اقامت کانادا از طریق خرید ملک

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

خرید ملک در کانادا در یک نگاه

مواردتوضیحات
امکان دریافت ویزا و اقامت با خرید ملکوجود دارد، در صورتی که در ملک مورد نظر بیزینسی راه اندازی شود.
روش های مهاجرت و اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در آنخرید بیزینس آماده
تاسیس پروژه کارآفرینی
ثبت شعبه در ملک خریداری شده
مهاجرت خود اشتغالی
مدت زمان پروسه خرید ملک در کانادابین ۱ ماه تا ۳ ماه
مدت زمان راه اندازی یک بیزینس تا رسیدن به اقامت دائم کانادابین ۱ سال تا ۲ سال
هزینه خرید یک ملک در کانادابسته به منطقه و نوع ملک بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۶ میلیون دلار
حداقل مدرک برای راه اندازی بیزینس در کانادا پس از خرید ملکدیپلم دبیرستان
مدرک زبان برای راه اندازی بیزینس پس از خرید ملکآیلتس برای انگلیسی یا TEF برای فرانسوی
نوع اقامت با راه اندازی بیزینسابتدا ویزای شغلی و سپس تبدیل به اقامت دائم

اقامت کانادا از طریق خرید ملک موضوع مهم این روزها است که بسیاری از متقاضیان مهاجرت به دنبال آن هستند. بهتر است اشاره کنیم که این کشور از طریق خرید مستقیم یک ملک یا آپارتمان اقامت دائم ارائه نمی دهد و شهروندی با خرید ملک به متقاضیان در این کشور تعلق نمی گیرد. با این حال، تراست بیزینس پیشنهادهای بسیار بهتری دارد تا با استفاده از خرید یک بیزینس و سرمایه گذاری در این کشور به اقامت دائم دست پیدا کنید و از مزایای آن برای خود و اعضای خانواده تان استفاده کنید.

مراحل خرید ملک در کانادا

مشاوره تخصصی

مرحله اساسی در خرید ملک در کانادا و صاحب شدن یک ملک خوب و قابل اتکا استفاده از تجربه متخصصانی است که در این حوزه فعالیت دارند. شاید یک مشاوره تخصصی زمان زیادی را از شما نگیرد اما می تواند مسیر بسیار خوبی پیش روی شما قرار دهد.

در مقابل هزینه ای که برای خرید ملک در کانادا صرف می شود، استفاده از یک مشاوره قانونی و صرف مدت زمان کوتاه برای کسب اطلاعات مرتبط به چشم نخواهد آمد و می تواند شما را از مشکلات آینده به دور نگه دارد.

یافتن متخصصان این حوزه

متخصصان و افرادی که در حوزه خرید ملک و آپارتمان در کانادا فعالیت دارند، بهترین شرایط خرید ملک در کانادا را به شما پیشنهاد خواهند داد.

تراست بیزینس شما را به متخصصان این حوزه و به کانکشن های مرتبط وصل خواهد کرد تا به راحتی بتوانید به اطلاعاتی به روز و قابل اتکا دسترسی داشته باشید.

تحقیقات منطقه ای

اهمیت زیادی دارد تا شما منطقه ای را انتخاب کنید که در آن قدرت ملک و املاک و ساخت و ساز خوب باشد. کانادا کشوری است که از نظر صنعت ساخت و ساز و مسکن رشد بسیاری کرده است و در مناطق شهری یا غیر شهری می توان فرصت های بسیاری را در آن پیدا کرد.

تامین مالی

شما بر اساس منطقه انتخاب شده و نوع ملک و آپارتمان نیاز دارید تا به فکر تامین مالی باشید و منبع این سرمایه را مشخص کنید. شاید در مناطق متوسط این کشور بتوان با بیش از ۲۰۰ هزار دلار یک ملک را خریداری کرد که این میزان در مناطق پیشرفته تا بیش از ۵۰۰ هزار دلار هم می رسد.

نکته اساسی در این مسیر ارزش گذاری روی ملک یا بیزینسی است که شما قصد خریداری آن را دارید و در صورت ارزش گذاری درست، در آینده می توانید روی بازگشت سرمایه حساب باز کنید.

شرایط و قوانین

خواندن شرایط و قوانین بسیار اهمیت دارد. برای نمونه، اگر شما در ابتدای مسیر بدانید که اقامت کانادا از طریق خرید ملک به صورت مستقیم امکان پذیر نیست، می توانید در شرایط بهتری به سمت استفاده از روش های دیگر بروید.

بر اساس قوانین دولتی این کشور، افرادی می توانند اقامت کانادا از طریق خرید ملک یا بیزینس را به دست آورند که در آن محل کارآفرینی انجام شود و این موضوع به اشتغال زایی منطقه کمک کند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک امکان پذیر است در صورتی که شما در ملک مورد نظر یک پروژه کارآفرینی ایجاد کنید یا در آن بخواهید بیزینس فعالی را راه اندازی کنید.

آماده سازی مدارک

مطمئنا در این مسیر شما نیاز به آماده کردن مدارکی خواهید داشت که شرایط این مدارک را می توانید با مشورت با یک مشاور حقوقی به دست آورید.

یک مشاور حقوقی می تواند در تمامی مراحل خرید و عقد قرارداد حامی و پشتیبان شما باشد و در مرحله خرید ملک در کانادا و اقامت دائم این کشور شما را یاری کند.

خرید ملک و عقد قرارداد

اقامت کانادا از طریق خرید ملک امکان پذیر است در صورتی که شما قصد راه اندازی یک پروژه بیزینسی را در آن داشته باشید و بخواهید برای افراد زیادی اشتغال زایی کنید.

در واقع، شما می توانید در این کشور یک ملک را خریداری کنید و قرارداد آن را امضا کنید تا بعد از موفقیت در این مرحله، پروژه بیزینس خود را در آن شروع کنید.

عقد قرارداد مرحله مهمی است که شما برای اطلاع از بندهای قانونی قراردادها در این کشور الزاما نیاز دارید تا از مشاوره یک وکیل حقوقی قانونی استفاده کنید تا در مراحل مختلف به مشکل برخورد نکنید.

نکات مهم خرید ملک در کانادا

 • متقاضیان بسیاری وجود دارند که به دنبال اقامت دائم کانادا از طریق خرید ملک هستند و به دنبال پیشنهادهای خوب و قابل اتکا می گردند.
 • تراست بیزینس در این مسیر شما را همراهی خواهد کرد و با استفاده از یافتن مشاورهای خرید و فروش و یافتن بروکرها می توانید شرایط ایده آلی را برای خرید ملک در کانادا داشته باشید.
 • پیشنهاد تراست بیزینس این است که ملک هایی را خریداری کنید که از نظر بیزینسی پتانسیل بالایی دارند و می توان در آن ها در آینده بیزینسی را راه اندازی کرد.
 • افرادی که به دنبال اقامت دائم کانادا از طریق خرید ملک هستند، بهتر است قیمت ملک ها را در این کشور در مناطق مختلف بررسی کنند و بر اساس علاقه و اهداف یک ملک خوب و تا حد امکان ملک تجاری را خریداری کنند.
 • افرادی که قصد خرید ملک های مسکونی و آپارتمانی را دارند، به صورت مستقیم به اقامت و شهروندی نخواهند رسید و برای این موضوع باید به دنبال استفاده از روش های سرمایه گذاری در کانادا، کارآفرینی در کانادا، استارتاپ کانادا یا ثبت شعبه در این کشور باشند.
 • در هر مرحله از اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی که باشید، تراست بیزینس آماده ارائه بهترین مشاوره های قانونی و حقوقی به شما است.
 • مشاوران تخصصی خرید و فروش ملک که تراست بیزینس به شما معرفی خواهد کرد، در زمانی کوتاه شرایط شما را بررسی خواهند کرد و بر اساس علاقه تان، یک راه حل اختصاصی در اختیارتان قرار خواهند داد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کانادا

خرید ملک در بسیاری از کشورها برای افراد خارجی یک گزینه بسیار خوب است که شاید در کشورهای بسیاری متقاضیان را به اقامت دائم یا حتی شهروندی برساند. به دلیل وجود شرایط اقتصادی مناسب و رو به رشد کانادا، متقاضیان مهاجرت که بتوانند تمکن مالی بالایی فراهم کنند، به دنبال اقامت کانادا از طریق خرید ملک هستند.

بهتر است بیان دقیق تری از اقامت کانادا از طریق خرید ملک داشته باشیم چرا که این کار از نظر بسیاری از متخصصان مهاجرت یک روش خوب و عملی نیست. در واقع، خرید ملک در این کشور خوب است در صورتی که شما سرمایه خود را روی خرید یک محل بیزینسی و تجاری صرف کنید و با آماده سازی بعضی از مدارک به سمت ایجاد یک شغل در این کشور حرکت کنید.

بسیاری از روش ها برای سرمایه گذاری در این کشور وجود دارند که شما را در یک مسیر مستقیم و مشخص به سمت اقامت دائم سوق می دهند و می توانید با استفاده از آن ها روی بازگشت سرمایه خود نیز حساب ویژه ای باز کنید.

در مورد روش های خرید ملک بیزینسی و سرمایه گذاری در این کشور، به دست آوردن اطلاعات کافی و جامع از نکات بسیار مهمی است که می تواند در این مسیر شما را یاری کند و با استفاده از خدمات مشاوران بیزینسی می توانید شرایط و قوانین خرید ملک را در این کشور بررسی کنید و به دنبال یک سرمایه گذاری خوب و پر بازده باشید.

محل ها و ملک هایی که مختص انجام بیزینس و با اهداف تجاری ساخته شده اند و برای آن ها شرایط مساعدی وجود دارد، به راحتی می توانند شما را به سمت اقامت دائم راهنمایی کنند. دقت داشته باشید که با خرید یک ملک پر بازده و شروع بیزینس در این کشور، شما نیاز به تهیه مدارکی خواهید داشت تا بتوانید مراحل ثبت پرونده و اخذ ویزا را برای کار در این کشور طی کنید.

 • سرمایه گذاری روی ملک در کانادا برای افراد خارجی شرایط خوبی را پیشنهاد می دهد و شما می توانید بخشی از سرمایه خود را از طریق ملک و بیزینس در این کشور سرمایه گذاری کنید.
 • با خرید ملکی که برای مقاصد بیزینسی خریداری شده است، شما با یک تیر دو نشان خواهید زد و در کنار صاحب شدن یک ملک ارزشمند، می توانید در آینده بیزینس خود را نیز در این کشور شروع کنید و به درآمد دست پیدا کنید.
 • متخصصان حوزه تجارت در کانادا پیشنهاد می دهند که تا حد امکان یک ملک بیزینسی در یک منطقه پر بازده خریداری شود تا بتوان در آینده با استفاده از روش هایی مانند کارآفرینی یا سرمایه گذاری به اقامت دائم دست پیدا کرد.

سرمایه گذاری فعال و غیر فعال روی ملک و بیزینس در کانادا

در مبحث سرمایه گذاری در کانادا و به خصوص در بخش ملک و املاک، دو موضوع سرمایه گذاری پسیو و اکتیو وجود دارد که دولت این کشور و اداره مهاجرت کانادا، روی سرمایه گذاری اکتیو و فعال تمرکز دارد. به بیان دقیق تر، شما در حالتی می توانید به شهروندی و اقامت دائم کانادا دست پیدا کنید که بتوانید یک سرمایه گذاری فعال داشته باشید که اشتغال زایی داشته باشد و بتواند در منطقه انتخاب شده به اقتصاد آن کمک کند.

