرس و نگرانی است؛ از این‌ رو تیم تراست بیزینس ، با انجام سریع و دقیق امور مهاجرتی مشتریان، به جای استرس، امید رسیدن به آرزوها را برایشان فراهم می‌ سازد.

 7. مشاورین تراست بیزینس در تمام مراحل مهاجرت به کانادا همراه شما هستند!

  بدون دغدغه و با خیالی آسوده فرآیند مهاجرت خود را طی کنید. قوانین مهاجرت بسیار پیچیده است، ولی نگران نباشید. چراکه وکلای با تجربه و حرفه‌ای ما در تراست بیزینس با تمامی روش‌های قانونی مهاجرت آشنا هستند و از ابتدا تا انتهای مسیر همراه‌تان خواهند بود.

 8. وکالت پرونده ‎ها با توجه به تجربه قبلی وکلا پذیرفته ‌می‌شود

  هر ماه تعداد بسیار زیادی تقاضا برای ارزیابی شرایط مهاجرت از سوی متقاضیان برای ما ارسال می‌شود. تراست بیزینس بر مبنای اصول حرفه‌ای و اخلاقی فقط وکالت پرونده‌هایی را بر عهده می‌گیرد که به احتمال زیادی امکان موفق شدن و اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشند.

 9. بهترین ها را به مشتری پیشنهاد می دهیم حتی به ضرر خودمان!

  با توجه به اصول و ارزش‌های سازمانی تراست بیزینس این قول را به مشتریانمان می‌دهیم که در ارائه خدمات و مشاوره‌ها تنها تابع هدفی که به دنبال کمینه کردن آن خواهیم بود هزینه‌های شماست و نیز تنها تابع هدفی که به دنبال بیشینه کردن آن هستیم منافع شما خواهد بود!

 10. توجه به جزئیات، عامل تمایز ماست!

  با توجه به حکم دادگاه فدرال کانادا وجود مغایرت و اطلاعات اشتباه در فرآیند مهاجرت اشتباهی بزرگ است! توجه به جزئیات و دقت فراوان در تنظیم پرونده های ارسالی به اداره مهاجرت می‌تواند متقاضیان مهاجرت را از بسیاری از عواقب پیش‌بینی نشده مصون دارد. وکلا و مشاورین تراست بیزینس با ارائه اطلاعات صحیح و تکمیل تمامی مدارک موردنیاز به کمک متقاضی، به دقت و با وسواس فراوان پرونده مهاجرتی شما را دنبال می‌کنند.

 11. همواره در دسترس هستیم!

  آرمان تراست بیزینس ایجاد محیطی سرشار از احترام به مشتری و ارائه خدمات برتر به مشتریان است، در همین راستا مشتریان تراست بیزینس همواره می توانند از طریق راه‌های مختلفی از جمله تماس، ارسال پیام و ایمیل با مشاورین تراست بیزینس در ارتباط باشند. همواره سعی ما بر این است که چه در پاسخ به درخواست‌ها و چه در پیگیری‌ها خیالی آسوده و تجربه‌ای لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم سازیم.

 12. دیوارهای تراست بیزینس شیشه‌ای است!

  شفافیت در ارائه خدمات لازمه مشتری مداریست! در همین راستا تراست بیزینس همواره شفافیت در خدمت رسانی و شفافیت در امور مرتبط به قرارداد و پرداخت‌های مالی را سرلوحه کار خود قرار داده است. شرح خدمات ارائه شده بابت هر پرداخت مالی برای مشتریان تراست بیزینس به صورت کاملا شفاف مشخص است و همچنین موکلین به راحتی می‌توانند در هر مرحله از وضعیت پیشرفت امور مهاجرتی خود مطلع شوند.

سوالات متداول

آیا می توانم به تنهایی برای مهاجرت درخواست بدهم یا استخدام وکیل مهاجرت در ونکوور الزامی است؟

شما می توانید بدون استخدام وکیل برای مهاجرت اقدام کنید و ممکن است پرونده شما تایید شود. با این حال، انجام این کار دو ریسک بزرگ دارد.
نقل مکان به یک کشور جدید یک موضوع جدی است که پیامدهای طولانی مدتی بر زندگی شما می گذارد. اگر مشکلی در این فرایند پیش بیاید و پرونده شما رد شود یا به تأخیر بیفتد، زمان و هزینه زیادی را از دست می دهید. آیا می خواهید این ریسک را بپذیرید؟ مشاوران تراست بیزینس با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت احتمال بروز این مشکلات را به حداقل می رسانند.
آیا مطمئن هستید که بهترین مسیر برای مهاجرت را در پیش گرفته اید؟ آیا تمام جزئیات عملکرد سیستم مهاجرت به کانادا را می‌دانید؟ از همه گزینه های موجود برای شرایطتان آگاه هستید؟ بیش از 50 نوع مختلف درخواست اقامت دائم وجود دارد و اکثر مردم همه آنها را نمی دانند.
تیم تراست بیزینس بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد و شما را در تمام مسیر همراهی می کند.
چندین عامل وجود دارد که باید به آنها توجه کنید:
چه ویژگی هایی را در انتخاب وکیل مهاجرت در ونکوور در نظر بگیریم؟
آیا وکیل عضو انجمن ICCRC کانادا است؟
چند سال تجربه وکالت امور مهاجرتی دارد؟
چه ترکیبی از خدمات را ارائه می دهد؟
آیا وکیل مستقیما روی پرونده شما کار می کند؟ آیا می توانید به راحتی با او تماس بگیرید؟
شهرت و سابقه وکیل مورد نظر شما چگونه است؟

هزینه استخدام وکیل مهاجرت در ونکوور چقدر است؟

از آنجایی که پرونده هر فرد و مسیر مهاجرتش منحصر به فرد است، هزینه وکیل نیز با توجه به این موارد متفاوت خواهد بود. تیم تراست بیزینس در جلسه مشاوره اولیه شما را در جریان جزییات مسیر پیش رو و تخمینی از هزینه مورد نیاز قرار می دهد و تمام فرایند در فضایی شفاف پی گیری می شود.

آیا می توانم شهروندی کانادا را بخرم؟

شهروندی کانادا از طریق سرمایه گذاری به همه اعضای خانواده، از جمله همسر و فرزندان زیر 18 سال اعطا می شود. فرزندان بزرگتر از 18 سال نیز باید به طور مستقل درخواست دهند و سرمایه گذاری کنند. پس از اخذ تابعیت، نسل بعد تابعیت کانادا را به ارث می برند.

برای دریافت شهروندی کانادا باید برای چه مدتی در این کشور بمانم؟

پیش از درخواست شهروندی کانادا باید به مدت 1095 روز (پنج سال) به صورت دائم در کانادا حضور داشته باشید.

4 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.