نکات مهم در مورد سرمایه گذاری فعال و غیر فعال روی ملک و بیزینس در کانادا

 • معمولا، سرمایه گذاری پسیو و غیر فعال در کشور کانادا پیشنهاد نمی شود چرا که شما با انتخاب روش دوم به راحتی می توانید هم صاحب یک ملک بیزینسی شوید و هم تجارت خود را در آن ملک شروع کنید.
 • با استفاده از سرمایه گذاری فعال که بازدهی بالایی هم دارد، شما می توانید برای همسر خود هم اجازه کار دریافت کنید که با این کار پس از حضور در این کشور شرایط بسیار بهتری از نظر شغلی و درآمدی خواهید داشت.
 • سرمایه گذاری فعال روی یک بیزینس در کانادا از طریق روش های خرید ملک در کانادا به شما این امکان را می دهد که بتوانید برای فرزندان تان نیز اقامت دریافت کنید و از مزایای تحصیل رایگان در این کشور استفاده کنید.
 • با انتخاب روش اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی، شما در آینده صاحب یک بیزینس در این کشور خواهید شد که مزایای بی شماری دارد و می توانید با این روش به عنوان یک کارآفرین در این کشور شناخته شوید.
 • خرید ملک های بیزینسی و تجاری در این کشور مطمئنا ارزش بالایی از نظر بازگشت سرمایه دارد و در صورتی که یک منطقه خوب مانند تورنتو، ونکوور یا مونترال را انتخاب کنید، می توانید روی بازگشت سرمایه و افزایش سرمایه خود حساب ویژه ای باز کنید.

تمکن مالی مورد نیاز برای خرید ملک در کانادا

تمکن مالی از جمله اساسی ترین بخش های کار برای خرید ملک در کانادا است. افرادی که قصد دارند تا یک ملک را در این کشور خریداری کنند یا با استفاده از سرمایه گذاری در این کشور به اقامت برسند، نیاز به ارائه تمکن مالی کافی خواهند داشت. تمکن مالی شما هر آن چیزی است که می توان برای آن ارزش گذاری کرد و تمکن مالی کلی برای خرید یک ملک حداقل باید ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار دلار باشد.

البته، این میزان به صورت حداقلی بیان شده است و برای خرید یک ملک در شهرهای بزرگ و مناطق پیشرفته این کشور شاید شما به بیش از ۵۰۰ هزار دلار نیاز داشته باشید. خرید یک ملک در کانادا نیاز به تامین سرمایه های بالایی دارد اما در عوض شما خواهید توانست تا با این روش بخشی از سرمایه خود را در یک کشور پیشرفته و در حال رشد سرمایه گذاری کنید.

هزینه خرید ملک در کانادا در ایالت ها و شهرهای مختلف

منطقههزینه
آپارتمان
تورنتو۸۹۰ هزار دلار کانادا
اتاوا۵۰۰ هزار دلار کانادا
کبک۲۵۰ هزار دلار کانادا
مونترال۴۰۰ هزار دلار کانادا
ادمونتون۳۲۰ هزار دلار کانادا
ونکووربین ۵۰۰ هزار دلار تا ۱ میلیون دلار کانادا
وینیپگ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار کانادا
کلگری۴۰۰ هزار دلار کانادا
اشاوا۶۰۰ هزار دلار کانادا
همیلتون۶۰۰ هزار دلار کانادا

در این آدرس اینترنتی نیز می توانید بعضی از هزینه ها را بررسی کنید.

سرمایه لازم برای راه اندازی یک بیزینس در کانادا پس از خرید ملک

معقول ترین روش برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک این است که پس از به موفقیت رساندن مراحل خرید، شما یک بیزینس را در آن راه اندازی کنید. در روش های کارآفرینی شما می توانید یک بیزینس پلن خوب آماده کنید و طرح های خود را برای توسعه تجارت در منطقه مورد نظر مشخص کنید.

احداث یک پروژه بیزینس در این کشور و هزینه آن وابسته به منطقه انتخاب شده و امکانات آن است. برای نمونه، شما در روش های کارآفرینی باید حداقل ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار روی بیزینس مورد نظر سرمایه گذاری داشته باشید تا به اقامت دائم کانادا دسترسی داشته باشید.

در این روش، شما بین ۱ تا ۲ سال با اقامت دائم کانادا فاصله خواهید داشت و پس از راه اندازی بیزینس در این کشور می توانید به درآمد قابل توجهی برسید. به عنوان یک مثال از روش های مهاجرت بیزینسی کانادا می توانید هزینه های مورد نظر برای کارآفرینی در ایالت های مختلف را در جدول زیر بررسی کنید.

هزینه های مورد نظر برای کارآفرینی در ایالت های مختلف کانادا

ایالتهزینه کارآفرینی
تمکن مالی
آنتاریوتمکن مالی: ۸۰۰ هزار دلار کانادا یا ۴۰۰ هزار دلار کانادا
سرمایه گذاری: ۶۰۰ هزار دلار کانادا یا ۲۰۰ هزار دلار کانادا
بریتیش کلمبیاتمکن مالی: ۶۰۰ هزار دلار کانادا یا ۳۰۰ هزار دلار کانادا
سرمایه گذاری: ۲۰۰ هزار دلار کانادا یا ۱۰۰ هزار دلار کانادا
کبکتمکن مالی: ۹۰۰ هزار دلار کانادا
سرمایه گذاری:‌ ۳۰۰ هزار دلار کانادا یا ۲۰۰ هزار دلار کانادا
نیوبرانزویکتمکن مالی: ۶۰۰ هزار دلار کانادا
سرمایه گذاری: ۲۵۰ هزار دلار کانادا
منیتوباتمکن مالی: ۵۰۰ هزار دلار کانادا
سرمایه گذاری: ۱۵۰ هزار دلار کانادا یا ۲۵۰ هزار دلار کانادا
نوا اسکوشیاتمکن مالی: ۶۰۰ هزار دلار کانادا
سرمایه گذاری: ۱۵۰ هزار دلار کانادا
ساسکاچوانتمکن مالی: ۵۰۰ هزار دلار کانادا
سرمایه گذاری: ۲۰۰ هزار دلار کانادا
آلبرتاتمکن مالی: متغیر بر اساس برنامه
سرمایه گذاری: حداقل ۵۰ هزار دلار کانادا یا ۱۰۰ هزار دلار کانادا
پرنس ادواردتمکن مالی: ۶۰۰ هزار دلار کانادا
سرمایه گذاری: ۲۰۰ هزار دلار کانادا
نیوفاندلند و لابرادورتمکن مالی: ۶۰۰ هزار دلار کانادا
سرمایه گذاری: ۲۰۰ هزار دلار کانادا

مدت زمان پروسه خرید ملک در کانادا

مدت زمان بررسی پرونده و انتخاب و خرید ملک در کانادا به شرایط مختلفی بستگی دارد. از جمله مواردی که می تواند پرونده شما را طولانی کند، یافتن پیشنهادهای مختلف و جست و جو برای ملک ها است. شما می توانید از طریق پلتفرم های آنلاین این قیمت ها را بررسی کنید و بهترین پیشنهاد برای یافتن قیمت ملک ها در کانادا می تواند استفاده از خدمات بروکرها باشد.

شما برای خرید ملک در کانادا به بازه زمانی یک ماه تا سه ماهه نیاز دارید و در این بازه زمانی می توان یک پیشنهاد خوب را پیدا کرده و قرارداد مورد نظر را تنظیم و به صورت قانونی امضا کرد. در صورتی که قصد اطلاع دقیق از قیمت ها را داشته باشید و بخواهید در شرایط بهتری به سمت خرید ملک در کانادا حرکت کنید، پیشنهاد ما استفاده از خدمات تراست بیزینس است که تمامی الزامات برای خرید یک ملک خوب در این کشور را در اختیار شما قرار خواهد داد.

روش های پیدا کردن ملک در کانادا

برای یافتن ملک ها در کانادا که شامل ملک های مسکونی، زمین های کشاورزی یا ملک های بیزینسی هستند، روش های مختلفی وجود دارند که استفاده از پلتفرم های آنلاین مانند تراست بیزینس بهترین انتخاب است.

شما در تراست بیزینس می توانید به پیشنهادهای خوبی دسترسی داشته باشید که شرایط این ملک ها به صورت کامل بررسی شده است و شما اطمینان دارید که یک ملک بیزینسی خوب و قابل اتکا خریداری خواهید کرد.

در بسیاری از شرایط پیشنهاد می شود با مشاور بیزینس و متخصص خرید و فروش ملک در این کشور مشورت داشته باشید تا سرمایه خود را روی یک ملک پر بازده صرف کنید. شاید یک مشاوره کوتاه مدت که چندان هم هزینه ای ندارد، شرایطی را برای شما فراهم کند که بتوانید به بازدهی سرمایه عالی دست پیدا کنید و یک ملک بیزینسی خوب و ارزشمند خریداری کنید.

در این بخش، نقش بروکرها اهمیت بالایی دارد که از جمله شغل های تخصصی در این کشور به حساب می آیند و می توانند در مسیر اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی شما را همراهی کنند. بروکرها در این کشور خدمات منحصر به فردی را در اختیار متقاضیان احداث بیزینس و کارآفرینان قرار می دهند و شما می توانید تمامی اطلاعات قیمتی را از این افراد دریافت کنید.

 • تراست بیزینس شما را با کانکشن ها و متخصصان خرید و فروش بیزینس و املاک بیزینسی آشنا می کند و با این خدمات می توانید در شرایط ایده آل به سمت خرید یک ملک پر بازده در کانادا حرکت کنید.
 • اقامت کانادا از طریق خرید ملک در این کشور امکان پذیر است، در صورتی که شما یک محل خوب را خریداری کنید و در آینده در آن یک بیزینس و تجارت را راه اندازی کنید. انتخاب این محل و بررسی شرایط مختلف آن اصل مهمی است که شما می توانید با مشورت با متخصصان و مشاوران بیزینس یک محل مناسب خریداری کنید.

قوانین خرید ملک در کانادا برای متقاضیان خارجی

شرایط خاصی برای خرید خانه یا ملک تجاری در کانادا وجود ندارد و متقاضیان خارجی نیز می توانند مانند شهروندان این کشور در کانادا ملک خریداری کنند. برای افرادی که قصد رسیدن به اقامت کانادا از طریق خرید ملک را دارند، پیشنهادهای منحصر به فردی در این کشور وجود دارد و این افراد می توانند یک ملک تجاری یا مزارع کشاورزی و دامداری را خریداری کنند.

در روش های مهاجرت کارآفرینی کانادا، شرایط عالی وجود دارد که شما می توانید در ایالت های مختلف این کشور به این روش ها دسترسی داشته باشید. مزیت خرید ملک در کانادا و اقدام برای کارآفرینی این است که شما می توانید روی افزایش ارزش ملک مورد نظر نیز حساب باز کنید و پس از راه اندازی بیزینس خود در این ملک به درآمد مناسبی دست پیدا کنید.

برای استفاده از اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در آن شما می توانید مانند سایر شهروندان یک ملک را خریداری کنید و از وام ها بهره ببرید. وام هایی که به ملک ها تعلق می گیرند، شامل بخش قابل توجهی از ارزش ملک مورد نظر هستند که شرایط خوبی را برای متقاضیان خارجی و مهاجران فراهم کرده است.

بهتر است بدانید که پس از خرید ملک در کانادا و اقدام از طریق روش های کارآفرینی و بیزینسی، شما تحت حمایت های دولتی قرار خواهید گرفت و برای بین المللی کردن تجارت خود نیز به کمک ها و وام های مختلف در این کشور دسترسی دارید. تنها قانون مهم در این کشور برای متقاضیان خرید ملک که از خارج از کانادا اقدام می کنند، وجود پیش پرداختی است که متقاضی باید ۳۵ درصد از قیمت ملک را در ابتدا بپردازد.

روش های مهاجرت بیزینسی پس از خرید ملک در کانادا

مطمئنا بهترین انتخاب این است که شما برای راه اندازی بیزینس، پس از خرید ملک در کانادا اقدام کنید. در صورتی که به دنبال اقامت کانادا از طریق خرید ملک هستید، بهترین بازدهی زمانی خواهد بود که بتوانید در ملک مورد نظر یک بیزینس پر بازده را راه اندازی کنید و از طریق یکی از روش های کارآفرینی، استارتاپ، ثبت شعبه در کانادا یا مهاجرت خود اشتغالی کانادا اهداف مهاجرت خود را دنبال کنید.

برای متقاضیانی که قصد کارآفرینی و ایجاد یک پروژه بیزینس را در این کشور دارند، شرایط عالی فراهم شده است و این متقاضیان در کمتر از دو سال می توانند به اقامت دائم کانادا دست پیدا کنند.

بهترین روش ها برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک و احداث یک بیزینس

 • مهاجرت کارآفرینی کانادا
 • مهاجرت از طریق خرید بیزینس در کانادا
 • مهاجرت خود اشتغالی در کانادا
 • مهاجرت از طریق ثبت شعبه در کانادا

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و مهاجرت کارآفرینی کانادا

کارآفرینی در کانادا از روش های منحصر به فرد برای متخصصان تجارت است که در این کشور می توانند یک تجارت پر بازده برای خود شروع کنند. اقامت کانادا از طریق خرید ملک و کارآفرینی یکی از جذاب ترین روش ها برای متقاضیان مهاجرت به این کشور است که در مدت زمان کوتاهی می توان به اقامت دائم این کشور دست پیدا کرد. شما تنها یک تا دو سال زمان نیاز دارید تا بتوانید در یک شرایط خوب بیزینس خود را در این کشور راه اندازی کنید و به سمت اقامت دائم کانادا حرکت کنید.

در این کشور با دارایی متوسط ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار دلار و میزان سرمایه گذاری بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار می توان یک پروژه کارآفرینی را استارت زد و پس از خرید ملک در کانادا صاحب یک بیزینس خوب و بی نظیر در این کشور شد.

شما برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک و کارآفرینی در این کشور نیاز دارید تا مدرک زبان حداقلی با سطح ۴ یا ۵ آیلتس را آماده کنید و مدرک حداقل دیپلم دبیرستان داشته باشید. این روش، محدودیتی از نظر منطقه احداث پروژه ندارد و از نظر رده شغلی نیز شما می توانید در شغل های مختلف در این کشور کارآفرینی کنید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و کارآفرینی در شهرهای کم جمعیت دارای شرایط مناسبی است و شما در این مناطق در حال توسعه از حمایت های دولتی برخوردار هستید و رقبای زیادی را پیش روی خود نخواهید دید.

شرایط دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک و کارآفرینی

 • ارائه ایده تجاری خوب و اثبات آن
 • بیزینس پلن قوی
 • سابقه شغلی
 • تمکن مالی مناسب
 • اشتغال زایی مناسب در تجارت آینده

فاکتورهای مهم زمان اقدام برای کارآفرینی در ملک خریداری شده

 • سابقه شغلی
 • مدرک تحصیلی
 • سن
 • زبان
 • دارایی و میزان سرمایه گذاری
 • پروژه بیزینس
 • منطقه انتخابی

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و مهاجرت با خرید یک بیزینس آماده

اقامت کانادا از طریق خرید ملک یک بیزینس آماده روشی دیگر است که به گفته متخصصان می تواند آسان ترین روش برای دریافت اقامت این کشور باشد. شما زمانی که یک بیزینس آماده را خریداری می کنید، هم صاحب ملک مورد نظر خواهید شد و هم می توانید در شرایط مساعد بازار این کشور به فعالیت تجاری بپردازید.

برای نمونه، فرض کنید که یک رستوران را خریداری کنید که ملک آن در منطقه ای با بازار کار پر تقاضا واقع شده است. در این صورت، شما می توانید با ویزای کار در این منطقه حاضر شوید و پس از یک تا دو سال این ویزا را به اقامت دائم تبدیل کنید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک یک بیزینس آماده روشی عملی و بسیار سریع است که شما برای این کار نیاز به سرمایه هایی بین ۱۰۰ هزار دلار تا ۶ میلیون دلار دارید. در واقع، میزان تفاوت قیمتی در نوع بیزینس، منطقه آن و امکانات آن بیزینس است.

مهم ترین شرایط اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی و توسعه بیزینس

 • داشتن سابقه شغلی
 • خرید بیزینسی که به اشتغال زایی و اقتصاد این کشور کمک کند.
 • تمکن مالی قابل قبول
 • بیزینس پلن قوی

در حالت کلی، بین ۱ سال تا ۲ سال زمان نیاز خواهید داشت تا با استفاده از این روش به اقامت دائم دست پیدا کنید. ویزای کار اولیه شما مجوزتان برای حضور در این کشور خواهد بود تا رهبری بیزینس مورد نظر را در دست بگیرید و پس از طی مراحل اولیه و شروع بیزینس در ملک خریداری شده، شما می توانید مقدمات اقامت دائم کانادا را فراهم کنید.

به دلیل نبود شرایط سخت و دشوار در این روش، دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک یک بیزینس آماده یکی از بهترین گزینه های مهاجرت به کانادا است.

هزینه های مورد نیاز برای خرید بیزینس ها

بیزینسهزینه
خرید
رستورانبین ۲۰۰ هزار دلار تا ۱ میلیون دلار کانادا
کافهبین ۱۰۰ هزار دلار تا ۲۵۰ هزار دلار کانادا
خشکشوییبین ۱۰۰ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار کانادا
هتلبین ۳۰۰ هزار دلار تا ۱ میلیون دلار کانادا
فروشگاه لباس و پوشاکبین ۲۵۰ هزار دلار تا ۵۰۰ هزار دلار کانادا
سالن زیباییبین ۲۰۰ هزار دلار تا ۳۰۰ هزار دلار کانادا
شرکت حمل و نقلبین ۱۰۰ هزار دلار تا ۲۵۰ هزار دلار کانادا
مرغداریبین ۲۵ هزار دلار تا ۱۰۰ هزار دلار کانادا
شرکت بازاریابی و تبلیغاتبین ۵۰ هزار دلار تا ۱۰۰ هزار دلار کانادا
داروخانهبین ۴۰۰ هزار دلار تا ۶۰۰ هزار دلار کانادا
پمپ بنزینبین ۲.۵ میلیون دلار تا ۶ میلیون دلار کانادا
کارواشبین ۱۰۰ هزار دلار تا ۴۰۰ هزار دلار کانادا
تعمیرگاهبین ۳۰۰ هزار دلار تا ۵۰۰ هزار دلار کانادا
فرانچایز آمادهبین ۱۰۰ هزار دلار تا ۲۰۰ هزار دلار کانادا

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و مهاجرت خود اشتغالی کانادا

مهاجرت خود اشتغالی کانادا برای ورزشکاران و هنرمندانی طراحی شده است که دارای سابقه شغلی خویش فرمایی هستند. اقامت کانادا از طریق خرید ملک و ایجاد یک پروژه خود اشتغالی در این کشور می تواند از گزینه های خوب در این دسته به شمار رود.

در این روش متقاضی باید حداقل دو سال سابقه شغلی خود اشتغالی داشته باشد و نشان دهد که در آینده قصد ایجاد یک بیزینس در یکی از رده های شغلی هنرمندی یا ورزشکاری را در این کشور دارد.

در روش خود اشتغالی فرد نیاز دارد تا تمکن مالی قابل قبولی ارائه دهد تا مشخص شود وی توانایی ایجاد یک کسب و کار را در این کشور خواهد داشت. مهاجرت از طریق خود اشتغال بودن روشی عالی برای رسیدن به اقامت دائم این کشور است و شما در همان ابتدای پذیرش پرونده می توانید اقامت دائم را دریافت کنید.

مهم ترین شرایط برنامه خود اشتغالی

 • سابقه شغلی دو ساله به صورت خود اشتغالی
 • مدرک حداقلی دیپلم
 • مدرک زبان
 • تمکن مالی برای شروع یک بیزینس در این کشور

اثبات توانایی راه اندازی بیزینس در روش خویش فرما بودن اهمیت زیادی در برنامه دارد. این موضوع را می توان با ارائه سوابق شغلی حرفه ای، گواهی های تخصصی و توانایی های فردی اثبات کرد. در واقع، اداره مهاجرت این کشور باید قانع شود که شما توانایی احداث یک بیزینس به صورت خود اشتغالی را در این کشور دارید. از مهم ترین شرایط این روش مهاجرتی نشان دادن علاقه به فعالیت در حوزه های فرهنگی، هنری و ورزشی است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و مهاجرت با ثبت شعبه در کانادا

اقامت کانادا از طریق خرید ملک تجاری و ثبت شعبه در این کشور یکی از بهترین روش ها برای مدیران و صاحبان شرکت ها است. در این روش نیز شما مدت زمان کوتاهی با اقامت دائم کانادا فاصله دارید که این مدت زمان بین ۱ تا ۲ سال برآورد شده است.

برای این روش مهاجرتی، متقاضی یا شرکت مبدا باید نشان دهد که تمکن مالی حدودی بین ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار دارد چرا که هزینه های سال اول شعبه کانادایی توسط شرکت مبدا تامین خواهد شد.

برنامه انتقال درون شرکتی و ثبت شعبه در کانادا روشی است که با استفاده از آن مدیران و حتی کارکنان تخصصی تجارت می توانند از طریق آن اقدام کنند و اهداف بیزینسی خود را در این کشور عملی کنند.

با استفاده از روش اقامت کانادا از طریق خرید ملک و ثبت شعبه، شما یک ویزای کار اولیه دریافت خواهید کرد که مجوز فعالیت تان در کشور مقصد است. باید اشاره کرد که این ویزا در بازه های زمانی یک تا دو ساله قابل تمدید است و در نهایت می توان ویزای شغلی اولیه را به اقامت دائم این کشور تبدیل کرد. فرد متقاضی باید توجه داشته باشد که پس از ثبت شعبه کانادایی، این شعبه باید فعال باشد و محصولات یا خدماتی را به بازار ارائه دهد.

مهم ترین شرایط اقامت کانادا از طریق خرید ملک و ثبت شعبه کانادایی

 • تمکن مالی شرکت مبدا
 • سابقه کار متقاضی در شرکت مبدا
 • فعال بودن شرکت مبدا
 • نبود مشکلات قانونی و مالیاتی برای شرکت مبدا

مزایای خرید ملک در کانادا برای متقاضیان خارجی

 • انتقال بخشی از سرمایه به یک کشور پیشرفته و بزرگ
 • ارزش بالای بخش املاک و مستغلات در کشور کانادا
 • وجود قوانین خوب و قابل اتکا برای متقاضیان خارجی در کانادا
 • امکان خرید و فروش ملک در آینده
 • وضعیت مطلوب قیمتی برای خرید ملک در کانادا
 • امکان اخذ وام مسکن در کانادا

معایب خرید ملک در کانادا برای متقاضیان خارجی

 • فراهم نبودن امکان دریافت اقامت دائم و شهروندی با خرید ملک
 • نیاز به تمکن مالی بالا
 • نیاز به اطلاع دقیق از شرایط قیمتی و جست و جوی پیشنهادها
 • نیاز به ارزش گذاری دقیق روی ملک

بهترین بیزینس ها برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک

در کشور کانادا شما به گزینه های متنوعی دسترسی دارید که می توان با خرید یک ملک تجاری و بیزینسی در آن پروژه بیزینسی را شروع کرد. صنایعی مانند آی تی، ارتباطات، محصولات غذایی، توریسم، حمل و نقل، تولید صنعتی و امور مالی از بهترین حوزه های شغلی برای تاسیس یک بیزینس در کانادا هستند که می توانند گزینه های خوبی برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک تجاری به حساب آیند.

شما در ابتدای مسیر باید منطقه مورد علاقه را کامل بررسی کنید تا از شرایط کار در آن و درصد موفقیت بیزینس مورد نظر اطلاع پیدا کنید. بهترین بیزینس های کانادا شامل موارد زیر است که در شهرهای بزرگ و مناطق کم جمعیت دارای فرصت های خوبی است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت کشاورزی

صنعت کشاورزی از مهم ترین فرصت های بیزینسی در این کشور است که شما در آن می توانید یک منطقه خوب مانند کبک، انتاریو، آلبرتا یا بریتیش کلمبیا را انتخاب کنید. این بخش صنعتی به همراه صنعت ماهیگیری سهم ۴۱.۷ میلیارد دلاری را در تولید ناخالص کانادا دارند که در تمامی ایالت های این کشور می توان وارد بازار کار کشاورزی یا ماهیگیری شد.

دلیل این امر وجود شرایط منطقه ای و جغرافیایی مناسب است که امکان رشد کسب و کارهای مرتبط با ماهیگیری و کشاورزی را فراهم کرده است. شما در بخش کشاورزی به حمایت های بی نظیر دولتی دسترسی دارید چرا که تولید کشاورزی و تولید گوشت دریایی از مهم ترین بخش ها برای رشد و توسعه اقتصادی این کشور هستند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک کشاورزی یا ملک دامداری روشی است که می تواند شما را در همان ابتدای کار به اقامت دائم برساند و این مزیت مهم تاسیس یک بیزینس کشاورزی یا دامداری در این کشور است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت ساخت و ساز و مسکن

اقامت کانادا از طریق خرید ملک تجاری و فعالیت در بخش ساخت و ساز، مسکن و املاک و مستغلات از گزینه های مناسب است که شما باید در یکی از مناطق توسعه یافته یا در حال توسعه شهری در کانادا این موضوع را دنبال کنید.

صنعت ساخت و ساز و مسکن این کشور سهم بیش از ۱۵۰ میلیارد دلاری در تولید ناخالص دارد که این میزان در مقایسه با کل GDP کشور که ۲ تریلیارد دلار است، رقمی قابل توجه خواهد بود.

کارآفرینی یا ایجاد یک پروژه بیزینسی در صنعت مسکن و ساخت و ساز از جمله گزینه هایی است که شما را به اقامت دائم این کشور خواهد رساند و برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس، شهرهایی مانند تورنتو، اتاوا، کبک، مونترال، ونکوور و شهرهای اطراف آن دارای بهترین شرایط هستند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت آموزش و پرورش

صنعت آموزش و پرورش کانادا از بهترین فرصت ها برای راه اندازی یک پروژه بیزینسی برخوردار است و در این بخش می توان امکانات متعددی را در اختیار داشت. بخش آموزش و پرورش کانادا در حدود ده درصد از نرخ تولید ناخالص داخلی این کشور را در دست دارد که نرخ آن بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک می تواند انتخابی مناسب به شمار رود و در صورتی که شما به دنبال احداث یک پروژه کارآفرینی خوب هستید، بهترین فرصت ها در بخش آموزش و پرورش در این کشور وجود دارد. بخش آموزش و پرورش این کشور تنها محدود به دانشگاه ها یا مدارس نمی شود و شما می توانید یک آموزشگاه کوچک را خریداری کنید که می تواند آموزشگاه رانندگی یا هر موسسه دیگری باشد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت انرژی

در تمامی کشورها صنعت انرژی از بخش های مهم اقتصادی به حساب می آید و می توان روی بازدهی تجارت ها در این بخش حساب ویژه ای باز کرد. باید اشاره کرد که در صنعت انرژی می توان روی شهرهای مهم این کشور مانند کبک، مونترال، کلگری، ادمونتون، تورنتو، اتاوا و ونکوور تمرکز کرد و به دنبال اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی یک بیزینس پر بازده در این شهرها بود.

بخش انرژی و صنایع مرتبط در این کشور سهم تولید ناخالص ۱۷۶ میلیارد دلاری در سال دارند که این رقم بیش از ۱۵ درصد از GDP کل این کشور به حساب می آید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت امور مالی و بیمه

در صورتی که در کشور مبدا خود دارای تجربه کاری خوبی در صنعت امور مالی و بیمه باشید، شرایط برای کارآفرینی در کانادا و احداث یک پروژه بیزینسی فراهم است. صنعت امور مالی و بیمه در این کشور دارای قدرت ۱۵۰ میلیارد دلاری در تولید ناخالص داخلی است و گزینه های متنوعی در آن برای راه اندازی یک بیزینس پر سود و قابل اتکا وجود دارد.

باید اشاره کرد که شما می توانید در این بخش با یک بیزینس کوچک یا متوسط در شهرهای بزرگ و مدرن به فعالیت خود ادامه دهید چرا که تجهیزات و امکانات متنوعی در این مناطق وجود دارند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت بهداشت و درمان

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی یک بیزینس مرتبط با بهداشت و درمان یا سلامت از بهترین گزینه ها است. برای احداث یک داروخانه در کانادا شما نیاز به گذراندن تنها چند مرحله دارید و با خریداری ملک داروخانه تنها چند قدم فاصله خواهید داشت تا در این کشور به سود خوبی برسید.

با این کار هم صاحب بیزینس مورد نظر خواهید بود و هم می توانید با روش های کارآفرینی اقامت دائم کانادا را دریافت کنید. صنعت بهداشت و درمان این کشور سهم بیش از ۱۴۰ میلیارد دلاری در کل GDP این کشور دارد و در این بخش می توان با استفاده از فرصت های موجود اشتغال زایی خوبی داشت و تایید ویزای کار را به سرعت دریافت کرد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در بخش تولید صنعتی و کارخانه ای

تولید صنعتی و تولید کارخانه ای در هر کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و در کشور کانادا و به خصوص ایالت انتاریو، شما قدرت صنعتی و تولیدی قابل توجهی را مشاهده خواهید کرد. تولید صنعتی در کشور کانادا سهم قابل توجهی در نرخ GDP دارد که بیش از ۳۹۰ میلیارد دلار است و این میزان در مورد بخش تولید کارخانه ای ۱۹۰ میلیارد در سال برآورد شده است.

برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک و تاسیس یک بخش کارخانه ای، شهرهای تورنتو، اتاوا، لندن، کبک، مونترال، ونکوور، ادمونتون، کلگری و همیلتون از جمله گزینه هایی هستند که در آن به امکانات و تجهیزات خوبی دسترسی خواهید داشت. برای راه اندازی یک بخش تولیدی یا کارخانه ای شما باید منطقه مورد نظر را به خوبی بررسی کنید و در این بخش به حداقل سرمایه های ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار نیاز خواهید داشت.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت معدن و نفت و گاز

بخش انرژی و معادن کانادا از مهم ترین صنایعی است که توسعه و پیشرفت آن را به جریان می اندازند. البته، کشور کانادا از نظر وجود منابع نفتی و گازی نیز در شرایط خوبی قرار دارد و صنایع مرتبط دارای پیشرفت زیادی در این کشور هستند.

معدن و نفت و گاز در کانادا دارای سهم ۱۵۰ میلیارد دلاری در GDP دو تریلیارد دلاری این کشور است و شما می توانید با ایده های استارتاپی یا کارآفرینی وارد این بازار کار پر سود در کانادا شوید. در مورد صنعت معدن و نفت و گاز نیز اهمیت زیادی دارد تا شما یک منطقه مناسب را انتخاب کنید که از نظر منابع طبیعی غنی باشد. این منطقه می تواند انتاریو، آلبرتا، بریتیش کلمبیا یا حتی ایالت کبک باشد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت خرده فروشی و عمده فروشی

دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک تجاری و راه اندازی یک بیزینس خرده فروشی از بهترین و در دسترس ترین گزینه ها است. شما می توانید این بیزینس را در بخش فروش لباس یا هر کالای دیگری که اهمیت تجاری دارد در این کشور شروع کنید.

صنعت خرده فروشی و عمده فروشی این کشور به ترتیب ۱۰۵ و ۱۱۱ میلیارد دلار سهم تولید ناخالص داخلی دارند و در آن می توان با سرمایه هایی در حدود ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلار وارد بازار کار این کشور شد. شاید بتوان فروشگاه های اجناس مختلف را در این کشور جزو پر سودترین بیزینس ها به شمار آورد که در کنار مواردی مانند رستوران و کافی شاپ اهمیت اقتصادی زیادی در سیستم اقتصادی شهرهای بزرگ و پیشرفته دارند.

مناطق و شهرهای بزرگ این کشور مانند تورنتو، ونکوور، اتاوا، کبک و مونترال دارای شرایط خوبی برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک تجاری و راه اندازی یک بیزینس خرده فروشی یا عمده فروشی هستند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت حمل و نقل

صنعت رو به پیشرفت حمل و نقل در کانادا دارای شرایط عالی برای کارآفرینی و شروع یک ایده بیزینسی پر بازده است. افرادی که قصد دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک را دارند، بهتر است در مورد بخش حمل و نقل و بیزینس های مرتبط تحقیق کنند.

می توان گفت در تمامی ایالت های این کشور می توان فرصت هایی را در این صنعت پیدا کرد و برای شروع یک بیزینس شما می توانید در بخش حمل و نقل زمینی، هوایی، آبی و ریلی به دنبال کارآفرینی و تاسیس بیزینس در این کشور حرکت کنید. صنعت حمل و نقل در این کشور دارای قدرت عالی است و سهم آن بیش از ۷۰ میلیارد دلار در نرخ GDP برآورد شده است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت نرم افزار و آی تی

صنعت نرم افزار و آی تی از زیر مجموعه های صنعت خدماتی در کانادا به حساب می آید که می توان قدرت آن را در شهرهای بزرگ و پیشرفته ای مانند تورنتو مشاهده کرد. در این صنعت ایده های تجاری متنوعی وجود دارند و شما می توانید با داشتن یک طرح خوب تجاری به دنبال اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی یک بیزینس در این کشور حرکت کنید.

تورنتو به تنهایی دارای هزاران هزار استارتاپ مرتبط با فناوری، نرم افزار و صنایع ارتباطات است و با این شرایط با خرید یک ملک تجاری و تاسیس یک بیزینس در آن می توانید به امکانات و قابلیت های نوینی در این نوع شهرها دسترسی داشته باشید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت توریسم

صنعت توریسم و گردشگری از بخش های اقتصادی است که در سال های پس از ۲۰۰۰ در کانادا پیشرفت زیادی کرده است. در این کشور در اکثر ایالت ها و شهرها شرایط مناسبی برای بیزینس های مرتبط با توریسم وجود دارد که از بهترین شهرها می توان به ونکوور، ویکتوریا، تورنتو، اتاوا، کبک، مونترال، منطقه نیاگارا و مناطق اطراف شهرهای بزرگ اشاره کرد.

از نظر وجود امکانات تفریحی و سرگرمی، کشور کانادا دارای شرایط خوبی است که شرایط را برای موفقیت بیزینس های مرتبط با توریسم فراهم کرده است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس در صنعت غذا

تولید و فرآوری محصولات غذایی در این کشور فرصتی بی نظیر است که می توان با استفاده از این کار به یک بیزینس خوب و پر بازده دست پیدا کرد. شما می توانید مسیر موفقیت را با اقامت کانادا از طریق خرید ملک یک رستوران یا کافی شاپ دنبال کنید و پس از تاسیس یک بیزینس برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

در این بخش نیازی به تامین سرمایه های بسیار زیاد نیست و شما می توانید با خریداری یک ملک رستوران کوچک و متوسط وارد بازار کار این کشور شوید. صنایع مختلف این کشور به صنعت تولید و فرآوری محصولات غذایی گره خورده است و با استفاده از یک تولیدی محصولات غذایی می توان به مزایای اقامت دائم در این کشور دست پیدا کرد.

بهترین شهرها برای خرید ملک در کانادا و سرمایه گذاری در آن

شهرهای مختلفی در کشور کانادا وجود دارند که می توان در آن ها با خرید ملک بخشی از سرمایه را به این کشور منتقل کرد. برای افرادی که قصد دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک را دارند، پیشنهاد می شود از طریق روش های سرمایه گذاری استفاده کنند که در نهایت منجر به اقامت دائم خواهد شد. بهتر است شما سرمایه خود را روی یک بیزینس در شهرهای زیر سرمایه گذاری کنید و از مزایای بی نظیر این روش برای خود و خانواده تان استفاده کنید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در تورنتو استان آنتاریو

بخش املاک و مستغلات از بهترین صنایع تورنتو به حساب می آید و در آن بسیاری از امکانات و تجهیزات برای متقاضیان خارجی فراهم است. تورنتو دارای یک صنعت عظیم و پیشرفت شهری بسیار بی نظیر است و با خرید ملک در این شهر می توانید روی پیشرفت سرمایه خود حساب باز کنید.

به بیان وب سایت رسمی دولتی تورنتو در این لینک، بخش مسکن و ساخت و ساز از جمله صنایع اساسی تورنتو به شمار می رود که در سال های پس از ۲۰۰۰ میلادی پیشرفت چشم گیری را داشته است.

در صورتی که به دنبال انتخاب منطقه برای خرید ملک یا سرمایه گذاری هستید، تورنتو دارای شرایط اقتصادی بی نظیری است و شما به عنوان یک سرمایه گذار می توانید در این شهر شرایط مناسبی را داشته باشید. البته، در صورتی که منطقه اطراف تورنتو را برای سرمایه گذاری انتخاب کرده باشید هم می توانید روی بازدهی سرمایه حساب باز کنید.

تورنتو کانادا برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک یک گزینه بی نظیر و منحصر به فرد است چرا که رشد اقتصادی آن در مقایسه با سال ۲۰۰۰ قابل توجه است. این شهر در سال های اخیر به جهش عظیم اقتصادی دست پیدا کرده است و از بهترین صنایع آن می توان به فیلم و تلویزیون، تولید محصولات غذایی، تولید کشاورزی، انرژی، علوم زیستی، توریسم، موسیقی، فناوری و امور مالی و بیمه اشاره کرد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در این شهر و تاسیس یک بیزینس پر بازده در یکی از حوزه های مذکور عملی است و شما می توانید با خرید یک ملک بیزینسی بهترین امکانات را در این شهر برای راه اندازی تجارت خود در دست داشته باشید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در ونکوور استان بریتیش کلمبیا

موضوعی که صنعت املاک و مستغلات ونکوور را از دیگران متمایز می کند، پیشرفت شهری در این منطقه است که آن را به یک منطقه مدرن تبدیل کرده است. به بیان بسیاری از کارشناسان سرمایه گذاری، ونکوور را می توان بهترین منطقه برای سرمایه گذاری تلقی کرد و در این منطقه شما به امکانات بی نظیری برای خرید ملک بیزینسی و دریافت اقامت دائم کانادا از طریق خرید ملک دسترسی دارید.

کل منطقه ونکوور دارای جمعیتی حدود ۲.۵ میلیون نفر است که در بخش شهری صنعت املاک و مستغلات رشد و توسعه قابل توجهی را در سال های اخیر به خود دیده است.

به جرات می توان گفت که سرمایه گذاری روی یک ملک و بیزینس در این منطقه دارای افق های روشنی است چرا که ونکوور یکی از شهرهای توسعه یافته دنیا در کنار مونترال، تورنتو و کبک است. به دلیل تقاضای بالا در مورد خرید در بخش املاک و مستغلات، بین ماه های ژانویه و فوریه رشد ۵۰ درصدی از نظر تعداد فروش منازل و املاک مشاهده شده است.

در صورتی که قصد دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی را داشته باشید، بهتر است بگوییم گزینه های بی نظیری در اختیار شما است که در آینده می توانید یکی از بیزینس های پر بازده را در این شهر شروع کنید. از بهترین بیزینس ها در ونکوور می توان به توریسم، فیلم و تلویزیون، امور مالی و بانکی، حمل و نقل، فناوری و تولید محصولات غذایی اشاره کرد که فرصت های بی نظیری را برای متقاضیان احداث بیزینس در این شهر پیشنهاد می دهند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در مونترال استان کبک

افرادی که به دنبال اقامت کانادا از طریق خرید ملک هستند، بهتر است روی مونترال بررسی زیادی داشته باشند. مونترال یکی از شهرهای مهم ایالت فرانسوی زبان کبک است که تقریبا در بخش جنوبی ایالت قرار گرفته است و شرایط تجارت عالی را به متقاضیان پیشنهاد می دهد.

باید اشاره کنیم که جمعیتی حدود ۴.۲ میلیون نفر در کل منطقه مونترال زندگی می کنند و نرخ تولید ناخالص داخلی این شهر به بیش از ۲۲۰ میلیارد دلار در سال می رسد که نشان از قدرت اقتصادی این منطقه برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی است. مونترال با مدرن بودن خود و صنایع مهم و به روزی مانند هوافضا، محصولات الکترونیکی، صنایع داروسازی و صنایع مرتبط با نرم افزار شناخته می شود.

شما در منطقه مونترال می توانید با خرید ملک سرمایه گذاری کنید و اهداف خود را از نظر تاسیس یک بیزینس در آینده دنبال کنید. مونترال منطقه ای است که صنایع متنوعی در آن حضور دارند که این شهر را به یکی از پیشرفته ترین مناطق کل کانادا تبدیل کرده است.

بر اساس آمار مختلف در این لینک، صنعت املاک و مستغلات کانادا از مهم ترین بخش های اقتصادی آن به حساب می آید که مونترال در آن نقش قابل توجهی دارد. در حالت کلی، شهرهای خط جنوبی این ایالت از نظر رشد و توسعه شهری در شرایط عالی قرار دارند که مونترال نیز یکی از آن ها است و می توان روی اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی در این شهر حساب ویژه ای باز کرد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کبک استان کبک

کبک شهری در منطقه جنوبی ایالت کبک است که در این شهر تولید ناخالص داخلی نزدیک ۴۷ میلیارد دلار بر آورد شده است. کبک با پیشرفت شهری و توسعه صنعت املاک و مستغلات توانسته است تا فرصت های بی نظیری را برای مهاجران فراهم کند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کبک یکی از گزینه هایی است که می تواند برای شما دو سر برد باشد و با این کار خواهید توانست تا فرصت تاسیس یک بیزینس در این شهر پیشرفته را به دست آورید.

کبک در حدود ۸۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و صنایعی مانند توریسم، تولید محصولات غذایی، صنایع الکترونیک و ارتباطات در آن توسعه بالایی دارد. کبک منطقه ای شهری و مدرن است که به عنوان یکی از مقاصد اصلی مهاجران شناخته می شود و شما می توانید در مورد اقامت کانادا از طریق خرید ملک در این شهر به موفقیت دست پیدا کنید.

با خرید یک ملک تجاری و بیزینسی در این شهر، فرصت های متنوعی در اختیار شما خواهد بود و در آن می توان در صنایعی مانند فناوری های سبز، تولید کارخانه ای، امور مالی و بیمه، تولید رسانه های دیجیتال و صنایع پیشرفته دیگر به شرایط بیزینسی و سرمایه گذاری خوبی دست پیدا کرد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در اتاوا استان انتاریو

اتاوا از جمله مناطق بی نظیر برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک است. خرید ملک در کانادا و به خصوص در منطقه اتاوا فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری در این کشور است چرا که اتاوا به عنوان پایتخت این کشور شناخته می شود و توسعه شهری و منطقه ای در اتاوا در سال های قبل قابل توجه بوده است.

سهم بالای بخش املاک و مستغلات کانادا را می توانید در این شهر مشاهده کنید و از این سهم ۲۶۲ میلیارد دلاری، اتاوا بخش زیادی از توسعه املاک و مناطق مسکونی کشور کانادا را در اختیار دارد.

سهم بخش ساخت و ساز و مسکن در اتاوا در حدود ۴ درصد از کل تولید ناخالص شهر است و در این منطقه صنایعی مانند علوم زیستی و آموزش، امور مالی و بیمه، تجارت و خرده فروشی، ساخت و ساز، فناوری و تولید محصولات غذایی بسیار اهمیت دارند.

شاید بتوان اتاوا را از نظر منطقه جغرافیایی یک شهر ایده آل به حساب آورد که متقاضیان اقامت کانادا از طریق خرید ملک می توانند در آن شرایط مناسبی را برای راه اندازی بیزینس در دست داشته باشند.

در حقیقت، اتاوا یک منطقه شهری است که از مسیرهای آبی، هوایی، ریلی و زمینی به شهرهای بزرگ این کشور یعنی کبک، مونترال و تورنتو دسترسی دارد و در یک مسیر تبادل مهم در جنوب انتاریو قرار گرفته است. اتاوا نیز مانند شهرهای تورنتو و مونترال یک شهر چند صنعتی است و افرادی که متقاضی اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی هستند می توانند روی این شهر حساب ویژه ای باز کنند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کلگری استان آلبرتا

کلگری از شهرهای مهم برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک و سپس راه اندازی بیزینس است. در شهر کلگری آلبرتا بیش از ۱.۶ میلیون نفر زندگی می کنند و این شهر با صنایع انرژی، فناوری و تولید کشاورزی آن شناخته می شود.

شما می توانید یک روش مهاجرتی سرمایه گذاری را انتخاب کنید و با استفاده از این روش شرایط را محقق کنید و اقامت کانادا از طریق خرید ملک در شهر کلگری را به نتیجه برسانید. دولت و سازمان مهاجرت کانادا روی بیزینس هایی در این شهر تمرکز دارد که بتوانند به صنایعی مانند کشاورزی، تولید انرژی، تولید محصولات غذایی، فناوری و حمل و نقل آن کمک کنند.

باید اشاره کرد که کلگری سهم ۱۱۰ میلیارد دلاری در تولید ناخالص داخلی دارد و در این شهر صنعت املاک و مستغلات جزو مهم ترین بخش های اقتصادی به حساب می آیند. متقاضیانی که قصد خرید ملک در کانادا را دارند تا به اقامت برسند، باید روی راه اندازی یک بیزینس در ملک مورد نظر تمرکز کنند و این روش در شهر کلگری فرصت های بی شماری دارد.

در حقیقت، کلگری یک منطقه توسعه یافته در آلبرتا است که قدرت اقتصادی آن به دلیل وجود منابع طبیعی، صنایع کشاورزی و فناوری های مرتبط است.

خرید یک ملک بیزینسی و راه اندازی یک مجموعه کشاورزی یا شرکت مرتبط با فناوری و حمل و نقل می تواند از گزینه های مناسب برای مهاجرت بیزینسی در این شهر به حساب آید. کلگری از شهرهای مهم آلبرتا و کل کانادا به شمار می رود که صنعت توریسم و حمل و نقل نیز در آن رشد زیادی کرده است و در کنار سایر صنایع، توریسم می تواند از گزینه های خوب برای احداث یک پروژه بیزینسی در این شهر باشد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در ویکتوریا استان بریتیش کلمبیا

به جرات می توان گفت ویکتوریا یکی از زیباترین شهرهای کانادا است که پیشنهادهای جذاب و منحصر به فردی برای متقاضیان مهاجرت دارد. در این شهر می توان اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس را دریافت کرد و شما می توانید روی حوزه های تخصصی مانند فناوری، ارتباطات، تولید محصولات غذایی، امور مالی، حمل و نقل و صنایع توریسم حساب باز کنید.

ویکتوریا در غربی ترین نقطه کانادا و در یک منطقه مساعد جغرافیایی قرار گرفته است و در کل منطقه آن جمعیتی حدود ۴۰۰ هزار نفر زندگی می کنند.

بر خلاف منطقه کوچک ویکتوریا، این شهر سهم قابل توجهی در تولید ناخالص داخلی دارد که در حدود ۲۰ میلیارد دلار برآورد شده است. اگر از جمله افرادی هستید که قصد دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی را دارید، بهتر است بگوییم ویکتوریا منطقه ای با تنوع صنایع پیشرفته است.

با خرید ملکی که بیزینس شما در آینده در آن راه اندازی خواهد شد، می توانید فرصت مهاجرت و زندگی در یکی از شهرهای پیشرفته و زیبای این کشور را در اختیار داشته باشید.

امکان خرید یک ملک در ویکتوریا و استفاده از روش های کارآفرینی یا استارتاپ وجود دارد و شما در این شهر امکانات متنوعی را برای شروع پروژه خود در اختیار خواهید داشت. ویکتوریا از نظر وجود مسیرهای تبادل با شهرهای پیشرفته کانادا و آمریکا در شرایط عالی قرار دارد و می توان در آن به مسیرهای تبادل زمینی، هوایی، آبی و ریلی دسترسی داشت.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در وینیپگ استان منیتوبا

اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی در وینیپگ از گزینه های بی نظیر است. این شهر در بخش های میانی کشور کانادا واقع شده است و موقعیت جغرافیایی آن دقیقا در مسیر تبادل با شهرهای مهم و بزرگ این کشور است.

وینیپگ بیش از ۷۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و در این شهر فرصت های بزرگی برای خرید ملک در کانادا و تاسیس یک بیزینس در آن فراهم است. باید گفت، وینیپگ از نظر صنایع حمل و نقل، تولید کارخانه ای، فناوری و کشاورزی توسعه زیادی داشته است و صنایع تولید محصولات غذایی نیز در آن دارای فرصت های عالی است.

وینیپگ با صنایع مرتبط با کشاورزی خود شناخته می شود و از دیگر بخش های مهم برای خرید ملک در کانادا و راه اندازی یک بیزینس در این شهر می توان به فناوری های نوین، امور مالی، تولید رسانه و توریسم اشاره کرد. سهم تولید ناخالص داخلی وینیپگ بیش از ۴۵ میلیارد دلار برآورد شده است که این رقم شهر وینیپگ را در دسته مناطق مهم و صنعتی کشور کانادا قرار می دهد.

ایالت منیتوبا و شهر وینیپگ دارای برنامه های مهاجرت بیزینسی منحصر به فردی است که یکی از مهم ترین آن ها را می توان برنامه مهاجرت کشاورزی به حساب آورد. در صورتی که به دنبال اقامت کانادا از طریق خرید ملک هستید، به جای اجاره ملک برای توسعه بیزینس می توانید یک ملک را در وینیپگ خریداری کنید و پس از آن از طریق روش های سرمایه گذاری اقدام کنید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در ساسکاتون استان ساسکاچوان

استفاده از روش های سرمایه گذاری و کارآفرینی در ساسکاتون از گزینه های خوب برای راه اندازی یک بیزینس در این کشور و دریافت اقامت است. متخصصان این حوزه پیشنهاد می دهند تا برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک یک روش کارآفرینی یا سرمایه گذاری را انتخاب کنید و پس از خرید ملک در آن بیزینس مورد علاقه تان را تاسیس کنید. با این روش، شما در ایالت ساسکاچوان صاحب یک بیزینس خواهید شد که به طور همزمان ملک بیزینس نیز در اختیار شما قرار خواهد داشت.

ساسکاتون سهم حدود ۲۱ میلیارد دلاری از نظر تولید ناخالص داخلی دارد و در این شهر کشاورزی، منابع طبیعی و انرژی از جمله بهترین بخش های اقتصادی به حساب می آیند. اقامت کانادا از طریق خرید ملک در ساسکاتون فرصت های خوبی دارد که شما می توانید امکان ایجاد یک پروژه بیزینسی را در ملک خود در اختیار داشته باشید.

در کنار صنایع بیان شده، تولید کارخانه ای، محصولات غذایی، فناوری و علوم زیستی از جمله بهترین بخش ها برای ایجاد یک بیزینس در این شهر هستند.

ساسکاتون دارای جمعیت نزدیک به ۳۰۰ هزار نفر است و در کنار رجینا، به عنوان یکی از بهترین شهرها از نظر اقتصاد و توسعه شهری به حساب می آید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در ادمونتون استان آلبرتا

ادمونتون کانادا شهری در ایالت آلبرتا است که سهم قابل توجهی از نظر تولید دارد و این میزان در حدود ۹۰ میلیارد دلار برآورد شده است. باید اشاره کرد که در ادمونتون و کل منطقه آن نزدیک ۱.۴ میلیون نفر زندگی می کنند و این شهر یکی از شش شهر بزرگ کانادا به حساب می آید.

به دلیل وجود منابع طبیعی و کشاورزی عظیم در این شهر، ادمونتون منطقه ای است که می توان روی اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی در آن حساب باز کرد و آلبرتا از مناطق مهمی است که روش های مهاجرت کارآفرینی و سرمایه گذاری منحصر به فردی را پیشنهاد می دهد.

از جمله بهترین روش های مهاجرت به این ایالت می توان کارآفرینی کشاورزی و کارآفرینی مناطق غیر شهری را بیان کرد که شما می توانید با استفاده از آن به اقامت کانادا از طریق خرید ملک برسید. در صورتی که ملک مخصوص به خود را خریداری کنید و برنامه های تاسیس یک بیزینس در آن را ارائه دهید، روش خرید ملک می تواند گزینه ای باشد که در نهایت شما را به اقامت خواهد رساند.

در شهر ادمونتون تمرکز زیادی روی صنایع منابع طبیعی و کشاورزی وجود دارد و می توان گفت، این شهر از مناطق مهم از نظر صنعت انرژی، تولید کارخانه ای، فناوری های نوین و توریسم است. همچنین، در صورتی که بخواهید با روش بیزینسی برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک اقدام کنید، هم مناطق شهری و هم مناطق اطراف شهرها در این ایالت دارای بهترین فرصت ها برای کارآفرینان و متقاضیان مهاجرت شغلی است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در هالیفاکس استان نوا اسکوشیا

افرادی که قصد دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی را دارند، بهتر است روی منطقه هالیفاکس تمرکز زیادی داشته باشند. این شهر دارای قدرت بالایی از نظر اقتصادی و صنعتی است و صنایعی مانند فناوری و نرم افزار، صنعت اقیانوس و تولید محصولات کشاورزی در آن اهمیت زیادی در اقتصاد منطقه دارد.

این شهر تقریبا ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است و نرخ تولید ناخالص داخلی این شهر در حدود ۲۲ میلیارد دلار است.

این میزان تقریبا نصف تولید کل ایالت نوا اسکوشیا است که این شهر را به منطقه مهم اقتصادی در ایالت تبدیل کرده است. هالیفاکس در منطقه ای قرار گرفته است که از نظر جغرافیایی به مسیرهای تبادل آبی، هوایی و زمینی دسترسی دارد و در آن می توانید پروژه های بیزینسی مختلف را با خرید ملک در کانادا دنبال کنید.

بیش از سیصد کمپانی مرتبط با فناوری های اقیانوس در این شهر مشغول به کار هستند و این شهر با مسیرهای تبادل زمینی، آبی و هوایی به بیش از ۱۵۰ کشور دنیا مرتبط است.

با این توضیحات، استفاده از پتانسیل های هالیفاکس و امکانات آن برای گرفتن اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی و راه اندازی یک پروژه پر سود از گزینه های عالی برای متقاضیان مهاجرت خواهد بود. صنایع بسیار مهم دیگر این شهر امور مالی، علوم زیستی و تولید مدیا و رسانه های دیجیتال است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در رجینا استان ساسکاچوان

شهر رجینا در کنار ساسکاتون یکی از دو شهر معروف ساسکاچوان است که جمعیتی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نفر را در خود جای داده است. در این شهر شما می توانید صنایع مختلفی را مشاهده کنید که از تولید کارخانه ای و توریسم تا تولید کشاورزی و صنایع مرتبط با انرژی را شامل می شوند. شهر رجینا و کل ایالت ساسکاچوان با تولید کشاورزی و صنایع مرتبط معروف است و در آن شما به منابع طبیعی و انسانی عالی دسترسی دارید.

باید اشاره کرد که سهم تولید ناخالص داخلی رجینا در حدود ۱۸ میلیارد دلار است و از نظر تنوع صنایع رجینا می تواند یک گزینه خوب برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی به حساب آید.

این شهر از نظر صنعت کشاورزی و توریسم پیشرفت زیادی کرده است و صنایع مرتبط با حمل و نقل نیز در آن دارای فرصت های خوبی است. شما می توانید با خرید ملک در رجینا به مزایای متعددی دسترسی داشته باشید و در حوزه های اقتصادی متنوعی بیزینس خود را در این شهر شروع کنید.

در صورتی که ارزش آوری ملک و بازگشت سرمایه برایتان مهم است، رجینا از گزینه هایی است که در سال های اخیر رشد و توسعه زیادی کرده است و می توانید روی پایداری اقتصادی سرمایه گذاری خود در این شهر حساب باز کنید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در همیلتون استان انتاریو

اقامت کانادا از طریق خرید ملک تجاری در همیلتون نیز می تواند فرصت های منحصر به فردی را برای متقاضیان مهاجرت فراهم آورد. در این شهر که در یکی از جنوبی ترین نقاط انتاریو قرار گرفته است، نزدیک ۵۰۰ هزار نفر زندگی می کنند و می توان در آن شرایط بیزینسی خوبی را مشاهده کرد.

سهم تولید ناخالص این منطقه در حدود ۳۶.۷ میلیارد دلار برآورد شده است و از این نظر، شهر همیلتون یکی از شهرهای مهم انتاریو به حساب می آید.

برای بسیاری از متقاضیان، اقامت کانادا از طریق خرید ملک در همیلتون فرصتی سودآور است که می توانند در آینده بیزینس پر بازدهی را در این منطقه راه اندازی کنند. شما در پیشرفته ترین صنایع در این شهر فرصت های خوبی خواهید داشت و به دلیل نزدیکی همیلتون به مناطق مهم کانادا، شرایط توسعه و پیشرفت بیزینس ها در آن ایده آل است.

از نظر صنعتی همیلتون انتاریو در بخش های تولید کارخانه ای، تولید و فرآوری کشاورزی، صنایع خلاقانه، امور مالی و بیمه و فناوری و ارتباطات از پیشرفت خوبی برخوردار است و علوم زیستی در آن از مهم ترین بخش های اقتصادی به حساب می آیند.

در کنار این موارد، صنایعی مانند توریسم و حمل و نقل در همیلتون دارای بهترین شرایط برای خرید ملک و تاسیس یک بیزینس پر بازده است. همیلتون به مسیرهای تبادل دریایی، زمینی، ریلی و هوایی دسترسی دارد و همین امر موجب توسعه بیزینس ها و رشد شهری این منطقه شده است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در لندن استان انتاریو

لندن انتاریو یکی از مناطق پیشرفته ای است که شما برای راه اندازی بیزینس در آن و اقامت کانادا از طریق خرید ملک می توانید روی آن حساب باز کنید. این شهر دارای بیش از ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است که در بخش های تولیدی، محصولات غذایی، فناوری و … مشغول به کار هستند.

بخش تولید و فرآوری محصولات غذایی لندن انتاریو فرصت های خوبی را به کارآفرینان پیشنهاد می دهد و شما در این منطقه شهری می توانید در حوزه فناوری و خدمات فنی و حرفه ای نیز فعالیت داشته باشید.

باید اشاره کرد که نرخ تولید ناخالص داخلی این شهر نزدیک ۲۸ میلیارد دلار برآورد شده است و خرید یک ملک تجاری در این منطقه و اقدام برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک می تواند شما را به اهداف تان برساند.

لندن انتاریو یکی از مناطقی است که در سال های پس از ۲۰۰۰ میلادی رشد بالایی را در صنایع مختلف داشته است و نرخ بازگشت سرمایه نیز در آن در مورد سرمایه گذاری روی صنایع غذایی، املاک و مستغلات، تولید کارخانه ای، فناوری و خدمات فنی و حرفه ای قابل توجه است.

در صورتی که به دنبال اقامت کانادا از طریق خرید ملک تجاری و راه اندازی یک بیزینس هستید، لندن انتاریو منطقه ای است که امکانات منحصر به فردی را در اختیار شما قرار خواهد داد. مزیت مهم این شهر نزدیکی به مناطق مهم شهری دیگر کانادا مانند همیلتون، کیچنر، میسیساگا، تورنتو و نیاگارا است که به رشد و توسعه آن کمک زیادی کرده است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کلونا استان بریتیش کلمبیا

متقاضیانی که قصد اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک را دارند بهتر است در مورد کلونا اطلاعاتی را کسب کنند. این منطقه از نظر رشد بیزینس ها و توسعه املاک و مستغلات یکی از بهترین مناطق کانادا در بریتیش کلمبیا است و صنایع بسیار مهمی در آن حضور دارند.

در کلونا بیش از ۲۰۰ هزار نفر زندگی می کنند و نرخ تولید ناخالص این منطقه چیزی حدود ۱۰.۳ میلیارد دلار برآورد شده است.

بهتر است اشاره کنیم که ساخت و ساز و مسکن در این شهر یکی از اساسی ترین بخش های اقتصادی آن است که از نظر اقتصادی بیش از ۱۰ درصد از اقتصاد آن را تشکیل داده است. کلونا از شهرهایی است که در آینده انتظار توسعه بالایی در آن وجود دارد و از مهم ترین بخش های صنعتی در آن می توان به علوم زیستی، خرده فروشی، آموزش و پرورش، تولید کارخانه ای و فناوری اشاره کرد.

از نظر رشد صنعت توریسم و گردشگری نیز می توان کلونا بریتیش کلمبیا را از مناطق مهم این کشور به حساب آورد که برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی و احداث یک بیزینس مرتبط پیشنهادهای خوبی در آن وجود دارد. تولید کشاورزی کلونا و تولید محصولات غذایی در این منطقه شهری از جمله صنایعی است که تاثیر زیادی در توسعه آن و رشد اقتصادی بریتیش کلمبیا دارد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کینگستون استان انتاریو

کینگستون منطقه ای است که بین تورنتو و اتاوا قرار گرفته است و از شهرهای توسعه یافته و پیشرفته انتاریو به شمار می رود. در کینگستون انتاریو بخش حمل و نقل، توریسم، تولید کارخانه ای و تولید محصولات غذایی از جمله مهم ترین صنایع به حساب می آیند که به تولید ناخالص ۹.۵ میلیارد دلاری منطقه کمک کرده اند.

در شهر کینگستون کانادا بیش از ۱۳۰ هزار نفر زندگی می کنند و این منطقه شهری با حوزه خدمات، حمل و نقل، خرده فروشی، تولید کارخانه ای و فناوری شناخته می شود. کینگستون کانادا از مناطقی است که با مقدار کمتری از سرمایه می توان در آن مهاجرت کارآفرینی یا سرمایه گذاری را دنبال کرد و مزیت مهم شهر نزدیکی به اتاوا و تورنتو و دسترسی به مسیرهای تبادل آبی است.

در صورتی که قصد اقدام برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی و تاسیس یک بیزینس را داشته باشید، کینگستون کانادا از مناطق بی نظیر و منحصر به فرد در جنوب شرقی ایالت انتاریو است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کیچنر استان انتاریو

منطقه شهری کیچنر از گزینه های عالی برای شروع یک بیزینس و دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک است. کیچنر در حدود ۵۷۰ هزار نفر جمعیت دارد و در جنوب ایالت انتاریو در یکی از بهترین مناطق کشور کانادا واقع شده است.

از نظر توسعه شهری و امکانات مدرن، می توان بهترین فرصت های بیزینسی را در کیچنر به دست آورد و از مهم ترین صنایع آن فناوری و ارتباطات، صنایع مرتبط با خودروسازی، تولیدات پیشرفته کارخانه ای و حمل و نقل است.

کیچنر سهم ۳۰.۵ میلیارد دلاری در تولید ناخالص کانادا دارد و این منطقه یک شهر چند صنعتی مهم در انتاریو و کانادا به شمار می رود. باید اشاره کرد که شما با استفاده از خرید ملک در کیچنر و راه اندازی بیزینس در این منطقه، می توانید فرصت های عالی را برای توسعه بیزینس و رشد اقتصادی در اختیار داشته باشید. دلیل این امر، ارتباط این شهر با شهرها و مناطق بزرگ کانادا و دسترسی به امکانات و قابلیت های مدرن و پیشرفته است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در تاندربی استان انتاریو

تاندربی منطقه ای کوچک در جنوب غربی انتاریو است که بیش از ۱۰۰ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است. این منطقه دارای نرخ تولید ناخالص ۶ میلیارد دلاری است و از نظر صنایع به عنوان یکی از مناطق مهم کشور کانادا به حساب می آید.

شما در این شهر می توانید اقامت کانادا از طریق خرید ملک را دنبال کنید و پس از خرید یک ملک در آن می توان با میزان پایین تری از سرمایه از‌ روش های مهاجرت کارآفرینی یا مهاجرت بیزینسی استفاده کرد.

در واقع، حمایت های دولتی زیادی روی مناطق کم جمعیت کانادا وجود دارد و یک کارآفرین و سرمایه گذار در این کشور می تواند به دنبال تاسیس بیزینس در مناطق کم جمعیتی مانند تاندربی باشد و از مزایای دولتی استفاده کند.

از صنایع مهمی که در تاندربی انتاریو وجود دارند می توان به حمل و نقل، کشاورزی، علوم زیستی، فناوری و ارتباطات و تولید کارخانه ای اشاره کرد. در کنار این صنایع، صنایع معدن و توریسم نیز در این منطقه رشد و توسعه زیادی کرده است.

تاندربی منطقه ای است که به مسیرهای تبادل آبی دسترسی دارد و وجود بخش های مختلف حمل و نقل در این شهر به توسعه آن در سال های اخیر کمک زیادی کرده است. در صورتی که قصد دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی یک بیزینس مرتبط با توریسم و حمل و نقل را دارید، تاندربی از مناطقی است که شرایط خوبی را پیشنهاد می دهد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در ویندزور استان انتاریو

شاید برای بسیاری از بیزینس ها نزدیکی با کشور پیشرفته ای مانند آمریکا مزیت های بسیاری را به دنبال داشته باشد. ویندزور کانادا از جمله این مناطق است که تنها چند قدم با کشور آمریکا فاصله دارد و در یکی از جنوبی ترین مناطق انتاریو واقع شده است.

جمعیت حدودی ۳۴۰ هزار نفر در ویندزور زندگی می کنند و نرخ تولید ناخالص این شهر به بیش از ۱۵.۵ میلیارد دلار می رسد.

این منطقه تمرکز زیادی روی تولید محصولات کارخانه ای، تولید کشاورزی، فناوری های مرتبط با کشاورزی و خدمات فنی حرفه ای دارد و در آن می توان فرصت های عالی را برای کارآفرینی و سرمایه گذاری و اقامت کانادا از طریق خرید ملک بیزینسی یافت. در صورتی که توسعه شهری به همراه تنوع امکانات برای شما اهمیت دارد، ویندزور انتاریو از مناطق مهم و منحصر به فرد برای خرید ملک و کارآفرینی در این کشور است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در گوئلف استان انتاریو

گوئلف از مناطق شهری نزدیک به تورنتو است و جمعیت حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار نفر در آن زندگی می کنند. این شهر سهم ۱۰ میلیارد دلاری در تولید ناخالص داخلی دارد و از نظر منطقه ای بین سه بخش مهم تورنتو، همیلتون و کیچنر در انتاریو قرار دارد.

گوئلف منطقه ای کوچک است که از نظر توسعه صنعتی تحت حمایت های دولتی قرار دارد و با استفاده از روش های کارآفرینی و سرمایه گذاری می توان در شرایط مناسب به این منطقه مهاجرت کرد.

از جمله مهم ترین صنایع این منطقه می توان تولید محصولات کارخانه ای پیشرفته، کشاورزی و محصولات مرتبط با صنایع غذایی را بیان کرد که سهم بالایی در اقتصاد کل انتاریو دارند. شما می توانید با انتخاب یک روش سرمایه گذاری یا کارآفرینی در کانادا اهداف خود را در این شهر دنبال کنید و اقامت کانادا از طریق خرید ملک و تاسیس بیزینس در آن را دریافت کنید.

گوئلف از نظر توسعه فناوری و منابع طبیعی نیز توسعه زیادی کرده است و از بهترین بخش های اقتصادی در آن برای تاسیس یک پروژه بیزینسی می توان به حمل و نقل اشاره کرد.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در نانایمو استان بریتیش کلمبیا

به جرات می توان گفت نانایمو بریتیش کلمبیا از گزینه های خوب برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک است. شما می توانید پس از خرید یک ملک در این شهر مراحل بعدی تاسیس بیزینس یا کارآفرینی را پشت سر بگذارید و فرصت حضور در یکی از ایالت های پیشرفته کانادا را به دست آورید.

این منطقه بیش از ۱۷۰ هزار نفر جمعیت دارد و از نظر صنایع فنی حرفه ای و خدماتی رشد بالایی در آن دیده می شود.

از مهم ترین بخش های اقتصادی در نانایمو بریتیش کلمبیا ساخت و ساز و مسکن و املاک است که شرکت های متعددی در این منطقه در رابطه با مسکن مشغول به فعالیت هستند. باید اشاره کرد از نظر تولید محصولات غذایی، صنایع حمل و نقل، امور مالی، آموزش و پرورش و کشاورزی نیز فرصت های خوبی در این منطقه بریتیش کلمبیا وجود دارد که کارآفرینان و متقاضیان مهاجرت می توانند از آن استفاده کنند.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در شربروک استان کبک

شربروک شهری زیبا با جمعیت کم در ایالت کبک است که جمعیتی حدود ۱۷۰ هزار نفر را در خود جای داده است. در این منطقه شهری سهم تولید ناخالص داخلی بیش از ۹ میلیارد دلار است و صنایع مهم و پیشرفته ای در آن فعالیت می کنند.

از جمله اصلی ترین صنایع شربروک در کانادا می توان به تولیدات پیشرفته کارخانه ای، فناوری و ارتباطات، علوم زیستی، محصولات غذایی، محصولات مرتبط با الکترونیک و صنایع توریسم و حمل و نقل اشاره کرد.

شربروک در نزدیکی مونترال قرار گرفته است و به امکانات متنوع آموزشی و بیزینسی در این شهر دسترسی خواهید داشت. می توان گفت نزدیک ۷۰۰ شرکت فعال در حوزه های تولید کارخانه ای، فناوری های پاک، فناوری، علوم زیستی و فناوری های نانو و میکرو در شربروک فعالیت دارند که این شهر را به یکی از قطب های صنعتی مهم در کل ایالت کبک تبدیل کرده اند.

در این بخش ها هزاران نفر مشغول به کار هستند و شما برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس می توانید شربروک کبک را در فهرست خود قرار دهید.

در صورتی که زیبایی شهری و پیشرفت صنایع در منطقه مورد نظر برایتان اهمیت داشته باشد، شربروک منطقه ای قابل اتکا است و به دلیل پیشرفت مداوم آن، می توان روی بازگشت سرمایه در شربروک حساب باز کرد. ایالت کبک از جمله مناطقی است که دارای برنامه کارآفرینی است و شما می توانید با استفاده از این برنامه اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس را دنبال کنید.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در رددیر استان آلبرتا

رددیر کانادا یکی از مناطق مهم ایالت آلبرتا است که در منطقه ای بین ادمونتون و کلگری واقع شده است. این منطقه جمعیت پایینی دارد اما شما برای راه اندازی بیزینس یا کارآفرینی می توانید روی اقامت کانادا از طریق خرید ملک در رددیر حساب باز کنید. رددیر با صنایع مختلفی شناخته می شود و جمعیت این منطقه به بیش از صد هزار نفر می رسد.

از بهترین و پیشرفته ترین صنایع رددیر باید به علوم زیستی و بهداشت، ساخت و ساز و مسکن، خرده فروشی و معدن و استخراج نفت و گاز اشاره کرد. شما می توانید یک ملک را در این منطقه خریداری کنید و به دنبال کارآفرینی در آن باشید. با این روش اقامت کانادا از طریق خرید ملک نیز امکان پذیر خواهد بود.

از نظر تولید محصولات غذایی و محصولات مرتبط با کشاورزی، رددیر منطقه ای مهم در آلبرتا است که می توان بیزینس های پر بازدهی را در آن شروع کرد. باید اشاره کرد که صنعت تولید محصولات کارخانه ای نیز اهمیت بالایی در صنعت رددیر دارد که شامل بسیاری از حوزه های تخصصی است.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در کاملوپس استان بریتیش کلمبیا

کاملوپس از جمله مناطق بریتیش کلمبیا است که با میزان پایین تری از سرمایه می توان در آن کارآفرینی کرد و یک بیزینس را راه اندازی کرد. افرادی که به دنبال دریافت اقامت از طریق خرید ملک هستند، می توانند مراحل مربوط به خرید و تاسیس بیزینس را در مناطق کم جمعیت دنبال کنند تا شانس آن ها برای دریافت اقامت بالاتر رود. امکان این وجود دارد تا شما ملک مختص به خودتان را در کاملوپس خریداری کنید و سپس با یک ایده کارآفرینی یا تاسیس بیزینس به این منطقه مهاجرت کنید.

از جمله بهترین بیزینس ها برای شروع در این منطقه علوم زیستی و بهداشت، توریسم و گردشگری، تولید کشاورزی و آموزش و پرورش است. باید اشاره کرد که منطقه کاملوپس با صنایع جنگل، معادن و خرده فروشی شناخته می شود و صنایع مرتبط با کشاورزی و منابع طبیعی در آن نقش مهمی در اقتصاد منطقه دارند.

کاملوپس از نظر منطقه جغرافیایی فاصله زیادی با شهرهای مهم بریتیش کلمبیا ندارد و باید اشاره کرد که در این منطقه می توان به شرایط خوبی از نظر مسیرهای ارتباطی آبی، زمینی، ریلی و هوایی دسترسی داشت.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک در ترویس ریورز استان کبک

ترویس ریورز منطقه ای مهم در ایالت کبک است و همان طور که از نام آن پیدا است، در این منطقه می توان به مسیرهای تبادل آبی دسترسی داشت. ترویس ریورز برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس یک منطقه خوب است و مزیت مهم این منطقه هم جوار بودن با رودخانه استراتژیک سن لورنس در جنوب کانادا است. ترویس ریورز دارای جمعیت بیش از ۱۴۰ هزار نفر است و این منطقه با دانشگاه معروف خود شناخته می شود.

از صنایع مهم این منطقه الکترونیک، حمل و نقل، صنایع فلزات و تولید محصولات کابینت و دکوراسیون است. بخش حمل و نقل و لجستیک در ترویس ریورز یکی از مهم ترین صنایع آن است که فرصت های خوبی برای آن وجود دارد.

در ترویس ریورز شما به صنعت قدرتمند دسترسی دارید که در حال توسعه است و با حضور در آن به عنوان یک کارآفرین یا صاحب بیزینس می توانید فرصت زندگی در یکی از بهترین ایالت های کانادا را در اختیار داشته باشید.

با تراست بیزینس همراه باشید

 • اقامت کانادا از طریق خرید ملک به صورت مستقیم امکان پذیر نیست و شما برای موفقیت در این مسیر نیاز دارید تا پروژه بیزینسی را در ملک مورد نظر احداث کنید.
 • در واقع، شما با برنامه ریزی برای تاسیس یک بیزینس پر بازده و خرید ملک آن در این کشور می توانید با یک تیر دو نشان بزنید و به عنوان کارآفرین در این کشور شناخته شوید.
 • در صورتی که بتوانید در ملک خریداری شده بیزینس خوبی ایجاد کنید، مزایای بی شماری برای آن وجود خواهد داشت که این مزایا شامل حال همسر و فرزندان شما نیز خواهد شد.
 • در تمامی مراحل راه اندازی بیزینس و یافتن کانکشن های مرتبط با خرید بیزینس، شما می توانید از خدمات تراست بیزینس استفاده کنید.
 • تراست بیزینس آماده است تا با ارائه بهترین روش شما را در مسیر اهداف مهاجرتی تان راهنمایی کند.

وکیل حقوقی برای خرید ملک در کانادا

در صورتی که قصد دارید اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس را دریافت کنید، مطمئنا نیاز خواهید داشت تا از مشاوره های وکیل حقوقی استفاده کنید. در کنار خدمات وکلای حقوقی، نکته اساسی وجود دارد که دسترسی به اطلاعات قیمتی و پیشنهادهای خرید و فروش ملک است.

شما می توانید این اطلاعات مهم را از طریق بروکرها به دست آورید که از مهم ترین مسئولیت ها در بخش مسکن و املاک در کانادا هستند.

تراست بیزینس آماده است تا شما را به تمامی کانکشن های مرتبط متصل کند و شما در این مسیر می توانید از خدمات تراست بیزینس برای یافتن پیشنهادهای خوب و خرید یک ملک قابل اتکا استفاده کنید.

تحلیل بندهای قرارداد و اطلاع از شرایط خرید ملک مورد نظر موضوعی است که خیال شما را از خرید یک ملک تجاری در این کشور راحت خواهد کرد و در آینده می توانید با دید بهتری به سمت راه اندازی بیزینس در این کشور حرکت کنید.

بهترین پیشنهاد وکلای حقوقی و وکلای مهاجرت برای اقامت کانادا از طریق ملک، راه اندازی یک بیزینس در ملک بیزینسی مورد نظر است. در این حالت شما هم صاحب ملک خواهید بود و هم می توانید در شرایط ایده آل یک بیزینس را در این کشور راه اندازی کنید.

در آینده، در صورتی که بیزینس شما در ملک خریداری شده راه اندازی شود، می توانید از مزایای آن برای همسر و فرزندان استفاده کنید که یکی از مهم ترین آن ها دسترسی به ویزای کار تمام وقت برای همسر متقاضی است.

مشاور تجاری چه کمکی به شما برای خرید ملک در کانادا خواهد کرد

در صورتی که به دنبال اقامت کانادا از طریق خرید ملک هستید، مطمئنا باید به فکر راه اندازی یک بیزینس در آن باشید. در واقع، با این کار خواهد بود که شما می توانید به اقامت دائم این کشور دسترسی داشته باشید. در این مسیر نیاز است تا شرایط بیزینس و کسب و کار در منطقه مورد نظر بررسی شود و بر اساس اهداف شما، یک منطقه خوب انتخاب شود.

شاید شما منطقه ای را انتخاب کنید که اصلا در آینده نتوان بیزینس خوب و مورد علاقه را در آن راه اندازی کرد. برای تحلیل منطقه مورد نظر و اطلاع از شرایط بیزینس در منطقه، شما نیاز به آمارها و داده های قابل اتکا دارید که در این مسیر یک مشاور تخصصی بیزینس می تواند شما را به نحو احسن راهنمایی کند. مشاورهای بیزینس، اطلاعاتی را برای شما آماده می کنند که بتوانید یک ملک خوب و با بازدهی بالا را در منطقه مناسب خریداری کنید.

در صورتی که قصد راه اندازی یک بیزینس را در آینده داشته باشید، این وظیفه مشاوران تخصصی بیزینس است تا شما را از شرایط رده شغلی مورد نظر مطلع کنند. در ایالت ها و شهرهای مختلف کانادا تمرکز روی صنایع مختص به آن ایالت است و شما برای موفقیت در این مسیر نیاز دارید تا قبل از خرید یک ملک یا راه اندازی بیزینس شرایط استان را بررسی کنید.

کانکشن هایی که با خدمات تراست بیزینس به آن ها دسترسی خواهید داشت، تمامی این موارد را به شما اطلاع خواهند داد و با خیال آسوده می توانید برای اقامت کانادا از طریق خرید ملک و راه اندازی بیزینس اقدام کنید.

سوالات متداول

بهترین مناطق برای خرید ملک در کانادا یا مهاجرت سرمایه گذاری چیست؟

درست است که شما با خرید ملک نمی توانید به صورت مستقیم به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید اما سرمایه گذاری در این کشور با استفاده از روش های مهاجرتی می تواند مقدمات اقامت دائم را برایتان فراهم کند. بهترین مناطق برای سرمایه گذاری در این کشور شهرها و مناطق بزرگ هستند که به عنوان مراکز استان در آن شناخته می شوند. از جمله مهم ترین این شهرها می توان کبک، تورنتو، مونترال، اتاوا، ونکوور و کلگری را بیان کرد.

آیا خرید ملک در کانادا منجر به اقامت دائم این کشور خواهد شد؟

خیر. این روش به صورت مستقیم شما را به اقامت دائم نخواهد رساند و شما نمی توانید با خرید یک ملک اقامت دائم و تابعیت این کشور را دریافت کنید. در کنار این موضوع، شما می توانید از روش های مهاجرتی سرمایه گذاری انتخاب کنید که شما را در یک مسیر مشخص به اقامت دائم کانادا خواهد رساند.

چه روش هایی برای اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد؟

سرمایه گذاری در این کشور با استفاده از روش های مختلف امکان پذیر است که مهم ترین آن ها تاسیس یک استارتاپ، خرید بیزینس آماده، خرید فرانچایز، ثبت شعبه در این کشور و کارآفرینی در این کشور است.

آیا اقامت کانادا از طریق خرید ملک مزایایی دارد؟

با خرید ملک در این کشور شما تنها می توانید مالکیت آن را در اختیار داشته باشید که این مالکیت برای افراد خارجی در تمامی کشورهای دنیا وجود دارد. افراد خارجی می توانند یک ملک را در کشور مقصد خریداری کنند و پس از خریداری به عنوان مالک اصلی آن شناخته خواهند شد. مزیت این روش این است که شما در آینده می توانید روی افزایش ارزش این ملک حساب باز کنید و از سودآوری آن استفاده کنید.

خرید ملک در کانادا با چه روش هایی امکان پذیر است؟

شما ابتدا باید به یکی از بنگاه های املاک و مراکز خرید و فروش مراجعه کنید یا با بروکرهای خرید و فروش ملک در این کشور در ارتباط باشید. همچنین، امکان این وجود دارد تا شما از طریق پلتفرم های آنلاین مطمئن شرایط قیمتی را بررسی کنید.
پس از اطلاع دقیق از قیمت های مورد نظر، شما می توانید با یک وکیل حقوقی تماس داشته باشید تا مراحل خرید ملک را برای شما در این کشور انجام دهد. برای افرادی که به دنبال اقامت کانادا از طریق خرید ملک هستند، بهتر است اشاره کنیم که شما می توانید سرمایه خود را در یک بیزینس صرف کنید تا در نهایت به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنید.

هزینه خرید ملک در کانادا چقدر است؟

هزینه خرید ملک در این کشور وابسته به منطقه مورد نظر، اندازه ملک، شرایط قرارداد و امکانات منطقه است. در شهرهای بزرگ این کشور مانند تورنتو و اتاوا شما نیاز دارید تا میزان بالاتری از سرمایه را آماده کنید تا بتوانید یک ملک قابل اتکا خریداری کنید.
هزینه های خرید ملک به صورت معمول از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار شروع می شوند و این میزان بر اساس منطقه مورد نظر و اندازه ملک ممکن است تا بیش از ۷۰۰ هزار دلار نیز برسد.

آیا برای خرید ملک الزاما نیاز به استفاده از خدمات حقوقی است؟

بله. این موضوع یکی از الزامات مسیر است تا شما به طور کامل بتوانید شرایط ملک مورد نظر را بررسی کنید. مشاوران حقوقی و متخصصان مهاجرت در مرحله ارزش گذاری ملک، بررسی شرایط قانونی ملک مورد نظر و پیشنهاد قیمت ها به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید به بهترین درک از شرایط ملک مورد نظر دست پیدا کنید. یک وکیل حقوقی خدماتی را ارائه می دهد که شما با خیال راحت بتوانید قرارداد مورد نظر را امضا کنید و مشکلاتی در آینده به وجود نیاید.

آیا شرایط خاصی برای خرید ملک در کانادا و اقامت وجود دارد؟

بله. شرایط شامل داشتن حداقل سن برای متقاضی خارجی و شرایط تمکن مالی و نبود مشکلات برای ملک مورد نظر است. در صورت داشتن سن و شرایط تمکن مالی، شما می توانید با یک وکیل حقوقی تماس بگیرید و پس از تحقیق و پرس و جو از بروکرها، ملک مورد نظر خود را در کانادا خریداری کنید.

آیا برای خرید ملک در کانادا محدودیت هایی وجود دارد؟

محدودیت خاصی برای افراد خارجی و کانادایی در این مبحث وجود ندارد. شما تنها باید در نظر داشته باشید که در صورت خرید ملک در کانادا باید میزانی از قیمت کلی ملک را در ابتدا پرداخت کنید. در کنار این مورد، محدودیتی از نظر قیمت ملک خریداری شده در این کشور برای افراد خارجی وجود ندارد.

آیا خرید ملک در کانادا برای اقامت نوعی روش سرمایه گذاری به حساب می آید؟

بله. مطمئنا این روش سرمایه گذاری خوبی در یک کشور پیشرفته است که شما می توانید روی آن حساب باز کنید. اما در صورتی که قصد دارید اقامت کانادا از طریق خرید ملک را دنبال کنید، این روش به عنوان یک روش مهاجرتی در مراجع قانونی این کشور تعریف نشده است.

آیا هزینه هایی برای عقد قرارداد در این کشور وجود دارد؟

بله. شما باید در زمان عقد قرارداد هزینه هایی را در نظر داشته باشید که در کنار قیمت ملک از جمله مهم ترین هزینه ها می توان مالیات، هزینه های ارزش گذاری ملک، هزینه های مربوط به بیمه و هزینه های حقوقی را بیان کرد.

فرآیند خرید ملک در کانادا چقدر به طول می انجامد؟

شما برای طی کردن پروسه خرید ملک در کانادا باید زمانی حدود ۳۰ روز تا سه ماه را در نظر داشته باشید. این زمان وابسته به شرایط است و در صورت نبود موارد مالیاتی و طی شدن درست مراحل، در مدت زمان یک تا دو ماهه می توان پروسه خرید ملک در کانادا را به پایان رساند.

1 1 رای
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
رزرو وقت مشاوره
تماس
تلفن ایران واتساپ کانادا پیج اینستاگرام

استفاده از مطالب سایت تراست فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. © کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت Trust Way Immigration Services می‌باشد.